zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru N 17, 06:52

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Druga Liga - grupa B - Tabela Końcowa.
PostNapisane: 2005 lip Wt 12, 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

Druga Liga ( grupa B ):

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Ertai 0 0 0 0 0 0:0
2. ( Obrazek 1 ) Forza-orange 0 0 0 0 0 0:0
3. ( Obrazek 1 ) Filippos 0 0 0 0 0 0:0
4. ( Obrazek 1 ) Abramelin 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 1 ) Merlin 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 1 ) Maniek 0 0 0 0 0 0:0
7. ( Obrazek 1 ) Cineq 0 0 0 0 0 0:0
8. ( Obrazek 1 ) Bled 0 0 0 0 0 0:0
9. ( Obrazek 1 ) Krystek 0 0 0 0 0 0:0
10. ( Obrazek 1 ) Red 0 0 0 0 0 0:0
11. ( Obrazek 1 ) SpAwN 0 0 0 0 0 0:0
12. ( Obrazek 1 ) Minus 0 0 0 0 0 0:0
13. ( Obrazek 1 ) Auch 0 0 0 0 0 0:0
14. ( Obrazek 1 ) Lukasz5891 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 1 ) Evil_WKS 0 0 0 0 0 0:0
16. ( Obrazek 1 ) Grzyboo 0 0 0 0 0 0:0
17. ( Obrazek 1 ) KSGienio 0 0 0 0 0 0:0
18. ( Obrazek 1 ) Piastdp 0 0 0 0 0 0:0

Kolejno: miejsce, nazwa uczestnika, mecze, zwyciestwa, remisy, porazki, bramki.

O kolejności zespołów (uczestników) w tabeli każdej ligi decyduje:

    - ilość pkt.,
    - przy równej ilości punktów w tabeli decyduje mecz bezpośredni między zainteresowanymi drużynami,
    - w razie remisu decydują kolejno: różnica bramek, większa liczba strzelonych bramek.
SYSTEM AWANSÓW I SPADKÓW ORAZ ROZPISKA TURNIEJU FINAŁOWEGO:

- ISS Ekstraklasa:
15/16 - spadek do 2 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 2 ligi, grupy B

- 2 liga - grupa: A
1/2 - awans do Ekstraklasy
15/16 - spadek do 3 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 3 ligi, grupy B

- 2 liga - grupa: B
1/2 - awans do Ekstraklasy
15/16 - spadek do 3 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 3 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: A
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: B
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 2 liga - grupa: B
1 miejsce - awans do turnieju finałowego
2 miejsce - awans do turnieju finałowego
3 miejsce - awans do turnieju finałowego
4 miejsce - awans do turnieju finałowego
5 miejsce - awans do turnieju finałowego

TURNIEJ FINAŁOWY:

1/16 finału

1. 1 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 5 liga grupa: A
2. 2 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 5 liga grupa: A
3. 3 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 5 liga grupa: A
4. 4 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 4 liga grupa: B
5. 5 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: B
6. 6 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 4 liga grupa: B
7. 7 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: A
8. 1 miejsce 2 liga grupa: B - 1 miejsce 2 liga grupa: A
9. 2 miejsce 2 liga grupa: B - 2 miejsce 2 liga grupa: A
10. 3 miejsce 2 liga grupa: B - 3 miejsce 2 liga grupa: A
11. 4 miejsce 2 liga grupa: B - 4 miejsce 2 liga grupa: A
12. 5 miejsce 2 liga grupa: B - 5 miejsce 2 liga grupa: A
13. 3 miejsce 4 liga grupa: A - 1 miejsce 4 liga grupa: A
14. 3 miejsce 3 liga grupa: B - 1 miejsce 3 liga grupa: A
15. 2 miejsce 3 liga grupa: B - 2 miejsce 3 liga grupa: A
16. 1 miejsce 3 liga grupa: B - 3 miejsce 3 liga grupa: A

1/8 finału
1. 1 - 16
2. 2 - 15
3. 3 - 14
4. 4 - 13
5. 5 - 12
6. 6 - 11
7. 7 - 10
8. 8 - 9

1/4 finału
1. 1 - 8
2. 2 - 7
3. 3 - 6
4. 4 - 5

1/2 finału
1. 1 - 4
2. 1 - 3

Finał
1. 1 - 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2005 lis Pn 28, 19:10 przez Micros, łącznie edytowano 16 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 17, 15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
TERMINARZ - 2 liga - grupa: B

    Kolejka nr 1.
    Ertai - Red
    forza-orange - SpAwN
    Filippos - Minus
    Abramelin - Auch
    Merlin - Lukasz5891
    Maniek - Evil_WKS
    Cineq - Grzyboo
    Bled - KSGienio
    Krystek - Piastdp

    Kolejka nr 2.
    SpAwN - Cineq
    Grzyboo - Ertai
    Minus - Merlin
    Red - Filippos
    Evil_WKS - Bled
    Auch - Krystek
    KSGienio - Abramelin
    Lukasz5891 - Maniek
    Piastdp - forza-orange

    Kolejka nr 3.
    Filippos - Grzyboo
    Ertai - SpAwN
    Merlin - Red
    Maniek - Minus
    forza-orange - Auch
    Cineq - Piastdp
    KSGienio - Evil_WKS
    Bled - Lukasz5891
    Abramelin - Krystek

    Kolejka nr 4.
    SpAwN - Filippos
    Grzyboo - Merlin
    Minus - Bled
    Red - Maniek
    Evil_WKS - Abramelin
    Auch - Cineq
    Krystek - forza-orange
    Lukasz5891 - KSGienio
    Piastdp - Ertai

    Kolejka nr 5.
    Filippos - Piastdp
    Ertai - Auch
    Merlin - SpAwN
    Maniek - Grzyboo
    Evil_WKS - Lukasz5891
    Cineq - Krystek
    KSGienio - Minus
    Bled - Red
    Abramelin - forza-orange

    Kolejka nr 6.
    SpAwN - Maniek
    Grzyboo - Bled
    Minus - Evil_WKS
    forza-orange - Cineq
    Red - KSGienio
    Auch - Filippos
    Krystek - Ertai
    Lukasz5891 - Abramelin
    Piastdp - Merlin

    Kolejka nr 7.
    Filippos - Krystek
    Ertai - forza-orange
    Merlin - Auch
    Maniek - Piastdp
    Evil_WKS - Red
    KSGienio - Grzyboo
    Bled - SpAwN
    Lukasz5891 - Minus
    Abramelin - Cineq

    Kolejka nr 8.
    SpAwN - KSGienio
    Grzyboo - Evil_WKS
    Minus - Abramelin
    forza-orange - Filippos
    Red - Lukasz5891
    Cineq - Ertai
    Auch - Maniek
    Krystek - Merlin
    Piastdp - Bled

    Kolejka nr 9.
    Filippos - Cineq
    Merlin - forza-orange
    Minus - Red
    Maniek - Krystek
    Evil_WKS - SpAwN
    KSGienio - Piastdp
    Bled - Auch
    Lukasz5891 - Grzyboo
    Abramelin - Ertai

    Kolejka nr 10.
    Ertai - Filippos
    SpAwN - Lukasz5891
    Grzyboo - Minus
    forza-orange - Maniek
    Red - Abramelin
    Cineq - Merlin
    Auch - KSGienio
    Krystek - Bled
    Piastdp - Evil_WKS

    Kolejka nr 11.
    Merlin - Ertai
    Minus - SpAwN
    Maniek - Cineq
    Red - Grzyboo
    Evil_WKS - Auch
    KSGienio - Krystek
    Bled - forza-orange
    Lukasz5891 - Piastdp
    Abramelin - Filippos

    Kolejka nr 12.
    Filippos - Merlin
    Ertai - Maniek
    SpAwN - Red
    Grzyboo - Abramelin
    forza-orange - KSGienio
    Cineq - Bled
    Auch - Lukasz5891
    Krystek - Evil_WKS
    Piastdp - Minus

    Kolejka nr 13.
    Grzyboo - SpAwN
    Minus - Auch
    Maniek - Filippos
    Red - Piastdp
    Evil_WKS - forza-orange
    KSGienio - Cineq
    Bled - Ertai
    Lukasz5891 - Krystek
    Abramelin - Merlin

    Kolejka nr 14.
    Filippos - Bled
    Ertai - KSGienio
    SpAwN - Abramelin
    Merlin - Maniek
    forza-orange - Lukasz5891
    Cineq - Evil_WKS
    Auch - Red
    Krystek - Minus
    Piastdp - Grzyboo

    Kolejka nr 15.
    SpAwN - Piastdp
    Grzyboo - Auch
    Minus - forza-orange
    Red - Krystek
    Evil_WKS - Ertai
    KSGienio - Filippos
    Bled - Merlin
    Lukasz5891 - Cineq
    Abramelin - Maniek

    Kolejka nr 16.
    Filippos - Evil_WKS
    Ertai - Lukasz5891
    Merlin - KSGienio
    Maniek - Bled
    forza-orange - Red
    Cineq - Minus
    Auch - SpAwN
    Krystek - Grzyboo
    Abramelin - Piastdp

    Kolejka nr 17.
    SpAwN - Krystek
    Grzyboo - forza-orange
    Minus - Ertai
    Red - Cineq
    Evil_WKS - Merlin
    KSGienio - Maniek
    Bled - Abramelin
    Lukasz5891 - Filippos
    Piastdp - Auch

    Kolejka nr 18.
    SpAwN - forza-orange
    Grzyboo - Cineq
    Minus - Filippos
    Red - Ertai
    Evil_WKS - Maniek
    Auch - Abramelin
    KSGienio - Bled
    Lukasz5891 - Merlin
    Piastdp - Krystek

    Kolejka nr 19.
    Filippos - Red
    Ertai - Grzyboo
    Merlin - Minus
    Maniek - Lukasz5891
    forza-orange - Piastdp
    Cineq - SpAwN
    Krystek - Auch
    Bled - Evil_WKS
    Abramelin - KSGienio

    Kolejka nr 20.
    SpAwN - Ertai
    Grzyboo - Filippos
    Minus - Maniek
    Red - Merlin
    Evil_WKS - KSGienio
    Auch - forza-orange
    Krystek - Abramelin
    Lukasz5891 - Bled
    Piastdp - Cineq

    Kolejka nr 21.
    Filippos - SpAwN
    Ertai - Piastdp
    Merlin - Grzyboo
    Maniek - Red
    forza-orange - Krystek
    Cineq - Auch
    KSGienio - Lukasz5891
    Bled - Minus
    Abramelin - Evil_WKS

    Kolejka nr 22.
    SpAwN - Merlin
    Grzyboo - Maniek
    Minus - KSGienio
    forza-orange - Abramelin
    Red - Bled
    Auch - Ertai
    Krystek - Cineq
    Lukasz5891 - Evil_WKS
    Piastdp - Filippos

    Kolejka nr 23.
    Filippos - Auch
    Ertai - Krystek
    Merlin - Piastdp
    Maniek - SpAwN
    Evil_WKS - Minus
    Cineq - forza-orange
    KSGienio - Red
    Bled - Grzyboo
    Abramelin - Lukasz5891

    Kolejka nr 24.
    SpAwN - Bled
    Grzyboo - KSGienio
    Minus - Lukasz5891
    forza-orange - Ertai
    Red - Evil_WKS
    Cineq - Abramelin
    Auch - Merlin
    Krystek - Filippos
    Piastdp - Maniek

    Kolejka nr 25.
    Filippos - forza-orange
    Ertai - Cineq
    Merlin - Krystek
    Maniek - Auch
    Evil_WKS - Grzyboo
    KSGienio - SpAwN
    Bled - Piastdp
    Lukasz5891 - Red
    Abramelin - Minus

    Kolejka nr 26.
    Ertai - Abramelin
    SpAwN - Evil_WKS
    Grzyboo - Lukasz5891
    forza-orange - Merlin
    Red - Minus
    Cineq - Filippos
    Auch - Bled
    Krystek - Maniek
    Piastdp - KSGienio

    Kolejka nr 27.
    Filippos - Ertai
    Merlin - Cineq
    Minus - Grzyboo
    Maniek - forza-orange
    Evil_WKS - Piastdp
    KSGienio - Auch
    Bled - Krystek
    Lukasz5891 - SpAwN
    Abramelin - Red

    Kolejka nr 28.
    Filippos - Abramelin
    Ertai - Merlin
    SpAwN - Minus
    Grzyboo - Red
    forza-orange - Bled
    Cineq - Maniek
    Auch - Evil_WKS
    Krystek - KSGienio
    Piastdp - Lukasz5891

    Kolejka nr 29.
    Merlin - Filippos
    Minus - Piastdp
    Maniek - Ertai
    Red - SpAwN
    Evil_WKS - Krystek
    KSGienio - forza-orange
    Bled - Cineq
    Lukasz5891 - Auch
    Abramelin - Grzyboo

    Kolejka nr 30.
    Filippos - Maniek
    Ertai - Bled
    SpAwN - Grzyboo
    Merlin - Abramelin
    forza-orange - Evil_WKS
    Cineq - KSGienio
    Auch - Minus
    Krystek - Lukasz5891
    Piastdp - Red

    Kolejka nr 31.
    Grzyboo - Piastdp
    Minus - Krystek
    Maniek - Merlin
    Red - Auch
    Evil_WKS - Cineq
    KSGienio - Ertai
    Bled - Filippos
    Lukasz5891 - forza-orange
    Abramelin - SpAwN

    Kolejka nr 32.
    Filippos - KSGienio
    Ertai - Evil_WKS
    Merlin - Bled
    Maniek - Abramelin
    forza-orange - Minus
    Cineq - Lukasz5891
    Auch - Grzyboo
    Krystek - Red
    Piastdp - SpAwN

    Kolejka nr 33.
    SpAwN - Auch
    Grzyboo - Krystek
    Minus - Cineq
    Red - forza-orange
    Evil_WKS - Filippos
    KSGienio - Merlin
    Bled - Maniek
    Lukasz5891 - Ertai
    Piastdp - Abramelin

    Kolejka nr 34.
    Filippos - Lukasz5891
    Ertai - Minus
    Merlin - Evil_WKS
    Maniek - KSGienio
    forza-orange - Grzyboo
    Cineq - Red
    Auch - Piastdp
    Krystek - SpAwN
    Abramelin - Bled

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
2 liga - grupa: B:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa)
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa)
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa)
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock
4. Lech Poznań - Arka Gdynia
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux
10. Nantes FC - Racing Club Lens

Kolejka nr 1.
Ertai - Red
forza-orange - SpAwN
Filippos - Minus
Abramelin - Auch
Merlin - Lukasz5891
Maniek - Evil_WKS
Cineq - Grzyboo
Bled - KSGienio
Krystek - Piastdp

Kolejka nr 2.
SpAwN - Cineq
Grzyboo - Ertai
Minus - Merlin
Red - Filippos
Evil_WKS - Bled
Auch - Krystek
KSGienio - Abramelin
Lukasz5891 - Maniek
Piastdp - forza-orange

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 13:29 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin X
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa X
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux X
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 15:46 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja So 29, 16:12
Posty: 455
Lokalizacja: Lubin
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 16:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi N 18, 21:23
Posty: 671
Lokalizacja: Europa
2 liga - grupa: B:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) X
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków X
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki X
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa X
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 20:01 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 21:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 21:58
Posty: 565
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 2
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 01:38 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin X
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux X
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 13:47 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 24, 12:19 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki X
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux X
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 25, 21:04 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa x
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 27, 18:30 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja So 29, 16:12
Posty: 455
Lokalizacja: Lubin
2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin x
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Cz 28, 19:48 
2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pt 29, 09:27 
2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa x
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.