zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Wt 26, 21:01

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut So 18, 11:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
6 runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 2
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness x
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 1
10. Sochaux FC - Auxerre x

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut So 18, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor x
2. Aberdeen FC - Falkirk x
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC x
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo 1
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 2
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut So 18, 13:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 2
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon x
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao x
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut So 18, 16:19 
6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut So 18, 16:36 
Offline

Dołączył(a): 2005 wrz Pn 26, 14:16
Posty: 285
Lokalizacja: z meliny
6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco 1
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon 1
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 1
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao1
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma x
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut So 18, 16:38 
Offline

Dołączył(a): 2005 wrz Pn 26, 14:16
Posty: 285
Lokalizacja: z meliny
6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 1
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut N 19, 00:56 
runda - 7 kolejka ( do 18.02, do 14:25 )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 2
3. Sparta Prague - Slovan Liberec X
4. Villareal - Espanyol Barcelona 1
5. Dundee United - Inverness X
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 1
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1
9. Hertha Berlin SC - Schalke 04 X
10. Sochaux FC - Auxerre X
6 runda - 8 kolejka ( do 18.02, do 15:30 )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor X
2. Aberdeen FC - Falkirk 1
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 2
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 1
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 1
6. Seville FC - Celta de Vigo X
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium X
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1
10. Messina - Juventus Turyn 2
6 runda - 9 kolejka ( do 18.02, do 17:15 )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 2
2. Nice OGC - AS Monaco X
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon X
5. Gil Vicente - Academica Coimbra X
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 1
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 1
9. Treviso - AS Parma 2
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 1
6 runda - 10 kolejka ( do 19.02, do 15:00 )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 2
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 2
3. Metz FC - Olympique Marseille 2
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1
5. Getafe CF - Atletico Madrid 2
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV X
7. Udinese Calcio - Siena AC X
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Wt 28, 16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Puchar Typera - 7, 8, 9 i 10 kolejka.

6 runda - 7 kolejka ( wyniki )
1. Vitoria Guimaraes - Benfica Lisbon 2:0
2. Roda Kerkrade - Heerenveen 2:1
3. Sparta Prague - Slovan Liberec 1:2
4. Villareal - Espanyol Barcelona 4:0
5. Dundee United - Inverness 2:4
6. Bayer Leverkusen - MSV Duisburg 3:2
7. FC Barcelona - Real Betis Seville 5:1
8. AC Milan - Cagliari Calcio 1:0
9. Hertha Berlin SC - Schalke 0:4
10. Sochaux FC - Auxerre 1:0

6 runda - 8 kolejka ( wyniki )
1. Ankaragucu SK - Denizlispor 1:1
2. Aberdeen FC - Falkirk 1:0
3. Stade Rennes - Racing Club Lens 4:1
4. Alkmaar AZ - Utrecht FC 2:3
5. Real Madryt - Deportivo Alaves 3:0
6. Seville FC - Celta de Vigo 1:0
7. Borussia Dortmund - Werden Brema 0:1
8. Hannover 96 - Bayern Monachium 1:1
9. FC Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 2:0
10. Messina - Juventus Turyn 2:2

6 runda - 9 kolejka ( wyniki )
1. Gaziantepspor - Trabzonspor 0:2
2. Nice OGC - AS Monaco 2:0
3. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 4:0
4. Estrela da Amadora - Belenenses Lisbon 1:2
5. Gil Vicente - Academica Coimbra 4:3
6. Real Sociedad San Sebastian - FC Valencia 1:2
7. Racing Santander - Athletic Bilbao 0:1
8. VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 2:1
9. Treviso - AS Parma 0:1
10.Gent AA - Excelsior Mouscron 0:0

6 runda - 10 kolejka ( wyniki )
1. Sivasspor - Galatasaray Istanbul 0:0
2. Dunfermline Athletic - Celtic Glasgow 1:8
3. Metz FC - Olympique Marseille 1:0
4. FC Porto - Maritimo Funchal 1:0
5. Getafe CF - Atletico Madrid 0:3
6. Eintracht Frankfurt - Hamburg SV 1:2
7. Udinese Calcio - Siena AC 1:2
8. Fiorentina AC - Lazio Rome 1:2
9. Sampdoria Genoa US - Ascoli 1:2
10. Olympiakos Piraeus - AEK Athens 3:0

Grupa A

Kolejka nr 7
SpAwN - Czarnuz 0:3
Canaris - Red 5:0
Tomek - PD 5:0

Kolejka nr 8
Czarnuz - Tomek 4:3
PD - Canaris 0:6
Red - SpAwN 0:0

Kolejka nr 9
SpAwN - PD 0:0
Red - Czarnuz 0:3
Canaris - Tomek 6:6

Kolejka nr 10
SpAwN - Canaris 0:5
Czarnuz - PD 4:3
Tomek - Red 4:0

Tabela:
1. ( Obrazek 2 ) Czarnuz 10 24 8 0 2 34:22
2. ( Obrazek 3 ) Tomek 10 17 5 2 3 47:30
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 5 ) Canaris 10 17 5 2 3 43:27
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 1 ) PD 10 13 4 1 5 28:32
5. ( Obrazek 4 ) SpAwN 10 12 3 3 4 21:27
6. ( Obrazek 6 ) Red 10 2 0 2 8 4:39

Grupa B

Kolejka nr 7
Maly__85 - Micros 0:4
glOKSik - Merlin 0:3
Higaman - Piotruś 0:3

Kolejka nr 8
Micros - Higaman 4:0
Piotruś - glOKSik 5:0
Merlin - Maly__85 2:0

Kolejka nr 9
Maly__85 - Piotruś 0:6
Merlin - Micros 4:6
glOKSik - Higaman 0:0

Kolejka nr 10
Maly__85 - glOKSik 0:0
Micros - Piotruś 0:5
Higaman - Merlin 0:3

Tabela:
1. ( Obrazek 5 ) Piotruś 10 20 6 2 2 41:23
2. ( Obrazek 3 ) Micros 10 18 5 3 2 37:31
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 1 ) Higaman 10 14 4 2 4 26:26
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 2 ) Maly__85 10 14 4 2 4 25:31
5. ( Obrazek 6 ) Merlin 10 10 3 1 6 23:31
6. ( Obrazek 4 ) glOKSik 10 9 2 3 5 24:34

Grupa C

Kolejka nr 7
Royal - Arwen 0:4
Bolo69 - Grubool 5:5
Mac3000 - GreX 4:5

Kolejka nr 8
Arwen - Mac3000 3:4
GreX - Bolo69 4:5
Grubool - Royal 4:0

Kolejka nr 9
Royal - GreX 0:6
Grubool - Arwen 9:6
Bolo69 - Mac3000 7:7

Kolejka nr 10
Royal - Bolo69 0:5
Arwen - GreX 3:4
Mac3000 - Grubool 4:6

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Bolo69 10 26 8 2 0 47:29
2. ( Obrazek 3 ) Grubool 10 17 4 5 1 41:29
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 2 ) GreX 10 17 5 2 3 34:23
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 4 ) Mac3000 10 11 3 2 6 38:41
5. ( Obrazek 6 ) Arwen 10 7 2 1 7 28:38
6. ( Obrazek 5 ) Royal 10 6 2 0 8 15:41

Grupa D

Kolejka nr 7
Tedezl - JasioJasio 0:5
Crash665 - Kubek 0:6
Maniek - Tupek 6:4

Kolejka nr 8
JasioJasio - Maniek 5:4
Tupek - Crash665 3:0
Kubek - Tedezl 5:0

Kolejka nr 9
Tedezl - Tupek 0:7
Kubek - JasioJasio 4:7
Crash665 - Maniek 0:7

Kolejka nr 10
Tedezl - Crash665 0:0
JasioJasio - Tupek 6:4
Maniek - Kubek 3:4

Tabela:
1. ( Obrazek 4 ) JasioJasio 10 20 6 2 2 46:33
2. ( Obrazek 3 ) Kubek 10 18 6 0 4 42:27
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 2 ) Maniek 10 16 5 1 4 44:32
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 1 ) Tedezl 10 14 4 2 4 25:38
5. ( Obrazek 6 ) Tupek 10 9 3 0 7 26:36
6. ( Obrazek 5 ) Crash665 10 8 1 5 4 24:41

Grupa E

Kolejka nr 7
Qba\Sława - Arti 0:5
Krystek - Krzychu/scinawa 4:4
Matus 19 - Blank 0:5

Kolejka nr 8
Arti - Matus 19 4:0
Blank - Krystek 6:2
Krzychu/scinawa - Qba\Sława 5:0

Kolejka nr 9
Qba\Sława - Blank 0:4
Krzychu/scinawa - Arti 4:7
Krystek - Matus 19 5:0

Kolejka nr 10
Qba\Sława - Krystek 0:4
Arti - Blank 5:5
Matus 19 - Krzychu/scinawa 5:5

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Arti 10 23 7 2 1 49:34
2. ( Obrazek 2 ) Blank 10 21 6 3 1 49:28
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 3 ) Krystek 10 15 4 3 3 43:34
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 4 ) Krzychu/scinawa 10 13 3 4 3 38:39
5. ( Obrazek 5 ) Matus 19 10 6 1 3 6 29:45
6. ( Obrazek 6 ) Qba\Sława 10 4 1 1 8 12:38

Grupa F

Kolejka nr 7
Kasol - KOtzU! 6:6
Lukasz5891 - Oszolom 0:5
Michalind - Mati83 3:0

Kolejka nr 8
KOtzU! - Michalind 4:5
Mati83 - Lukasz5891 0:0
Oszolom - Kasol 3:6

Kolejka nr 9
Kasol - Mati83 6:6
Oszolom - KOtzU! 7:4
Lukasz5891 - Michalind 0:6

Kolejka nr 10
Kasol - Lukasz5891 4:0
KOtzU! - Mati83 4:4
Michalind - Oszolom 5:6

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Kasol 10 23 7 2 1 48:29
2. ( Obrazek 4 ) Michalind 10 15 5 0 5 43:39
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 5 ) Oszolom 10 14 4 2 4 36:29
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 2 ) Mati83 10 13 3 4 3 49:35
5. ( Obrazek 3 ) KOtzU! 10 11 2 5 3 37:39
6. ( Obrazek 6 ) Lukasz5891 10 6 1 3 6 17:46

Osoby z 3 miejsc:
3. ( Obrazek 5 ) Canaris 10 17 5 2 3 43:27
3. ( Obrazek 2 ) Maniek 10 16 5 1 4 44:32
3. ( Obrazek 3 ) Krystek 10 15 4 3 3 43:34
3. ( Obrazek 3 ) Grubool 10 14 3 5 2 41:30
- - - - - - - - - - - - - - - -
3. ( Obrazek 1 ) Higaman 10 14 4 2 4 26:26
3. ( Obrazek 5 ) Oszolom 10 14 4 2 4 36:29

Merlin, KOtzU oraz Arwen wysłali mi swoje typy na priv.
Oczywiście są do wglądu dla zainteresowanych.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2006 lut Wt 28, 20:06 przez Micros, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006 lut Wt 28, 16:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
VII runda - 1/8 finału
1. Czarnuz - GreX
2. Piotruś - Krystek
3. Bolo69 - Maniek
4. JasioJasio - Canaris
5. Arti - Michalind
6. Kasol - Blank
7. Tomek - Kubek
8. Micros - Grubool

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.