zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Śr 22, 00:05

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 23:16 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja N 30, 08:56
Posty: 110
Lokalizacja: Polska
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen X
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 1
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 1
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków X
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 23:43 
1 runda
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werder Brema - Bayer Leverkusen 2
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

1 runda
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I polowa) x
2. Odra Wodzislaw - Zagłębie Lubin (I polowa) 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I polowa) 1
4. Górnik Leczna - Wisla Kraków 2
5. GKS Belchatów - Górnik Zabrze x
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzislaw - Zagłębie Lubin 2
8. Pogon Szczecin - Wisla Plock 2
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
10. Lech Poznan - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 09:34 
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund X
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart X
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa X
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I polowa) X
2. Odra Wodzislaw - Zagłębie Lubin (I polowa) X
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I polowa) 1
4. Górnik Leczna - Wisla Kraków 2
5. GKS Belchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzislaw - Zagłębie Lubin 2
8. Pogon Szczecin - Wisla Plock X
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
10. Lech Poznan - Polonia Warszawa 1


Ostatnio edytowano 2005 lip So 23, 10:34 przez glOKSik, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 10:41 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 22:47
Posty: 284
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 2
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 1
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 2
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

(pozycje 5, 6 - puchar ligi, pozycja 7 - liga polska, reszta puchar intertoto)

1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:05 
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen X
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 1
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna X
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

(pozycje 5, 6 - puchar ligi, pozycja 7 - liga polska, reszta puchar intertoto)

1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin X
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków X
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 22:39 
sorry za zamieszanie, ale dwukrotnie byłem pewien że jestem zalogowany, a jakimś cudem nie byłem :roll:

1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen x
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart x
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna x
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Cz 21, 11:45 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie So 07, 18:56
Posty: 229
Lokalizacja: LUBIN
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 2
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 1
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1



1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 2
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 2
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Cz 21, 18:52 
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen x
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade X
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1


1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pt 22, 11:37 
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund X
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 1
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 1
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa X
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pt 22, 14:24 
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen x
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 1
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade x
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1



1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków x
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pt 22, 16:34 
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen X
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa X
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1


1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) X
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip So 23, 02:12 
Matus 19

1 runda - pierwsze mecze
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen X
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 1
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa X
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1


1 runda - spotkania rewanżowe
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 2
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 1
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) X
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin X
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip So 23, 14:27 
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 2
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 1
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa X
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1


1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 25, 18:04 
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 2
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) x
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 26, 12:56 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 23:35
Posty: 240
1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków x
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.