zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru Pn 18, 04:10

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 11, 18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 lip Pt 15, 18:13
Posty: 322
Lokalizacja: LUBIN
11 kolejka ( do 13.05, do 14:25 )
1. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
2. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1
3. Odra Wodzisław - Wisła Płock 1
4. FC Seville - FC Barcelona X
5. Cadiz - Malaga CF X
6. Hamburg SV - Werden Bremen 2
7. Hannover 96 - Bayer Leverkusen X
8. Toulouse FC - Sochaux FC 1
9. Racing Club Lens - Nantes 1
10. Slovan Liberec - Mlada Boleslav 1

12 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Cracovia - Zagłębie Lubin X
2. GKS Bełchatów - Amica Wronki 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Korona Kielce 1
4. Atletico Madryt - Real Betis 1
5. Celta de Vigo - Getafe CF 1
6. B. Monachium - B. Dortmund 1
7. Schalke 04 - VfB Stuttgart 1
8. Metz FC - Paris Saint Germain X
9. Girondins Bordeaux - Ol. Marseille X
10. FC Liverpool - West Ham United 1

13 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Górnik Łęczna - Górnik Zabrze X
2. Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1
3. Mallorca RCD - Real Saragossa X
4. Villareal CF - Racing Santander 1
5. Vfl Wolfsburg - FC Kaiserslautern 1
6. Duisburg MSV - FSV Mainz 05 X
7. Stade Rennes - Lille OSC 2
8. Ajaccio AC - St. Etienne AS 1
9. Admira Wacker - Salzburg X
10. Basel FC - Zurich FC 1

14 kolejka ( do 14.05, do 14:00 )
1. Polska - Wyspy Owcze 1
2. Trabzonspor - Besiktas X
3. Heko - Radomiak Radom 2
4. AC Milan - AS Roma 1
5. Lazio Rzym - Parma FC 1
6. Palermo US - Messina 1
7. Chievo-Verona - Fiorentina X
8. Treviso - Udinese Calcio X
9. Empoli FC - Ascoli 1
10. Siena AC - Livorno 1

_________________
Orange City Boys '03 -> www.OCB03.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 11, 19:08 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
11 kolejka ( do 13.05, do 14:25 )
1. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
2. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
3. Odra Wodzisław - Wisła Płock 1
4. FC Seville - FC Barcelona 2
5. Cadiz - Malaga CF 1
6. Hamburg SV - Werden Bremen 2
7. Hannover 96 - Bayer Leverkusen 2
8. Toulouse FC - Sochaux FC 1
9. Racing Club Lens - Nantes 2
10. Slovan Liberec - Mlada Boleslav 1

12 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Cracovia - Zagłębie Lubin 2
2. GKS Bełchatów - Amica Wronki x
3. Dyskobolia Grodzisk - Korona Kielce 2
4. Atletico Madryt - Real Betis 1
5. Celta de Vigo - Getafe CF 1
6. B. Monachium - B. Dortmund 1
7. Schalke 04 - VfB Stuttgart 1
8. Metz FC - Paris Saint Germain 2
9. Girondins Bordeaux - Ol. Marseille 1
10. FC Liverpool - West Ham United 1

13 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )

1. Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 2
2. Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1
3. Mallorca RCD - Real Saragossa 2
4. Villareal CF - Racing Santander 2
5. Vfl Wolfsburg - FC Kaiserslautern 1
6. Duisburg MSV - FSV Mainz 05 x
7. Stade Rennes - Lille OSC x
8. Ajaccio AC - St. Etienne AS 1
9. Admira Wacker - Salzburg x
10. Basel FC - Zurich FC 1

14 kolejka ( do 14.05, do 14:00 )
1. Polska - Wyspy Owcze 1
2. Trabzonspor - Besiktas 1
3. Heko - Radomiak Radom 2
4. AC Milan - AS Roma 2
5. Lazio Rzym - Parma FC 1
6. Palermo US - Messina 1
7. Chievo-Verona - Fiorentina 2
8. Treviso - Udinese Calcio 2
9. Empoli FC - Ascoli 1
10. Siena AC - Livorno x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 11, 22:14 
11 kolejka ( do 13.05, do 14:25 )
1. Legia Warszawa - Wisła Kraków X
2. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
3. Odra Wodzisław - Wisła Płock X
4. FC Seville - FC Barcelona 1
5. Cadiz - Malaga CF 1
6. Hamburg SV - Werden Bremen 2
7. Hannover 96 - Bayer Leverkusen X
8. Toulouse FC - Sochaux FC 1
9. Racing Club Lens - Nantes 1
10. Slovan Liberec - Mlada Boleslav 2

12 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Cracovia - Zagłębie Lubin X
2. GKS Bełchatów - Amica Wronki 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Korona Kielce X
4. Atletico Madryt - Real Betis X
5. Celta de Vigo - Getafe CF 1
6. B. Monachium - B. Dortmund 1
7. Schalke 04 - VfB Stuttgart 1
8. Metz FC - Paris Saint Germain X
9. Girondins Bordeaux - Ol. Marseille 2
10. FC Liverpool - West Ham United 1

13 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 1
2. Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1
3. Mallorca RCD - Real Saragossa X
4. Villareal CF - Racing Santander 1
5. Vfl Wolfsburg - FC Kaiserslautern 1
6. Duisburg MSV - FSV Mainz 05 2
7. Stade Rennes - Lille OSC X
8. Ajaccio AC - St. Etienne AS 2
9. Admira Wacker - Salzburg X
10. Basel FC - Zurich FC 1

14 kolejka ( do 14.05, do 14:00 )
1. Polska - Wyspy Owcze 1
2. Trabzonspor - Besiktas 2
3. Heko - Radomiak Radom X
4. AC Milan - AS Roma 1
5. Lazio Rzym - Parma FC 1
6. Palermo US - Messina 1
7. Chievo-Verona - Fiorentina 2
8. Treviso - Udinese Calcio 2
9. Empoli FC - Ascoli X
10. Siena AC - Livorno X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pt 12, 08:11 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
11 kolejka ( do 13.05, do 14:25 )
1. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
2. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1
3. Odra Wodzisław - Wisła Płock 1
4. FC Seville - FC Barcelona x
5. Cadiz - Malaga CF 1
6. Hamburg SV - Werden Bremen 1
7. Hannover 96 - Bayer Leverkusen 1
8. Toulouse FC - Sochaux FC 1
9. Racing Club Lens - Nantes 1
10. Slovan Liberec - Mlada Boleslav 1

12 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Cracovia - Zagłębie Lubin x
2. GKS Bełchatów - Amica Wronki 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Korona Kielce x
4. Atletico Madryt - Real Betis 1
5. Celta de Vigo - Getafe CF 1
6. B. Monachium - B. Dortmund x
7. Schalke 04 - VfB Stuttgart 1
8. Metz FC - Paris Saint Germain 2
9. Girondins Bordeaux - Ol. Marseille 1
10. FC Liverpool - West Ham United 1

13 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Górnik Łęczna - Górnik Zabrze x
2. Arka Gdynia - Polonia Warszawa x
3. Mallorca RCD - Real Saragossa x
4. Villareal CF - Racing Santander 1
5. Vfl Wolfsburg - FC Kaiserslautern 1
6. Duisburg MSV - FSV Mainz 05 1
7. Stade Rennes - Lille OSC x
8. Ajaccio AC - St. Etienne AS 2
9. Admira Wacker - Salzburg 1
10. Basel FC - Zurich FC 1

14 kolejka ( do 14.05, do 14:00 )
1. Polska - Wyspy Owcze 1
2. Trabzonspor - Besiktas 1
3. Heko - Radomiak Radom x
4. AC Milan - AS Roma 1
5. Lazio Rzym - Parma FC 1
6. Palermo US - Messina 1
7. Chievo-Verona - Fiorentina x
8. Treviso - Udinese Calcio x
9. Empoli FC - Ascoli 1
10. Siena AC - Livorno x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pt 12, 14:26 
11 kolejka ( do 13.05, do 14:25 )
1. Legia Warszawa - Wisła Kraków x
2. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
3. Odra Wodzisław - Wisła Płock x
4. FC Seville - FC Barcelona 2
5. Cadiz - Malaga CF X
6. Hamburg SV - Werden Bremen 2
7. Hannover 96 - Bayer Leverkusen x
8. Toulouse FC - Sochaux FC x
9. Racing Club Lens - Nantes 1
10. Slovan Liberec - Mlada Boleslav 1

12 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Cracovia - Zagłębie Lubin 2
2. GKS Bełchatów - Amica Wronki 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Korona Kielce x
4. Atletico Madryt - Real Betis 1
5. Celta de Vigo - Getafe CF 1
6. B. Monachium - B. Dortmund 1
7. Schalke 04 - VfB Stuttgart 1
8. Metz FC - Paris Saint Germain 2
9. Girondins Bordeaux - Ol. Marseille 1
10. FC Liverpool - West Ham United 1

13 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Górnik Łęczna - Górnik Zabrze x
2. Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1
3. Mallorca RCD - Real Saragossa x
4. Villareal CF - Racing Santander x
5. Vfl Wolfsburg - FC Kaiserslautern 1
6. Duisburg MSV - FSV Mainz 05 1
7. Stade Rennes - Lille OSC 2
8. Ajaccio AC - St. Etienne AS 1
9. Admira Wacker - Salzburg x
10. Basel FC - Zurich FC 1

14 kolejka ( do 14.05, do 14:00 )
1. Polska - Wyspy Owcze 1
2. Trabzonspor - Besiktas x
3. Heko - Radomiak Radom 2
4. AC Milan - AS Roma 1
5. Lazio Rzym - Parma FC 1
6. Palermo US - Messina 1
7. Chievo-Verona - Fiorentina x
8. Treviso - Udinese Calcio x
9. Empoli FC - Ascoli x
10. Siena AC - Livorno x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pt 12, 18:26 
11 kolejka ( do 13.05, do 14:25 )

1. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
2. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
3. Odra Wodzisław - Wisła Płock 1
4. FC Seville - FC Barcelona x
5. Cadiz - Malaga CF 1
6. Hamburg SV - Werden Bremen 1
7. Hannover 96 - Bayer Leverkusen x
8. Toulouse FC - Sochaux FC 1
9. Racing Club Lens - Nantes 1
10. Slovan Liberec - Mlada Boleslav 1

12 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )

1. Cracovia - Zagłębie Lubin x
2. GKS Bełchatów - Amica Wronki x
3. Dyskobolia Grodzisk - Korona Kielce 1
4. Atletico Madryt - Real Betis 1
5. Celta de Vigo - Getafe CF 1
6. B. Monachium - B. Dortmund 1
7. Schalke 04 - VfB Stuttgart 1
8. Metz FC - Paris Saint Germain 2
9. Girondins Bordeaux - Ol. Marseille 2
10. FC Liverpool - West Ham United 1

13 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )

1. Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 1
2. Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1
3. Mallorca RCD - Real Saragossa x
4. Villareal CF - Racing Santander 1
5. Vfl Wolfsburg - FC Kaiserslautern 2
6. Duisburg MSV - FSV Mainz 05 x
7. Stade Rennes - Lille OSC 1
8. Ajaccio AC - St. Etienne AS x
9. Admira Wacker - Salzburg 1
10. Basel FC - Zurich FC 1

14 kolejka ( do 14.05, do 14:00 )

1. Polska - Wyspy Owcze 1
2. Trabzonspor - Besiktas 1
3. Heko - Radomiak Radom x
4. AC Milan - AS Roma 1
5. Lazio Rzym - Parma FC 1
6. Palermo US - Messina 1
7. Chievo Verona - Fiorentina 2
8. Treviso - Udinese Calcio x
9. Empoli FC - Ascoli 1
10. Siena AC - Livorno x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pt 12, 22:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 maja Pn 16, 15:26
Posty: 578
Lokalizacja: Lubin
11 kolejka (do 13.05 do 14.25)

1. Legia Warszawa - Wisła Kraków 2
2. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
3. Odra Wodzisław - Wisła Płock 1
4. FC Sevilla - FC Barcelona 2
5. Cadiz - Malaga CF 2
6. Hamburg SV - Werder Bremen 1
7. Hannover 96 - Bayer Leverkusen 2
8. Toulouse FC - Sochaux FC 1
9. Racing Club Lens - Nantes 1
10.Slovan Liberec - Mlada Boleslav 1

12 kolejka ( do 13.05 do 15.30 )

1. Cracovia - Zagłębie Lubin x
2. GKS Bełchatów - Amica Wronki 1
3. Dyskobolia Grodzisk - Korona Kielce 2
4. Atletico Madryt - Real Betis 1
5. Celta de Vigo - Getafe CF 1
6. B.Monachium - B.Dortmund 1
7. Schalke 04 - VfB Stuttgart 1
8. Metz FC - Paris Saint German 2
9. Girondins Bordeux - Ol.Marseille 1
10.FC Liverpool - West Ham United 1

13 kolejka (do 13.05 do 15.30 )

1. Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 1
2. Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1
3. Mallorca RCD - Real Saragossa 2
4. Villareal CF - Racing Santander 1
5. Vfl Wolfsburg - FC Kaiseslaurten 1
6. Duisburg MSV - FSV Mainz 05 1
7. Stade Rennes - Lille OSC 2
8. Ajaccio AC - St.Etienne AS 2
9. Admira Wacker - Salzburg x
10.Basel FC - Zurich FC 1

14 kolejka (do 14.04 d0 14.00 )

1. Polska - Wyspy Owcze 1
2. Trabzensport - Besiktas 1
3. Heko - Radomiak 1
4. AC Milan - AS Roma x
5. Lazio Rzym - Parma FC 1
6. Palermo US - Messina 1
7. Chievo Verona - Fiorentina 2
8. Treviso - Udinese Calcio x
9. Empoli FC - Ascoli x
10.Siena AC - Livorno 2

_________________
Obrazek
Jestem sędzią uczciwym...zapłacili mi żeby było 3:0, to będzie 3:0


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja So 13, 04:25 
11 kolejka ( do 13.05, do 14:25 )
1. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
2. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
3. Odra Wodzisław - Wisła Płock x
4. FC Seville - FC Barcelona 2
5. Cadiz - Malaga CF 1
6. Hamburg SV - Werden Bremen 2
7. Hannover 96 - Bayer Leverkusen x
8. Toulouse FC - Sochaux FC 1
9. Racing Club Lens - Nantes 2
10. Slovan Liberec - Mlada Boleslav 1

12 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Cracovia - Zagłębie Lubin 2
2. GKS Bełchatów - Amica Wronki x
3. Dyskobolia Grodzisk - Korona Kielce x
4. Atletico Madryt - Real Betis 1
5. Celta de Vigo - Getafe CF 1
6. B. Monachium - B. Dortmund x
7. Schalke 04 - VfB Stuttgart 1
8. Metz FC - Paris Saint Germain 2
9. Girondins Bordeaux - Ol. Marseille 1
10. FC Liverpool - West Ham United 1

13 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 2
2. Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1
3. Mallorca RCD - Real Saragossa 1
4. Villareal CF - Racing Santander 1
5. Vfl Wolfsburg - FC Kaiserslautern 2
6. Duisburg MSV - FSV Mainz 05 1
7. Stade Rennes - Lille OSC 2
8. Ajaccio AC - St. Etienne AS 1
9. Admira Wacker - Salzburg 1
10. Basel FC - Zurich FC 1

14 kolejka ( do 14.05, do 14:00 )
1. Polska - Wyspy Owcze 1
2. Trabzonspor - Besiktas 2
3. Heko - Radomiak Radom 2
4. AC Milan - AS Roma 1
5. Lazio Rzym - Parma FC 1
6. Palermo US - Messina 1
7. Chievo-Verona - Fiorentina 2
8. Treviso - Udinese Calcio 1
9. Empoli FC - Ascoli x
10. Siena AC - Livorno 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja So 13, 05:38 
Offline

Dołączył(a): 2006 sty So 07, 08:22
Posty: 932
Lokalizacja: Lubin
11 kolejka ( do 13.05, do 14:25 )
1. Legia Warszawa - Wisła Kraków x
2. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
3. Odra Wodzisław - Wisła Płock 1
4. FC Seville - FC Barcelona x
5. Cadiz - Malaga CF 1
6. Hamburg SV - Werden Bremen x
7. Hannover 96 - Bayer Leverkusen x
8. Toulouse FC - Sochaux FC 1
9. Racing Club Lens - Nantes 1
10. Slovan Liberec - Mlada Boleslav 1

12 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Cracovia - Zagłębie Lubin X
2. GKS Bełchatów - Amica Wronki 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Korona Kielce X
4. Atletico Madryt - Real Betis 1
5. Celta de Vigo - Getafe CF 1
6. B. Monachium - B. Dortmund 1
7. Schalke 04 - VfB Stuttgart 1
8. Metz FC - Paris Saint Germain 2
9. Girondins Bordeaux - Ol. Marseille 1
10. FC Liverpool - West Ham United 1

13 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Górnik Łęczna - Górnik Zabrze x
2. Arka Gdynia - Polonia Warszawa 1
3. Mallorca RCD - Real Saragossa 2
4. Villareal CF - Racing Santander 1
5. Vfl Wolfsburg - FC Kaiserslautern 1
6. Duisburg MSV - FSV Mainz 05 1
7. Stade Rennes - Lille OSC x
8. Ajaccio AC - St. Etienne AS x
9. Admira Wacker - Salzburg 2
10. Basel FC - Zurich FC 1

14 kolejka ( do 14.05, do 14:00 )
1. Polska - Wyspy Owcze 1
2. Trabzonspor - Besiktas x
3. Heko - Radomiak Radom 2
4. AC Milan - AS Roma 1
5. Lazio Rzym - Parma FC 1
6. Palermo US - Messina 1
7. Chievo-Verona - Fiorentina x
8. Treviso - Udinese Calcio 2
9. Empoli FC - Ascoli x
10. Siena AC – Livorno x

i powodzenia

_________________
Zagłębie & Real


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 15, 20:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
3 Liga - grupa A

11 kolejka ( wyniki )
1. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:2
2. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0:0
3. Odra Wodzisław - Wisła Płock 1:0
4. FC Seville - FC Barcelona 3:2
5. Cadiz - Malaga CF 5:0
6. Hamburg SV - Werden Bremen 1:2
7. Hannover 96 - Bayer Leverkusen 2:2
8. Toulouse FC - Sochaux FC 1:2
9. Racing Club Lens - Nantes 3:1
10. Slovan Liberec - Mlada Boleslav 2:3

12 kolejka ( wyniki )
1. Cracovia - Zagłębie Lubin 0:0
2. GKS Bełchatów - Amica Wronki 1:2
3. Dyskobolia Grodzisk - Korona Kielce 0:3
4. Atletico Madryt - Real Betis 1:1
5. Celta de Vigo - Getafe CF 1:0
6. B. Monachium - B. Dortmund 3:3
7. Schalke 04 - VfB Stuttgart 3:2
8. Metz FC - Paris Saint Germain 1:0
9. Girondins Bordeaux - Ol. Marseille 1:1
10. FC Liverpool - West Ham United 3:3

13 kolejka ( wyniki )
1. Górnik Łęczna - Górnik Zabrze 1:0
2. Arka Gdynia - Polonia Warszawa 0:1
3. Mallorca RCD - Real Saragossa 3:1
4. Villareal CF - Racing Santander 2:0
5. Vfl Wolfsburg - FC Kaiserslautern 2:2
6. Duisburg MSV - FSV Mainz 0:0
7. Stade Rennes - Lille OSC 2:2
8. Ajaccio AC - St. Etienne AS 3:1
9. Admira Wacker - Salzburg 0:3
10. Basel FC - Zurich FC 1:2

14 kolejka ( wyniki )
1. Polska - Wyspy Owcze 4:0
2. Trabzonspor - Besiktas 1:2
3. Heko - Radomiak Radom 1:0
4. AC Milan - AS Roma 2:1
5. Lazio Rzym - Parma FC 1:0
6. Palermo US - Messina 1:0
7. Chievo-Verona - Fiorentina 0:2
8. Treviso - Udinese Calcio 2:1
9. Empoli FC - Ascoli 1:2
10. Siena AC - Livorno 0:0

11. Kolejka
GR - Kozek 0:0
Kaczuszka - Cobby 0:0
Karton - NetSpider 0:0
Higaman - Van_the_girl 3:0
Grubol - Sarek 3:0
Aniolo - Champion980 0:0
Markis - Lazzaro 3:0
Canaris - Zbyhu_zlotoryja 0:0
Guga - Pawello 4:3
m71m - Paszczak 6:4
Somebody - JasioJasio 0:3
Darek - Arkoholik 0:4

12. Kolejka
JasioJasio - Pawello 5:3
Van_the_girl - Cobby 0:0
GR - Markis 0:4
NetSpider - Kozek 0:0
Kaczuszka - Champion980 0:0
Aniolo - Zbyhu_zlotoryja 0:0
Canaris - Sarek 0:0
Paszczak - Higaman 4:3
Guga - m71m 5:5
Somebody - Grubol 0:3
Arkoholik - Lazzaro 3:0
Darek - Karton 0:0

13. Kolejka
Kozek - Paszczak 0:3
Karton - Guga 0:4
Higaman - Canaris 4:0
Grubol - Darek 3:0
Markis - Kaczuszka 3:0
Zbyhu_zlotoryja - Somebody 0:0
Sarek - Van_the_girl 0:0
Pawello - NetSpider 2:0
Cobby - Arkoholik 0:3
m71m - GR 3:0
Lazzaro - Aniolo 0:0
Champion980 - JasioJasio 0:2

14. Kolejka
JasioJasio - Karton 5:0
Van_the_girl - Kozek 0:0
GR - Higaman 0:7
NetSpider - Zbyhu_zlotoryja 0:0
Kaczuszka - Grubol 0:5
Aniolo - Markis 0:5
Canaris - Cobby 0:0
Paszczak - Pawello 5:5
Guga - Sarek 4:0
Somebody - Lazzaro 0:0
Arkoholik - Champion980 6:0
Darek - m71m 0:7

Tabela:
1. ( Obrazek 2 ) Markis 14 13 0 1 39 50:8
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ( Obrazek 3 ) Grubol 14 13 0 1 39 50:11
3. ( Obrazek 1 ) Higaman 14 13 0 1 39 52:15
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 4 ) Paszczak 14 10 3 1 33 52:29
5. ( Obrazek 5 ) Arkoholik 14 10 2 2 32 48:15
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 7 ) JasioJasio 14 10 1 3 31 42:16
7. ( Obrazek 8 ) Guga 14 9 1 4 28 39:24
8. ( Obrazek 6 ) Zbyhu_zlotoryja 14 5 8 1 23 19:4
9. ( Obrazek 10 ) Pawello 14 6 2 6 20 36:27
10. ( Obrazek 13 ) m71m 14 6 2 6 20 36:27
11. ( Obrazek 9 ) Darek 14 5 3 6 18 18:23
12. ( Obrazek 11 ) Somebody 14 3 5 6 14 13:23
13. ( Obrazek 12 ) Kaczuszka 14 3 5 6 14 12:27
14. ( Obrazek 15 ) NetSpider 14 2 6 6 12 12:24
15. ( Obrazek 14 ) Sarek 14 2 6 6 12 10:29
16. ( Obrazek 16 ) Cobby 14 1 8 5 11 4:15
17. ( Obrazek 17 ) Kozek 14 1 8 5 11 5:20
18. ( Obrazek 19 ) Canaris 14 0 8 6 8 11:26
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
19. ( Obrazek 18 ) Karton 14 0 8 6 8 0:21
20. ( Obrazek 23 ) Aniolo 14 0 8 6 8 0:23
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
21. ( Obrazek 24 ) Van_the_girl 14 0 8 6 8 0:24
22. ( Obrazek 21 ) Lazzaro 14 0 7 7 7 0:22
23. ( Obrazek 22 ) Champion980 14 0 7 7 7 0:26
24. ( Obrazek 20 ) GR 14 0 6 8 6 0:30

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 16, 09:17 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4812
Lokalizacja: Lubin
Witamy wszystkich. Wraz z glownym sponsorem LigiTypera firma betandwin zapraszamy do typowania 15 i 16 kolejki sezonu!
Obrazek

Zestaw par danej kolejki mozna znalezc TUTAJ


15 kolejka do 17.05.2006 g. 17:00
1. Jaworzno - Sosnowiec
2. Polonia B. - Slask W.
3. Radomiak - Nowe Miasto
4. Swit Nowy Dwor - Widzew
5. Ostrowiec - Jagiellonia
6. Polkowice – Podbeskidzie
7. Barcelona – Arsenal
8. Dania (U21) - Hiszpania (U21)
9. Argentyna (U20) - Chiny (U20)
10. Portugalia (U20) - Czechy (U20)

16 kolejka do 17.05.2006 g. 17:00
1. Jaworzno - Sosnowiec (1p.)
2. Polonia B. - Slask W. (1p.)
3. Radomiak - Nowe Miasto (1p.)
4. Swit Nowy Dwor – Widzew (1p.)
5. Ostrowiec – Jagiellonia (1p.)
6. Polkowice – Podbeskidzie (1p.)
7. Barcelona – Arsenal (1p.)
8. Dania (U21) - Hiszpania (U21) (1p.)
9. Argentyna (U20) - Chiny (U20) (1p.)
10. Portugalia (U20) - Czechy (U20) (1p.)

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 16, 11:29 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
15 kolejka do 17.05.2006 g. 17:00
1. Jaworzno - Sosnowiec x
2. Polonia B. - Slask W. 1
3. Radomiak - Nowe Miasto 1
4. Swit Nowy Dwor - Widzew 2
5. Ostrowiec - Jagiellonia 1
6. Polkowice – Podbeskidzie 1
7. Barcelona – Arsenal 2
8. Dania (U21) - Hiszpania (U21) 2
9. Argentyna (U20) - Chiny (U20) 1
10. Portugalia (U20) - Czechy (U20) 1

16 kolejka do 17.05.2006 g. 17:00

1. Jaworzno - Sosnowiec (1p.) x
2. Polonia B. - Slask W. (1p.) x
3. Radomiak - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Swit Nowy Dwor – Widzew (1p.) 2
5. Ostrowiec – Jagiellonia (1p.) 2
6. Polkowice – Podbeskidzie (1p.) 1
7. Barcelona – Arsenal (1p.) 1
8. Dania (U21) - Hiszpania (U21) (1p.) 2
9. Argentyna (U20) - Chiny (U20) (1p.) 1
10. Portugalia (U20) - Czechy (U20) (1p.) 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 16, 12:23 
15 kolejka do 17.05.2006 g. 17:00

1. Jaworzno - Sosnowiec x
2. Polonia B. - Slask W. 1
3. Radomiak - Nowe Miasto 1
4. Swit Nowy Dwor - Widzew 2
5. Ostrowiec - Jagiellonia 1
6. Polkowice – Podbeskidzie 1
7. Barcelona – Arsenal x
8. Dania (U21) - Hiszpania (U21) 2
9. Argentyna (U20) - Chiny (U20) 1
10. Portugalia (U20) - Czechy (U20) 1

16 kolejka do 17.05.2006 g. 17:00

1. Jaworzno - Sosnowiec (1p.) x
2. Polonia B. - Slask W. (1p.) x
3. Radomiak - Nowe Miasto (1p.) x
4. Swit Nowy Dwor – Widzew (1p.) x
5. Ostrowiec – Jagiellonia (1p.) x
6. Polkowice – Podbeskidzie (1p.) x
7. Barcelona – Arsenal (1p.) 1
8. Dania (U21) - Hiszpania (U21) (1p.) 2
9. Argentyna (U20) - Chiny (U20) (1p.) x
10. Portugalia (U20) - Czechy (U20) (1p.) 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 16, 12:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 lip Pt 15, 18:13
Posty: 322
Lokalizacja: LUBIN
15 kolejka do 17.05.2006 g. 17:00
1. Jaworzno - Sosnowiec x
2. Polonia B. - Slask W. 1
3. Radomiak - Nowe Miasto 1
4. Swit Nowy Dwor - Widzew x
5. Ostrowiec - Jagiellonia 1
6. Polkowice – Podbeskidzie 1
7. Barcelona – Arsenal 1
8. Dania (U21) - Hiszpania (U21) 2
9. Argentyna (U20) - Chiny (U20) 1
10. Portugalia (U20) - Czechy (U20) 1

16 kolejka do 17.05.2006 g. 17:00
1. Jaworzno - Sosnowiec (1p.) x
2. Polonia B. - Slask W. (1p.) x
3. Radomiak - Nowe Miasto (1p.) x
4. Swit Nowy Dwor – Widzew (1p.) 2
5. Ostrowiec – Jagiellonia (1p.) 1
6. Polkowice – Podbeskidzie (1p.) x
7. Barcelona – Arsenal (1p.) x
8. Dania (U21) - Hiszpania (U21) (1p.) 2
9. Argentyna (U20) - Chiny (U20) (1p.) 1
10. Portugalia (U20) - Czechy (U20) (1p.) 1

_________________
Orange City Boys '03 -> www.OCB03.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 16, 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 maja Pn 16, 15:26
Posty: 578
Lokalizacja: Lubin
15 kolejka do 17.05.2006 g. 17:00
1. Jaworzno - Sosnowiec 2
2. Polonia B. - Slask W. 1
3. Radomiak - Nowe Miasto 1
4. Swit Nowy Dwor - Widzew 2
5. Ostrowiec - Jagiellonia X
6. Polkowice – Podbeskidzie 1
7. Barcelona – Arsenal 1
8. Dania (U21) - Hiszpania (U21) 2
9. Argentyna (U20) - Chiny (U20) 1
10. Portugalia (U20) - Czechy (U20) 1

16 kolejka do 17.05.2006 g. 17:00
1. Jaworzno - Sosnowiec (1p.) x
2. Polonia B. - Slask W. (1p.) x
3. Radomiak - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Swit Nowy Dwor – Widzew (1p.) 2
5. Ostrowiec – Jagiellonia (1p.) x
6. Polkowice – Podbeskidzie (1p.) 1
7. Barcelona – Arsenal (1p.) x
8. Dania (U21) - Hiszpania (U21) (1p.) x
9. Argentyna (U20) - Chiny (U20) (1p.) 1
10. Portugalia (U20) - Czechy (U20) (1p.) x

_________________
Obrazek
Jestem sędzią uczciwym...zapłacili mi żeby było 3:0, to będzie 3:0


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.