zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz N 24, 02:33

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Typera - VIII runda (19.03, 14:30).
PostNapisane: 2006 mar Pt 17, 09:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
VIII runda

VIII runda - 1/4 finału
1. GreX - Grubool
2. Krystek - Tomek
3. Maniek - Blank
4. JasioJasio - Arti

Puchar Typera - VIII runda

8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04
2. Seville FC - Mallorca RCD
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao
4. Udinese Calcio - AC Milan
5. Lecce US - AS Parma
6. Newcastle United - FC Liverpool
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld
2. Racing Santander - FC Valencia
3. Malaga CF - Real Saragossa
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym
5. Reggina Calcio - Empoli FC
6. Fulham United - Chelsea Londyn
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław (1p.) w zwiazku z przelozonym meczem Zaglebie - Wisla, nastepiła widoczna zmiana
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers
10. OB Odense - Esbjerg fB

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 17, 14:24 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 1
2. Seville FC - Mallorca RCD 1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 1
4. Udinese Calcio - AC Milan 2
5. Lecce US - AS Parma 2
6. Newcastle United - FC Liverpool 2
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC 2
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ 1
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 1

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1
2. Racing Santander - FC Valencia 2
3. Malaga CF - Real Saragossa 2
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
5. Reggina Calcio - Empoli FC 2
6. Fulham United - Chelsea Londyn 2
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 1
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław (1p.) 1
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 2
10. OB Odense - Esbjerg fB 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 17, 15:45 
8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 1
2. Seville FC - Mallorca RCD 1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 1
4. Udinese Calcio - AC Milan 2
5. Lecce US - AS Parma 2
6. Newcastle United - FC Liverpool x
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC 2
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ 1
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 2

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1
2. Racing Santander - FC Valencia 2
3. Malaga CF - Real Saragossa x
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
5. Reggina Calcio - Empoli FC 1
6. Fulham United - Chelsea Londyn 2
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 2
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław (1p.) 1
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 2
10. OB Odense - Esbjerg fB 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pt 17, 21:54 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
Puchar Typera - VIII runda

8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 1
2. Seville FC - Mallorca RCD 1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 1
4. Udinese Calcio - AC Milan 2
5. Lecce US - AS Parma 2
6. Newcastle United - FC Liverpool 1
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC 1
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ 1
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 1

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1
2. Racing Santander - FC Valencia 2
3. Malaga CF - Real Saragossa x
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
5. Reggina Calcio - Empoli FC 1
6. Fulham United - Chelsea Londyn 2
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 1
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław (1p.) w zwiazku z przelozonym meczem Zaglebie - Wisla, nastepiła widoczna zmiana 1
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers x
10. OB Odense - Esbjerg fB 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar So 18, 00:09 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja So 29, 16:12
Posty: 455
Lokalizacja: Lubin
8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 2
2. Seville FC - Mallorca RCD 1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 1
4. Udinese Calcio - AC Milan 2
5. Lecce US - AS Parma x
6. Newcastle United - FC Liverpool 1
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC x
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ x
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 2

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1
2. Racing Santander - FC Valencia 2
3. Malaga CF - Real Saragossa 1
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
5. Reggina Calcio - Empoli FC 1
6. Fulham United - Chelsea Londyn 2
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 2
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław x (1p.) w zwiazku z przelozonym meczem Zaglebie - Wisla, nastepiła widoczna zmiana
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 2
10. OB Odense - Esbjerg fB 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar So 18, 11:05 
8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 1
2. Seville FC - Mallorca RCD 1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 1
4. Udinese Calcio - AC Milan 2
5. Lecce US - AS Parma 2
6. Newcastle United - FC Liverpool x
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC 2
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ 1
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 2

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1
2. Racing Santander - FC Valencia 2
3. Malaga CF - Real Saragossa 2
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
5. Reggina Calcio - Empoli FC 2
6. Fulham United - Chelsea Londyn 2
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 1
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław (1p.) x
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 2
10. OB Odense - Esbjerg fB 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar So 18, 11:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar N 06, 11:20
Posty: 474
Lokalizacja: ze stadionu
8 runda - pierwsze mecze ( do 19.03, do 14:30 )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 1
2. Seville FC - Mallorca RCD 1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 1
4. Udinese Calcio - AC Milan 2
5. Lecce US - AS Parma X
6. Newcastle United - FC Liverpool X
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC X
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ X
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 2

8 runda - mecze rewanżowe ( do 19.03 , do 14:30 )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1
2. Racing Santander - FC Valencia 2
3. Malaga CF - Real Saragossa 1
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
5. Reggina Calcio - Empoli FC X
6. Fulham United - Chelsea Londyn 2
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 2
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław(1p.) X
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 2
10. OB Odense - Esbjerg fB 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pn 20, 18:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Puchar Typera - VIII runda

8 runda - pierwsze mecze ( wyniki )
1. Bayern Monachium - Schalke 04 3:0
2. Seville FC - Mallorca RCD 1:1
3. Celta de Vigo - Athletic Bilbao 0:1
4. Udinese Calcio - AC Milan 0:4
5. Lecce US - AS Parma 1:2
6. Newcastle United - FC Liverpool 1:3
7. Sparta Rotterdam - Utrecht FC 0:1
8. Paris Saint Germain - Auxerre AJ 4:1
9. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1:0
10. Metalurg Zaporozje - Sachtar 0:3

8 runda - mecze rewanżowe ( wyniki )
1. Hertha Berlin SC - Arminia Bielefeld 1:0
2. Racing Santander - FC Valencia 2:1
3. Malaga CF - Real Saragossa 0:1
4. Inter Mediolan - Lazio Rzym 3:1
5. Reggina Calcio - Empoli FC 0:2
6. Fulham United - Chelsea Londyn 1:0
7. Roosendaal RBC - Twente Enschede 1:1
8. Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1:0
9. Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 1:1
10. OB Odense - Esbjerg fB 1:0

VIII runda

VIII runda - 1/4 finału ( pierwsze mecze )
1. GreX - Grubool 7:7
2. Krystek - Tomek 7:4
3. Maniek - Blank 3:0
4. JasioJasio - Arti 5:0

VIII runda - 1/4 finału ( mecze rewanżowe )
1. Grubool - GreX 6:5
2. Tomek - Krystek 3:4
3. Blank - Maniek 0:4
4. Arti - JasioJasio 0:5

VIII runda - 1/4 finału
1. GreX - Grubool 12:13 ( 7:7, 5:6 )
2. Krystek - Tomek 11:7 ( 7:4, 4:3 )
3. Maniek - Blank 7:0 ( 3:0, 4:0 )
4. JasioJasio - Arti 10:0 ( 5:0, 5:0 )

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 mar Pn 20, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
IX runda - 1/2 finału
1. Grubool - JasioJasio
2. Krystek - Maniek

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.