zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Śr 20, 20:59

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 404 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2 Liga - grupa A
PostNapisane: 2006 kwi Pt 21, 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Tabela:
1. ( Obrazek 0 ) Arti 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ( Obrazek 0 ) Arwen 0 0 0 0 0 0:0
3. ( Obrazek 0 ) Baranoo 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 0 ) Bartolomeo 0 0 0 0 0 0:0
5. ( Obrazek 0 ) Blank 0 0 0 0 0 0:0
6. ( Obrazek 0 ) Cobra 0 0 0 0 0 0:0
7. ( Obrazek 0 ) Czarnuz 0 0 0 0 0 0:0
8. ( Obrazek 0 ) Dasher(MKS) 0 0 0 0 0 0:0
9. ( Obrazek 0 ) Fredi 0 0 0 0 0 0:0
10. ( Obrazek 0 ) Jerry 0 0 0 0 0 0:0
11. ( Obrazek 0 ) Kasol 0 0 0 0 0 0:0
12. ( Obrazek 0 ) Krzysiek.rybnik 0 0 0 0 0 0:0
13. ( Obrazek 0 ) Loser 0 0 0 0 0 0:0
14. ( Obrazek 0 ) Lupus 0 0 0 0 0 0:0
15. ( Obrazek 0 ) Martin 0 0 0 0 0 0:0
16. ( Obrazek 0 ) Matus 19 0 0 0 0 0 0:0
17. ( Obrazek 0 ) Oskar 0 0 0 0 0 0:0
18. ( Obrazek 0 ) Pachol 0 0 0 0 0 0:0
19. ( Obrazek 0 ) Royal 0 0 0 0 0 0:0
20. ( Obrazek 0 ) Sieben AG 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
21. ( Obrazek 0 ) Staszek_Alcatrazz 0 0 0 0 0 0:0
22. ( Obrazek 0 ) Tolek 0 0 0 0 0 0:0
23. ( Obrazek 0 ) Tomek 0 0 0 0 0 0:0
24. ( Obrazek 0 ) Tuttur 0 0 0 0 0 0:0

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 08:04 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4798
Lokalizacja: Lubin
Wraz z glownym sponsorem LigiTypera firma betandwin zapraszamy do typowania 1 i 2 kolejki nowego sezonu
Obrazek

Zestaw par danej kolejki mozna znalesc TUTAJ

Typujemy do: 26-04 Środa g.16:30

2 Liga - grupa A

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G.
2. Lubin - Wisla P.
3. Slask W. - Nowe Miasto
4. Barcelona – Milan
5. West Ham – Liverpool
6. Slavia – Liberec
7. Heerenveen – Roda
8. Utrecht – Twente
9. Kalmar - Malmo FF
10. Young Boys – Basel

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.)
2. Lubin - Wisla P. (1p.)
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.)
4. Barcelona – Milan (1p.)
5. West Ham – Liverpool (1p.)
6. Slavia – Liberec (1p.)
7. Heerenveen – Roda (1p.)
8. Utrecht – Twente (1p.)
9. Kalmar - Malmo FF (1p.)
10. Young Boys – Basel (1p.)

1. Kolejka
Oskar - Loser
Pachol - Tuttur
Staszek_Alcatrazz - Krzysiek.rybnik
Sieben AG - Arti
Lupus - Blank
Bartolomeo - Martin
Jerry - Czarnuz
Arwen - Dasher(MKS)
Matus 19 - Tomek
Cobra - Kasol
Tolek - Baranoo
Fredi - Royal

2. Kolejka
Loser - Staszek_Alcatrazz
Tuttur - Sieben AG
Royal - Bartolomeo
Martin - Lupus
Czarnuz - Matus 19
Arti - Pachol
Tomek -Jerry
Blank - Oskar
Kasol - Tolek
Dasher(MKS) - Fredi
Baranoo - Arwen
Krzysiek.rybnik - Cobra

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Ostatnio edytowano 2006 kwi Pn 24, 09:21 przez KOtzU!, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 09:04 
1.kolejka
1. Jaworzno - Piast G. x
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool x
6. Slavia – Liberec x
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel x


2. kolejka
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) x
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) x
5. West Ham – Liverpool (1p.) x
6. Slavia – Liberec (1p.) x
7. Heerenveen – Roda (1p.) x
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.) 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 09:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 cze Pn 27, 13:55
Posty: 4342
Lokalizacja: Lubin
1.kolejka
1. Jaworzno - Piast G. X
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool X
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel 2


2. kolejka
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) X
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) X
5. West Ham – Liverpool (1p.) 1
6. Slavia – Liberec (1p.) 2
7. Heerenveen – Roda (1p.) X
8. Utrecht – Twente (1p.) X
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.) X

_________________
"Jedno serce,jeden klub...ZAGŁĘBIE LUBIN..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 11:11 
Anonymous napisał(a):
1.kolejka
1. Jaworzno - Piast G. 1
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool 1
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF x
10. Young Boys – Basel x


2. kolejka
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) 1
5. West Ham – Liverpool (1p.) x
6. Slavia – Liberec (1p.) 1
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) x
10. Young Boys – Basel (1p.) x

Powyższe typy sa moje.
sorry


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 11:51 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 20:31
Posty: 501
Lokalizacja: Lubin
1.kolejka
1. Jaworzno - Piast G. 1
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel x

2. kolejka
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) X
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) X
5. West Ham – Liverpool (1p.) x
6. Slavia – Liberec (1p.) x
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.) X

_________________
"Przybyli by zobaczyć
Ze wschodu, z zachodu ,z miast i z krain.
Przybyli nie z czci dla Pana
ale z żądzy."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 11:56 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 20, 21:54
Posty: 606
Lokalizacja: Lubin
1.kolejka
1. Jaworzno - Piast G. 2
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel 2

2. kolejka
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) X
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) X
5. West Ham – Liverpool (1p.) 2
6. Slavia – Liberec (1p.) 1
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.) 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 13:34 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 08:32
Posty: 1137
Lokalizacja: Lubin
1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. x
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel x

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) 1
5. West Ham – Liverpool (1p.) x
6. Slavia – Liberec (1p.) x
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) x
10. Young Boys – Basel (1p.) x

_________________
kogoś trzeba stracić by wolność odzyskać

DARMOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 6-CIO OSOBOWEJ W LUBINIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar N 06, 11:20
Posty: 474
Lokalizacja: ze stadionu
1.kolejka
1. Jaworzno - Piast G. 2
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan X
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec X
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel 2


2. kolejka
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) X
2. Lubin - Wisla P. (1p.) X
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) X
4. Barcelona – Milan (1p.) X
5. West Ham – Liverpool (1p.) X
6. Slavia – Liberec (1p.) X
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.) X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 13:41 
1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. x
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel x

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) x
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) x
5. West Ham – Liverpool (1p.) x
6. Slavia – Liberec (1p.) 1
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) x
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.) 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 14:05 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie So 07, 18:56
Posty: 229
Lokalizacja: LUBIN
1.kolejka
1. Jaworzno - Piast G. 1
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec x
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel x


2. kolejka
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) 1
5. West Ham – Liverpool (1p.) x
6. Slavia – Liberec (1p.) x
7. Heerenveen – Roda (1p.) x
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.) 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 12:08
Posty: 426
Lokalizacja: Lubin
2 Liga - grupa A

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. x
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan x
5. West Ham – Liverpool x
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente x
9. Kalmar - Malmo FF x
10. Young Boys – Basel 2

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) x
5. West Ham – Liverpool (1p.) 1
6. Slavia – Liberec (1p.) x
7. Heerenveen – Roda (1p.) x
8. Utrecht – Twente (1p.) x
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.)x

_________________
hol van husveti nyuszi?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 19:26 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja N 30, 08:56
Posty: 110
Lokalizacja: Polska
2 Liga - grupa A

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. 2
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto X
4. Barcelona – Milan X
5. West Ham – Liverpool 1
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda X
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF X
10. Young Boys – Basel 2

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) X
2. Lubin - Wisla P. (1p.) X
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) 1
5. West Ham – Liverpool (1p.) 1
6. Slavia – Liberec (1p.) X
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) X
10. Young Boys – Basel (1p.) X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pn 24, 22:11 
1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. x
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool x
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF x
10. Young Boys – Basel x

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) 1
5. West Ham – Liverpool (1p.) x
6. Slavia – Liberec (1p.) x
7. Heerenveen – Roda (1p.) x
8. Utrecht – Twente (1p.) x
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.) 2

Ten post jest mój-sorka,ale zapomniałem się zalogować...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Wt 25, 10:32 
1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )

1. Jaworzno - Piast G. x
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool x
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF x
10. Young Boys – Basel 2

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )

1. Jaworzno - Piast G. (1p.) x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) 1
5. West Ham – Liverpool (1p.) x
6. Slavia – Liberec (1p.) x
7. Heerenveen – Roda (1p.) x
8. Utrecht – Twente (1p.) x
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.) x


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 404 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.