zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Wt 26, 20:54

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Typera - VI runda (18.02, 14:25).
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 15:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
VI runda

Faza grupowa:
Grupa A - Canaris, Czarnuz, Red, PD, SpAwN, Tomek.
Grupa B - glOKSik, Micros, Merlin, Piotruś, Maly__85, Higaman.
Grupa C - Bolo69, Arwen, Grubool, GreX, Royal, Mac3000.
Grupa D - Crash665, JasioJasio, Kubek, Tupek, Tedezl, Maniek.
Grupa E - Krystek, Arti, Krzychu/scinawa, Blank, Qba\Sława, Matus 19.
Grupa F - Lukasz5891, KOtzU!, Oszolom, Mati83, Kasol, Michalind.

Uwagi:

- przy równej ilości punktów w tabeli decyduje mecz bezpośredni między zaintersowanymi drużynami. W razie remisu decydują kolejno: różnica bramek, większa liczba strzelonych bramek.

- zwycięstwo, remis, przegrana punktowane są w tej rundzie odpowiednio: 3, 1, 0 punktów.

KOLEJNA RUNDA:

VII runda - 1/8 finału

- tworzy ją 16 zawodników, czyli pierwsza 2 z każdej grupy, plus 4 najlepszych zawodników z miejsc trzecich. Pojedynki w tej rundzie rozgrywane są na zasadzie dwóch spotkań, mecz + rewanż.

- pary w tej rundzie tworzone są za pomocą klucza:
1. zwycięzca grupy A - 4 najlepszy z 3 miejsc
2. zwycięzca grupy B - 3 najlepszy z 3 miejsc
3. zwycięzca grupy C - 2 najlepszy z 3 miejsc
4. zwycięzca grupy D - 1 najlepszy z 3 miejsc
5. zwycięzca grupy E - wicelider grupy F
6. zwycięzca grupy F - wicelider grupy E
7. wicelider grupy A - wicelider grupy D
8. wicelider grupy B - wicelider grupy C

*1, 2, 3 itd... osoba na liście najlepszych przegranych.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2006 lut Pn 13, 19:17 przez Micros, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 15:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
GRUPY I TERMINARZE:

Grupa A
1. Canaris,
2. Czarnuz,
3. Red,
4. PD,
5. SpAwN,
6. Tomek.

Faworytami tej grupy są:
PD Obrazek, Czarnuz Obrazek, Tomek Obrazek.

Terminarz grupy A:

Kolejka nr 1
Canaris - Czarnuz
Red - PD
SpAwN - Tomek

Kolejka nr 2
Czarnuz - SpAwN
Red - Canaris
PD - Tomek

Kolejka nr 3
Tomek - Czarnuz
Canaris - PD
SpAwN - Red

Kolejka nr 4
PD - SpAwN
Czarnuz - Red
Tomek - Canaris

Kolejka nr 5
Canaris - SpAwN
PD - Czarnuz
Red - Tomek

Kolejka nr 6
Czarnuz - Canaris
PD - Red
Tomek - SpAwN

Kolejka nr 7
SpAwN - Czarnuz
Canaris - Red
Tomek - PD

Kolejka nr 8
Czarnuz - Tomek
PD - Canaris
Red - SpAwN

Kolejka nr 9
SpAwN - PD
Red - Czarnuz
Canaris - Tomek

Kolejka nr 10
SpAwN - Canaris
Czarnuz - PD
Tomek - Red

Grupa B
1. glOKSik,
2. Micros,
3. Merlin,
4. Piotruś,
5. Maly__85,
6. Higaman.

Faworytami tej grupy są:
Maly__85 Obrazek, Micros Obrazek, glOKSik Obrazek.

Terminarz grupy B:

Kolejka nr 1
glOKSik - Micros
Merlin - Piotruś
Maly__85 - Higaman

Kolejka nr 2
Micros - Maly__85
Merlin - glOKSik
Piotruś - Higaman

Kolejka nr 3
Higaman - Micros
glOKSik - Piotruś
Maly__85 - Merlin

Kolejka nr 4
Piotruś - Maly__85
Micros - Merlin
Higaman - glOKSik

Kolejka nr 5
glOKSik - Maly__85
Piotruś - Micros
Merlin - Higaman

Kolejka nr 6
Micros - glOKSik
Piotruś - Merlin
Higaman - Maly__85

Kolejka nr 7
Maly__85 - Micros
glOKSik - Merlin
Higaman - Piotruś

Kolejka nr 8
Micros - Higaman
Piotruś - glOKSik
Merlin - Maly__85

Kolejka nr 9
Maly__85 - Piotruś
Merlin - Micros
glOKSik - Higaman

Kolejka nr 10
Maly__85 - glOKSik
Micros - Piotruś
Higaman - Merlin

Grupa C
1. Bolo69,
2. Arwen,
3. Grubool,
4. GreX,
5. Royal,
6. Mac3000.

Faworytami tej grupy są:
GreX Obrazek, Bolo69 Obrazek, Mac3000 Obrazek.

Terminarz grupy C:

Kolejka nr 1
Bolo69 - Arwen
Grubool - GreX
Royal - Mac3000

Kolejka nr 2
Arwen - Royal
Grubool - Bolo69
GreX - Mac3000

Kolejka nr 3
Mac3000 - Arwen
Bolo69 - GreX
Royal - Grubool

Kolejka nr 4
GreX - Royal
Arwen - Grubool
Mac3000 - Bolo69

Kolejka nr 5
Bolo69 - Royal
GreX - Arwen
Grubool - Mac3000

Kolejka nr 6
Arwen - Bolo69
GreX - Grubool
Mac3000 - Royal

Kolejka nr 7
Royal - Arwen
Bolo69 - Grubool
Mac3000 - GreX

Kolejka nr 8
Arwen - Mac3000
GreX - Bolo69
Grubool - Royal

Kolejka nr 9
Royal - GreX
Grubool - Arwen
Bolo69 - Mac3000

Kolejka nr 10
Royal - Bolo69
Arwen - GreX
Mac3000 - Grubool

Grupa D
1. Crash665,
2. JasioJasio,
3. Kubek,
4. Tupek,
5. Tedezl,
6. Maniek.

Faworytami tej grupy są:
JasioJasio Obrazek, Kubek Obrazek, Crash665 Obrazek.

Terminarz grupy D:

Kolejka nr 1
Crash665 - JasioJasio
Kubek - Tupek
Tedezl - Maniek

Kolejka nr 2
JasioJasio - Tedezl
Kubek - Crash665
Tupek - Maniek

Kolejka nr 3
Maniek - JasioJasio
Crash665 - Tupek
Tedezl - Kubek

Kolejka nr 4
Tupek - Tedezl
JasioJasio - Kubek
Maniek - Crash665

Kolejka nr 5
Crash665 - Tedezl
Tupek - JasioJasio
Kubek - Maniek

Kolejka nr 6
JasioJasio - Crash665
Tupek - Kubek
Maniek - Tedezl

Kolejka nr 7
Tedezl - JasioJasio
Crash665 - Kubek
Maniek - Tupek

Kolejka nr 8
JasioJasio - Maniek
Tupek - Crash665
Kubek - Tedezl

Kolejka nr 9
Tedezl - Tupek
Kubek - JasioJasio
Crash665 - Maniek

Kolejka nr 10
Tedezl - Crash665
JasioJasio - Tupek
Maniek - Kubek

Grupa E
1. Krystek,
2. Arti,
3. Krzychu/scinawa,
4. Blank,
5. Qba\Sława,
6. Matus 19.

Faworytami tej grupy są:
Krzychu/scinawa Obrazek, Arti Obrazek, Matus 19 Obrazek.

Terminarz grupy E:

Kolejka nr 1
Krystek - Arti
Krzychu/scinawa - Blank
Qba\Sława - Matus 19

Kolejka nr 2
Arti - Qba\Sława
Krzychu/scinawa - Krystek
Blank - Matus 19

Kolejka nr 3
Matus 19 - Arti
Krystek - Blank
Qba\Sława - Krzychu/scinawa

Kolejka nr 4
Blank - Qba\Sława
Arti - Krzychu/scinawa
Matus 19 - Krystek

Kolejka nr 5
Krystek - Qba\Sława
Blank - Arti
Krzychu/scinawa - Matus 19

Kolejka nr 6
Arti - Krystek
Blank - Krzychu/scinawa
Matus 19 - Qba\Sława

Kolejka nr 7
Qba\Sława - Arti
Krystek - Krzychu/scinawa
Matus 19 - Blank

Kolejka nr 8
Arti - Matus 19
Blank - Krystek
Krzychu/scinawa - Qba\Sława

Kolejka nr 9
Qba\Sława - Blank
Krzychu/scinawa - Arti
Krystek - Matus 19

Kolejka nr 10
Qba\Sława - Krystek
Arti - Blank
Matus 19 - Krzychu/scinawa

Grupa F
1. Lukasz5891,
2. KOtzU!,
3. Oszolom,
4. Mati83,
5. Kasol,
6. Michalind.

Faworytami tej grupy są:
KOtzU! Obrazek, Oszolom Obrazek, Mati83 Obrazek.

Terminarz grupy F:

Kolejka nr 1
Lukasz5891 - KOtzU!
Oszolom - Mati83
Kasol - Michalind

Kolejka nr 2
KOtzU! - Kasol
Oszolom - Lukasz5891
Mati83 - Michalind

Kolejka nr 3
Michalind - KOtzU!
Lukasz5891 - Mati83
Kasol - Oszolom

Kolejka nr 4
Mati83 - Kasol
KOtzU! - Oszolom
Michalind - Lukasz5891

Kolejka nr 5
Lukasz5891 - Kasol
Mati83 - KOtzU!
Oszolom - Michalind

Kolejka nr 6
KOtzU! - Lukasz5891
Mati83 - Oszolom
Michalind - Kasol

Kolejka nr 7
Kasol - KOtzU!
Lukasz5891 - Oszolom
Michalind - Mati83

Kolejka nr 8
KOtzU! - Michalind
Mati83 - Lukasz5891
Oszolom - Kasol

Kolejka nr 9
Kasol - Mati83
Oszolom - KOtzU!
Lukasz5891 - Michalind

Kolejka nr 10
Kasol - Lukasz5891
KOtzU! - Mati83
Michalind - Oszolom

Życze powodzenia i pozdrawiam.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 15:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
VI runda

Puchar Typera - 1 i 2 kolejka.

6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn
3. Udinese Calcio - Werden Brema
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy
5. Villareal CF - Benfica Lizbona
6. FC Porto - Inter Mediolan
7. Fenerbahce - Schalke 04
8. Glasgow Rangers - Artmedia
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool
10. Olympique Lyon - Olympiakos

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen
8. Grasshoppers - Middlesbrough
9. Basel FC - Racing Strasbourg
10. CSKA Sofia - Hamburg SV

Grupa A

Kolejka nr 1
Canaris - Czarnuz
Red - PD
SpAwN - Tomek

Kolejka nr 2
Czarnuz - SpAwN
Red - Canaris
PD - Tomek

Grupa B

Kolejka nr 1
glOKSik - Micros
Merlin - Piotruś
Maly__85 - Higaman

Kolejka nr 2
Micros - Maly__85
Merlin - glOKSik
Piotruś - Higaman

Grupa C

Kolejka nr 1
Bolo69 - Arwen
Grubool - GreX
Royal - Mac3000

Kolejka nr 2
Arwen - Royal
Grubool - Bolo69
GreX - Mac3000

Grupa D

Kolejka nr 1
Crash665 - JasioJasio
Kubek - Tupek
Tedezl - Maniek

Kolejka nr 2
JasioJasio - Tedezl
Kubek - Crash665
Tupek - Maniek

Grupa E

Kolejka nr 1
Krystek - Arti
Krzychu/scinawa - Blank
Qba\Sława - Matus 19

Kolejka nr 2
Arti - Qba\Sława
Krzychu/scinawa - Krystek
Blank - Matus 19

Grupa F

Kolejka nr 1
Lukasz5891 - KOtzU!
Oszolom - Mati83
Kasol - Michalind

Kolejka nr 2

KOtzU! - Kasol
Oszolom - Lukasz5891
Mati83 - Michalind

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 15:48 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 22:47
Posty: 284
6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn 2
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn 2
3. Udinese Calcio - Werden Brema 1
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy 1
5. Villareal CF - Benfica Lizbona 1
6. FC Porto - Inter Mediolan 2
7. Fenerbahce - Schalke 04 1
8. Glasgow Rangers - Artmedia 1
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool 2
10. Olympique Lyon - Olympiakos 1

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens 2
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers 2
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille 2
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki 1
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes 1
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol 2
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen 2
8. Grasshoppers - Middlesbrough 2
9. Basel FC - Racing Strasbourg 1
10. CSKA Sofia - Hamburg SVx


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 19:02 
6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn 2
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn 2
3. Udinese Calcio - Werden Brema x
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy 1
5. Villareal CF - Benfica Lizbona 2
6. FC Porto - Inter Mediolan 2
7. Fenerbahce - Schalke 04 x
8. Glasgow Rangers - Artmedia 1
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool 2
10. Olympique Lyon - Olympiakos 1

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens 2
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers 1
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille 1
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki 1
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes x
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol 2
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen 2
8. Grasshoppers - Middlesbrough x
9. Basel FC - Racing Strasbourg 2
10. CSKA Sofia - Hamburg SV 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 21:00 
6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn 1
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn 2
3. Udinese Calcio - Werden Brema x
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy 1
5. Villareal CF - Benfica Lizbona 1
6. FC Porto - Inter Mediolan x
7. Fenerbahce - Schalke 04 2
8. Glasgow Rangers - Artmedia 1
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool 2
10. Olympique Lyon - Olympiakos 1

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens x
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers x
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille x
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki 1
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes 1
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol 1
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen 2
8. Grasshoppers - Middlesbrough 2
9. Basel FC - Racing Strasbourg 1
10. CSKA Sofia - Hamburg SV 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Cz 13, 21:24 
Offline

Dołączył(a): 2005 kwi Pt 08, 03:52
Posty: 234
Lokalizacja: Nowy Jork
6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn 1
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn 2
3. Udinese Calcio - Werden Brema 1
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy x
5. Villareal CF - Benfica Lizbona 1
6. FC Porto - Inter Mediolan x
7. Fenerbahce - Schalke 04 2
8. Glasgow Rangers - Artmedia 1
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool 2
10. Olympique Lyon - Olympiakos x

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens 2
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers x
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille 2
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki 1
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes 1
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol 1
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen x
8. Grasshoppers - Middlesbrough 2
9. Basel FC - Racing Strasbourg x
10. CSKA Sofia - Hamburg SV 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pt 14, 03:26 
VI runda

Puchar Typera - 1 i 2 kolejka.

6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn X
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn 2
3. Udinese Calcio - Werden Brema 1
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy 1
5. Villareal CF - Benfica Lizbona 1
6. FC Porto - Inter Mediolan X
7. Fenerbahce - Schalke 04 2
8. Glasgow Rangers - Artmedia 1
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool 2
10. Olympique Lyon - Olympiakos 1

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens 1
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers 1
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille 1
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki 1
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes 1
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol 2
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen X
8. Grasshoppers - Middlesbrough 2
9. Basel FC - Racing Strasbourg 1
10. CSKA Sofia - Hamburg SV 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pt 14, 08:51 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze So 12, 17:46
Posty: 1597
Lokalizacja: Chojnów
6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn x
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn 2
3. Udinese Calcio - Werden Brema 1
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy x
5. Villareal CF - Benfica Lizbona 1
6. FC Porto - Inter Mediolan 2
7. Fenerbahce - Schalke 04 2
8. Glasgow Rangers - Artmedia 1
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool x
10. Olympique Lyon - Olympiakos 1

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens 2
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers 1
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille 1
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki 1
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes x
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol 2
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen x
8. Grasshoppers - Middlesbrough 1
9. Basel FC - Racing Strasbourg 2
10. CSKA Sofia - Hamburg SV x

_________________
Obrazek
http://TanieChlanie.pl - promocje alkoholowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pt 14, 12:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar N 06, 11:20
Posty: 474
Lokalizacja: ze stadionu
6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn 1
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn 2
3. Udinese Calcio - Werden Brema 1
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy x
5. Villareal CF - Benfica Lizbona 1
6. FC Porto - Inter Mediolan 2
7. Fenerbahce - Schalke 04 2
8. Glasgow Rangers - Artmedia 1
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool 2
10. Olympique Lyon - Olympiakos x

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens 2
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers x
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille 1
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki 1
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes 1
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol 1
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen x
8. Grasshoppers - Middlesbrough 2
9. Basel FC - Racing Strasbourg x
10. CSKA Sofia - Hamburg SV 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pt 14, 17:10 
6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn X
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn 2
3. Udinese Calcio - Werden Brema 2
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy X
5. Villareal CF - Benfica Lizbona 2
6. FC Porto - Inter Mediolan X
7. Fenerbahce - Schalke 04 2
8. Glasgow Rangers - Artmedia X
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool 2
10. Olympique Lyon - Olympiakos 1

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens 2
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers 1
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille X
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki 1
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes X
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol 1
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen 2
8. Grasshoppers - Middlesbrough 2
9. Basel FC - Racing Strasbourg X
10. CSKA Sofia - Hamburg SV 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pn 17, 00:02 
Puchar Typera - 1 i 2 kolejka.

6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn 1
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn 2
3. Udinese Calcio - Werden Brema 2
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy 1
5. Villareal CF - Benfica Lizbona 2
6. FC Porto - Inter Mediolan 2
7. Fenerbahce - Schalke 04 2
8. Glasgow Rangers - Artmedia 1
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool 2
10. Olympique Lyon - Olympiakos 1

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens 2
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers 2
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille 1
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki 1
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes 1
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol 2
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen 1
8. Grasshoppers - Middlesbrough 2
9. Basel FC - Racing Strasbourg 1
10. CSKA Sofia - Hamburg SV 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pn 17, 00:43 
Offline

Dołączył(a): 2005 wrz Pn 26, 14:16
Posty: 285
Lokalizacja: z meliny
6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn 1
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn 2
3. Udinese Calcio - Werden Brema 1
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy x
5. Villareal CF - Benfica Lizbona 1
6. FC Porto - Inter Mediolan 2
7. Fenerbahce - Schalke 04 x
8. Glasgow Rangers - Artmedia 1
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool 2
10. Olympique Lyon - Olympiakos 1

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens 2
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers 1
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille x
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki 1
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes 1
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol x
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen x
8. Grasshoppers - Middlesbrough 2
9. Basel FC - Racing Strasbourg 1
10. CSKA Sofia - Hamburg SV 2

Jako Mati83 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pn 17, 06:41 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn x
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn 2
3. Udinese Calcio - Werden Brema x
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy 1
5. Villareal CF - Benfica Lizbona 2
6. FC Porto - Inter Mediolan 2
7. Fenerbahce - Schalke 04 2
8. Glasgow Rangers - Artmedia 1
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool 2
10. Olympique Lyon - Olympiakos 1

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens 2
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers 2
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille x
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki 1
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes 1
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol 2
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen 1
8. Grasshoppers - Middlesbrough 2
9. Basel FC - Racing Strasbourg 1
10. CSKA Sofia - Hamburg SV 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 paź Pn 17, 10:03 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja So 29, 16:12
Posty: 455
Lokalizacja: Lubin
6 runda - 1 kolejka ( do 18.10, do 20:45 )
1. Bayern Monachium - Juventus Turyn 2
2. Sparta Praga - Arsenal Londyn 2
3. Udinese Calcio - Werden Brema 1
4. Rapid Wiedeń - FC Bruggy 1
5. Villareal CF - Benfica Lizbona 1
6. FC Porto - Inter Mediolan 2
7. Fenerbahce - Schalke 04 1
8. Glasgow Rangers - Artmedia 1
9. RSC Anderlecht - FC Liverpool 2
10. Olympique Lyon - Olympiakos 1

6 runda - 2 kolejka ( do 20.10 , do 18:00 )
1. Steaua Bucharest - Racing Club Lens 2
2. Besiktas Istanbul - Bolton Wanderers 1
3. CSKA Moskwa - Olympique Marseille x
4. Sachtar Doneck - PAOK Thessaloniki 1
5. Zenit Petersburg - Vitoria Guimaraes 1
6. Lokomotiv Moskwa - Espanyol x
7. Dynamo Bucharest - Heerenveen 1
8. Grasshoppers - Middlesbrough x
9. Basel FC - Racing Strasbourg 1
10. CSKA Sofia - Hamburg SV 2


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.