zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru N 17, 14:53

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Trzecia Liga - grupa A - Tabela Końcowa.
PostNapisane: 2005 lip Wt 12, 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

Trzecia Liga ( grupa A ):

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Micros 0 0 0 0 0 0:0
2. ( Obrazek 1 ) Kaczuszka 0 0 0 0 0 0:0
3. ( Obrazek 1 ) Reporter 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 1 ) Majcin18 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 1 ) Royal 0 0 0 0 0 0:0
6. ( Obrazek 1 ) Baranoo 0 0 0 0 0 0:0
7. ( Obrazek 1 ) Karton 0 0 0 0 0 0:0
8. ( Obrazek 1 ) Sieben AG 0 0 0 0 0 0:0
9. ( Obrazek 1 ) Pachol 0 0 0 0 0 0:0
10. ( Obrazek 1 ) Tolek 0 0 0 0 0 0:0
11. ( Obrazek 1 ) Joey 0 0 0 0 0 0:0
12. ( Obrazek 1 ) Arwen 0 0 0 0 0 0:0
13. ( Obrazek 1 ) Jerry 0 0 0 0 0 0:0
14. ( Obrazek 1 ) Staszek_Alcatrazz 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 1 ) Miedzianiec 0 0 0 0 0 0:0
16. ( Obrazek 1 ) Erni 0 0 0 0 0 0:0
17. ( Obrazek 1 ) Higaman 0 0 0 0 0 0:0
18. ( Obrazek 1 ) NetSpider 0 0 0 0 0 0:0

Kolejno: miejsce, nazwa uczestnika, mecze, zwyciestwa, remisy, porazki, bramki.

O kolejności zespołów (uczestników) w tabeli każdej ligi decyduje:

    - ilość pkt.,
    - przy równej ilości punktów w tabeli decyduje mecz bezpośredni między zainteresowanymi drużynami,
    - w razie remisu decydują kolejno: różnica bramek, większa liczba strzelonych bramek.
SYSTEM AWANSÓW I SPADKÓW ORAZ ROZPISKA TURNIEJU FINAŁOWEGO:

- 2 liga - grupa: A
1/2 - awans do Ekstraklasy
15/16 - spadek do 3 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 3 ligi, grupy B

- 2 liga - grupa: B
1/2 - awans do Ekstraklasy
15/16 - spadek do 3 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 3 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: A
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: B
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 4 liga - grupa: A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 5 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 5 ligi, grupy B

- 4 liga - grupa: B
1/2 - awans do 3 ligi, grupy A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 5 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 5 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: A
1 miejsce - awans do turnieju finałowego
2 miejsce - awans do turnieju finałowego
3 miejsce - awans do turnieju finałowego

TURNIEJ FINAŁOWY:

1/16 finału

1. 1 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 5 liga grupa: A
2. 2 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 5 liga grupa: A
3. 3 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 5 liga grupa: A
4. 4 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 4 liga grupa: B
5. 5 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: B
6. 6 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 4 liga grupa: B
7. 7 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: A
8. 1 miejsce 2 liga grupa: B - 1 miejsce 2 liga grupa: A
9. 2 miejsce 2 liga grupa: B - 2 miejsce 2 liga grupa: A
10. 3 miejsce 2 liga grupa: B - 3 miejsce 2 liga grupa: A
11. 4 miejsce 2 liga grupa: B - 4 miejsce 2 liga grupa: A
12. 5 miejsce 2 liga grupa: B - 5 miejsce 2 liga grupa: A
13. 3 miejsce 4 liga grupa: A - 1 miejsce 4 liga grupa: A
14. 3 miejsce 3 liga grupa: B - 1 miejsce 3 liga grupa: A
15. 2 miejsce 3 liga grupa: B - 2 miejsce 3 liga grupa: A
16. 1 miejsce 3 liga grupa: B - 3 miejsce 3 liga grupa: A

1/8 finału
1. 1 - 16
2. 2 - 15
3. 3 - 14
4. 4 - 13
5. 5 - 12
6. 6 - 11
7. 7 - 10
8. 8 - 9

1/4 finału
1. 1 - 8
2. 2 - 7
3. 3 - 6
4. 4 - 5

1/2 finału
1. 1 - 4
2. 1 - 3

Finał
1. 1 - 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2005 lis Pn 28, 19:10 przez Micros, łącznie edytowano 15 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 17, 15:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
TERMINARZ - 3 liga - grupa: A

    Kolejka nr 1.
    Micros - Tolek
    Kaczuszka - Joey
    Reporter - Arwen
    Majcin18 - Jerry
    Royal - Staszek_Alcatrazz
    Baranoo - Miedzianiec
    Karton - Erni
    Sieben AG - Higaman
    Pachol - NetSpider

    Kolejka nr 2.
    Joey - Karton
    Erni - Micros
    Arwen - Royal
    Tolek - Reporter
    Miedzianiec - Sieben AG
    Jerry - Pachol
    Higaman - Majcin18
    Staszek_Alcatrazz - Baranoo
    NetSpider - Kaczuszka

    Kolejka nr 3.
    Reporter - Erni
    Micros - Joey
    Royal - Tolek
    Baranoo - Arwen
    Kaczuszka - Jerry
    Karton - NetSpider
    Higaman - Miedzianiec
    Sieben AG - Staszek_Alcatrazz
    Majcin18 - Pachol

    Kolejka nr 4.
    Joey - Reporter
    Erni - Royal
    Arwen - Sieben AG
    Tolek - Baranoo
    Miedzianiec - Majcin18
    Jerry - Karton
    Pachol - Kaczuszka
    Staszek_Alcatrazz - Higaman
    NetSpider - Micros

    Kolejka nr 5.
    Reporter - NetSpider
    Micros - Jerry
    Royal - Joey
    Baranoo - Erni
    Miedzianiec - Staszek_Alcatrazz
    Karton - Pachol
    Higaman - Arwen
    Sieben AG - Tolek
    Majcin18 - Kaczuszka

    Kolejka nr 6.
    Joey - Baranoo
    Erni - Sieben AG
    Arwen - Miedzianiec
    Kaczuszka - Karton
    Tolek - Higaman
    Jerry - Reporter
    Pachol - Micros
    Staszek_Alcatrazz - Majcin18
    NetSpider - Royal

    Kolejka nr 7.
    Reporter - Pachol
    Micros - Kaczuszka
    Royal - Jerry
    Baranoo - NetSpider
    Miedzianiec - Tolek
    Higaman - Erni
    Sieben AG - Joey
    Staszek_Alcatrazz - Arwen
    Majcin18 - Karton

    Kolejka nr 8.
    Joey - Higaman
    Erni - Miedzianiec
    Arwen - Majcin18
    Kaczuszka - Reporter
    Tolek - Staszek_Alcatrazz
    Karton - Micros
    Jerry - Baranoo
    Pachol - Royal
    NetSpider - Sieben AG

    Kolejka nr 9.
    Reporter - Karton
    Royal - Kaczuszka
    Arwen - Tolek
    Baranoo - Pachol
    Miedzianiec - Joey
    Higaman - NetSpider
    Sieben AG - Jerry
    Staszek_Alcatrazz - Erni
    Majcin18 - Micros

    Kolejka nr 10.
    Micros - Reporter
    Joey - Staszek_Alcatrazz
    Erni - Arwen
    Kaczuszka - Baranoo
    Tolek - Majcin18
    Karton - Royal
    Jerry - Higaman
    Pachol - Sieben AG
    NetSpider - Miedzianiec

    Kolejka nr 11.
    Royal - Micros
    Arwen - Joey
    Baranoo - Karton
    Tolek - Erni
    Miedzianiec - Jerry
    Higaman - Pachol
    Sieben AG - Kaczuszka
    Staszek_Alcatrazz - NetSpider
    Majcin18 - Reporter

    Kolejka nr 12.
    Reporter - Royal
    Micros - Baranoo
    Joey - Tolek
    Erni - Majcin18
    Kaczuszka - Higaman
    Karton - Sieben AG
    Jerry - Staszek_Alcatrazz
    Pachol - Miedzianiec
    NetSpider - Arwen

    Kolejka nr 13.
    Erni - Joey
    Arwen - Jerry
    Baranoo - Reporter
    Tolek - NetSpider
    Miedzianiec - Kaczuszka
    Higaman - Karton
    Sieben AG - Micros
    Staszek_Alcatrazz - Pachol
    Majcin18 - Royal

    Kolejka nr 14.
    Reporter - Sieben AG
    Micros - Higaman
    Joey - Majcin18
    Royal - Baranoo
    Kaczuszka - Staszek_Alcatrazz
    Karton - Miedzianiec
    Jerry - Tolek
    Pachol - Arwen
    NetSpider - Erni

    Kolejka nr 15.
    Joey - NetSpider
    Erni - Jerry
    Arwen - Kaczuszka
    Tolek - Pachol
    Miedzianiec - Micros
    Higaman - Reporter
    Sieben AG - Royal
    Staszek_Alcatrazz - Karton
    Majcin18 - Baranoo

    Kolejka nr 16.
    Reporter - Miedzianiec
    Micros - Staszek_Alcatrazz
    Royal - Higaman
    Baranoo - Sieben AG
    Kaczuszka - Tolek
    Karton - Arwen
    Jerry - Joey
    Pachol - Erni
    Majcin18 - NetSpider

    Kolejka nr 17.
    Joey - Pachol
    Erni - Kaczuszka
    Arwen - Micros
    Tolek - Karton
    Miedzianiec - Royal
    Higaman - Baranoo
    Sieben AG - Majcin18
    Staszek_Alcatrazz - Reporter
    NetSpider - Jerry

    Kolejka nr 18.
    Joey - Kaczuszka
    Erni - Karton
    Arwen - Reporter
    Tolek - Micros
    Miedzianiec - Baranoo
    Jerry - Majcin18
    Higaman - Sieben AG
    Staszek_Alcatrazz - Royal
    NetSpider - Pachol

    Kolejka nr 19.
    Reporter - Tolek
    Micros - Erni
    Royal - Arwen
    Baranoo - Staszek_Alcatrazz
    Kaczuszka - NetSpider
    Karton - Joey
    Pachol - Jerry
    Sieben AG - Miedzianiec
    Majcin18 - Higaman

    Kolejka nr 20.
    Joey - Micros
    Erni - Reporter
    Arwen - Baranoo
    Tolek - Royal
    Miedzianiec - Higaman
    Jerry - Kaczuszka
    Pachol - Majcin18
    Staszek_Alcatrazz - Sieben AG
    NetSpider - Karton

    Kolejka nr 21.
    Reporter - Joey
    Micros - NetSpider
    Royal - Erni
    Baranoo - Tolek
    Kaczuszka - Pachol
    Karton - Jerry
    Higaman - Staszek_Alcatrazz
    Sieben AG - Arwen
    Majcin18 - Miedzianiec

    Kolejka nr 22.
    Joey - Royal
    Erni - Baranoo
    Arwen - Higaman
    Kaczuszka - Majcin18
    Tolek - Sieben AG
    Jerry - Micros
    Pachol - Karton
    Staszek_Alcatrazz - Miedzianiec
    NetSpider - Reporter

    Kolejka nr 23.
    Reporter - Jerry
    Micros - Pachol
    Royal - NetSpider
    Baranoo - Joey
    Miedzianiec - Arwen
    Karton - Kaczuszka
    Higaman - Tolek
    Sieben AG - Erni
    Majcin18 - Staszek_Alcatrazz

    Kolejka nr 24.
    Joey - Sieben AG
    Erni - Higaman
    Arwen - Staszek_Alcatrazz
    Kaczuszka - Micros
    Tolek - Miedzianiec
    Karton - Majcin18
    Jerry - Royal
    Pachol - Reporter
    NetSpider - Baranoo

    Kolejka nr 25.
    Reporter - Kaczuszka
    Micros - Karton
    Royal - Pachol
    Baranoo - Jerry
    Miedzianiec - Erni
    Higaman - Joey
    Sieben AG - NetSpider
    Staszek_Alcatrazz - Tolek
    Majcin18 - Arwen

    Kolejka nr 26.
    Micros - Majcin18
    Joey - Miedzianiec
    Erni - Staszek_Alcatrazz
    Kaczuszka - Royal
    Tolek - Arwen
    Karton - Reporter
    Jerry - Sieben AG
    Pachol - Baranoo
    NetSpider - Higaman

    Kolejka nr 27.
    Reporter - Micros
    Royal - Karton
    Arwen - Erni
    Baranoo - Kaczuszka
    Miedzianiec - NetSpider
    Higaman - Jerry
    Sieben AG - Pachol
    Staszek_Alcatrazz - Joey
    Majcin18 - Tolek

    Kolejka nr 28.
    Reporter - Majcin18
    Micros - Royal
    Joey - Arwen
    Erni - Tolek
    Kaczuszka - Sieben AG
    Karton - Baranoo
    Jerry - Miedzianiec
    Pachol - Higaman
    NetSpider - Staszek_Alcatrazz

    Kolejka nr 29.
    Royal - Reporter
    Arwen - NetSpider
    Baranoo - Micros
    Tolek - Joey
    Miedzianiec - Pachol
    Higaman - Kaczuszka
    Sieben AG - Karton
    Staszek_Alcatrazz - Jerry
    Majcin18 - Erni

    Kolejka nr 30.
    Reporter - Baranoo
    Micros - Sieben AG
    Joey - Erni
    Royal - Majcin18
    Kaczuszka - Miedzianiec
    Karton - Higaman
    Jerry - Arwen
    Pachol - Staszek_Alcatrazz
    NetSpider - Tolek

    Kolejka nr 31.
    Erni - NetSpider
    Arwen - Pachol
    Baranoo - Royal
    Tolek - Jerry
    Miedzianiec - Karton
    Higaman - Micros
    Sieben AG - Reporter
    Staszek_Alcatrazz - Kaczuszka
    Majcin18 - Joey

    Kolejka nr 32.
    Reporter - Higaman
    Micros - Miedzianiec
    Royal - Sieben AG
    Baranoo - Majcin18
    Kaczuszka - Arwen
    Karton - Staszek_Alcatrazz
    Jerry - Erni
    Pachol - Tolek
    NetSpider - Joey

    Kolejka nr 33.
    Joey - Jerry
    Erni - Pachol
    Arwen - Karton
    Tolek - Kaczuszka
    Miedzianiec - Reporter
    Higaman - Royal
    Sieben AG - Baranoo
    Staszek_Alcatrazz - Micros
    NetSpider - Majcin18

    Kolejka nr 34.
    Reporter - Staszek_Alcatrazz
    Micros - Arwen
    Royal - Miedzianiec
    Baranoo - Higaman
    Kaczuszka - Erni
    Karton - Tolek
    Jerry - NetSpider
    Pachol - Joey
    Majcin18 - Sieben AG

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
3 liga - grupa: A:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa)
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa)
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa)
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock
4. Lech Poznań - Arka Gdynia
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux
10. Nantes FC - Racing Club Lens

Kolejka nr 1.
Micros - Tolek
Kaczuszka - Joey
Reporter - Arwen
Majcin18 - Jerry
Royal - Staszek_Alcatrazz
Baranoo - Miedzianiec
Karton - Erni
Sieben AG - Higaman
Pachol - NetSpider

Kolejka nr 2.
Joey - Karton
Erni - Micros
Arwen - Royal
Tolek - Reporter
Miedzianiec - Sieben AG
Jerry - Pachol
Higaman - Majcin18
Staszek_Alcatrazz - Baranoo
NetSpider - Kaczuszka

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:27 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) X
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki X
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:28 
Post wyzej to sa moje typy :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 12:01 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze Wt 08, 19:19
Posty: 1985
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin x
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2

_________________
WYZNAWCY POLSKOŚCI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 07:06 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze x
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa x
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 12:10 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 20, 21:54
Posty: 606
Lokalizacja: Lubin
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 2
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 2
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wroni 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 20, 16:22 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock x

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Cz 21, 20:15 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin x
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pt 22, 12:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
3 liga - grupa: A:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 1
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 24, 20:27 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin x
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków x
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 25, 21:16 
1 Kolejka
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 26, 20:12 
2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock x
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia x
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1

PS:kur** zapomnialem wyttypowac 1 kolejki :twisted: :lol: :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Śr 27, 11:33 
2 kolejka:
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin X
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.