zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 paź Śr 24, 04:01

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 13:15 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pn 26, 17:51
Posty: 271
Lokalizacja: Lubin
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin X
2. Korona Kielce - Wisla Płock 2
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 1
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool X
10. Birmingham City - Charlton Athletic 2

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam X
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 14:34 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie So 07, 18:56
Posty: 229
Lokalizacja: LUBIN
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 2
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 1
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 2

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 2
3. Messina - Fiorentina AC 1
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 19:34 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin x
2. Korona Kielce - Wisla Płock x
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 1
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille x
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool x
10. Birmingham City - Charlton Athletic 2

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC x
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal x
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 08, 15:41 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja N 30, 08:56
Posty: 110
Lokalizacja: Polska
9 kolejka
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin X
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 X
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV X
5. Troyes AS - Nantes FC X
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 1
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool X
10. Birmingham City - Charlton Athletic 2

10 kolejka
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam X
3. Messina - Fiorentina AC X
4. Chievo Verona - AC Parma X
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia X
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid X
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 09, 09:31 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC x
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 2
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool x
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań x
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 1
4. Chievo Verona - AC Parma 1
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal x
7. Real Saragossa - FC Valencia x
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 2
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona x
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 09, 14:59 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 2
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV X
5. Troyes AS - Nantes FC X
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille X
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 2
10. Birmingham City - Charlton Athletic 2

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań X
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC X
4. Chievo Verona - AC Parma 1
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona X
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona X
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 09, 20:41 
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin X
2. Korona Kielce - Wisla Płock 2
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04X
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 1
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool X
10. Birmingham City - Charlton Athletic 2

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam X
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal X
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 12, 00:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Czwarta Liga - grupa A

9 kolejka ( wyniki )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 0:1
2. Korona Kielce - Wisla Płock 2:3
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1:1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 1:3
5. Troyes AS - Nantes FC 1:0
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1:1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 2:1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 0:1
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 0:0
10. Birmingham City - Charlton Athletic 0:1

10 kolejka ( wyniki )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1:4
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 0:1
3. Messina - Fiorentina AC 2:2
4. Chievo Verona - AC Parma 1:0
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 2:1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 0:0
7. Real Saragossa - FC Valencia 2:2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1:0
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1:2
10. Bolton Wanderers - Blackburn 0:0

Kolejka nr 9.
Sasu - Misiek579 0:0
T.B. - Vaughan 0:0
Matus 19 - OGR 5:0
Pavel1945 - Miko 6:5
Luo - David 0:3
Dasher(MKS) - Zidzix 3:0
Krzysiek.rybnik - Grubol 4:5
Kozek - Arti 0:5
Bartolomeo - Martin 0:5

Kolejka nr 10.
Martin - Sasu 4:0
David - Kozek 2:0
Arti - Matus 19 3:3
Vaughan - Pavel1945 0:3
OGR - Bartolomeo 0:0
Misiek579 - T.B. 0:0
Grubol - Dasher(MKS) 5:3
Miko - Krzysiek.rybnik 2:3
Zidzix - Luo 0:0

Tabela:
1. ( Obrazek 2 ) Krzysiek.rybnik 10 7 1 2 22 39:23
2. ( Obrazek 1 ) Miko 10 7 0 3 21 39:14
3. ( Obrazek 6 ) Martin 10 7 0 3 21 37:16
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 3 ) T.B. 10 6 3 1 21 28:13
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 7 ) Pawel1945 10 6 3 1 21 36:23
6. ( Obrazek 5 ) Arti 10 6 2 2 20 33:20
7. ( Obrazek 8 ) Matus 19 10 5 3 2 18 48:24
8. ( Obrazek 4 ) Bartolomeo 10 5 2 3 17 25:15
9. ( Obrazek 11 ) Grubol 10 4 3 3 15 19:19
10. ( Obrazek 12 ) David 10 4 2 4 14 24:23
11. ( Obrazek 9 ) Dasher(MKS) 10 4 1 5 13 39:36
12. ( Obrazek 10 ) OGR 10 2 4 4 10 19:26
13. ( Obrazek 13 ) Zidzix 10 1 4 5 7 3:28
14. ( Obrazek 15 ) Misiek579 10 0 6 4 6 0:9
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 14 ) Vaughan 10 0 6 4 6 0:19
16. ( Obrazek 16 ) Sasu 10 0 5 5 5 0:23
17. ( Obrazek 18 ) Luo 10 0 4 6 4 0:29
18. ( Obrazek 17 ) Kozek 10 0 3 7 3 0:29

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 13, 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Czwarta Liga - grupa A

11 kolejka ( do 17.09, do godziny 15:30 )
1. Zagłębie Lubin - Korona Kielce
2. Lech Poznań - Górnik Zabrze
3. Wisła Płock - Amica Wronki
4. Aston Villa - Tottenham Hotspur
5. Werden Brema - Borussia Dortmund
6. Hamburg SV - Eintracht Frankfurt
7. Arminia Bielefeld - FC Kaiserslautern
8. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon
9. FC Valencia - Deportivo La Coruna
10. AC Parma - Empoli FC

12 kolejka ( do 18.09, do godziny 13:00 )
1. Polonia Warszawa - Wisła Kraków
2. Dyskobolia Grodzisk - Arka Gdynia
3. Racing Strasbourg - RC Lens
4. FC Liverpool - Manchester United
5. Schalke 04 - Hertha Berlin SC
6. Fiorentina AC - Udinese Calcio
7. Atletico Madrid - FC Barcelona
8. Osasuna Pamplona - Seville FC
9. Alkmaar AZ - Ajax Amsterdam
10. Besiktas - Fenerbahce Istanbul

Kolejka nr 11.
T.B. - Martin
Matus 19 - David
Pawel1945 - Misiek579
OGR - Arti
Luo - Grubol
Dasher(MKS) - Miko
Krzysiek.rybnik - Vaughan
Kozek - Zidzix
Bartolomeo - Sasu

Kolejka nr 12.
Sasu - T.B.
Martin - Pawel1945
David - OGR
Arti - Bartolomeo
Vaughan - Dasher(MKS)
Misiek579 - Krzysiek.rybnik
Grubol - Kozek
Miko - Luo
Zidzix - Matus 19

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Wt 13, 22:03 
Czwarta Liga - grupa A

11 kolejka ( do 17.09, do godziny 15:30 )
1. Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0
2. Lech Poznań - Górnik Zabrze 2-0
3. Wisła Płock - Amica Wronki 2-0
4. Aston Villa - Tottenham Hotspur 1-1
5. Werden Brema - Borussia Dortmund 1-1
6. Hamburg SV - Eintracht Frankfurt 2-0
7. Arminia Bielefeld - FC Kaiserslautern 1-0
8. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 1-0
9. FC Valencia - Deportivo La Coruna 2-2
10. AC Parma - Empoli FC 2-0

12 kolejka ( do 18.09, do godziny 13:00 )
1. Polonia Warszawa - Wisła Kraków 1-4
2. Dyskobolia Grodzisk - Arka Gdynia 2-0
3. Racing Strasbourg - RC Lens 1-0
4. FC Liverpool - Manchester United 1-1
5. Schalke 04 - Hertha Berlin SC 1-0
6. Fiorentina AC - Udinese Calcio 1-0
7. Atletico Madrid - FC Barcelona 1-2
8. Osasuna Pamplona - Seville FC 2-3
9. Alkmaar AZ - Ajax Amsterdam 0-3
10. Besiktas - Fenerbahce Istanbul 2-1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 11:19 
Offline

Dołączył(a): 2005 sty Cz 06, 17:41
Posty: 815
Lokalizacja: marocco
11 kolejka ( do 17.09, do godziny 15:30 )
1. Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
2. Lech Poznań - Górnik Zabrze x
3. Wisła Płock - Amica Wronki 1
4. Aston Villa - Tottenham Hotspur 2
5. Werden Brema - Borussia Dortmund 2
6. Hamburg SV - Eintracht Frankfurt 1
7. Arminia Bielefeld - FC Kaiserslautern 1
8. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
9. FC Valencia - Deportivo La Coruna 2
10. AC Parma - Empoli FC 2

12 kolejka ( do 18.09, do godziny 13:00 )
1. Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2
2. Dyskobolia Grodzisk - Arka Gdynia 1
3. Racing Strasbourg - RC Lens 2
4. FC Liverpool - Manchester United 2
5. Schalke 04 - Hertha Berlin SC 1
6. Fiorentina AC - Udinese Calcio 1
7. Atletico Madrid - FC Barcelona 1
8. Osasuna Pamplona - Seville FC 1
9. Alkmaar AZ - Ajax Amsterdam 2
10. Besiktas - Fenerbahce Istanbul 2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 13:14 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie So 07, 18:56
Posty: 229
Lokalizacja: LUBIN
11 kolejka ( do 17.09, do godziny 15:30 )
1. Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
2. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
3. Wisła Płock - Amica Wronki x
4. Aston Villa - Tottenham Hotspur 2
5. Werden Brema - Borussia Dortmund 1
6. Hamburg SV - Eintracht Frankfurt 1
7. Arminia Bielefeld - FC Kaiserslautern 2
8. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
9. FC Valencia - Deportivo La Coruna 2
10. AC Parma - Empoli FC 1

12 kolejka ( do 18.09, do godziny 13:00 )
1. Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2
2. Dyskobolia Grodzisk - Arka Gdynia x
3. Racing Strasbourg - RC Lens 2
4. FC Liverpool - Manchester United x
5. Schalke 04 - Hertha Berlin SC 1
6. Fiorentina AC - Udinese Calcio 2
7. Atletico Madrid - FC Barcelona 2
8. Osasuna Pamplona - Seville FC x
9. Alkmaar AZ - Ajax Amsterdam 1
10. Besiktas - Fenerbahce Istanbul x


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Śr 14, 22:22 
11 kolejka ( do 17.09, do godziny 15:30 )
1. Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
2. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
3. Wisła Płock - Amica Wronki 2
4. Aston Villa - Tottenham Hotspur x
5. Werden Brema - Borussia Dortmund 1
6. Hamburg SV - Eintracht Frankfurt 1
7. Arminia Bielefeld - FC Kaiserslautern 1
8. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 1
9. FC Valencia - Deportivo La Coruna 1
10. AC Parma - Empoli FC 1

12 kolejka ( do 18.09, do godziny 13:00 )
1. Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2
2. Dyskobolia Grodzisk - Arka Gdynia 1
3. Racing Strasbourg - RC Lens x
4. FC Liverpool - Manchester United 1
5. Schalke 04 - Hertha Berlin SC 1
6. Fiorentina AC - Udinese Calcio 1
7. Atletico Madrid - FC Barcelona x
8. Osasuna Pamplona - Seville FC 1
9. Alkmaar AZ - Ajax Amsterdam x
10. Besiktas - Fenerbahce Istanbu 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 16:21 
11 kolejka ( do 17.09, do godziny 15:30 )
1. Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1
2. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
3. Wisła Płock - Amica Wronki 2
4. Aston Villa - Tottenham Hotspur 2
5. Werden Brema - Borussia Dortmund 1
6. Hamburg SV - Eintracht Frankfurt 1
7. Arminia Bielefeld - FC Kaiserslautern 2
8. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
9. FC Valencia - Deportivo La Coruna X
10. AC Parma - Empoli FC 1

12 kolejka ( do 18.09, do godziny 13:00 )
1. Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2
2. Dyskobolia Grodzisk - Arka Gdynia X
3. Racing Strasbourg - RC Lens 2
4. FC Liverpool - Manchester United 2
5. Schalke 04 - Hertha Berlin SC X
6. Fiorentina AC - Udinese Calcio 1
7. Atletico Madrid - FC Barcelona 2
8. Osasuna Pamplona - Seville FC 2
9. Alkmaar AZ - Ajax Amsterdam 2
10. Besiktas - Fenerbahce Istanbul X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pt 16, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja N 30, 08:56
Posty: 110
Lokalizacja: Polska
11 kolejka
1. Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2
2. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1
3. Wisła Płock - Amica Wronki 1
4. Aston Villa - Tottenham Hotspur 1
5. Werden Brema - Borussia Dortmund x
6. Hamburg SV - Eintracht Frankfurt 2
7. Arminia Bielefeld - FC Kaiserslautern 1
8. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon 2
9. FC Valencia - Deportivo La Coruna 1
10. AC Parma - Empoli FC 1

12 kolejka
1. Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2
2. Dyskobolia Grodzisk - Arka Gdynia 1
3. Racing Strasbourg - RC Lens 1
4. FC Liverpool - Manchester United 2
5. Schalke 04 - Hertha Berlin SC x
6. Fiorentina AC - Udinese Calcio 2
7. Atletico Madrid - FC Barcelona 2
8. Osasuna Pamplona - Seville FC 2
9. Alkmaar AZ - Ajax Amsterdam x
10. Besiktas - Fenerbahce Istanbul 1


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.