zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru So 16, 12:11

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 31, 14:58 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) 1
2.Boliwia - Ekwador x
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy x
8.Slowacja - Niemcy (1p) x
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 2
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) x
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa x
5.Szwajcaria - Izrael (1p) 1
6.Rumunia - Czechy (1p) x
7.Turcja - Dania (1p) x
8.Polska - Austria (1p) 1
9.Slowenia - Norwegia 1
10.Paragwaj - Argentyna x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 31, 19:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi N 18, 21:23
Posty: 671
Lokalizacja: Europa
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) 1
2.Boliwia - Ekwador 2
3.Kenia - Tunezja (1p) x
4.Szwajcaria - Izrael X
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) x
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) x
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 2
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) X
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa X
5.Szwajcaria - Izrael (1p) X
6.Rumunia - Czechy (1p) X
7.Turcja - Dania (1p) X
8.Polska - Austria (1p) 1
9.Slowenia - Norwegia X
10.Paragwaj - Argentyna X

_________________
... Miłość jest jak morze, którego brzegiem jest kobieta ...
http://forum-soccer.home.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 01, 15:45 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) 1
2.Boliwia - Ekwador 2
3.Kenia - Tunezja (1p) x
4.Szwajcaria - Izrael X
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) x
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) X
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) x
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 2
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa X
5.Szwajcaria - Izrael (1p) X
6.Rumunia - Czechy (1p) 2
7.Turcja - Dania (1p) X
8.Polska - Austria (1p) 1
9.Slowenia - Norwegia 1
10.Paragwaj - Argentyna X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 02, 07:07 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) x
2.Boliwia - Ekwador 1
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 2
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1


8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) 2
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa 2
5.Szwajcaria - Izrael (1p) 1
6.Rumunia - Czechy (1p) 2
7.Turcja - Dania (1p) x
8.Polska - Austria (1p) 1
9.Slowenia - Norwegia 1
10.Paragwaj - Argentyna 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 02, 13:04 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) 2
2.Boliwia - Ekwador 1
3.Kenia - Tunezja (1p) x
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) x
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Turcja (U21) - Dania (U21) x
2.SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 1
3.Polkowice - Jaworzno 1
4.Estonia - Lotwa 2
5.Szwajcaria - Izrael (1p) 1
6.Rumunia - Czechy (1p) 2
7.Turcja - Dania (1p) 1
8.Polska - Austria (1p) 1
9.Slowenia - Norwegia x
10.Paragwaj - Argentyna 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz N 04, 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
ZALEGŁE WYNIKI:

2 liga - grupa: B:

5 kolejka: ( wyniki )
1. Aston Villa - Bolton Wanderers 2:2
2. Manchester City - West Bromwich Albion 0:0
3. Middlesbrough - FC Liverpool 0:0
4. Excelsior Mouscron - Sporting Lokeren 0:2
5. Auxerre AJ - Girondins Bordeaux 1:0
6. Nantes FC - Ajaccio AC 0:2
7. Borussia Dortmund - Schalke 1:2
8. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:5
9. Arminia Bielefeld - Hamburg SV 0:2
10. Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 2:1

6 kolejka: ( wyniki )
1. Arsenal Londyn FC - Newcastle United 2:0
2. Wigan Athletic - Chelsea Londyn FC 0:1
3. Racing Strasbourg - AS Monaco 1:2
4. Olympique Marseille - Olympique Lyon 1:1
5. FSV Mainz 05 - Werden Bremen SV 0:2
6. VfB Stuttgart - 1.FC Cologne 2:3
7. Nijmegen NEC - Utrecht FC 0:0
8. Groningen FC - Roosendaal 1:0
9. Genk RC - Charleroi SC 0:0
10. Cercle Bruggy - RSC Anderlecht 0:2

Kolejka nr 5.
Filippos - Piastdp 0:2
Ertai - Auch 3:3
Merlin - SpAwN 0:3
Maniek - Grzyboo 4:0
Evil_WKS - Lukasz5891 0:2
Cineq - Krystek 0:3
KSGienio - Minus 2:3
Bled - Red 1:5
Abramelin - Forza-orange 3:3

Kolejka nr 6.
SpAwN - Maniek 3:6
Grzyboo - Bled 0:4
Minus - Evil_WKS 5:0
Forza-orange - Cineq 5:0
Red - KSGienio 4:5
Auch - Filippos 6:0
Krystek - Ertai 6:7
Lukasz5891 - Abramelin 6:6
Piastdp - Merlin 5:0

Tabela:
1. ( Obrazek 3 ) Maniek 6 6 0 0 18 26:12
2. ( Obrazek 2 ) Ertai 6 5 1 0 16 31:16
3. ( Obrazek 1 ) KSGienio 6 5 0 1 15 30:14
4. ( Obrazek 5 ) Piastdp 6 5 0 1 15 25:11
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 6 ) Minus 6 5 0 1 15 23:11
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 4 ) Krystek 6 4 0 2 12 26:11
7. ( Obrazek 7 ) Auch 6 3 2 1 11 21:6
8. ( Obrazek 8 ) SpAwN 6 3 1 2 10 23:15
9. ( Obrazek 9 ) Red 6 3 0 3 9 20:17
10. ( Obrazek 10 ) Lukasz5891 6 2 2 2 8 23:22
11. ( Obrazek 11 ) Abramelin 6 1 3 2 6 14:18
12. ( Obrazek 13 ) Bled 6 1 2 3 5 14:22
13. ( Obrazek 18 ) Forza-orange 6 1 1 4 4 11:25
14. ( Obrazek 12 ) Cineq 6 1 1 4 4 7:22
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 14 ) Grzyboo 6 0 2 4 2 0:16
16. ( Obrazek 15 ) Merlin 6 0 1 5 1 0:15
17. ( Obrazek 16 ) Evil_WKS 6 0 1 5 1 0:20
18. ( Obrazek 17 ) Filippos 6 0 1 5 1 0:21

Wyniki 7 i 8 kolejki pojawią się w godzinach wieczornych.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 00:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Druga Liga - grupa B

7 kolejka ( wyniki )
1. Polkowice - Jaworzno (1p) 3:0
2. Boliwia - Ekwador 1:2
3. Kenia - Tunezja (1p) 0:1
4. Szwajcaria - Izrael 1:1
5. Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 2:2
6. Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1:0
7. Szkocja - Wlochy 1:1
8. Slowacja - Niemcy (1p) 2:0
9. Colorado - Washington (USA 1 liga) 1:0
10. New York - Kansas City (USA 1 liga) 2:2

8 kolejka ( wyniki )
1. Turcja (U21) - Dania (U21) 3:2
2. SM Caen - Amien SC (Francja 2liga) 3:0
3. Polkowice - Jaworzno 7:0
4. Estonia - Lotwa 2:1
5. Szwajcaria - Izrael (1p) 1:1
6. Rumunia - Czechy (1p) 2:0
7. Turcja - Dania (1p) 0:1
8. Polska - Austria (1p) 2:0
9. Slowenia - Norwegia 2:3
10. Paragwaj - Argentyna 1:0

Kolejka nr 7.
Filippos - Krystek 0:5
Ertai - Forza-orange 0:0
Merlin - Auch 0:1
Maniek - Piastdp 2:4
Evil_WKS - Red 0:0
KSGienio - Grzyboo 0:0
Bled - SpAwN 0:4
Lukasz5891 - Minus 3:0
Abramelin - Cineq 2:0

Kolejka nr 8.
SpAwN - KSGienio 4:0
Grzyboo - Evil_WKS 0:0
Minus - Abramelin 0:3
Forza-orange - Filippos 0:0
Red - Lukasz5891 0:3
Cineq - Ertai 0:0
Auch - Maniek 3:5
Krystek - Merlin 3:0
Piastdp - Bled 3:0

Tabela:
1. ( Obrazek 4 ) Piastdp 8 7 0 1 21 32:13
2. ( Obrazek 1 ) Maniek 8 7 0 1 21 33:19
3. ( Obrazek 6 ) Krystek 8 6 0 2 18 34:11
4. ( Obrazek 2 ) Ertai 8 5 3 0 18 31:16
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 8 ) SpAwN 8 5 1 2 16 31:15
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
6. ( Obrazek 3 ) KSGienio 8 5 1 2 16 30:18
7. ( Obrazek 5 ) Minus 8 5 0 3 15 23:17
8. ( Obrazek 7 ) Auch 8 4 2 2 14 25:11
9. ( Obrazek 10 ) Lukasz5891 8 4 2 2 14 29:22
10. ( Obrazek 11 ) Abramelin 8 3 3 2 12 19:18
11. ( Obrazek 9 ) Red 8 3 1 4 10 20:20
12. ( Obrazek 13 ) Forza-orange 8 1 3 4 6 11:25
13. ( Obrazek 12 ) Bled 8 1 2 5 5 14:29
14. ( Obrazek 14 ) Cineq 8 1 2 5 5 7:24
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 15 ) Grzyboo 8 0 4 4 4 0:16
16. ( Obrazek 17 ) Evil_WKS 8 0 3 5 3 0:20
17. ( Obrazek 18 ) Filippos 8 0 2 6 2 0:26
18. ( Obrazek 16 ) Merlin 8 0 1 7 1 0:19

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 10:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Druga Liga - grupa B

9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
2. Korona Kielce - Wisla Płock
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV
5. Troyes AS - Nantes FC
6. RC Lens - Girondins Bordeaux
7. Olympique Lyon - AS Monaco
8. Sochaux FC - Olympique Marseille
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool
10. Birmingham City - Charlton Athletic

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam
3. Messina - Fiorentina AC
4. Chievo Verona - AC Parma
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal
7. Real Saragossa - FC Valencia
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona
10. Bolton Wanderers - Blackburn

Kolejka nr 9.
Filippos - Cineq
Merlin - Forza-orange
Minus - Red
Maniek - Krystek
Evil_WKS - SpAwN
KSGienio - Piastdp
Bled - Auch
Lukasz5891 - Grzyboo
Abramelin - Ertai

Kolejka nr 10.
Ertai - Filippos
SpAwN - Lukasz5891
Grzyboo - Minus
Forza-orange - Maniek
Red - Abramelin
Cineq - Merlin
Auch - KSGienio
Krystek - Bled
Piastdp - Evil_WKS

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 11:54 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco x
8. Sochaux FC - Olympique Marseille x
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 1
10. Birmingham City - Charlton Athletic x

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam x
3. Messina - Fiorentina AC x
4. Chievo Verona - AC Parma x
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal x
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid x
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 14:14 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 2
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille x
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 2

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 2
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma x
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia x
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid x
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
10. Bolton Wanderers - Blackburn x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 21:58
Posty: 565
kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 2
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 2

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 1
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 2
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 15:49 
kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1
2. Korona Kielce - Wisla Płock X
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 2
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal x
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 18:59 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 x
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV x
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille x
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC s
4. Chievo Verona - AC Parma 1
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal s
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 20:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi N 18, 21:23
Posty: 671
Lokalizacja: Europa
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin X
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 X
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC X
6. RC Lens - Girondins Bordeaux X
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille x
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool X
10. Birmingham City - Charlton Athletic X

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań X
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC X
4. Chievo Verona - AC Parma 1
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal X
7. Real Saragossa - FC Valencia X
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona X
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1

_________________
... Miłość jest jak morze, którego brzegiem jest kobieta ...
http://forum-soccer.home.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 06, 09:39 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja So 29, 16:12
Posty: 455
Lokalizacja: Lubin
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 x
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 1
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 1
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1


10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.