zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Śr 20, 20:50

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Typera - I runda (23.07, 17:00).
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 08:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
I runda

- 72 uczestników z 5, 4 oraz 3 ligi (grupy B) tworzy 36 par. 36 zwycięzców z każdej pary przechodzi do IV rundy, z kolei 36 przegranych gra w III rundzie - w tzw. rundzie drugiej szansy. Tutaj 72 zawodników utworzy 36 par, z których zwycięzcy awansują do następnej rundy. Pojedynki w tej rundzie rozgrywane są na zasadzie dwóch spotkań, mecz + rewanż.

1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio
2. Sigma - Borussia Dortmund
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin
4. Newcastle United - FK Dubnica
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg

(pozycje 5, 6 - puchar ligi, pozycja 7 - liga polska, reszta puchar intertoto)

1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa)
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa)
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa)
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa

Pary I rundy: ( pierwsze mecze )
1. Michalind - Canaris
2. Chinomoreno - Sireja
3. Cooley - Crash665
4. Champion980 - Pijak
5. Hyb - Stanczyk
6. Tomek - xRey
7. Czarnuz - Arkoholik
8. Darek - Qba\Sława
9. Todzik_RTS - Tedezl
10. m71m - Zbyhu_zlotoryja
11. Don Lopez Soarez - Albi_bellatore
12. Robert542 - Oszolom
13. Macias700 - Van_the_girl
14. Mico01 - Jurmix
15. Diablo - Mazan1
16. M_K - Paweł
17. Tourist - Krzychu/scinawa
18. D.O.M.I.N - Arturof
19. Mati83 - Martin
20. Mac3000 - Miko
21. JaREjL - Krzysiek.rybnik
22. Tomixx - Grubool
23. Rr - Zidzix
24. Duda - Dasher(MKS)
25. Darko - David
26. Kosiarz - Arti
27. Wielo - Misiek579
28. Riko - Kozek
29. Kobra79 - Bartolomeo
30. Kartofelek - OGR
31. Kuba5 - Pavel1945
32. Twister - T.B.
33. TED - Vaughan
34. Goblin - Luko
35. glOKSik - Matus 19
36. Rossner - Sasu

Pary I rundy: ( spotkania rewanżowe)
1. Canaris - Michalind
2. Sireja - Chinomoreno
3. Crash665 - Cooley
4. Pijak - Champion980
5. Stanczyk - Hyb
6. xRey - Tomek
7. Arkoholik - Czarnuz
8. Qba\Sława - Darek
9. Tedezl - Todzik_RTS
10. Zbyhu_zlotoryja - m71m
11. Albi_bellatore - Don Lopez Soarez
12. Oszolom - Robert542
13. Van_the_girl - Macias700
14. Jurmix - Mico01
15. Mazan1 - Diablo
16. Paweł - M_K
17. Krzychu/scinawa - Tourist
18. Arturof - D.O.M.I.N
19. Martin - Mati83
20. Miko - Mac3000
21. Krzysiek.rybnik - JaREjL
22. Grubool - Tomixx
23. Zidzix - Rr
24. Dasher(MKS) - Duda
25. David - Darko
26. Arti - Kosiarz
27. Misiek579 - Wielo
28. Kozek - Riko
29. Bartolomeo - Kobra79
30. OGR - Kartofelek
31. Pavel1945 - Kuba5
32. T.B. - Twister
33. Vaughan - TED
34. Luko - Goblin
35. Matus 19 - glOKSik
36. Sasu - Rossner

Typujemy: 1, x, 2.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 09:06 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze So 12, 17:46
Posty: 1595
Lokalizacja: Chojnów
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 2
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2 ;(
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1

_________________
Obrazek
http://TanieChlanie.pl - promocje alkoholowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 09:34 
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )

1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen x
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart x
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade x
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków x
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 09:42 
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen X
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna x
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

(pozycje 5, 6 - puchar ligi, pozycja 7 - liga polska, reszta puchar intertoto)

1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 2
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) x
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 09:44 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pn 26, 17:51
Posty: 271
Lokalizacja: Lubin
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )

1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund X
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen X
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30

1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 10:51 
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen x
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 1
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 1
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna x
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1



1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 11:29 
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 2
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart x
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1


1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1

pozdrawiam i życze powodzenia w 1 kolejce jak i całym sezonie :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar Cz 10, 16:29
Posty: 236
Lokalizacja: SST :)
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )

1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen x
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart x
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade x
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1


1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )

1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 2
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 15:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar N 06, 11:20
Posty: 474
Lokalizacja: ze stadionu
runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen x
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 1
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze X
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 15:28 
1 runda - pierwsze mecze
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werder Brema - Bayer Leverkusen 2
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 1
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

1 runda - spotkania rewanżowe
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 15:29 
Offline

Dołączył(a): 2005 kwi Pt 08, 03:52
Posty: 234
Lokalizacja: Nowy Jork
runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund x
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen x
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 1
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade x
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1


1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) x
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 19:48 
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 2
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1

(pozycje 5, 6 - puchar ligi, pozycja 7 - liga polska, reszta puchar intertoto)

1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze X
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 22:13 
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen X
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade X
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1


1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) 1
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze X
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 22:26 
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin 1
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen x
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart x
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade 1
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 2

(pozycje 5, 6 - puchar ligi, pozycja 7 - liga polska, reszta puchar intertoto)

1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) x
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 18, 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 maja Cz 13, 17:09
Posty: 627
Lokalizacja: Lubin
1 runda - pierwsze mecze ( do 23.07, do 17:00 )
1. Tampere United - SS Lazio 2
2. Sigma - Borussia Dortmund 2
3. RC Lens - NK Varteks Varazdin X
4. Newcastle United - FK Dubnica 1
5. Werden Brema - Bayer Leverkusen 2
6. Hertha Berlin - VfB Stuttgart 2
7. Arka Gdynia - Legia Warszawa X
8. Slaven Belupo - Deportivo La Coruna 2
9. Slovan Liberec - Roda JC Kerkrade X
10. VfL Wolfsburg - IFK Göteborg 1


1 runda - spotkania rewanżowe ( do 26.07, do 17:30 )
1. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
2. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki (I połowa) X
4. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
5. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
6. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
7. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
8. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2
9. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
10. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1

_________________
Obrazek
www.ocb03.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.