zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru Pn 18, 17:46

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 08:48 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów x
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia x
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów x
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 10:12 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1
4. Polonia - Pogoń Szczecin x
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK x
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 1
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 1
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz x

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko x
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 10:42 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Śr 14, 08:39
Posty: 431
Lokalizacja: Szczecin
3 Liga - grupa A

9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC x
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 1
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 2
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 2
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia x
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 2
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 2
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2

_________________
Zawsze naprzód, nigdy wstecz...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 16:09 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK x
7. Marila Pribram - Sparta Prague 1
8. Radomiak - Śląsk Wrocław x
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 2
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 2
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia x
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 2
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 16:17 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )

1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa x
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków x
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK x
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 1
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )

1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko x
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia x
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 17:12 
Offline

Dołączył(a): 2006 sty So 07, 08:22
Posty: 932
Lokalizacja: Lubin
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków X
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław X
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz X

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna X
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec X
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia X
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec X


i powodzenia

_________________
Zagłębie & Real


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 17:39 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków x
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK x
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław x
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko x
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 1
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów x
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 17:44 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków x
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 1
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław x
9. Łódzki KS - Widzew Łódź x
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec x
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 1
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 22:49 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków X
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC X
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź X
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna X
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 1
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko X
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów X
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 20:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 maja Pn 16, 15:26
Posty: 578
Lokalizacja: Lubin
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 1
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 1
9. Łódzki KS - Widzew Łódź x
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów x
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna x
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec x
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia x
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 1

_________________
Obrazek
Jestem sędzią uczciwym...zapłacili mi żeby było 3:0, to będzie 3:0


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Śr 10, 08:31 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2
4. Polonia - Pogoń Szczecin x
5. Middlesbrough - Seville FC x
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław x
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 2
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny x
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko x
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia x
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Śr 10, 08:58 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 1
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 2
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Śr 10, 13:33 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK x
7. Marila Pribram - Sparta Prague x
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 1
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 2
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko x
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów x
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 11, 16:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
3 Liga - grupa A

9 kolejka ( wyniki )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 2:0
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0:1
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1:0
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1:1
5. Middlesbrough - Seville FC 0:4
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 0:0
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2:2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 1:1
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 1:3
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1:1

10 kolejka ( wyniki )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 0:0
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 6:0
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1:2
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 3:1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 3:0
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 1:1
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 0:2
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 0:3
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1:4
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 0:3

9. Kolejka
GR - Van_the_girl 0:0
Kaczuszka - NetSpider 4:3
Karton - Kozek 0:0
Higaman - Pawello 5:4
Grubol - Champion980 6:0
Aniolo - Arkoholik 0:3
Markis - Cobby 2:0
Canaris - Paszczak 5:5
Guga - Zbyhu_zlotoryja 0:4
m71m - Lazzaro 2:0
Somebody - Sarek 2:6
Darek - JasioJasio 0:2

10. Kolejka
JasioJasio - Guga 4:0
Van_the_girl - Grubol 0:6
Kozek - Higaman 0:1
NetSpider - Aniolo 4:0
Zbyhu_zlotoryja - Darek 0:0
Paszczak - Kaczuszka 3:3
Sarek - m71m 4:3
Pawello - GR 3:0
Cobby - Somebody 0:4
Lazzaro - Karton 0:0
Champion980 - Markis 0:4
Arkoholik - Canaris 3:3

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Higaman 10 10 0 0 30 35:11
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ( Obrazek 3 ) Markis 10 9 0 1 27 35:8
3. ( Obrazek 4 ) Grubol 10 9 0 1 27 36:11
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 2 ) Paszczak 10 8 2 0 26 36:15
5. ( Obrazek 6 ) Arkoholik 10 6 2 2 20 32:15
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 8 ) Zbyhu_zlotoryja 10 5 4 1 19 19:4
7. ( Obrazek 9 ) JasioJasio 10 6 1 3 19 27:13
8. ( Obrazek 5 ) Guga 10 6 0 4 18 22:16
9. ( Obrazek 7 ) Darek 10 5 2 3 17 18:9
10. ( Obrazek 10 ) Pawello 10 5 1 4 16 23:13
11. ( Obrazek 11 ) Somebody 10 3 3 4 12 13:17
12. ( Obrazek 13 ) Kaczuszka 10 3 3 4 12 12:19
13. ( Obrazek 14 ) m71m 10 3 1 6 10 15:18
14. ( Obrazek 23 ) Sarek 10 2 4 4 10 10:22
15. ( Obrazek 16 ) NetSpider 10 2 3 5 9 12:22
16. ( Obrazek 12 ) Cobby 10 1 5 4 8 4:12
17. ( Obrazek 15 ) Kozek 10 1 5 4 8 5:17
18. ( Obrazek 19 ) Karton 10 0 6 4 6 0:12
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
19. ( Obrazek 24 ) Canaris 10 0 5 5 5 11:22
20. ( Obrazek 20 ) GR 10 0 5 5 5 0:16
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
21. ( Obrazek 21 ) Lazzaro 10 0 5 5 5 0:16
22. ( Obrazek 17 ) Champion980 10 0 5 5 5 0:18
23. ( Obrazek 18 ) Aniolo 10 0 5 5 5 0:18
24. ( Obrazek 22 ) Van_the_girl 10 0 5 5 5 0:21

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 11, 17:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Witamy wszystkich.
Wraz z glownym sponsorem Ligi Typera firma Betandwin

zapraszamy do typowania 11, 12, 13 oraz 14 kolejki!

Obrazek

Zestaw par danej kolejki mozna znalezc TUTAJ


3 Liga - grupa A

11 kolejka ( do 13.05, do 14:25 )
1. Legia Warszawa - Wisła Kraków
2. Pogoń Szczecin - Lech Poznań
3. Odra Wodzisław - Wisła Płock
4. FC Seville - FC Barcelona
5. Cadiz - Malaga CF
6. Hamburg SV - Werden Bremen
7. Hannover 96 - Bayer Leverkusen
8. Toulouse FC - Sochaux FC
9. Racing Club Lens - Nantes
10. Slovan Liberec - Mlada Boleslav

12 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Cracovia - Zagłębie Lubin
2. GKS Bełchatów - Amica Wronki
3. Dyskobolia Grodzisk - Korona Kielce
4. Atletico Madryt - Real Betis
5. Celta de Vigo - Getafe CF
6. B. Monachium - B. Dortmund
7. Schalke 04 - VfB Stuttgart
8. Metz FC - Paris Saint Germain
9. Girondins Bordeaux - Ol. Marseille
10. FC Liverpool - West Ham United

13 kolejka ( do 13.05, do 15:30 )
1. Górnik Łęczna - Górnik Zabrze
2. Arka Gdynia - Polonia Warszawa
3. Mallorca RCD - Real Saragossa
4. Villareal CF - Racing Santander
5. Vfl Wolfsburg - FC Kaiserslautern
6. Duisburg MSV - FSV Mainz 05
7. Stade Rennes - Lille OSC
8. Ajaccio AC - St. Etienne AS
9. Admira Wacker - Salzburg
10. Basel FC - Zurich FC

14 kolejka ( do 14.05, do 14:00 )
1. Polska - Wyspy Owcze
2. Trabzonspor - Besiktas
3. Heko - Radomiak Radom
4. AC Milan - AS Roma
5. Lazio Rzym - Parma FC
6. Palermo US - Messina
7. Chievo-Verona - Fiorentina
8. Treviso - Udinese Calcio
9. Empoli FC - Ascoli
10. Siena AC - Livorno

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.