zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis N 19, 07:53

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Typera - V runda (27.09, 20:45).
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 00:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
V runda

- 72 zwycięzców z trzeciej i czwartej rundy tworzy 36 par. 36 zwycięzców przechodzi do 6 rundy, z kolei 36 przegranych odpada z Pucharu Typera. Pojedynki w tej rundzie rozgrywane są na na zasadzie dwóch spotkań, mecz + rewanż.

V runda

5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn
2. Panathinaikos - Werden Brema
3. Lille OSC - Villareal CF
4. Thun FC - Sparta Praga
5. FC Barcelona - Udinese Calcio
6. Rosenborg - Olympique Lyon
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn
10. Schalke 04 - AC Milan

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens
3. RCD Espanyol - FK Teplice
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava
7. CA Osasuna - Stade Rennais
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV
9. Cork City FC - SK Slavia Praga
10. Levski Sofia - AJ Auxerre

V runda:
1. Canaris - Mathi
2. Znajomy - glOKSik
3. Bolo69 - Tuttur
4. Crash665 - NetSpider
5. Krystek - MIFa
6. Lukasz5891 - Pachol
7. Czarnuz - Geniek
8. Micros - Kobra79
9. Miko - Arwen
10. Don Lopez Soarez - JasioJasio
11. GreX - Arti
12. KOtzU! - Gutek
13. Red - Dasher(MKS)
14. Merlin - Fredi
15. Lupus - Grubool
16. Auch - Krzysiek.rybnik
17. Krzychu/scinawa - Cobra
18. Oszolom - Mati83
19. PD - Bled
20. Mac3000 - Piotruś
21. Aniolo - Filippos
22. Sir_joker - Tupek
23. Blank - Kubek
24. Loser - Adiurbz
25. Majcin18 - SpAwN
26. Higaman - Maly__85
27. Royal - Corniculus
28. Firewall - Tedezl
29. Karton - Qba\Sława
30. Staszek_Alcatrazz - Kasol
31. Pavel1945 - Tomek
32. Jerry - Chicago
33. Nomysz - Champion980
34. Sieben AG - Maniek
35. Matus 19 - Sireja
36. Tolek - Michalind

VI runda

- 36 zwycięzców z V rundy tworzy 6 grup po 6 zawodników, w tej rundzie pojedynki rozgrywane są na zasadzie spotkań każdy z każdym, mecz + rewanż, w sumie 10 kolejek w każdej grupie. Do następnej rundy awansuje pierwsza 2 z każdej grupy, plus 4 najlepszych zawodników z 3 miejsc.

Zasady przydzielania do fazy grupowej:
Grupa A - 01, 07, 13, 19, 25, 31.
Grupa B - 02, 08, 14, 20, 26, 32.
Grupa C - 03, 09, 15, 21, 27, 33.
Grupa D - 04, 10, 16, 22, 28, 34.
Grupa E - 05, 11, 17, 23, 29, 35.
Grupa F - 06, 12, 18, 24, 30, 36.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 08:19 
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga x
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens x
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 1
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais x
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2


Rywal: Mac3000


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 09:06 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema x
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga x
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon x
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville x
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens x
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen x
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais x
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV x
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 12:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar Cz 10, 16:29
Posty: 236
Lokalizacja: SST :)
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville x
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn x
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 1
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 1
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 2
7. CA Osasuna - Stade Rennais 2
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV x
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre x

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 12:42 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze So 12, 17:46
Posty: 1600
Lokalizacja: Chojnów
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn x
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen x
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava x
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

_________________
Obrazek
http://TanieChlanie.pl - promocje alkoholowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 13:41 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Cz 22, 21:18
Posty: 154
Lokalizacja: Lubin
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF x
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven x
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville x
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens x
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga x
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

_________________
Obrazek

>>>>> ORANGE CITY BOYS '03 <<<<<<
ULTRAS ZAGŁĘBIE LUBIN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Puchar Typera - V runda (27.09, 20:45).
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar N 06, 11:20
Posty: 474
Lokalizacja: ze stadionu
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga X
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville X
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen X
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC X
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 2
7. CA Osasuna - Stade Rennais X
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 13:53 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon x
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 2
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 1

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 2
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 1
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 16:27 
Offline

Dołączył(a): 2005 kwi Pt 08, 03:52
Posty: 234
Lokalizacja: Nowy Jork
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema x
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 1
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens x
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais x
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga x
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 17:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 maja Pt 14, 20:06
Posty: 477
Lokalizacja: Lubin
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 1
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 2
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 1
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 24, 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Wt 01, 18:14
Posty: 157
Lokalizacja: Myślenice
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 1
2. Panathinaikos - Werden Brema X
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon X
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville X
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn X
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC X
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz N 25, 10:39 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 20:31
Posty: 501
Lokalizacja: Lubin
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema 1
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 2
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn x
10. Schalke 04 - AC Milan x

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 2
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 1
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 1
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2

_________________
"Przybyli by zobaczyć
Ze wschodu, z zachodu ,z miast i z krain.
Przybyli nie z czci dla Pana
ale z żądzy."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz N 25, 11:14 
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn x
2. Panathinaikos - Werden Brema x
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven x
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 1
10. Schalke 04 - AC Milan 1

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen x
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC x
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV x
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz N 25, 11:40 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja So 29, 16:12
Posty: 455
Lokalizacja: Lubin
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 1
2. Panathinaikos - Werden Brema 1
3. Lille OSC - Villareal CF 1
4. Thun FC - Sparta Praga 1
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 1
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens x
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen x
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz N 25, 12:19 
5 runda - pierwsze mecze ( do 27.09, 20:45 )
1. Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 2
2. Panathinaikos - Werden Brema 2
3. Lille OSC - Villareal CF 2
4. Thun FC - Sparta Praga 2
5. FC Barcelona - Udinese Calcio 1
6. Rosenborg - Olympique Lyon 2
7. Fenerbahce - PSV Eindhoven 2
8. RSC Anderlecht - Real Betis Seville 1
9. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
10. Schalke 04 - AC Milan 2

5 runda - spotkania rewanżowe ( do 29.09, 13:00 )
1. Wisła Kraków - Vitória Guimaraes 1
2. Dyskobolia Grodzisk - RC Lens 1
3. RCD Espanyol - FK Teplice 1
4. CSKA Sofia - Bayer Leverkusen 2
5. 1. FSV Mainz 05 - Sevilla FC 2
6. SC Heerenveen - Baník Ostrava 1
7. CA Osasuna - Stade Rennais 1
8. FC Kobenhavn - Hamburger SV 2
9. Cork City FC - SK Slavia Praga 2
10. Levski Sofia - AJ Auxerre 2


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.