zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Pt 16, 21:21

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi So 29, 00:34 
4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) x
2. LKS – Jagiellonia x
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia x
7. HEKO Czermno - Slask W.2
8. Radomiak - Sosnowiec 1
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa x
10. Chievo-Roma x

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B.1
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux x
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander 2
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 2

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund x
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan x
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia x
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) x
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi So 29, 03:15 
4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) X
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn X
4. PSG – Marsylia X
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W.2
8. Radomiak - Sosnowiec 2
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 2
10. Chievo-Roma 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi So 29, 07:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 lip Pt 22, 14:59
Posty: 570
Lokalizacja: Lubin
4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) 1
2. LKS – Jagiellonia 2
3. Charlton – Blackburn 2
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta 1
6. Korona – Legia 2
7. HEKO Czermno - Slask W. 2
8. Radomiak - Sosnowiec x
9. Fc Moskwa-Lok. Moskwa 2
10. Chievo-Roma 2

5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux 2
5. Ajaccio-Nicea 1
6. Malaga - Santander 2
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 1

6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 1
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin2

_________________
Zagłębie to MY !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi So 29, 11:50 
Offline

Dołączył(a): 2005 lip Wt 26, 18:06
Posty: 119
Lokalizacja: Lubin moim miastem
4 kolejka do 29.04.2006 g.18:00
1. Lubin – Leczna (1p.) X
2. LKS – Jagiellonia 1
3. Charlton – Blackburn 1
4. PSG – Marsylia 1
5. La Coruna – Celta1
6. Korona – Legia X
7. HEKO Czermno - Slask W.2
8. Radomiak - Sosnowiec X
9. Fc Moskwa-Lok. MoskwaX
10. Chievo-Roma X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi So 29, 16:27 
Offline

Dołączył(a): 2005 gru Wt 06, 16:26
Posty: 65
5 kolejka:
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux X
5. Ajaccio-Nicea X
6. Malaga - Santander 1
7. San Sebastian-Sevilla 1
8. Fc Porto-Guimaraes X
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United 1

_________________
Zagłębie Lubin...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi N 30, 10:05 
Offline

Dołączył(a): 2005 lip Wt 26, 18:06
Posty: 119
Lokalizacja: Lubin moim miastem
5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia X
3. Fc Kopenhaga-Broendby1
4. Metz-Sochaux 2
5. Ajaccio-Nicea 2
6. Malaga - Santander2
7. San Sebastian-SevillaX
8. Fc Porto-Guimaraes 1
9. Osasuna-Real Madryt2
10. West Bromwich - West Ham United 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi N 30, 12:50 
Offline

Dołączył(a): 2006 sty Pn 16, 08:43
Posty: 29
5 kolejka do 30.04.2006 g.15:00
1. Jaworzno-Zawisza B. 2
2. Polonia W.-Cracovia 1
3. Fc Kopenhaga-Broendby 1
4. Metz-Sochaux X
5. Ajaccio-Nicea X
6. Malaga - Santander 2
7. San Sebastian-Sevilla 2
8. Fc Porto-Guimaraes X
9. Osasuna-Real Madryt 2
10. West Bromwich - West Ham United X

6 kolejka:
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach X
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen X
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2

_________________
...:Homo homini lupus est:...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 kwi N 30, 17:09 
6 kolejka:
1. FC Koeln – Hamburger 2
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund X
4. Hertha – Leverkusen X
5. Roma - Inter Mediolan X
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia X
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 1
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) X
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 02, 09:54 
1. FC Koeln – Hamburger x
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen x
5. Roma - Inter Mediolan 1
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia x
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 1
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Wt 02, 12:17 
Offline

Dołączył(a): 2005 gru Wt 06, 16:26
Posty: 65
6 kolejka do 02.05.2006 g.20:00
1. FC Koeln – Hamburger 1
2. Nuernberg - M'Gladbach 1
3. Hannover – Dortmund 2
4. Hertha – Leverkusen 2
5. Roma - Inter Mediolan 2
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 2
8. Valerenga - Viking 1
9. Wisła Płock – Zagłębie Lubin (1p.) 2
10. Wisła Płock – Zagłębie Lubin 2

_________________
Zagłębie Lubin...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 14:36 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4886
Lokalizacja: Lubin
4 Liga - grupa A

3 kolejka ( wyniki )
1. Amica - Wisla K. 0:1
2. Sedan - Valenciennes 0:3
3. Dijon - Creteil 1:1
4. Kazan - CSKA Moskwa 1:0
5. Chelsea - Manch.Utd. 3:0
6. Aberdeen - Hibernian 4:0
7. Atalanta - Brescia 2:0
8. Lens - Lille 4:2
9. Viking - Start 1:2
10. Gornik Z. - Arka 2:0

4 kolejka ( wyniki )
1. Lubin - Leczna (1p.) 1:0
2. LKS - Jagiellonia 0:0
3. Charlton - Blackburn 0:2
4. PSG - Marsylia 2:1
5. La Coruna - Celta 0:2
6. Korona - Legia 2:2
7. HEKO Czermno - Slask W. 1:1
8. Radomiak - Sosnowiec 1:2
9. Fc Moskwa - Lok. Moskwa 0:1
10. Chievo - Roma 4:4

5 kolejka ( wyniki )
1. Jaworzno - Zawisza B. 1:3
2. Polonia W. - Cracovia 1:3
3. Fc Kopenhag a- Broendby 0:0
4. Metz - Sochaux 0:1
5. Ajaccio - Nicea 0:3
6. Malaga - Santander 2:3
7. San Sebastian - Sevilla 1:2
8. FC Porto - Guimaraes 3:1
9. Osasuna - Real Madryt 0:1
10. West Bromwich - West Ham United 0:1

6 kolejka ( wyniki )
1. FC Koeln - Hamburger 0:1
2. Nuernberg - M'Gladbach 5:2
3. Hannover Dortmund 1:2
4. Hertha - Leverkusen 1:5
5. Roma - Inter Mediolan 1:1
6. AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1:2
7. Stade Resnais - Paris Saint-Germain 1:1
8. Valerenga - Viking 1:0
9. Wisła Płock - Zagłębie Lubin (1p.) 0:0
10. Wisła Płock - Zagłębie Lubin 3:1

3. Kolejka
B o d z i o - Joszko 0:3
Aragorn - Szlewka 0:5
Don Lopez Soarez - Majo77 0:4
Wolvi - Majkel7 0:3
Desperado - Kkn 0:0
Marcoos1 - pVd 0:3
Łubudubu - O.s.a 0:0
Majcin18 - Przeminho 0:0
ŁuKasZ - Morgan 1:0
PuCeRoN - Grzeeech 3:3
Shocker - Miedzianiec 4:0
Wryip - Chinomoreno 4:0

4. Kolejka
Majkel7 - Łubudubu 4:4
Chinomoreno - B o d z i o 0:5
Kkn - Marcoos1 4:0
pVd - Wryip 2:2
Grzeeech - Shocker 2:3
Szlewka - Majcin18 3:0
O.s.a - Desperado 0:0
Majo77 - ŁuKasZ 3:3
Joszko - PuCeRoN 2:3
Przeminho - Aragorn 0:0
Morgan - Wolvi 0:0
Miedzianiec - Don Lopez Soarez 0:0

5. Kolejka
Majkel7 - Kkn 7:4
B o d z i o - Majcin18 5:0
Don Lopez Soarez - Morgan 0:0
Wolvi - ŁuKasZ 0:4
Chinomoreno - pVd 0:2
Desperado - Marcoos1 0:0
PuCeRoN - Aragorn 5:0
Shocker - Joszko 4:6
Szlewka - Przeminho 3:0
Wryip - Łubudubu 3:6
O.s.a - Grzeeech 4:0
Majo77 - Miedzianiec 6:0

6. Kolejka
Aragorn - Shocker 0:4
Marcoos1 - Wryip 0:6
Kkn - O.s.a 5:4
pVd - Majo77 5:0
Grzeeech - Wolvi 5:3
Łubudubu - Don Lopez Soarez 5:0
Majcin18 - PuCeRoN 0:5
ŁuKasZ - B o d z i o 5:7
Joszko - Szlewka 4:4
Przeminho - Desperado 0:0
Morgan - Majkel7 0:3
Miedzianiec - Chinomoreno 0:0

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Szlewka 6 5 1 0 16 23:4
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ( Obrazek 4 ) PuCeRoN 6 5 1 0 16 22:5
3. ( Obrazek 6 ) pVd 6 5 1 0 16 18:4
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 5 ) B o d z i o 6 5 0 1 15 25:11
5. ( Obrazek 3 ) Kkn 6 4 1 1 13 19:11
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 10 ) Łubudubu 6 3 2 1 11 21:10
7. ( Obrazek 9 ) Wryip 6 3 2 1 11 18:10
8. ( Obrazek 8 ) Joszko 6 3 2 1 11 23:16
9. ( Obrazek 16 ) Majkel7 6 3 2 1 11 17:11
10. ( Obrazek 14 ) Shocker 6 3 1 2 10 15:9
11. ( Obrazek 11 ) ŁuKasZ 6 3 1 2 10 19:15
12. ( Obrazek 7 ) O.s.a 6 2 3 1 9 15:7
13. ( Obrazek 15 ) Majo77 6 2 2 2 8 18:15
14. ( Obrazek 2 ) Grzeeech 6 2 2 2 8 17:16
15. ( Obrazek 18 ) Przeminho 6 0 4 2 4 0:6
16. ( Obrazek 22 ) Desperado 6 0 4 2 4 0:6
17. ( Obrazek 13 ) Miedzianiec 6 0 3 3 3 0:11
18. ( Obrazek 17 ) Don Lopez Soarez 6 0 3 3 3 0:12
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
19. ( Obrazek 12 ) Marcoos1 6 0 3 3 3 7:20
20. ( Obrazek 21 ) Wolvi 6 0 3 3 3 3:16
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
21. ( Obrazek 23 ) Morgan 6 0 2 4 2 0:10
22. ( Obrazek 19 ) Chinomoreno 6 0 2 4 2 0:15
23. ( Obrazek 20 ) Aragorn 6 0 2 4 2 0:19
24. ( Obrazek 24 ) Majcin18 6 0 1 5 1 0:21

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 14:38 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4886
Lokalizacja: Lubin
Witamy wszystkich po dlugim weekendzie. Wraz z glownym sponsorem LigiTypera firma betandwin zapraszamy do typowania 7 i 8 kolejki sezonu!
Obrazek

Zestaw par danej kolejki mozna znalezc TUTAJ


7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G.
2. Le Mans – Lens
3. Lille – Lyon
4. Nantes – Bordeaux
5. Sochaux – Troyes
6. Olympiakos – AEK
7. Valencia - Atl.Madryt
8. Hertha – Hamburger
9. Mainz – Schalke
10. Lok.Moskwa – Petersburg

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin
2. Cracovia - Lech P.
3. Leczna – Korona
4. Newcastle – Chelsea
5. West Ham – Tottenham
6. Santander – Osasuna
7. Ajax – PSV
8. Boavista - FC Porto
9. Rangers – Hearts
10. Ascoli – Lazio

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 15:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 lip Pt 22, 14:59
Posty: 570
Lokalizacja: Lubin
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. 1
2. Le Mans – Lens 2
3. Lille – Lyon 2
4. Nantes – Bordeaux 2
5. Sochaux – Troyes 1
6. Olympiakos – AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt 1
8. Hertha – Hamburger 2
9. Mainz – Schalke 2
10. Lok.Moskwa – Petersburg 1

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 2
3. Leczna – Korona 2
4. Newcastle – Chelsea 2
5. West Ham – Tottenham 2
6. Santander – Osasuna 2
7. Ajax – PSV 1
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers – Hearts 2
10. Ascoli – Lazio2

_________________
Zagłębie to MY !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 18:50 
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. 1
2. Le Mans – Lens 2
3. Lille – Lyon x
4. Nantes – Bordeaux 1
5. Sochaux – Troyes 1
6. Olympiakos – AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt 1
8. Hertha – Hamburger 2
9. Mainz – Schalke 2
10. Lok.Moskwa – Petersburg 1

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. 1
3. Leczna – Korona 2
4. Newcastle – Chelsea 2
5. West Ham – Tottenham 2
6. Santander – Osasuna 2
7. Ajax – PSV 2
8. Boavista - FC Porto 2
9. Rangers – Hearts 1
10. Ascoli – Lazio 2


Ostatnio edytowano 2006 maja So 06, 09:39 przez szlewka, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 maja Cz 04, 20:01 
7 kolejka do 06.05.2006 g. 15:30
1. Sosnowiec - Piast G. X
2. Le Mans – Lens 2
3. Lille – Lyon 1
4. Nantes – Bordeaux X
5. Sochaux – Troyes 1
6. Olympiakos – AEK 1
7. Valencia - Atl.Madryt 1
8. Hertha – Hamburger 2
9. Mainz – Schalke 2
10. Lok.Moskwa – Petersburg 1

8 kolejka do 07.05.2006 g. 13:45
1. Belchatow – Lubin 2
2. Cracovia - Lech P. X
3. Leczna – Korona X
4. Newcastle – Chelsea 1
5. West Ham – Tottenham 1
6. Santander – Osasuna 2
7. Ajax – PSV 1
8. Boavista - FC Porto X
9. Rangers – Hearts 1
10. Ascoli – Lazio 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.