zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 lis Pn 19, 12:14

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Pn 15, 19:47 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja N 30, 08:56
Posty: 110
Lokalizacja: Polska
Gdzie się pojawiły moje typy :!: :shock: :? :x :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 30, 19:33 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Wt 13, 20:16
Posty: 4886
Lokalizacja: Lubin
Czwarta Liga - grupa A (do 02.09, do 16:00)

7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p)
2.Boliwia - Ekwador
3.Kenia - Tunezja (1p)
4.Szwajcaria - Izrael
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p)
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p)
7.Szkocja - Wlochy
8.Slowacja - Niemcy (1p)
9.Colorado - Washington (USA 1 liga)
10.New York - Kansas City (USA 1 liga)

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA (1p)
2.USA - Meksyk
3.Lechia G. - Slask W.
4.Ostrowiec - LKS
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21)
6.Szwecja - Bulgaria (1p)
7.Urugwaj - Kolumbia
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p)
9.Algeria - Nigeria (1p)
10.Bosnia Hercegowina - Belgia


Kolejka nr 7.

Sasu - Miko
Martin - Vaughan
T.B. - Grubol
Pawel1945 - Zidzix
Luo - OGR
Dasher(MKS) - Arti
Krzysiek.rybnik - David
Kozek - Matus 19
Bartolomeo - Misiek579

Kolejka nr 8.

David - Dasher(MKS)
Arti - Luo
Matus 19 - Bartolomeo
Vaughan - Sasu
OGR - Kozek
Misiek579 - Martin
Grubol - Pawel1945
Miko - T.B.
Zidzix - Krzysiek.rybnik

_________________
Milczenie jest złotem...
Obrazek
Zagłębie Lubin. To jest naprawdę ważne.
link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 30, 21:43 
Offline

Dołączył(a): 2004 sie So 07, 18:56
Posty: 229
Lokalizacja: LUBIN
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno 1
2.Boliwia - Ekwador x
3.Kenia - Tunezja 2
4.Szwajcaria - Izrael 2
5.Polska (U21) - Austria (U21) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 1
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA 2
2.USA - Meksyk 2
3.Lechia G. - Slask W.2
4.Ostrowiec - LKS 2
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) x
6.Szwecja - Bulgaria 1
7.Urugwaj - Kolumbia 2
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun 2
9.Algeria - Nigeria 2
10.Bosnia Hercegowina - Belgia


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 30, 23:40 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) x
2.Boliwia - Ekwador 2
3.Kenia - Tunezja (1p) x
4.Szwajcaria - Izrael x
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) x
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) x
7.Szkocja - Wlochy x
8.Slowacja - Niemcy (1p) x
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 1
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) x

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA (1p) x
2.USA - Meksyk x
3.Lechia G. - Slask W. x
4.Ostrowiec - LKS x
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) x
6.Szwecja - Bulgaria (1p) 1
7.Urugwaj - Kolumbia 1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) x
9.Algeria - Nigeria (1p) 1
10.Bosnia Hercegowina - Belgi 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 30, 23:47 
Czwarta Liga - grupa A (do 02.09, do 16:00)

7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) 1
2.Boliwia - Ekwador 2
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy X
8.Slowacja - Niemcy (1p) X
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 1
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) X

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA (1p) 2
2.USA - Meksyk 1
3.Lechia G. - Slask W. 1
4.Ostrowiec - LKS X
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) X
6.Szwecja - Bulgaria (1p) 1
7.Urugwaj - Kolumbia 1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) X
9.Algeria - Nigeria (1p) X
10.Bosnia Hercegowina - Belgia 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 31, 11:10 
Offline

Dołączył(a): 2004 lip Pn 05, 16:55
Posty: 292
Lokalizacja: Ścinawa
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno 1
2.Boliwia - Ekwador x
3.Kenia - Tunezja x
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) 2
6.Podbeskidzie - Radomiak 2
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy2
9.Colorado - Washington 1
10.New York - Kansas City 1

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA 2
2.USA - Meksyk 1
3.Lechia G. - Slask W. 2
4.Ostrowiec - LKS 1
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) x
6.Szwecja - Bulgaria 1
7.Urugwaj - Kolumbia1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun 2
9.Algeria - Nigeria 2
10.Bosnia Hercegowina - Belgia x

_________________
WIŚLE MOWIMY NIEEEEEE


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 31, 12:29 
Offline

Dołączył(a): 2004 kwi Pn 26, 17:51
Posty: 271
Lokalizacja: Lubin
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno 1
2.Boliwia - Ekwador 2
3.Kenia - Tunezja 2
4.Szwajcaria - Izrael 2
5.Polska (U21) - Austria (U21) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak X
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 1
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA 2
2.USA - Meksyk 2
3.Lechia G. - Slask W.X
4.Ostrowiec - LKS 1
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) x
6.Szwecja - Bulgaria 1
7.Urugwaj - Kolumbia 1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun 2
9.Algeria - Nigeria 2
10.Bosnia Hercegowina - Belgia 2

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 31, 15:45 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) x
2.Boliwia - Ekwador x
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael 1
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) x
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 1
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA (1p) 2
2.USA - Meksyk x
3.Lechia G. - Slask W. x
4.Ostrowiec - LKS 2
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) x
6.Szwecja - Bulgaria (1p) 1
7.Urugwaj - Kolumbia 1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) 2
9.Algeria - Nigeria (1p) x
10.Bosnia Hercegowina - Belgia x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 31, 20:01 
Offline

Dołączył(a): 2004 maja N 30, 08:56
Posty: 110
Lokalizacja: Polska
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) X
2.Boliwia - Ekwador 2
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael X
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) 2
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) X
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) X

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA (1p) 2
2.USA - Meksyk 1
3.Lechia G. - Slask W. 2
4.Ostrowiec - LKS X
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) X
6.Szwecja - Bulgaria (1p) 1
7.Urugwaj - Kolumbia 1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) 2
9.Algeria - Nigeria (1p) 2
10.Bosnia Hercegowina - Belgia X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Cz 01, 12:46 
7 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Polkowice - Jaworzno (1p) X
2.Boliwia - Ekwador 2
3.Kenia - Tunezja (1p) 2
4.Szwajcaria - Izrael X
5.Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 1
6.Podbeskidzie - Radomiak (1p) X
7.Szkocja - Wlochy 2
8.Slowacja - Niemcy (1p) 2
9.Colorado - Washington (USA 1 liga) 2
10.New York - Kansas City (USA 1 liga) 1

8 kolejka (do 02.09, do 16:00)
1.Burkina Faso - RPA (1p) 2
2.USA - Meksyk X
3.Lechia G. - Slask W. 2
4.Ostrowiec - LKS 1
5.Estonia (U21) - Lotwa (U21) X
6.Szwecja - Bulgaria (1p) 1
7.Urugwaj - Kolumbia 1
8.Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) 2
9.Algeria - Nigeria (1p) 2
10.Bosnia Hercegowina - Belgia 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz N 04, 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
ZALEGŁE WYNIKI:

4 liga - grupa: A:

5 kolejka: ( wyniki )
1. Aston Villa - Bolton Wanderers 2:2
2. Manchester City - West Bromwich Albion 0:0
3. Middlesbrough - FC Liverpool 0:0
4. Excelsior Mouscron - Sporting Lokeren 0:2
5. Auxerre AJ - Girondins Bordeaux 1:0
6. Nantes FC - Ajaccio AC 0:2
7. Borussia Dortmund - Schalke 1:2
8. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2:5
9. Arminia Bielefeld - Hamburg SV 0:2
10. Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 2:1

6 kolejka: ( wyniki )
1. Arsenal Londyn FC - Newcastle United 2:0
2. Wigan Athletic - Chelsea Londyn FC 0:1
3. Racing Strasbourg - AS Monaco 1:2
4. Olympique Marseille - Olympique Lyon 1:1
5. FSV Mainz 05 - Werden Bremen SV 0:2
6. VfB Stuttgart - 1.FC Cologne 2:3
7. Nijmegen NEC - Utrecht FC 0:0
8. Groningen FC - Roosendaal 1:0
9. Genk RC - Charleroi SC 0:0
10. Cercle Bruggy - RSC Anderlecht 0:2

Kolejka nr 5.
Sasu - Zidzix 0:0
Martin - Grubol 3:4
T.B. - David 3:2
Pawel1945 - Arti 3:7
Luo - Kozek 0:0
Misiek579 - Miko 0:2
Dasher(MKS) - Matus 19 3:3
Krzysiek.rybnik - OGR 0:0
Bartolomeo - Vaughan 3:0

Kolejka nr 6.
David - Pawel1945 6:7
Arti - Krzysiek.rybnik 5:0
Matus 19 - Luo 7:0
Vaughan - Misiek579 0:0
OGR - Dasher(MKS) 7:8
Grubol - Sasu 5:0
Miko - Martin 6:2
Kozek - Bartolomeo 0:5
Zidzix - T.B. 0:7

Tabela:
1. ( Obrazek 4 ) T.B. 6 6 0 0 18 28:9
2. ( Obrazek 2 ) Bartolomeo 6 5 0 1 15 25:7
3. ( Obrazek 9 ) Miko 6 5 0 1 15 23:5
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 1 ) Krzysiek.rybnik 6 4 1 1 13 21:14
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 15 ) Dasher(MKS) 6 3 1 2 10 25:20
6. ( Obrazek 8 ) Arti 6 3 1 2 10 16:13
7. ( Obrazek 10 ) Martin 6 3 0 3 9 21:16
8. ( Obrazek 12 ) Pawel1945 6 2 3 1 9 21:18
9. ( Obrazek 7 ) Matus 19 6 2 2 2 8 29:21
10. ( Obrazek 17 ) Grubol 6 2 2 2 8 9:10
11. ( Obrazek 3 ) OGR 6 2 1 3 7 19:21
12. ( Obrazek 6 ) Zidzix 6 1 3 2 6 3:15
13. ( Obrazek 5 ) David 6 1 2 3 5 11:14
14. ( Obrazek 11 ) Vaughan 6 0 4 2 4 0:11
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 16 ) Misiek579 6 0 3 3 3 0:7
16. ( Obrazek 18 ) Sasu 6 0 3 3 3 0:14
17. ( Obrazek 13 ) Kozek 6 0 2 4 2 0:14
18. ( Obrazek 14 ) Luo 6 0 2 4 2 0:22

Wyniki 7 i 8 kolejki pojawią się w godzinach wieczornych.

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 00:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Czwarta Liga - grupa A

7 kolejka ( wyniki )
1. Polkowice - Jaworzno (1p) 3:0
2. Boliwia - Ekwador 1:2
3. Kenia - Tunezja (1p) 0:1
4. Szwajcaria - Izrael 1:1
5. Polska (U21) - Austria (U21) (1p) 2:1
6. Podbeskidzie - Radomiak (1p) 1:0
7. Szkocja - Wlochy 1:1
8. Slowacja - Niemcy (1p) 2:0
9. Colorado - Washington (USA 1 liga) 1:0
10. New York - Kansas City (USA 1 liga) 2:2

8 kolejka ( wyniki )
1. Burkina Faso - RPA (1p) 2:0
2. USA - Meksyk 2:0
3. Lechia G. - Slask W. 1:2
4. Ostrowiec - LKS 2:2
5. Estonia (U21) - Lotwa (U21) 1:3
6. Szwecja - Bulgaria (1p) 0:0
7. Urugwaj - Kolumbia 3:2
8. Wybrzeze Kosci Sloniowej - Kamerun (1p) 1:2
9. Algeria - Nigeria (1p) 0:2
10. Bosnia Hercegowina - Belgia 1:0

Kolejka nr 7.
Sasu - Miko 0:5
Martin - Vaughan 5:0
T.B. - Grubol 0:0
Pawel1945 - Zidzix 4:0
Luo - OGR 0:0
Dasher(MKS) - Arti 4:5
Krzysiek.rybnik - David 5:2
Kozek - Matus 19 0:8
Bartolomeo - Misiek579 0:0

Kolejka nr 8.
David - Dasher(MKS) 6:4
Arti - Luo 4:0
Matus 19 - Bartolomeo 3:0
Vaughan - Sasu 0:0
OGR - Kozek 0:0
Misiek579 - Martin 0:2
Grubol - Pawel1945 0:2
Miko - T.B. 4:0
Zidzix - Krzysiek.rybnik 0:6

Tabela:
1. ( Obrazek 3 ) Miko 8 7 0 1 21 32:5
2. ( Obrazek 4 ) Krzysiek.rybnik 8 6 1 1 19 32:16
3. ( Obrazek 1 ) T.B. 8 6 1 1 19 28:13
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 2 ) Bartolomeo 8 5 1 2 16 25:10
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 6 ) Arti 8 5 1 2 16 25:17
6. ( Obrazek 7 ) Martin 8 5 0 3 15 28:16
7. ( Obrazek 8 ) Pawel1945 8 4 3 1 15 27:18
8. ( Obrazek 9 ) Matus 19 8 4 2 2 14 40:21
9. ( Obrazek 5 ) Dasher(MKS) 8 3 1 4 10 33:31
10. ( Obrazek 11 ) OGR 8 2 3 3 9 19:21
11. ( Obrazek 10 ) Grubol 8 2 3 3 9 9:12
12. ( Obrazek 13 ) David 8 2 2 4 8 19:23
13. ( Obrazek 12 ) Zidzix 8 1 3 4 6 3:25
14. ( Obrazek 14 ) Vaughan 8 0 5 3 5 0:16
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 15 ) Misiek579 8 0 4 4 4 0:9
16. ( Obrazek 16 ) Sasu 8 0 4 4 4 0:19
17. ( Obrazek 17 ) Kozek 8 0 3 5 3 0:22
18. ( Obrazek 18 ) Luo 8 0 3 5 3 0:26

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 10:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Czwarta Liga - grupa A

9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
2. Korona Kielce - Wisla Płock
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV
5. Troyes AS - Nantes FC
6. RC Lens - Girondins Bordeaux
7. Olympique Lyon - AS Monaco
8. Sochaux FC - Olympique Marseille
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool
10. Birmingham City - Charlton Athletic

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam
3. Messina - Fiorentina AC
4. Chievo Verona - AC Parma
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal
7. Real Saragossa - FC Valencia
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona
10. Bolton Wanderers - Blackburn

Kolejka nr 9.
Sasu - Misiek579
T.B. - Vaughan
Matus 19 - OGR
Pawel1945 - Miko
Luo - David
Dasher(MKS) - Zidzix
Krzysiek.rybnik - Grubol
Kozek - Arti
Bartolomeo - Martin

Kolejka nr 10.
Martin - Sasu
David - Kozek
Arti - Matus 19
Vaughan - Pawel1945
OGR - Bartolomeo
Misiek579 - T.B.
Grubol - Dasher(MKS)
Miko - Krzysiek.rybnik
Zidzix - Luo

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 12:07 
Czwarta Liga - grupa A

9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV 2
5. Troyes AS - Nantes FC 1
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 1
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam X
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 2
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona 1
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 2
10. Bolton Wanderers - Blackburn 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 wrz Pn 05, 12:37 
Offline

Dołączył(a): 2004 lip Pn 05, 16:55
Posty: 292
Lokalizacja: Ścinawa
9 kolejka ( do 10.09, do godziny 15:30 )
1. Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 2
2. Korona Kielce - Wisla Płock 1
3. Bayer Leverkusen - Schalke 04 1
4. FSV Mainz 05 - Hamburg SV x
5. Troyes AS - Nantes FC 2
6. RC Lens - Girondins Bordeaux 1
7. Olympique Lyon - AS Monaco 1
8. Sochaux FC - Olympique Marseille 2
9. Tottenham Hotspur - FC Liverpool 1
10. Birmingham City - Charlton Athletic 1

10 kolejka ( do 11.09, do godziny 14:30 )
1. Amica Wronki - Lech Poznań 1
2. Groningen FC - Sparta Rotterdam 1
3. Messina - Fiorentina AC 2
4. Chievo Verona - AC Parma 1
5. Sporting Lizbona - Benfica Lizbona x
6. Uniao de Leiria - Maritimo Funchal 1
7. Real Saragossa - FC Valencia 2
8. Deportivo La Coruna - Atletico Madrid 1
9. Malaga CF - Espanyol Barcelona 1
10. Bolton Wanderers - Blackburn 2

_________________
WIŚLE MOWIMY NIEEEEEE


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.