zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 paź N 22, 23:56

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Cz 28, 18:51 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Śr 14, 08:39
Posty: 431
Lokalizacja: Szczecin
Się zastanawiam gdzie się podzialo moje wczesniejsze typowanie...jakimś dziwnym trafem widze wyparowało:( Tak wiec ponownie zatypuje...tyle ze bez pierwszej kolejki

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow x
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2

_________________
Zawsze naprzód, nigdy wstecz...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
3 liga - grupa: A:

1 kolejka: ( wyniki )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 0:0
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1:0
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków 0:0
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 0:0
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 0:0
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 0:0
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1:2
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 2:2
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1:1
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2:0

2 kolejka: ( wyniki )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1:0
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0:0
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 0:1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1:1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1:1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 3:0
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1:1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 4:4
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 0:2
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2:0

Kolejka nr 1.
Micros - Tolek 1:3
Kaczuszka - Joey 0:5
Reporter - Arwen 0:0
Majcin18 - Jerry 3:5
Royal - Staszek_Alcatrazz 0:0
Baranoo - Miedzianiec 2:0
Karton - Erni 0:0
Sieben AG - Higaman 4:0
Pachol - NetSpider 3:0

Kolejka nr 2.
Joey - Karton 4:5
Erni - Micros 4:4
Arwen - Royal 0:0
Tolek - Reporter 3:0
Miedzianiec - Sieben AG 0:4
Jerry - Pachol 4:4
Higaman - Majcin18 0:3
Staszek_Alcatrazz - Baranoo 0:3
NetSpider - Kaczuszka 0:4

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Sieben AG 2 2 0 0 6 8:0
2. ( Obrazek 1 ) Tolek 2 2 0 0 6 6:1
3. ( Obrazek 1 ) Baranoo 2 2 0 0 6 5:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 1 ) Pachol 2 1 1 0 4 7:4
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 1 ) Jerry 2 1 1 0 4 9:7
6. ( Obrazek 1 ) Karton 2 1 1 0 4 5:4
7. ( Obrazek 1 ) Joey 2 1 0 1 3 9:5
8. ( Obrazek 1 ) Majcin18 2 1 0 1 3 6:5
9. ( Obrazek 1 ) Kaczuszka 2 1 0 1 3 4:5
10. ( Obrazek 1 ) Erni 2 0 2 0 2 4:4
11. ( Obrazek 1 ) Royal 2 0 2 0 2 0:0
12. ( Obrazek 1 ) Arwen 2 0 2 0 2 0:0
13. ( Obrazek 1 ) Micros 2 0 1 1 1 5:7
14. ( Obrazek 1 ) Reporter 2 0 1 1 1 0:3
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 1 ) Staszek_Alcatrazz 2 0 1 1 1 0:3
16. ( Obrazek 1 ) Miedzianiec 2 0 0 2 0 0:6
17. ( Obrazek 1 ) Higaman 2 0 0 2 0 0:7
18. ( Obrazek 1 ) NetSpider 2 0 0 2 0 0:7

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 13:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
3 liga - grupa: A:

3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Odra Wodzislaw - Amica Wronki
2. Arka Gdynia - Górnik Łęczna
3. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków
4. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund
6. Eintracht - Bayer Leverkusen
7. Inverness - Glasgow Rangers
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven
9. AS Monaco - Auxerre AJ
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC
2. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern
3. Hannover 96 - Hertha Berlin SC
4. Pogoń Szczecin - Korona Kielce
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille
7. Sochaux - Paris Saint Germain
8. RSC Anderlecht - La Louviere
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich
10. Standard Liege - Lierse KSK

Kolejka nr 3.
Reporter - Erni
Micros - Joey
Royal - Tolek
Baranoo - Arwen
Kaczuszka - Jerry
Karton - NetSpider
Higaman - Miedzianiec
Sieben AG - Staszek_Alcatrazz
Majcin18 - Pachol

Kolejka nr 4.
Joey - Reporter
Erni - Royal
Arwen - Sieben AG
Tolek - Baranoo
Miedzianiec - Majcin18
Jerry - Karton
Pachol - Kaczuszka
Staszek_Alcatrazz - Higaman
NetSpider - Micros

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 20:49 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Śr 14, 08:39
Posty: 431
Lokalizacja: Szczecin
3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Odra Wodzislaw - Amica Wronki 1
2. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 1
4. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
6. Eintracht - Bayer Leverkusen 1
7. Inverness - Glasgow Rangers x
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
9. AS Monaco - Auxerre AJ 2
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC 2
2. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
3. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
4. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków x
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 1
7. Sochaux - Paris Saint Germain x
8. RSC Anderlecht - La Louviere x
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 1
10. Standard Liege - Lierse KSK 2

_________________
Zawsze naprzód, nigdy wstecz...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Cz 04, 13:24 
3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Odra Wodzislaw - Amica Wronki x
2. Arka Gdynia - Górnik Łęczna x
3. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 1
4. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Eintracht - Bayer Leverkusen x
7. Inverness - Glasgow Rangers 2
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
9. AS Monaco - Auxerre AJ 1
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC 1
2. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
3. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
4. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux - Paris Saint Germain x
8. RSC Anderlecht - La Louviere 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 1
10. Standard Liege - Lierse KSK 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Cz 04, 13:47 
3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Odra Wodzislaw - Amica Wronki x
2. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2
4. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
6. Eintracht - Bayer Leverkusen x
7. Inverness - Glasgow Rangers 2
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven x
9. AS Monaco - Auxerre AJ 1
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC 1
2. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern x
3. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
4. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 1
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich x
10. Standard Liege - Lierse KSK 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Cz 04, 14:10 
3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Odra Wodzislaw - Amica Wronki 1
2. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2
4. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 1
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
6. Eintracht - Bayer Leverkusen X
7. Inverness - Glasgow Rangers 2
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
9. AS Monaco - Auxerre AJ 1
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC 1
2. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
3. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
4. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków X
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 2
10. Standard Liege - Lierse KSK 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Cz 04, 14:38 
3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Odra Wodzislaw - Amica Wronki x
2. Arka Gdynia - Górnik Łęczna x
3. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 1
4. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund x
6. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
7. Inverness - Glasgow Rangers 2
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven x
9. AS Monaco - Auxerre AJ 1
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC x
2. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
3. Hannover 96 - Hertha Berlin SC x
4. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków x
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich x
10. Standard Liege - Lierse KSK 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Cz 04, 16:38 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze Wt 08, 19:19
Posty: 1965
3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Odra Wodzislaw - Amica Wronki 2
2. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 1
3. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków x
4. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin x
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
6. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
7. Inverness - Glasgow Rangers 2
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven x
9. AS Monaco - Auxerre AJ x
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC 2
2. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
3. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 1
4. Pogoń Szczecin - Korona Kielce x
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 2
10. Standard Liege - Lierse KSK 1

_________________
WYZNAWCY POLSKOŚCI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 13:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
3 kolejka: (do 05.08, do 20:00)
1. Odra Wodzislaw - Amica Wronki 2
2. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2
4. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
6. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
7. Inverness - Glasgow Rangers 2
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
9. AS Monaco - Auxerre AJ 1
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 13:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC 1
2. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
3. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
4. Pogoń Szczecin - Korona Kielce x
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 2
10. Standard Liege - Lierse KSK 1

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 20:15 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 20, 21:54
Posty: 606
Lokalizacja: Lubin
4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC 1
2. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
3. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
4. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 2
10. Standard Liege - Lierse KSK 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 20:25 
3 kolejka: (do 05.08, do 20:00)
1. Odra Wodzislaw - Amica Wronki 2
2. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
3. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 1
4. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
6. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
7. Inverness - Glasgow Rangers 2
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven x
9. AS Monaco - Auxerre AJ 1
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC 1
2. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
3. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
4. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 2
10. Standard Liege - Lierse KSK 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pt 05, 21:33 
3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Odra Wodzislaw - Amica Wronki x
2. Arka Gdynia - Górnik Łęczna 1
3. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków 2
4. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
5. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund x
6. Eintracht - Bayer Leverkusen 2
7. Inverness - Glasgow Rangers 2
8. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
9. AS Monaco - Auxerre AJ 1
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC x
2. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
3. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
4. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 2
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków x
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille x
7. Sochaux - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 1
10. Standard Liege - Lierse KSK x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie So 06, 11:27 
4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC x
2. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
3. Hannover 96 - Hertha Berlin SC 2
4. Pogoń Szczecin - Korona Kielce x
5. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2
6. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
7. Sochaux - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich x
10. Standard Liege - Lierse KSK x


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.