zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Pt 16, 23:07

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja N 07, 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
4 Liga - grupa A

7 kolejka ( wyniki )
1. Sosnowiec - Piast G. 0:2
2. Le Mans – Lens 0:0
3. Lille – Lyon 4:0
4. Nantes – Bordeaux 0:1
5. Sochaux – Troyes 1:1
6. Olympiakos – AEK (odbędzie się 10 maja)
7. Valencia - Atl.Madryt 1:1
8. Hertha – Hamburger 4:2
9. Mainz – Schalke 1:0
10. Lok.Moskwa – Petersburg 3:1

8 kolejka ( wyniki )
1. Belchatow – Lubin 3:0
2. Cracovia - Lech P. 3:2
3. Leczna – Korona 3:0
4. Newcastle – Chelsea 1:0
5. West Ham – Tottenham 2:1
6. Santander – Osasuna 2:1
7. Ajax – PSV 2:1
8. Boavista - FC Porto 1:1
9. Rangers – Hearts 2:0
10. Ascoli – Lazio 1:4

7. Kolejka
Don Lopez Soarez - Wolvi 3:5
Chinomoreno - Majkel7 0:0
Desperado - Majcin18 0:0
Marcoos1 - PuCeRoN 0:0
Kkn - Joszko 1:0
pVd - Aragorn 2:0
Grzeeech - Morgan 2:0
Łubudubu - B o d z i o 2:4
Wryip - Przeminho 2:0
O.s.a - Szlewka 3:1
Majo77 - Shocker 3:3
Miedzianiec - ŁuKasZ 0:2

8. Kolejka
Majkel7 - pVd 3:3
B o d z i o - Wryip 2:5
Aragorn - Grzeeech 0:4
Wolvi - Łubudubu 4:2
Majcin18 - Marcoos1 0:0
ŁuKasZ - Don Lopez Soarez 3:1
PuCeRoN - Desperado 2:0
Shocker - O.s.a 0:4
Szlewka - Kkn 3:5
Joszko - Miedzianiec 0:0
Przeminho - Majo77 0:0
Morgan - Chinomoreno 0:0

Tabela:
1. ( Obrazek 2 ) PuCeRoN 8 6 2 0 20 24:5
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ( Obrazek 3 ) pVd 8 6 2 0 20 23:7
3. ( Obrazek 5 ) Kkn 8 6 1 1 19 25:14
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 4 ) B o d z i o 8 6 0 2 18 31:18
5. ( Obrazek 7 ) Wryip 8 5 2 1 17 25:12
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 1 ) Szlewka 8 5 1 2 16 27:12
7. ( Obrazek 11 ) ŁuKasZ 8 5 1 2 16 24:16
8. ( Obrazek 12 ) O.s.a 8 4 3 1 15 22:8
9. ( Obrazek 14 ) Grzeeech 8 4 2 2 14 23:16
10. ( Obrazek 9 ) Majkel7 8 3 4 1 13 20:14
11. ( Obrazek 8 ) Joszko 8 3 3 2 12 23:17
12. ( Obrazek 6 ) Łubudubu 8 3 2 3 11 25:18
13. ( Obrazek 10 ) Shocker 8 3 2 3 11 18:16
14. ( Obrazek 13 ) Majo77 8 2 4 2 10 21:18
15. ( Obrazek 20 ) Wolvi 8 2 3 3 9 12:21
16. ( Obrazek 16 ) Desperado 8 0 5 3 5 0:8
17. ( Obrazek 15 ) Przeminho 8 0 5 3 5 0:8
18. ( Obrazek 19 ) Marcoos1 8 0 5 3 5 7:20
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
19. ( Obrazek 17 ) Miedzianiec 8 0 4 4 4 0:13
20. ( Obrazek 22 ) Chinomoreno 8 0 4 4 4 0:15
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
21. ( Obrazek 21 ) Morgan 8 0 3 5 3 0:12
22. ( Obrazek 18 ) Don Lopez Soarez 8 0 3 5 3 4:20
23. ( Obrazek 24 ) Majcin18 8 0 3 5 3 0:21
24. ( Obrazek 23 ) Aragorn 8 0 2 6 2 0:25

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 01:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Witamy wszystkich.
Wraz z glownym sponsorem Ligi Typera firma betandwin zapraszamy do typowania 9 i 10 kolejki!

Obrazek

Zestaw par danej kolejki mozna znalezc TUTAJ


4 Liga - grupa A

9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków
4. Polonia - Pogoń Szczecin
5. Middlesbrough - Seville FC
6. Sigma Olomouc - Teplice FK
7. Marila Pribram - Sparta Prague
8. Radomiak - Śląsk Wrocław
9. Łódzki KS - Widzew Łódź
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 07:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 paź Pn 31, 11:53
Posty: 274
Lokalizacja: Bochnia
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 1
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz x

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 2
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko x
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 2
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 13:12 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa x
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2
4. Polonia - Pogoń Szczecin x
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec x
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko x
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 14:21 
4 Liga - grupa A

9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC 2
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna x
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław x
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec x

P.S.Moge zmienić typy przed zakończeniem czasu typowania ????

.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 15:42 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk x
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague x
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 1
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 1
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 16:46 
Offline

Dołączył(a): 2005 gru Wt 06, 16:26
Posty: 65
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 1
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław X
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia x
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 1

_________________
Zagłębie Lubin...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Pn 08, 18:51 
Offline

Dołączył(a): 2006 sty Pn 16, 08:43
Posty: 29
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC x
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 1
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów x
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia x
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 1

_________________
...:Homo homini lupus est:...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 16:30 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk X
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC 2
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź X
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz X

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko X
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia X
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów X
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 16:57 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 1

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów x
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 18:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 lip Pt 22, 14:59
Posty: 570
Lokalizacja: Lubin
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 0
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middlesbrough - Seville FC 1
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 1
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 1
9. Łódzki KS - Widzew Łódź 2
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 2
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 2

_________________
Zagłębie to MY !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 18:25 
Offline

Dołączył(a): 2005 kwi So 16, 09:43
Posty: 320
Lokalizacja: Lubin ;]
4 Liga - grupa A

9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków X
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 2
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź X
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna x
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko X
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 19:42 
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 2
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław x
9. Łódzki KS - Widzew Łódź x
10. Polkowice - Zawisza Bydgoszcz x

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 09, 22:13 
9 Kolejka (10.05 do g. 15.00)
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków 1
4. Polonia - Pogoń Szczecin 2
5. Middesborugh - Seville FC 2
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribarm - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódz x
10.Polkowice - Zawisza Bydgoszcz 2

10 Kolejka (10.05 do g.17.30)
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olimpiakos Pireaus - AEK Ateny 1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagielonia 2
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów 1
10.Bytom - Zgłębie Sosnowiec 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Śr 10, 08:33 
Offline

Dołączył(a): 2005 lip Wt 26, 18:06
Posty: 119
Lokalizacja: Lubin moim miastem
9 kolejka ( do 10.05, do 15:00 )
1. Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk 1
2. Górnik Zabrze - Legia Warszawa X
3. Wisła Płock - Cracovia Kraków X
4. Polonia - Pogoń Szczecin 1
5. Middlesbrough - Seville FC 2
6. Sigma Olomouc - Teplice FK 2
7. Marila Pribram - Sparta Prague 2
8. Radomiak - Śląsk Wrocław 2
9. Łódzki KS - Widzew Łódź X
10. Polkowice - Zawisza BydgoszczX

10 kolejka ( do 10.05, do 17:30 )
1. Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
2. Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
3. Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
4. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
5. Olympiakos Piraeus - AEK Ateny1
6. Tescoma Zlin - Slovan Liberec 2
7. Viktoria Pilsen - 1. FC Slovacko 1
8. Świt Nowy Dwór - Jagiellonia X
9. KSZO Ostrowiec - Ruch Chorzów1
10. Bytom - Zagłębie Sosnowiec2


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.