zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Wt 26, 20:44

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) 1
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) 1
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 2
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 14:00 
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) X
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) X
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund X
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille X
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 1
8. Sporting Lokeren - Genk RC 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC X
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków X

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) X
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) X
4. Lech Poznań - Wisła Płock X
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow X
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 14:56 
Offline

Dołączył(a): 2004 lip Cz 08, 12:14
Posty: 467
Lokalizacja: Lubin
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) X
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille X
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC x
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce X
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) X
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 1
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ X

_________________
ZAGŁĘBIE eM Zagłębie Ka Zagłębie eS Zagłębie MISTRZEM POLSKI JEST


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 15:34 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Cz 22, 21:18
Posty: 154
Lokalizacja: Lubin
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) X
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille X
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków x

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) X
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

_________________
Obrazek

>>>>> ORANGE CITY BOYS '03 <<<<<<
ULTRAS ZAGŁĘBIE LUBIN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 15:49 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie Śr 04, 09:18
Posty: 1172
Lokalizacja: Lubin
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) 2
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) X
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 1
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków X

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce X
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) 2
4. Lech Poznań - Wisła Płock 2
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin X
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow X
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ X

_________________
Obrazek

Orange City Boys '03 - http://www.ocb03.pl
SSZL "Zagłębie Fanatyków" - www.zaglebiefanatykow.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 16:08 
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund x
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 16:10 
Cze typy wyzej sa moje dzieki narka


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 21:12 
2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce x
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) 1
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 21:39 
2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 2
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce x
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern x
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie So 06, 11:28 
2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) 1
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 2
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz So 03, 09:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
II runda

2 runda - pierwsze mecze ( wyniki )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 0:0
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2:1
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 0:0
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 0:3
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2:2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2:0
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 0:1
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1:1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2:2
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2:4

2 runda - spotkania rewanżowe ( wyniki )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1:1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 4:2
3. Lech Poznań - Wisła Płock 1:0
4. Lech Poznań - Wisła Płock 3:2
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 1:1
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 2:1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 1:4
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 3:0
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1:0
10. AS Monaco - Auxerre AJ 0:2

II runda

Pary II rundy: ( pierwsze mecze )
1. Tolek - Mathi 0:6
2. Micros - Lupus 4:0
3. Sieben AG - Tuttur 0:0
4. NetSpider - Nomysz 0:0
5. Jerry - MIFa 0:0
6. Pachol - Aniolo 0:0
7. Staszek_Alcatrazz - Geniek 0:4
8. Karton - Blank 0:0
9. Arwen - Firewall 0:0
10. Royal - JasioJasio 0:5
11. Higaman - Paul 0:0
12. Majcin18 - Gutek 0:0
13. Kaczuszka - Loser 0:0
14. Baranoo - Fredi 0:0
15. Joey - Sir_joker 0:5
16. Reporter - GR 0:0
17. Erni - Cobra 0:0
18. Miedzianiec - Siwylubin 0:7
19. Bled - Zdebolek 0:0
20. Evil_WKS - Piotruś 0:0
21. Filippos - Oskar 0:0
22. Abramelin - Tupek 0:4
23. Merlin - Kubek 0:0
24. Red - Adiurbz 4:7
25. SpAwN - KOtzU! 6:5
26. Cineq - Maly__85 0:6
27. Grzyboo - Corniculus 0:0
28. Minus - Wembley 0:0
29. KSGienio - GreX 0:6
30. Forza-orange - Kasol 0:4
31. Lukasz5891 - Hrabuncio 0:2
32. Krystek - Chicago 0:0
33. Piastdp - Bolo69 0:5
34. Maniek - Miły_ag 7:0
35. Auch - Znajomy 7:5
36. Ertai - PD 0:6

Pary II rundy: ( spotkania rewanżowe)
1. Mathi - Tolek 3:0
2. Lupus - Micros 0:6
3. Tuttur - Sieben AG 0:0
4. Nomysz - NetSpider 0:3
5. MIFa - Jerry 0:0
6. Aniolo - Pachol 0:0
7. Geniek - Staszek_Alcatrazz 5:0
8. Blank - Karton 0:0
9. Firewall - Arwen 0:5
10. JasioJasio - Royal 6:0
11. Paul - Higaman 0:0
12. Gutek - Majcin18 0:0
13. Loser - Kaczuszka 0:0
14. Fredi - Baranoo 0:0
15. Sir_joker - Joey 5:0
16. GR - Reporter 0:0
17. Cobra - Erni 0:0
18. Siwylubin - Miedzianiec 3:0
19. Zdebolek - Bled 0:0
20. Piotruś - Evil_WKS 0:0
21. Oskar - Filippos 0:0
22. Tupek - Abramelin 4:6
23. Kubek - Merlin 0:0
24. Adiurbz - Red 4:3
25. KOtzU! - SpAwN 4:5
26. Maly__85 - Cineq 6:0
27. Corniculus - Grzyboo 0:0
28. Wembley - Minus 0:0
29. GreX - KSGienio 7:0
30. Kasol - Forza-orange 4:0
31. Hrabuncio - Lukasz5891 5:0
32. Chicago - Krystek 0:0
33. Bolo69 - Piastdp 7:0
34. Miły_ag - Maniek 0:5
35. Znajomy - Auch 5:4
36. PD - Ertai 4:0

Pary II rundy: ( wyniki )
1. Tolek - Mathi 0:9 ( 0:6, 0:3 )
2. Micros - Lupus 10:0 ( 4:0, 6:0 )
3. Sieben AG - Tuttur 0:0 ( 0:0, 0:0 )
4. NetSpider - Nomysz 3:0 ( 0:0, 3:0 )
5. Jerry - MIFa 0:0 ( 0:0, 0:0 )
6. Pachol - Aniolo 0:0 ( 0:0, 0:0 )
7. Staszek_Alcatrazz - Geniek 0:9 ( 0:4, 0:5 )
8. Karton - Blank 0:0 ( 0:0, 0:0 )
9. Arwen - Firewall 5:0 ( 0:0, 5:0 )
10. Royal - JasioJasio 0:11 ( 0:5, 0:6 )
11. Higaman - Paul 0:0 ( 0:0, 0:0 )
12. Majcin18 - Gutek 0:0 ( 0:0, 0:0 )
13. Kaczuszka - Loser 0:0 ( 0:0, 0:0 )
14. Baranoo - Fredi 0:0 ( 0:0, 0:0 )
15. Joey - Sir_joker 0:10 ( 0:5, 0:5 )
16. Reporter - GR 0:0 ( 0:0, 0:0 )
17. Erni - Cobra 0:0 ( 0:0, 0:0 )
18. Miedzianiec - Siwylubin 0:10 ( 0:7, 0:3 )
19. Bled - Zdebolek 0:0 ( 0:0, 0:0 )
20. Evil_WKS - Piotruś 0:0 ( 0:0, 0:0 )
21. Filippos - Oskar 0:0 ( 0:0, 0:0 )
22. Abramelin - Tupek 6:8 ( 0:4, 6:4 )
23. Merlin - Kubek 0:0 ( 0:0, 0:0 )
24. Red - Adiurbz 7:11 ( 4:7, 3:4 )
25. SpAwN - KOtzU! 11:9 ( 6:5, 5:4 )
26. Cineq - Maly__85 0:12 ( 0:6, 0:6 )
27. Grzyboo - Corniculus 0:0 ( 0:0, 0:0 )
28. Minus - Wembley 0:0 ( 0:0, 0:0 )
29. KSGienio - GreX 0:13 ( 0:6, 0:7 )
30. Forza-orange - Kasol 0:8 ( 0:4, 0:4 )
31. Lukasz5891 - Hrabuncio 0:7 ( 0:2, 0:5 )
32. Krystek - Chicago 0:0 ( 0:0, 0:0 )
33. Piastdp - Bolo69 0:12 ( 0:5, 0:7 )
34. Maniek - Miły_ag 12:0 ( 7:0, 5:0 )
35. Auch - Znajomy 11:9 ( 7:5, 4:5 )
36. Ertai - PD 0:10 ( 0:6, 0:4 )

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.