zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Wt 26, 21:01

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Druga Liga - grupa A - Tabela Końcowa.
PostNapisane: 2005 lip Wt 12, 22:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

Druga Liga ( grupa A ):

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Siwylubin 0 0 0 0 0 0:0
2. ( Obrazek 1 ) Cobra 0 0 0 0 0 0:0
3. ( Obrazek 1 ) Lupus 0 0 0 0 0 0:0
4. ( Obrazek 1 ) MIFa 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 1 ) Mathi 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 1 ) Geniek 0 0 0 0 0 0:0
7. ( Obrazek 1 ) Firewall 0 0 0 0 0 0:0
8. ( Obrazek 1 ) Blank 0 0 0 0 0 0:0
9. ( Obrazek 1 ) Fredi 0 0 0 0 0 0:0
10. ( Obrazek 1 ) Gutek 0 0 0 0 0 0:0
11. ( Obrazek 1 ) JasioJasio 0 0 0 0 0 0:0
12. ( Obrazek 1 ) Aniolo 0 0 0 0 0 0:0
13. ( Obrazek 1 ) GR 0 0 0 0 0 0:0
14. ( Obrazek 1 ) Sir_joker 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 1 ) Tuttur 0 0 0 0 0 0:0
16. ( Obrazek 1 ) Nomysz 0 0 0 0 0 0:0
17. ( Obrazek 1 ) Paul 0 0 0 0 0 0:0
18. ( Obrazek 1 ) Loser 0 0 0 0 0 0:0

Kolejno: miejsce, nazwa uczestnika, mecze, zwyciestwa, remisy, porazki, bramki.

O kolejności zespołów (uczestników) w tabeli każdej ligi decyduje:

    - ilość pkt.,
    - przy równej ilości punktów w tabeli decyduje mecz bezpośredni między zainteresowanymi drużynami,
    - w razie remisu decydują kolejno: różnica bramek, większa liczba strzelonych bramek.
SYSTEM AWANSÓW I SPADKÓW ORAZ ROZPISKA TURNIEJU FINAŁOWEGO:

- ISS Ekstraklasa:
15/16 - spadek do 2 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 2 ligi, grupy B

- 2 liga - grupa: A
1/2 - awans do Ekstraklasy
15/16 - spadek do 3 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 3 ligi, grupy B

- 2 liga - grupa: B
1/2 - awans do Ekstraklasy
15/16 - spadek do 3 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 3 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: A
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: B
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 2 liga - grupa: A
1 miejsce - awans do turnieju finałowego
2 miejsce - awans do turnieju finałowego
3 miejsce - awans do turnieju finałowego
4 miejsce - awans do turnieju finałowego
5 miejsce - awans do turnieju finałowego

TURNIEJ FINAŁOWY:

1/16 finału

1. 1 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 5 liga grupa: A
2. 2 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 5 liga grupa: A
3. 3 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 5 liga grupa: A
4. 4 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 4 liga grupa: B
5. 5 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: B
6. 6 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 4 liga grupa: B
7. 7 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: A
8. 1 miejsce 2 liga grupa: B - 1 miejsce 2 liga grupa: A
9. 2 miejsce 2 liga grupa: B - 2 miejsce 2 liga grupa: A
10. 3 miejsce 2 liga grupa: B - 3 miejsce 2 liga grupa: A
11. 4 miejsce 2 liga grupa: B - 4 miejsce 2 liga grupa: A
12. 5 miejsce 2 liga grupa: B - 5 miejsce 2 liga grupa: A
13. 3 miejsce 4 liga grupa: A - 1 miejsce 4 liga grupa: A
14. 3 miejsce 3 liga grupa: B - 1 miejsce 3 liga grupa: A
15. 2 miejsce 3 liga grupa: B - 2 miejsce 3 liga grupa: A
16. 1 miejsce 3 liga grupa: B - 3 miejsce 3 liga grupa: A

1/8 finału
1. 1 - 16
2. 2 - 15
3. 3 - 14
4. 4 - 13
5. 5 - 12
6. 6 - 11
7. 7 - 10
8. 8 - 9

1/4 finału
1. 1 - 8
2. 2 - 7
3. 3 - 6
4. 4 - 5

1/2 finału
1. 1 - 4
2. 1 - 3

Finał
1. 1 - 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2005 lis Pn 28, 19:12 przez Micros, łącznie edytowano 15 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 17, 15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
TERMINARZ - 2 liga - grupa: A

    Kolejka nr 1.
    Siwylubin - Gutek
    Cobra - JasioJasio
    Lupus - Aniolo
    MIFa - GR
    Mathi - Sir_joker
    Geniek - Tuttur
    Firewall - Nomysz
    Blank - Paul
    Fredi - Loser

    Kolejka nr 2.
    JasioJasio - Firewall
    Nomysz - Siwylubin
    Aniolo - Mathi
    Gutek - Lupus
    Tuttur - Blank
    GR - Fredi
    Paul - MIFa
    Sir_joker - Geniek
    Loser - Cobra

    Kolejka nr 3.
    Lupus - Nomysz
    Siwylubin - JasioJasio
    Mathi - Gutek
    Geniek - Aniolo
    Cobra - GR
    Firewall - Loser
    Paul - Tuttur
    Blank - Sir_joker
    MIFa - Fredi

    Kolejka nr 4.
    JasioJasio - Lupus
    Nomysz - Mathi
    Aniolo - Blank
    Gutek - Geniek
    Tuttur - MIFa
    GR - Firewall
    Fredi - Cobra
    Sir_joker - Paul
    Loser - Siwylubin

    Kolejka nr 5.
    Lupus - Loser
    Siwylubin - GR
    Mathi - JasioJasio
    Geniek - Nomysz
    Tuttur - Sir_joker
    Firewall - Fredi
    Paul - Aniolo
    Blank - Gutek
    MIFa - Cobra

    Kolejka nr 6.
    JasioJasio - Geniek
    Nomysz - Blank
    Aniolo - Tuttur
    Cobra - Firewall
    Gutek - Paul
    GR - Lupus
    Fredi - Siwylubin
    Sir_joker - MIFa
    Loser - Mathi

    Kolejka nr 7.
    Lupus - Fredi
    Siwylubin - Cobra
    Mathi - GR
    Geniek - Loser
    Tuttur - Gutek
    Paul - Nomysz
    Blank - JasioJasio
    Sir_joker - Aniolo
    MIFa - Firewall

    Kolejka nr 8.
    JasioJasio - Paul
    Nomysz - Tuttur
    Aniolo - MIFa
    Cobra - Lupus
    Gutek - Sir_joker
    Firewall - Siwylubin
    GR - Geniek
    Fredi - Mathi
    Loser - Blank

    Kolejka nr 9.
    Lupus - Firewall
    Mathi - Cobra
    Aniolo - Gutek
    Geniek - Fredi
    Tuttur - JasioJasio
    Paul - Loser
    Blank - GR
    Sir_joker - Nomysz
    MIFa - Siwylubin

    Kolejka nr 10.
    Siwylubin - Lupus
    JasioJasio - Sir_joker
    Nomysz - Aniolo
    Cobra - Geniek
    Gutek - MIFa
    Firewall - Mathi
    GR - Paul
    Fredi - Blank
    Loser - Tuttur

    Kolejka nr 11.
    Mathi - Siwylubin
    Aniolo - JasioJasio
    Geniek - Firewall
    Gutek - Nomysz
    Tuttur - GR
    Paul - Fredi
    Blank - Cobra
    Sir_joker - Loser
    MIFa - Lupus

    Kolejka nr 12.
    Lupus - Mathi
    Siwylubin - Geniek
    JasioJasio - Gutek
    Nomysz - MIFa
    Cobra - Paul
    Firewall - Blank
    GR - Sir_joker
    Fredi - Tuttur
    Loser - Aniolo

    Kolejka nr 13.
    Nomysz - JasioJasio
    Aniolo - GR
    Geniek - Lupus
    Gutek - Loser
    Tuttur - Cobra
    Paul - Firewall
    Blank - Siwylubin
    Sir_joker - Fredi
    MIFa - Mathi

    Kolejka nr 14.
    Lupus - Blank
    Siwylubin - Paul
    JasioJasio - MIFa
    Mathi - Geniek
    Cobra - Sir_joker
    Firewall - Tuttur
    GR - Gutek
    Fredi - Aniolo
    Loser - Nomysz

    Kolejka nr 15.
    JasioJasio - Loser
    Nomysz - GR
    Aniolo - Cobra
    Gutek - Fredi
    Tuttur - Siwylubin
    Paul - Lupus
    Blank - Mathi
    Sir_joker - Firewall
    MIFa - Geniek

    Kolejka nr 16.
    Lupus - Tuttur
    Siwylubin - Sir_joker
    Mathi - Paul
    Geniek - Blank
    Cobra - Gutek
    Firewall - Aniolo
    GR - JasioJasio
    Fredi - Nomysz
    MIFa - Loser

    Kolejka nr 17.
    JasioJasio - Fredi
    Nomysz - Cobra
    Aniolo - Siwylubin
    Gutek - Firewall
    Tuttur - Mathi
    Paul - Geniek
    Blank - MIFa
    Sir_joker - Lupus
    Loser - GR

    Kolejka nr 18.
    JasioJasio - Cobra
    Nomysz - Firewall
    Aniolo - Lupus
    Gutek - Siwylubin
    Tuttur - Geniek
    GR - MIFa
    Paul - Blank
    Sir_joker - Mathi
    Loser - Fredi

    Kolejka nr 19.
    Lupus - Gutek
    Siwylubin - Nomysz
    Mathi - Aniolo
    Geniek - Sir_joker
    Cobra - Loser
    Firewall - JasioJasio
    Fredi - GR
    Blank - Tuttur
    MIFa - Paul

    Kolejka nr 20.
    JasioJasio - Siwylubin
    Nomysz - Lupus
    Aniolo - Geniek
    Gutek - Mathi
    Tuttur - Paul
    GR - Cobra
    Fredi - MIFa
    Sir_joker - Blank
    Loser - Firewall

    Kolejka nr 21.
    Lupus - JasioJasio
    Siwylubin - Loser
    Mathi - Nomysz
    Geniek - Gutek
    Cobra - Fredi
    Firewall - GR
    Paul - Sir_joker
    Blank - Aniolo
    MIFa - Tuttur

    Kolejka nr 22.
    JasioJasio - Mathi
    Nomysz - Geniek
    Aniolo - Paul
    Cobra - MIFa
    Gutek - Blank
    GR - Siwylubin
    Fredi - Firewall
    Sir_joker - Tuttur
    Loser - Lupus

    Kolejka nr 23.
    Lupus - GR
    Siwylubin - Fredi
    Mathi - Loser
    Geniek - JasioJasio
    Tuttur - Aniolo
    Firewall - Cobra
    Paul - Gutek
    Blank - Nomysz
    MIFa - Sir_joker

    Kolejka nr 24.
    JasioJasio - Blank
    Nomysz - Paul
    Aniolo - Sir_joker
    Cobra - Siwylubin
    Gutek - Tuttur
    Firewall - MIFa
    GR - Mathi
    Fredi - Lupus
    Loser - Geniek

    Kolejka nr 25.
    Lupus - Cobra
    Siwylubin - Firewall
    Mathi - Fredi
    Geniek - GR
    Tuttur - Nomysz
    Paul - JasioJasio
    Blank - Loser
    Sir_joker - Gutek
    MIFa - Aniolo

    Kolejka nr 26.
    Siwylubin - MIFa
    JasioJasio - Tuttur
    Nomysz - Sir_joker
    Cobra - Mathi
    Gutek - Aniolo
    Firewall - Lupus
    GR - Blank
    Fredi - Geniek
    Loser - Paul

    Kolejka nr 27.
    Lupus - Siwylubin
    Mathi - Firewall
    Aniolo - Nomysz
    Geniek - Cobra
    Tuttur - Loser
    Paul - GR
    Blank - Fredi
    Sir_joker - JasioJasio
    MIFa - Gutek

    Kolejka nr 28.
    Lupus - MIFa
    Siwylubin - Mathi
    JasioJasio - Aniolo
    Nomysz - Gutek
    Cobra - Blank
    Firewall - Geniek
    GR - Tuttur
    Fredi - Paul
    Loser - Sir_joker

    Kolejka nr 29.
    Mathi - Lupus
    Aniolo - Loser
    Geniek - Siwylubin
    Gutek - JasioJasio
    Tuttur - Fredi
    Paul - Cobra
    Blank - Firewall
    Sir_joker - GR
    MIFa - Nomysz

    Kolejka nr 30.
    Lupus - Geniek
    Siwylubin - Blank
    JasioJasio - Nomysz
    Mathi - MIFa
    Cobra - Tuttur
    Firewall - Paul
    GR - Aniolo
    Fredi - Sir_joker
    Loser - Gutek

    Kolejka nr 31.
    Nomysz - Loser
    Aniolo - Fredi
    Geniek - Mathi
    Gutek - GR
    Tuttur - Firewall
    Paul - Siwylubin
    Blank - Lupus
    Sir_joker - Cobra
    MIFa - JasioJasio

    Kolejka nr 32.
    Lupus - Paul
    Siwylubin - Tuttur
    Mathi - Blank
    Geniek - MIFa
    Cobra - Aniolo
    Firewall - Sir_joker
    GR - Nomysz
    Fredi - Gutek
    Loser - JasioJasio

    Kolejka nr 33.
    JasioJasio - GR
    Nomysz - Fredi
    Aniolo - Firewall
    Gutek - Cobra
    Tuttur - Lupus
    Paul - Mathi
    Blank - Geniek
    Sir_joker - Siwylubin
    Loser - MIFa

    Kolejka nr 34.
    Lupus - Sir_joker
    Siwylubin - Aniolo
    Mathi - Tuttur
    Geniek - Paul
    Cobra - Nomysz
    Firewall - Gutek
    GR - Loser
    Fredi - JasioJasio
    MIFa - Blank

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
2 liga - grupa: A:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa)
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa)
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa)
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock
4. Lech Poznań - Arka Gdynia
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux
10. Nantes FC - Racing Club Lens


Kolejka nr 1.
Siwylubin - Gutek
Cobra - JasioJasio
Lupus - Aniolo
MIFa - GR
Mathi - Sir_joker
Geniek - Tuttur
Firewall - Nomysz
Blank - Paul
Fredi - Loser

Kolejka nr 2.
JasioJasio - Firewall
Nomysz - Siwylubin
Aniolo - Mathi
Gutek - Lupus
Tuttur - Blank
GR - Fredi
Paul - MIFa
Sir_joker - Geniek
Loser - Cobra

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:31 
2 liga - grupa: A:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 15:55 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 21:36
Posty: 2468
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków x
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa x
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin x
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 17:48 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Cz 22, 21:18
Posty: 154
Lokalizacja: Lubin
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux x
10. Nantes FC - Racing Club Lens x

_________________
Obrazek

>>>>> ORANGE CITY BOYS '03 <<<<<<
ULTRAS ZAGŁĘBIE LUBIN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 19:10 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 2
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 2
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin X
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 14:00 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja Pn 03, 20:31
Posty: 501
Lokalizacja: Lubin
kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków x
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa x
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1

_________________
"Przybyli by zobaczyć
Ze wschodu, z zachodu ,z miast i z krain.
Przybyli nie z czci dla Pana
ale z żądzy."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 15:56 
2 liga - grupa: A:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 16:24 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 13:42
Posty: 496
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków x
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 21:58 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze x
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin x
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pt 22, 09:56 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip So 23, 15:21 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 21:57
Posty: 761
Lokalizacja: Lubin
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa X
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X

_________________
W moich żyłach płynie miedziano-biało-zielona krew !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip So 23, 22:13 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi So 17, 08:32
Posty: 1137
Lokalizacja: Lubin
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x


2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )

1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux x
10. Nantes FC - Racing Club Lens x

_________________
kogoś trzeba stracić by wolność odzyskać

DARMOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ 6-CIO OSOBOWEJ W LUBINIE


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 24, 13:16 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) X
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin X
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki X
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.