zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru N 17, 07:09

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 13:55 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4811
Lokalizacja: Lubin
Wraz z glownym sponsorem LigiTypera firma betandwin zapraszamy do typowania na dlugi weekend 3, 4, 5 i 6 kolejki nowego sezonu!
Obrazek

Zestaw par danej kolejki mozna znalezc TUTAJ


3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K.
2. Sedan – Valenciennes
3. Dijon – Creteil
4. Kazan - CSKA Moskwa
5. Chelsea - Manch.Utd.
6. Aberdeen – Hibernian
7. Atalanta – Brescia
8. Lens – Lille
9. Viking – Start
10. Gornik Z. – Arka

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.)
2. LKS – Jagiellonia
3. Charlton – Blackburn
4. PSG – Marsylia
5. La Coruna – Celta
6. Korona – Legia
7. HEKO Czermno - Slask W.
8. Radomiak - Sosnowiec
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa
10. Chievo-Roma

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B.
2. Polonia W.-Cracovia
3. Fc Kopenhaga-Broendby
4. Metz-Sochaux
5. Ajaccio-Nicea
6. Malaga - Santander
7. San Sebastian-Sevilla
8. Fc Porto-Guimaraes
9. Osasuna-Real Madryt
10. West Bromwich - West Ham United

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger
2. Nuernberg - M'Gladbach
3. Hannover – Dortmund
4. Hertha – Leverkusen
5. Roma - Inter Mediolan
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain
8. Valerenga - Viking
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.)
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 16:13 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. x
6. Aberdeen – Hibernian x
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille x
9. Viking – Start x
10. Gornik Z. – Arka 2

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn x
4. PSG – Marsylia x
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 1
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa x
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia x
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea 2
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla x
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United x

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger x
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen x
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) x
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2

proszę o usunięcie powyższego postu, bo jest mój ale nie wiedzialem ze nie jestem zalogowany


Ostatnio edytowano 2006 kwi Pt 28, 17:15 przez pawello, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 19:10 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes X
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. X
6. Aberdeen – Hibernian X
7. Atalanta – Brescia 2
8. Lens – Lille X
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka 2

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) X
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn X
4. PSG – Marsylia X
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec X
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa X
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux X
5. Ajaccio-Nicea X
6. Malaga - Santander X
7. San Sebastian-Sevilla X
8. Fc Porto-Guimaraes X
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger X
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund X
4. Hertha – Leverkusen X
5. Roma - Inter Mediolan 1
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia X
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 1
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) X
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 19:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 lip Pt 15, 18:13
Posty: 322
Lokalizacja: LUBIN
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. X
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil X
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. X
6. Aberdeen – Hibernian 1
7. Atalanta – Brescia X
8. Lens – Lille 2
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka X

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) X
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn X
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia X
7. HEKO Czermno - Slask W. X
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 2
10. Chievo-Roma X

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 1
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby X
4. Metz-Sochaux X
5. Ajaccio-Nicea X
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt X
10. West Bromwich - West Ham United X

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 1
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund X
4. Hertha – Leverkusen X
5. Roma - Inter Mediolan X
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking X
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2

_________________
Orange City Boys '03 -> www.OCB03.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 21:03 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00

1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes x
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa x
5. Chelsea - Manch.Utd. 2
6. Aberdeen – Hibernian x
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start x
10. Gornik Z. – Arka x

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00

1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn x
4. PSG – Marsylia 2
5. La Coruna – Celta x
6. Korona – Legia x
7. HEKO Czermno - Slask W. x
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00

1. Jaworzno-Zawisza B. x
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea x
6. Malaga - Santander x
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes x
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United x

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00

1. FC Koeln – Hamburger 1
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund x
4. Hertha – Leverkusen 2
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia x
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 1
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 21:29 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 2
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille 2
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka 2

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00

1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec x
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa x
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00

1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia x
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 2
5. Ajaccio-Nicea x
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla x
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 1
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 2
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Cz 27, 22:52 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 1
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille x
9. Viking – Star 1t
10. Gornik Z. – Arka 1

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) x
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia x
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec x
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa x
10. Chievo-Roma x

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 1
2. Polonia W.-Cracovia x
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux x
5. Ajaccio-Nicea x
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt x
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 1
2. Nuernberg - M'Gladbach x
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain x
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 08:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 maja Pn 16, 15:26
Posty: 578
Lokalizacja: Lubin
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00

1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes x
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian x
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start x
10. Gornik Z. – Arka 1

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00

1. Lubin – Leczna (1p.) x
2. LKS – Jagiellonia x
3. Charlton – Blackburn x
4. PSG – Marsylia x
5. La Coruna – Celta x
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. x
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa x
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00

1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia x
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea x
6. Malaga - Santander x
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 1
10. West Bromwich - West Ham United x

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00

1. FC Koeln – Hamburger 1
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund x
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan 1
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain x
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) x
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2

_________________
Obrazek
Jestem sędzią uczciwym...zapłacili mi żeby było 3:0, to będzie 3:0


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 17:35 
Offline

Dołączył(a): 2006 sty So 07, 08:22
Posty: 932
Lokalizacja: Lubin
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes X
3. Dijon – Creteil 1
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 1
6. Aberdeen – Hibernian 1
7. Atalanta – Brescia X
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka 1

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn X
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia X
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 2
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma X

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia X
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea X
6. Malaga - Santander X
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 1
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger X
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund X
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan X
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2

_________________
Zagłębie & Real


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 18:40 
3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. 2
2. Sedan – Valenciennes 2
3. Dijon – Creteil 2
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. 2
6. Aberdeen – Hibernian 2
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille 1
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka x

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia x
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 2
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea 2
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 1
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund x
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) x
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi Pt 28, 18:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Typy: Darek.

3 kolejka do 28.04.2006 g.20:00
1. Amica - Wisla K. x
2. Sedan – Valenciennes 1
3. Dijon – Creteil x
4. Kazan - CSKA Moskwa 2
5. Chelsea - Manch.Utd. x
6. Aberdeen – Hibernian x
7. Atalanta – Brescia 1
8. Lens – Lille x
9. Viking – Start 1
10. Gornik Z. – Arka x

4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 1
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec 2
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 1
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 1
5. Ajaccio-Nicea x
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 1
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 01, 11:41 
6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 1
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 2
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 14:35 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4811
Lokalizacja: Lubin
3 Liga - grupa A

3 kolejka ( wyniki )
1. Amica - Wisla K. 0:1
2. Sedan - Valenciennes 0:3
3. Dijon - Creteil 1:1
4. Kazan - CSKA Moskwa 1:0
5. Chelsea - Manch.Utd. 3:0
6. Aberdeen - Hibernian 4:0
7. Atalanta - Brescia 2:0
8. Lens - Lille 4:2
9. Viking - Start 1:2
10. Gornik Z. - Arka 2:0

4 kolejka ( wyniki )
1. Lubin - Leczna (1p.) 1:0
2. LKS - Jagiellonia 0:0
3. Charlton - Blackburn 0:2
4. PSG - Marsylia 2:1
5. La Coruna - Celta 0:2
6. Korona - Legia 2:2
7. HEKO Czermno - Slask W. 1:1
8. Radomiak - Sosnowiec 1:2
9. Fc Moskwa - Lok. Moskwa 0:1
10. Chievo - Roma 4:4

5 kolejka ( wyniki )
1. Jaworzno - Zawisza B. 1:3
2. Polonia W. - Cracovia 1:3
3. Fc Kopenhag a- Broendby 0:0
4. Metz - Sochaux 0:1
5. Ajaccio - Nicea 0:3
6. Malaga - Santander 2:3
7. San Sebastian - Sevilla 1:2
8. FC Porto - Guimaraes 3:1
9. Osasuna - Real Madryt 0:1
10. West Bromwich - West Ham United 0:1

6 kolejka ( wyniki )
1. FC Koeln - Hamburger 0:1
2. Nuernberg - M'Gladbach 5:2
3. Hannover Dortmund 1:2
4. Hertha - Leverkusen 1:5
5. Roma - Inter Mediolan 1:1
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1:2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 1:1
8. Valerenga - Viking 1:0
9. Wisła Płock -Zagłębie Lubin (1p.) 0:0
10. Wisła Płock - Zagłębie Lubin 3:1
3. Kolejka
Van_the_girl - Lazzaro 0:0
Kozek - Cobby 0:0
GR - Somebody 0:0
NetSpider - JasioJasio 0:5
Karton - Grubol 0:3
Higaman - Aniolo 4:0
Canaris - m71m 0:1
Zbyhu_zlotoryja - Champion980 0:0
Paszczak - Arkoholik 5:3
Sarek - Markis 0:5
Pawello - Darek 2:3
Guga - Kaczuszka 2:0

4. Kolejka
JasioJasio - Canaris 3:0
Kaczuszka - Van_the_girl 0:0
Grubol - Higaman 2:4
Aniolo - Guga 0:5
Markis - Pawello 2:1
Cobby - Zbyhu_zlotoryja 0:0
m71m - Karton 0:0
Somebody - Paszczak 0:5
Lazzaro - Sarek 0:0
Champion980 - Kozek 0:0
Arkoholik - NetSpider 3:0
Darek - GR 4:0

5. Kolejka
JasioJasio - Grubol 1:3
Van_the_girl - Zbyhu_zlotoryja 0:0
GR - Arkoholik 0:2
NetSpider - Paszczak 0:2
Kaczuszka - Aniolo 0:0
Karton - Higaman 0:3
Sarek - Kozek 0:0
Pawello - Lazzaro 4:0
Cobby - Champion980 0:0
Guga - Canaris 2:0
m71m - Markis 2:3
Somebody - Darek 0:2

6. Kolejka
Kozek - Pawello 0:5
Higaman - Guga 5:2
Grubol - m71m 4:3
Aniolo - Somebody 0:0
Markis - NetSpider 5:0
Canaris - GR 0:0
Zbyhu_zlotoryja - Sarek 5:0
Paszczak - Van_the_girl 3:0
Lazzaro - Cobby 0:0
Champion980 - Karton 0:0
Arkoholik - JasioJasio 4:4
Darek - Kaczuszka 4:0

Tabela:
1. ( Obrazek 2 ) Higaman 6 6 0 0 18 22:4
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ( Obrazek 7 ) Paszczak 6 6 0 0 18 21:7
3. ( Obrazek 8 ) Markis 6 5 0 1 15 21:6
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 6 ) Grubol 6 5 0 1 15 19:11
5. ( Obrazek 1 ) Arkoholik 6 4 1 1 13 19:9
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 17 ) Darek 6 4 1 1 13 13:5
7. ( Obrazek 4 ) Zbyhu_zlotoryja 6 3 3 0 12 10:0
8. ( Obrazek 9 ) Guga 6 4 0 2 12 16:8
9. ( Obrazek 14 ) Cobby 6 1 5 0 8 4:0
10. ( Obrazek 5 ) Kaczuszka 6 2 2 2 8 5:6
11. ( Obrazek 3 ) Somebody 6 2 2 2 8 7:9
12. ( Obrazek 21 ) JasioJasio 6 2 1 3 7 17:13
13. ( Obrazek 10 ) Pawello 6 2 1 3 7 12:8
14. ( Obrazek 11 ) Kozek 6 1 3 2 6 5:11
15. ( Obrazek 22 ) m71m 6 1 1 4 4 6:12
16. ( Obrazek 23 ) Lazzaro 6 0 4 2 4 0:6
17. ( Obrazek 16 ) Champion980 6 0 4 2 4 0:7
18. ( Obrazek 13 ) Aniolo 6 0 4 2 4 0:9
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
19. ( Obrazek 15 ) GR 6 0 3 3 3 0:8
20. ( Obrazek 20 ) Karton 6 0 3 3 3 0:10
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
21. ( Obrazek 24 ) Van_the_girl 6 0 3 3 3 0:10
22. ( Obrazek 19 ) Sarek 6 0 3 3 3 0:14
23. ( Obrazek 18 ) Canaris 6 0 2 4 2 0:9
24. ( Obrazek 12 ) NetSpider 6 0 2 4 2 0:15

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 14:39 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4811
Lokalizacja: Lubin
Witamy wszystkich po dlugim weekendzie. Wraz z glownym sponsorem LigiTypera firma betandwin zapraszamy do typowania 7 i 8 kolejki sezonu!
Obrazek

Zestaw par danej kolejki mozna znalezc TUTAJ


7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G.
2. Le Mans – Lens
3. Lille – Lyon
4. Nantes – Bordeaux
5. Sochaux – Troyes
6. Olympiakos – AEK
7. Valencia - Atl.Madryt
8. Hertha – Hamburger
9. Mainz – Schalke
10. Lok.Moskwa – Petersburg

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin
2. Cracovia - Lech P.
3. Leczna – Korona
4. Newcastle – Chelsea
5. West Ham – Tottenham
6. Santander – Osasuna
7. Ajax – PSV
8. Boavista - FC Porto
9. Rangers – Hearts
10. Ascoli – Lazio

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 17:46 
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. 1
2. Le Mans – Lens 1
3. Lille – Lyon 2
4. Nantes – Bordeaux 2
5. Sochaux – Troyes 1
6. Olympiakos – AEK x
7. Valencia - Atl.Madryt 1
8. Hertha – Hamburger 2
9. Mainz – Schalke x
10. Lok.Moskwa – Petersburg 1

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 2
3. Leczna – Korona 2
4. Newcastle – Chelsea 2
5. West Ham – Tottenham x
6. Santander – Osasuna x
7. Ajax – PSV 2
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers – Hearts 1
10. Ascoli – Lazio 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 321 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.