zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis N 19, 07:53

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Typera - II runda (05.08, 17:00).
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
II runda

- 36 przegranych z pierwszej rundy oraz uczestnicy z 1, 2 oraz 3 ligi (grupy A) tworzy 36 par. 36 zwycięzców przechodzi do IV rundy, z kolei 36 przegranych gra w III rundzie - w tzw. rundzie drugiej szansy. Tutaj 72 zawodników utworzy 36 par, z których zwycięzcy awansują do następnej rundy. Pojedynki w tej rundzie rozgrywane są na na zasadzie dwóch spotkań, mecz + rewanż.

2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa )
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa )
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain
8. Sporting Lokeren - Genk RC
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa )
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa )
4. Lech Poznań - Wisła Płock
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern
7. Eintracht - Bayer Leverkusen
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg
10. AS Monaco - Auxerre AJ


II runda

Pary II rundy: ( pierwsze mecze )
1. Tolek - Mathi
2. Micros - Lupus
3. Sieben AG - Tuttur
4. NetSpider - Nomysz
5. Jerry - MIFa
6. Pachol - Aniolo
7. Staszek_Alcatrazz - Geniek
8. Karton - Blank
9. Arwen - Firewall
10. Royal - JasioJasio
11. Higaman - Paul
12. Majcin18 - Gutek
13. Kaczuszka - Loser
14. Baranoo - Fredi
15. Joey - Sir_joker
16. Reporter - GR
17. Erni - Cobra
18. Miedzianiec - Siwylubin
19. Bled - Zdebolek
20. Evil_WKS - Piotruś
21. Filippos - Oskar
22. Abramelin - Tupek
23. Merlin - Kubek
24. Red - Adiurbz
25. SpAwN - KOtzU!
26. Cineq - Maly__85
27. Grzyboo - Corniculus
28. Minus - Wembley
29. KSGienio - GreX
30. Forza-orange - Kasol
31. Lukasz5891 - Hrabuncio
32. Krystek - Chicago
33. Piastdp - Bolo69
34. Maniek - Miły_ag
35. Auch - Znajomy
36. Ertai - PD

Pary II rundy: ( spotkania rewanżowe)
1. Mathi - Tolek
2. Lupus - Micros
3. Tuttur - Sieben AG
4. Nomysz - NetSpider
5. MIFa - Jerry
6. Aniolo - Pachol
7. Geniek - Staszek_Alcatrazz
8. Blank - Karton
9. Firewall - Arwen
10. JasioJasio - Royal
11. Paul - Higaman
12. Gutek - Majcin18
13. Loser - Kaczuszka
14. Fredi - Baranoo
15. Sir_joker - Joey
16. GR - Reporter
17. Cobra - Erni
18. Siwylubin - Miedzianiec
19. Zdebolek - Bled
20. Piotruś - Evil_WKS
21. Oskar - Filippos
22. Tupek - Abramelin
23. Kubek - Merlin
24. Adiurbz - Red
25. KOtzU! - SpAwN
26. Maly__85 - Cineq
27. Corniculus - Grzyboo
28. Wembley - Minus
29. GreX - KSGienio
30. Kasol - Forza-orange
31. Hrabuncio - Lukasz5891
32. Chicago - Krystek
33. Bolo69 - Piastdp
34. Miły_ag - Maniek
35. Znajomy - Auch
36. PD - Ertai

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 14:03 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 21:57
Posty: 761
Lokalizacja: Lubin
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) X
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) X
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa X
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund X
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC X
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC X
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) 2
4. Lech Poznań - Wisła Płock X
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen X
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow X
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

_________________
W moich żyłach płynie miedziano-biało-zielona krew !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 17:57 
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven x
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) 1
4. Lech Poznań - Wisła Płock 2
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 2
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) X
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) X
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa X
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain x
8. Sporting Lokeren - Genk RC X
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC X
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków x

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen X
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow X
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 15:29 
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) 2
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa x
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen x
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 15:30 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 13:42
Posty: 496
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen x
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 17:07 
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 1
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain x
8. Sporting Lokeren - Genk RC x
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków x

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen x
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Cz 04, 10:20 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja So 29, 16:12
Posty: 455
Lokalizacja: Lubin
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa x
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 1
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 11:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 cze Cz 03, 13:04
Posty: 5105
Lokalizacja: LUBIN
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 2
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1

_________________
www.forum-soccer.home.pl

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 12:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 maja N 30, 22:46
Posty: 622
Lokalizacja: Żory
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) X
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) X
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 1
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain X
8. Sporting Lokeren - Genk RC X
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC X
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) X
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen X
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow 2
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 12:37 
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce x
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) 1
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 12:39 
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC x
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków x

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce x
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1
Prosimy o ZALOGOWANIE SIE przed wyslaniem posta


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 12:39 
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) 1
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven X
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund X
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain X
8. Sporting Lokeren - Genk RC 1
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 1
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 1

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) X
4. Lech Poznań - Wisła Płock 1
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow X
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 12:40 
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) x
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 2
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) x
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC x
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków x

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) x
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce x
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) x
4. Lech Poznań - Wisła Płock x
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow x
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 13:43 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4809
Lokalizacja: Lubin
vs. SpAwN
2 runda - pierwsze mecze ( do 05.08, do 17:00 )
1. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven ( pierwsza połowa ) X
2. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven X
3. GKS Bełchatów - Legia Warszawa ( pierwsza połowa ) 2
4. GKS Bełchatów - Legia Warszawa 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund X
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille X
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. Sporting Lokeren - Genk RC 2
9. Hannover 96 - Hertha Berlin SC X
10. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 1

2 runda - spotkania rewanżowe ( do 06.08, do 17:30 )
1. Pogoń Szczecin - Korona Kielce ( pierwsza połowa ) 1
2. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
3. Lech Poznań - Wisła Płock ( pierwsza połowa ) X
4. Lech Poznań - Wisła Płock X
5. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
6. Schalke 04 - FC Kaiserslautern 1
7. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
8. Gornik Zabrze - Cracovia Krakow X
9. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1
10. AS Monaco - Auxerre AJ X

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.