zaglebie-lubin.net
http://zaglebie-lubin.net/

4 Liga - grupa A
http://zaglebie-lubin.net/viewtopic.php?f=9&t=2193
Strona 1 z 22

Autor:  Micros [ 2006 kwi Pt 21, 13:59 ]
Tytuł:  4 Liga - grupa A

Tabela:
1. ( Obrazek 0 ) Aragorn 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2. ( Obrazek 0 ) B o d z i o 0 0 0 0 0 0:0
3. ( Obrazek 0 ) Chinomoreno 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 0 ) Desperado 0 0 0 0 0 0:0
5. ( Obrazek 0 ) Grzeeech 0 0 0 0 0 0:0
6. ( Obrazek 0 ) Joszko 0 0 0 0 0 0:0
7. ( Obrazek 0 ) Kkn 0 0 0 0 0 0:0
8. ( Obrazek 0 ) Łubudubu 0 0 0 0 0 0:0
9. ( Obrazek 0 ) ŁuKasZ 0 0 0 0 0 0:0
10. ( Obrazek 0 ) Majcin18 0 0 0 0 0 0:0
11. ( Obrazek 0 ) Majkel7 0 0 0 0 0 0:0
12. ( Obrazek 0 ) Majo77 0 0 0 0 0 0:0
13. ( Obrazek 0 ) Marcoos1 0 0 0 0 0 0:0
14. ( Obrazek 0 ) Don Lopez Soarez 0 0 0 0 0 0:0
15. ( Obrazek 0 ) Miedzianiec 0 0 0 0 0 0:0
16. ( Obrazek 0 ) Morgan 0 0 0 0 0 0:0
17. ( Obrazek 0 ) O.s.a 0 0 0 0 0 0:0
18. ( Obrazek 0 ) Przeminho 0 0 0 0 0 0:0
19. ( Obrazek 0 ) PuCeRoN 0 0 0 0 0 0:0
20. ( Obrazek 0 ) pVd 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
21. ( Obrazek 0 ) Shocker 0 0 0 0 0 0:0
22. ( Obrazek 0 ) Szlewka 0 0 0 0 0 0:0
23. ( Obrazek 0 ) Wolvi 0 0 0 0 0 0:0
24. ( Obrazek 0 ) Wryip 0 0 0 0 0 0:0

Autor:  KOtzU! [ 2006 kwi Pn 24, 08:02 ]
Tytuł: 

Wraz z glownym sponsorem LigiTypera firma betandwin zapraszamy do typowania 1 i 2 kolejki nowego sezonu
Obrazek

Zestaw par danej kolejki mozna znalesc TUTAJ

Typujemy do: 26-04 Środa g.16:30

4 Liga - grupa A

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G.
2. Lubin - Wisla P.
3. Slask W. - Nowe Miasto
4. Barcelona – Milan
5. West Ham – Liverpool
6. Slavia – Liberec
7. Heerenveen – Roda
8. Utrecht – Twente
9. Kalmar - Malmo FF
10. Young Boys – Basel

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.)
2. Lubin - Wisla P. (1p.)
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.)
4. Barcelona – Milan (1p.)
5. West Ham – Liverpool (1p.)
6. Slavia – Liberec (1p.)
7. Heerenveen – Roda (1p.)
8. Utrecht – Twente (1p.)
9. Kalmar - Malmo FF (1p.)
10. Young Boys – Basel (1p.)

1. Kolejka
Majkel7 - Aragorn
Chinomoreno - Don Lopez Soarez
Kkn - Shocker
pVd - Łubudubu
Grzeeech - ŁuKasZ
Szlewka - Desperado
O.s.a - Marcoos1
Majo77 - Wryip
Joszko - Majcin18
Przeminho - PuCeRoN
Morgan - B o d z i o
Miedzianiec - Wolvi

2. Kolejka
Aragorn - Kkn
Don Lopez Soarez - pVd
Wolvi - Szlewka
Desperado - Grzeeech
Marcoos1 - Joszko
Łubudubu - Chinomoreno
Majcin18 - O.s.a
ŁuKasZ - Majkel7
PuCeRoN - Morgan
Wryip - Miedzianiec
B o d z i o - Majo77
Shocker - Przeminho

Autor:  wryip [ 2006 kwi Pn 24, 10:54 ]
Tytuł: 

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G.
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec x
7. Heerenveen – Roda x
8. Utrecht – Twente 2
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel 2

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. 1
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec x
7. Heerenveen – Roda x
8. Utrecht – Twente 2
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel 2[/b]

Autor:  pVd [ 2006 kwi Pn 24, 12:16 ]
Tytuł: 

1 kolejka
1. Jaworzno - Piast G. X
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 2
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec X
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente X
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel 2

2 kolejka
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) X
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) X
5. West Ham – Liverpool (1p.) X
6. Slavia – Liberec (1p.) X
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.) 2

Autor:  ŁuKasZ [ 2006 kwi Pn 24, 13:03 ]
Tytuł: 

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. 1
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan X
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec 2
7. Heerenveen – Roda X
8. Utrecht – Twente X
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel 2

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) X
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) X
5. West Ham – Liverpool (1p.) X
6. Slavia – Liberec (1p.) X
7. Heerenveen – Roda (1p.) X
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) X
10 Young Boys – Basel (1p.) X

Autor:  joszko [ 2006 kwi Pn 24, 13:52 ]
Tytuł: 

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. x
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec x
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel x

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.)x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) 1
5. West Ham – Liverpool (1p.) 2
6. Slavia – Liberec (1p.) x
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) x
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) x
10. Young Boys – Basel (1p.) x

Autor:  szlewka [ 2006 kwi Pn 24, 19:56 ]
Tytuł: 

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. 1
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel x

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.)1
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) x
5. West Ham – Liverpool (1p.) 2
6. Slavia – Liberec (1p.) 1
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) x
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) x
10. Young Boys – Basel (1p.) x

Autor:  kkn [ 2006 kwi Pn 24, 20:22 ]
Tytuł: 

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. 1
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool x
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda x
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF x
10. Young Boys – Basel 2

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) x
5. West Ham – Liverpool (1p.) x
6. Slavia – Liberec (1p.) 1
7. Heerenveen – Roda (1p.) x
8. Utrecht – Twente (1p.) x
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) x
10. Young Boys – Basel (1p.) x

Autor:  łubudubu [ 2006 kwi Wt 25, 06:07 ]
Tytuł: 

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. 1
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 2
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel 2

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) 1
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) x
5. West Ham – Liverpool (1p.) 2
6. Slavia – Liberec (1p.) 1
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.) 2

Autor:  Aragorn [ 2006 kwi Wt 25, 17:21 ]
Tytuł: 

1. Jaworzno - Piast G. 1
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec X
7. Heerenveen – Roda X
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel 1

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.)
2. Lubin - Wisla P. (1p.)
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.)
4. Barcelona – Milan (1p.)
5. West Ham – Liverpool (1p.)
6. Slavia – Liberec (1p.)
7. Heerenveen – Roda (1p.)
8. Utrecht – Twente (1p.)
9. Kalmar - Malmo FF (1p.)
10. Young Boys – Basel (1p.)

Autor:  b o d z i o [ 2006 kwi Wt 25, 22:22 ]
Tytuł: 

1. Jaworzno - Piast G. = x
2. Lubin - Wisła P. = 1
3. Śląsk W. - Nowe Miasto = 1
4. Barcelona - Milan = 1
5. West Ham - Liverpool = 2
6. Slavia - Liberec = 1
7. Heerenven - Roda = 1
8. Utrecht - Twente = 1
9. Kalmar - Malmo FF = 2
10.Young Boys - Basel = 2


2 kolejka

1. Jaworzno - Piast G.(1p.) = 2
2. Lubin - Wisła P. (1p.) = 1
3. Śląsk W. - Nowe Miast(1p.) = 1
4. Barcelona - Milan(1p.) = x
5. West Ham - Liverpool(1p.) = 2
6. Slavia - Liberec(1p.) = 1
7. Heerenven - Roda(1p.) = 1
8. Utrecht - Twente(1p.) = x
9. Kalmar - Malmo FF(1p.) = 2
10.Young Boys - Basel(1p.) = 2

Autor:  majo77 [ 2006 kwi Śr 26, 07:18 ]
Tytuł: 

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. 1
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool x
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF x
10. Young Boys – Basel x

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) x
5. West Ham – Liverpool (1p.) x
6. Slavia – Liberec (1p.) x
7. Heerenveen – Roda (1p.) x
8. Utrecht – Twente (1p.) 1
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) x
10. Young Boys – Basel (1p.) x

Autor:  grzeeech [ 2006 kwi Śr 26, 10:44 ]
Tytuł: 

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. 0
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 0
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 0
10. Young Boys – Basel 0

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) 0
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 0
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) 0
5. West Ham – Liverpool (1p.) 0
6. Slavia – Liberec (1p.) 0
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) 0
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 0
10. Young Boys – Basel (1p.) 2

Autor:  o.s.a [ 2006 kwi Śr 26, 13:23 ]
Tytuł: 

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. 1
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 2
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel 2

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.) x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) x
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) x
5. West Ham – Liverpool (1p.) 2
6. Slavia – Liberec (1p.) x
7. Heerenveen – Roda (1p.) 1
8. Utrecht – Twente (1p.) x
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) 2
10. Young Boys – Basel (1p.) 2

Autor:  marcoos1 [ 2006 kwi Śr 26, 14:43 ]
Tytuł: 

1 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. 1
2. Lubin - Wisla P. 1
3. Slask W. - Nowe Miasto 1
4. Barcelona – Milan 1
5. West Ham – Liverpool 2
6. Slavia – Liberec 1
7. Heerenveen – Roda 1
8. Utrecht – Twente 1
9. Kalmar - Malmo FF 2
10. Young Boys – Basel 2

2 kolejka ( do 26.04, do 16:30 )
1. Jaworzno - Piast G. (1p.)x
2. Lubin - Wisla P. (1p.) 1
3. Slask W. - Nowe Miasto (1p.) 1
4. Barcelona – Milan (1p.) x
5. West Ham – Liverpool (1p.) 2
6. Slavia – Liberec (1p.) x
7. Heerenveen – Roda (1p.) x
8. Utrecht – Twente (1p.) x
9. Kalmar - Malmo FF (1p.) x
10. Young Boys – Basel (1p.) x

Strona 1 z 22 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/