zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Wt 26, 20:44

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Typera - III runda (13.09, 20:45).
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
III runda

3 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto
2. Real Betis Seville - FC Liverpool
3. PSV Eindhoven - Schalke 04
4. Olympique Lyon - Real Madrid
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium
8. Villareal CF - Manchester United
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam
10. Benfica Lisbon - Lille OSC

3 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków
2. RC Lens - Dyskobolia
3. FK Teplice - RCD Espanyol
4. Dinamo Bukareszt - Everton
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria
7. Stade Rennais - CA Osasuna
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia
10. Liteks Łowecz - KRC Genk

III runda
1. Canaris - Ertai
2. Chinomoreno - Znajomy
3. Cooley - Miły_ag
4. Pijak - Piastdp
5. Stanczyk - Krystek
6. xRey - Lukasz5891
7. Czarnuz - Forza-orange
8. Darek - KSGienio
9. Todzik_RTS - Wembley
10. Zbyhu_zlotoryja - Grzyboo
11. Albi_bellatore - Cineq
12. Robert542 - KOtzU!
13. Macias700 - Red
14. Jurmix - Merlin
15. Mazan1 - Abramelin
16. M_K - Oskar
17. Tourist - Evil_WKS
18. D.O.M.I.N - Zdebolek
19. Martin - Miedzianiec
20. Mac3000 - Erni
21. JaREjL - Reporter
22. Tomixx - Joey
23. Rr - Baranoo
24. Duda - Loser
25. Darko - Majcin18
26. Kosiarz - Higaman
27. Misiek579 - Royal
28. Riko - Firewall
29. Bartolomeo - Karton
30. OGR - Staszek_Alcatrazz
31. Pavel1945 - Aniolo
32. Twister - Jerry
33. TED - Nomysz
34. Goblin - Sieben AG
35. Matus 19 - Lupus
36. Sasu - Tolek

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 18:55 
3 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool x
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 x
4. Olympique Lyon - Real Madrid x
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 2
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam x
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

3 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków x
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria x
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 00:12 
3 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool x
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

3 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 2
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna x
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 03:10 
III runda

3 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 1
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid X
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 1
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

3 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 1
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 13:32 
3 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 2
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens X
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam X
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

3 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków X
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 X
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna X
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 16:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 cze Pn 27, 13:55
Posty: 4343
Lokalizacja: Lubin
3 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto x
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens x
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 1
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

3 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen x
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

_________________
"Jedno serce,jeden klub...ZAGŁĘBIE LUBIN..."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 07:55 
3 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 2
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

3 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 2
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 07, 08:02 
3 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 2
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 x
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC x

3 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia x
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 09, 20:28 
3 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 2
4. Olympique Lyon - Real Madrid 2
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

3 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia x
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 2
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 13, 07:28 
Offline

Dołączył(a): 2004 wrz Cz 16, 11:00
Posty: 319
Lokalizacja: Lubin
3 runda - pierwsze mecze
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC LiverpooXl
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 X
4. Olympique Lyon - Real Madrid X
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona X
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam X
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

3 runda - spotkania rewanżowe
1. Vitória SC - Wisła Kraków X
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen X
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

_________________
BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY ... NA ZAWSZE TYLKO Z TOBĄ !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 13, 15:19 
Offline

Dołączył(a): 2004 lip Cz 08, 12:14
Posty: 467
Lokalizacja: Lubin
3 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 X
4. Olympique Lyon - Real Madrid 1
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens X
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United X
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC X

3 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen X
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

_________________
ZAGŁĘBIE eM Zagłębie Ka Zagłębie eS Zagłębie MISTRZEM POLSKI JEST


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 13, 18:30 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4801
Lokalizacja: Lubin
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool 2
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid X
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków X
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 2

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 13, 18:34 
3 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto x
2. Real Betis Seville - FC Liverpool x
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 x
4. Olympique Lyon - Real Madrid x
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United 2
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam x
10. Benfica Lisbon - Lille OSC x

3 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków 2
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol x
4. Dinamo Bukareszt - Everton x
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 1
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 13, 19:40 
4 runda - pierwsze mecze ( do 13.09, 20:45 )
1. Glasgow Rangers - FC Porto 1
2. Real Betis Seville - FC Liverpool x
3. PSV Eindhoven - Schalke 04 1
4. Olympique Lyon - Real Madrid x
5. Werden Bremen SV - FC Barcelona 2
6. Udinese Calcio - Panathinaikos Athens 1
7. Rapid Wiedeń - Bayern Monachium 2
8. Villareal CF - Manchester United x
9. Sparta Prague - Ajax Amsterdam 2
10. Benfica Lisbon - Lille OSC 1

4 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków X
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol 2
4. Dinamo Bukareszt - Everton 2
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria X
7. Stade Rennais - CA Osasuna 2
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen 1
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 13, 22:58 
3 runda - spotkania rewanżowe ( do 15.09, 15:00 )
1. Vitória SC - Wisła Kraków X
2. RC Lens - Dyskobolia 1
3. FK Teplice - RCD Espanyol X
4. Dinamo Bukareszt - Everton X
5. Sevilla FC - 1.FSV Mainz 05 1
6. Vitória Setúbal - UC Sampdoria 2
7. Stade Rennais - CA Osasuna 1
8. Baník Ostrawa - SC Heerenveen X
9. Bayer Leverkusen - CSKA Sofia 1
10. Liteks Łowecz - KRC Genk 1


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.