zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pt 22, 07:06

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pojedynki BARAŻOWE.
PostNapisane: 2006 sie Pn 14, 12:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

Pojedynki Barażowe: (walka o Ekstraklasę)
1. Ekstraklasa 19 - Druga Liga A 3
2. Ekstraklasa 20 - Druga Liga B 3

Pojedynki Barażowe: (walka o Drugą Ligę)
1. Druga Liga A 19 - Trzecia Liga B 6
2. Druga Liga A 20 - Trzecia Liga B 5
3. Druga Liga B 19 - Trzecia Liga A 6
4. Druga Liga B 20 - Trzecia Liga A 5

Pojedynki Barażowe: (walka o Trzecią Ligę)
1. Trzecia Liga B 19 - Czwarta Liga A 11
2. Trzecia Liga B 20 - Czwarta Liga A 9
3. Trzecia Liga A 19 - Czwarta Liga A 12
4. Trzecia Liga A 20 - Czwarta Liga A 10

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2006 sie Śr 30, 11:05 przez Micros, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Pojedynki BARAŻOWE.
PostNapisane: 2006 sie Pn 14, 13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

Pojedynki Barażowe: (walka o Ekstraklasę)
1. Wembley - Tolek
2. PD - BOSMAN

Pojedynki Barażowe: (walka o Drugą Ligę)
1. Tuttur - Partyzant.k
2. Jerry - Steila
3. Cineq - Grubol
4. Forza-orange - m71m

Pojedynki Barażowe: (walka o Trzecią Ligę)
1. Cooley - Shocker
2. Dkriss - pVd
3. Van_the_girl - Szlewka
4. Champion980 - PuCeRoN

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: .
PostNapisane: 2006 sie Śr 16, 12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

Pojedynki Barażowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin
2. ŁKS Łódz - Legia Warszawa
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille
7. Paris Saint Germain - Lille OSC
8. Bolton - Tottenham Hotspur
9. Sturm Graz - Austria Wiedeń
10. Genk RC - Standard Liege

Pojedynki Barażowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce
2. Manchester United - Fulham United
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart
5. VfL Bochum - Bayern Monachium
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon
7. Toulouse FC - Nice OGC
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam
10. Heracles Almelo - Twente Enschede

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie Śr 16, 13:00 
Pojedynki Barażowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin 2
2. ŁKS Łódz - Legia Warszawa 2
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow 1
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 2
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille 1
7. Paris Saint Germain - Lille OSC 1
8. Bolton - Tottenham Hotspur 2
9. Sturm Graz - Austria Wiedeń 1
10. Genk RC - Standard Liege X

Pojedynki Barażowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce X
2. Manchester United - Fulham United 1
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht 2
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 2
5. VfL Bochum - Bayern Monachium 2
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
7. Toulouse FC - Nice OGC 2
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA 2
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam 2
10. Heracles Almelo - Twente Enschede X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie Śr 16, 16:24 
Pojedynki Barażowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin 1
2. ŁKS Łódz - Legia Warszawa x
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow 1
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 2
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille x
7. Paris Saint Germain - Lille OSC x
8. Bolton - Tottenham Hotspur 2
9. Sturm Graz - Austria Wiedeń x
10. Genk RC - Standard Liege 1

Pojedynki Barażowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce 1
2. Manchester United - Fulham United 1
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht 2
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 2
5. VfL Bochum - Bayern Monachium x
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon x
7. Toulouse FC - Nice OGC x
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA 1
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam 2
10. Heracles Almelo - Twente Enschede 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie Śr 16, 17:04 
Pojedynki Barazowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin x
2. LKS Lodz- Legia Warszawa x
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow 1
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 2
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille 2
7. Paris Saint Germain - Lille OSC 1
8. Bolton - Tottenham Hotspur x
9. Sturm Graz - Austria Wieden 2
10. Genk RC - Standard Liege x

Pojedynki BaraÂżowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce 1
2. Manchester United - Fulham United 1
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht 2
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart x
5. VfL Bochum - Bayern Monachium 2
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
7. Toulouse FC - Nice OGC x
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA x
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam 2
10. Heracles Almelo - Twente Enschede 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie Śr 16, 17:12 
Offline

Dołączył(a): 2005 gru Wt 06, 16:26
Posty: 65
Pojedynki Barażowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin 2
2. ŁKS Łódz - Legia Warszawa 2
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow 1
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg X
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille X
7. Paris Saint Germain - Lille OSC X
8. Bolton - Tottenham Hotspur 1
9. Sturm Graz - Austria Wiedeń 2
10. Genk RC - Standard Liege 1

Pojedynki Barażowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce 1
2. Manchester United - Fulham United 1
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht 2
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 1
5. VfL Bochum - Bayern Monachium X
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
7. Toulouse FC - Nice OGC 1
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA 1
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam 1
10. Heracles Almelo - Twente Enschede 2

_________________
Zagłębie Lubin...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie Cz 17, 00:34 
Pojedynki Barażowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin 1
2. ŁKS Łódz - Legia Warszawa 2
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow 1
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg X
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille X
7. Paris Saint Germain - Lille OSC 2
8. Bolton - Tottenham Hotspur X
9. Sturm Graz - Austria Wiedeń 2
10. Genk RC - Standard Liege X

Pojedynki Barażowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce 1
2. Manchester United - Fulham United 1
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht 2
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart X
5. VfL Bochum - Bayern Monachium 2
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
7. Toulouse FC - Nice OGC X
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA 1
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam X
10. Heracles Almelo - Twente Enschede X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie Cz 17, 17:44 
Pojedynki Barażowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin 2
2. ŁKS Łódz - Legia Warszawa X
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow 1
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille X
7. Paris Saint Germain - Lille OSC 2
8. Bolton - Tottenham Hotspur 1
9. Sturm Graz - Austria Wiedeń 2
10. Genk RC - Standard Liege X

Pojedynki Barażowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce 2
2. Manchester United - Fulham United 1
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht 2
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 1
5. VfL Bochum - Bayern Monachium 2
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon X
7. Toulouse FC - Nice OGC X
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA X
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam 2
10. Heracles Almelo - Twente Enschede 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie Pt 18, 09:52 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 20, 21:54
Posty: 606
Lokalizacja: Lubin
Pojedynki Barażowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin 2
2. ŁKS Łódz - Legia Warszawa 2
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow 1
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille 2
7. Paris Saint Germain - Lille OSC 2
8. Bolton - Tottenham Hotspur 1
9. Sturm Graz - Austria Wiedeń 2
10. Genk RC - Standard Liege X

Pojedynki Barażowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce 1
2. Manchester United - Fulham United 1
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht 2
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 1
5. VfL Bochum - Bayern Monachium 2
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon X
7. Toulouse FC - Nice OGC X
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA X
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam 2
10. Heracles Almelo - Twente Enschede 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie Pt 18, 16:55 
Pojedynki Barażowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin 1
2. ŁKS Łódz - Legia Warszawa x
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow 1
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille x
7. Paris Saint Germain - Lille OSC 1
8. Bolton - Tottenham Hotspur 2
9. Sturm Graz - Austria Wiedeń 1
10. Genk RC - Standard Liege 1

Pojedynki Barażowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce 1
2. Manchester United - Fulham United 1
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht 2
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart x
5. VfL Bochum - Bayern Monachium 2
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
7. Toulouse FC - Nice OGC 1
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA 1
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam x
10. Heracles Almelo - Twente Enschede 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie So 19, 11:13 
Pojedynki Barażowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin 2
2. ŁKS Łódz - Legia Warszawa x
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow x
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 2
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille x
7. Paris Saint Germain - Lille OSC x
8. Bolton - Tottenham Hotspur 1
9. Sturm Graz - Austria Wiedeń 2
10. Genk RC - Standard Liege 1

Pojedynki Barażowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce 1
2. Manchester United - Fulham United 1
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht 2
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart x
5. VfL Bochum - Bayern Monachium 2
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon x
7. Toulouse FC - Nice OGC 1
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA 2
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam 2
10. Heracles Almelo - Twente Enschedex


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie So 19, 11:38 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
Pojedynki Barażowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin 2
2. ŁKS Łódz - Legia Warszawa 1
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow x
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 2
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille 1
7. Paris Saint Germain - Lille OSC 2
8. Bolton - Tottenham Hotspur 1
9. Sturm Graz - Austria Wiedeń 2
10. Genk RC - Standard Liege 1

Pojedynki Barażowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce 2
2. Manchester United - Fulham United 1
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht 2
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 2
5. VfL Bochum - Bayern Monachium 2
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
7. Toulouse FC - Nice OGC x
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA x
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam 2
10. Heracles Almelo - Twente Enschede 2
_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie So 19, 11:48 
Pojedynki Barazowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin 2
2. LKS Lodz- Legia Warszawa 1
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow 1
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille 2
7. Paris Saint Germain - Lille OSC 1
8. Bolton - Tottenham Hotspur x
9. Sturm Graz - Austria Wieden 2
10. Genk RC - Standard Liege 2

Pojedynki BaraÂżowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce 1
2. Manchester United - Fulham United 1
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht 2
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 2
5. VfL Bochum - Bayern Monachium 2
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
7. Toulouse FC - Nice OGC x
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA x
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam 2
10. Heracles Almelo - Twente Enschede x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 sie So 19, 11:56 
Pojedynki Barazowe: ( do 19.08, do 15:30 )
1. Dyskobolia - Zagłębie Lubin 1
2. LKS Lodz - Legia Warszawa 1
3. Lech Poznan - Cracovia Krakow x
4. Eintracht Frankfurt - Vfl Wolfsburg 2
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Auxerre AJ - Olympique Marseille 2
7. Paris Saint Germain - Lille OSC 1
8. Bolton - Tottenham Hotspur 2
9. Sturm Graz - Austria Wieden x
10. Genk RC - Standard Liege 1

Pojedynki Barażowe: ( do 20.08, do 14:30 )
1. Wisla Krakow - Korona Kielce 1
2. Manchester United - Fulham United 1
3. Westerlo KVC - RSC Anderlecht 2
4. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart x
5. VfL Bochum - Bayern Monachium 2
6. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
7. Toulouse FC - Nice OGC 1
8. Sporting Lokeren SNW - Gent AA 2
9. Groningen FC - Feyenoord Rotterdam 2
10. Heracles Almelo - Twente Enschede 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.