zaglebie-lubin.net


Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis So 18, 09:10

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Piąta Liga - grupa A - Tabela Końcowa.
PostNapisane: 2005 lip Wt 12, 22:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
Obrazek

Piąta Liga ( grupa A ):

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Chinomoreno 0 0 0 0 0 0:0
2. ( Obrazek 1 ) D.O.M.I.N 0 0 0 0 0 0:0
3. ( Obrazek 1 ) M_K 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 1 ) Michalind 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 1 ) Diablo 0 0 0 0 0 0:0
6. ( Obrazek 1 ) Don Lopez Soarez 0 0 0 0 0 0:0
7. ( Obrazek 1 ) m71m 0 0 0 0 0 0:0
8. ( Obrazek 1 ) Hyb 0 0 0 0 0 0:0
9. ( Obrazek 1 ) Robert542 0 0 0 0 0 0:0
10. ( Obrazek 1 ) Macias700 0 0 0 0 0 0:0
11. ( Obrazek 1 ) Todzik_RTS 0 0 0 0 0 0:0
12. ( Obrazek 1 ) Tomek 0 0 0 0 0 0:0
13. ( Obrazek 1 ) Tourist 0 0 0 0 0 0:0
14. ( Obrazek 1 ) Darek 0 0 0 0 0 0:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. ( Obrazek 1 ) Cooley 0 0 0 0 0 0:0
16. ( Obrazek 1 ) Champion980 0 0 0 0 0 0:0
17. ( Obrazek 1 ) Czarnuz 0 0 0 0 0 0:0
18. ( Obrazek 1 ) Mico01 0 0 0 0 0 0:0

Kolejno: miejsce, nazwa uczestnika, mecze, zwyciestwa, remisy, porazki, bramki.

O kolejności zespołów (uczestników) w tabeli każdej ligi decyduje:

    - ilość pkt.,
    - przy równej ilości punktów w tabeli decyduje mecz bezpośredni między zainteresowanymi drużynami,
    - w razie remisu decydują kolejno: różnica bramek, większa liczba strzelonych bramek.
SYSTEM AWANSÓW I SPADKÓW ORAZ ROZPISKA TURNIEJU FINAŁOWEGO:

- 3 liga - grupa: A
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 3 liga - grupa: B
1/2 - awans do 2 ligi, grupy A
3/4 - awans do 2 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 4 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 4 ligi, grupy B

- 4 liga - grupa: A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 5 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 5 ligi, grupy B

- 4 liga - grupa: B
1/2 - awans do 3 ligi, grupy A
1/2 - awans do 3 ligi, grupy B
15/16 - spadek do 5 ligi, grupy A
17/18 - spadek do 5 ligi, grupy B

- 5 liga - grupa: A
1/2 - awans do 4 ligi, grupy A
3/4 - awans do 4 ligi, grupy B
15/18 - spadek z Ligi Typera

- 5 liga - grupa: A
1 miejsce - awans do turnieju finałowego
2 miejsce - awans do turnieju finałowego
3 miejsce - awans do turnieju finałowego

TURNIEJ FINAŁOWY:

1/16 finału

1. 1 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 5 liga grupa: A
2. 2 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 5 liga grupa: A
3. 3 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 5 liga grupa: A
4. 4 miejsce ISS Ekstraklasa - 3 miejsce 4 liga grupa: B
5. 5 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: B
6. 6 miejsce ISS Ekstraklasa - 1 miejsce 4 liga grupa: B
7. 7 miejsce ISS Ekstraklasa - 2 miejsce 4 liga grupa: A
8. 1 miejsce 2 liga grupa: B - 1 miejsce 2 liga grupa: A
9. 2 miejsce 2 liga grupa: B - 2 miejsce 2 liga grupa: A
10. 3 miejsce 2 liga grupa: B - 3 miejsce 2 liga grupa: A
11. 4 miejsce 2 liga grupa: B - 4 miejsce 2 liga grupa: A
12. 5 miejsce 2 liga grupa: B - 5 miejsce 2 liga grupa: A
13. 3 miejsce 4 liga grupa: A - 1 miejsce 4 liga grupa: A
14. 3 miejsce 3 liga grupa: B - 1 miejsce 3 liga grupa: A
15. 2 miejsce 3 liga grupa: B - 2 miejsce 3 liga grupa: A
16. 1 miejsce 3 liga grupa: B - 3 miejsce 3 liga grupa: A

1/8 finału
1. 1 - 16
2. 2 - 15
3. 3 - 14
4. 4 - 13
5. 5 - 12
6. 6 - 11
7. 7 - 10
8. 8 - 9

1/4 finału
1. 1 - 8
2. 2 - 7
3. 3 - 6
4. 4 - 5

1/2 finału
1. 1 - 4
2. 1 - 3

Finał
1. 1 - 2

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Ostatnio edytowano 2005 lis Pn 28, 19:06 przez Micros, łącznie edytowano 18 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip N 17, 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
TERMINARZ - 5 liga - grupa: A

    Kolejka nr 1.
    Chinomoreno - Macias700
    D.O.M.I.N - Todzik_RTS
    M_K - Tomek
    Michalind - Tourist
    Diablo - Darek
    Don Lopez Soarez - Cooley
    m71m - Champion980
    Hyb - Czarnuz
    Robert542 - Mico01

    Kolejka nr 2.
    Todzik_RTS - m71m
    Champion980 - Chinomoreno
    Tomek - Diablo
    Macias700 - M_K
    Cooley - Hyb
    Tourist - Robert542
    Czarnuz - Michalind
    Darek - Don Lopez Soarez
    Mico01 - D.O.M.I.N

    Kolejka nr 3.
    M_K - Champion980
    Chinomoreno - Todzik_RTS
    Diablo - Macias700
    Don Lopez Soarez - Tomek
    D.O.M.I.N - Tourist
    m71m - Mico01
    Czarnuz - Cooley
    Hyb - Darek
    Michalind - Robert542

    Kolejka nr 4.
    Todzik_RTS - M_K
    Champion980 - Diablo
    Tomek - Hyb
    Macias700 - Don Lopez Soarez
    Cooley - Michalind
    Tourist - m71m
    Robert542 - D.O.M.I.N
    Darek - Czarnuz
    Mico01 - Chinomoreno

    Kolejka nr 5.
    M_K - Mico01
    Chinomoreno - Tourist
    Diablo - Todzik_RTS
    Don Lopez Soarez - Champion980
    Cooley - Darek
    m71m - Robert542
    Czarnuz - Tomek
    Hyb - Macias700
    Michalind - D.O.M.I.N

    Kolejka nr 6.
    Todzik_RTS - Don Lopez Soarez
    Champion980 - Hyb
    Tomek - Cooley
    D.O.M.I.N - m71m
    Macias700 - Czarnuz
    Tourist - M_K
    Robert542 - Chinomoreno
    Darek - Michalind
    Mico01 - Diablo

    Kolejka nr 7.
    M_K - Robert542
    Chinomoreno - D.O.M.I.N
    Diablo - Tourist
    Don Lopez Soarez - Mico01
    Cooley - Macias700
    Czarnuz - Champion980
    Hyb - Todzik_RTS
    Darek - Tomek
    Michalind - m71m

    Kolejka nr 8.
    Todzik_RTS - Czarnuz
    Champion980 - Cooley
    Tomek - Michalind
    D.O.M.I.N - M_K
    Macias700 - Darek
    m71m - Chinomoreno
    Tourist - Don Lopez Soarez
    Robert542 - Diablo
    Mico01 - Hyb

    Kolejka nr 9.
    M_K - m71m
    Diablo - D.O.M.I.N
    Tomek - Macias700
    Don Lopez Soarez - Robert542
    Cooley - Todzik_RTS
    Czarnuz - Mico01
    Hyb - Tourist
    Darek - Champion980
    Michalind - Chinomoreno

    Kolejka nr 10.
    Chinomoreno - M_K
    Todzik_RTS - Darek
    Champion980 - Tomek
    D.O.M.I.N - Don Lopez Soarez
    Macias700 - Michalind
    m71m - Diablo
    Tourist - Czarnuz
    Robert542 - Hyb
    Mico01 - Cooley

    Kolejka nr 11.
    Diablo - Chinomoreno
    Tomek - Todzik_RTS
    Don Lopez Soarez - m71m
    Macias700 - Champion980
    Cooley - Tourist
    Czarnuz - Robert542
    Hyb - D.O.M.I.N
    Darek - Mico01
    Michalind - M_K

    Kolejka nr 12.
    M_K - Diablo
    Chinomoreno - Don Lopez Soarez
    Todzik_RTS - Macias700
    Champion980 - Michalind
    D.O.M.I.N - Czarnuz
    m71m - Hyb
    Tourist - Darek
    Robert542 - Cooley
    Mico01 - Tomek

    Kolejka nr 13.
    Champion980 - Todzik_RTS
    Tomek - Tourist
    Don Lopez Soarez - M_K
    Macias700 - Mico01
    Cooley - D.O.M.I.N
    Czarnuz - m71m
    Hyb - Chinomoreno
    Darek - Robert542
    Michalind - Diablo

    Kolejka nr 14.
    M_K - Hyb
    Chinomoreno - Czarnuz
    Todzik_RTS - Michalind
    Diablo - Don Lopez Soarez
    D.O.M.I.N - Darek
    m71m - Cooley
    Tourist - Macias700
    Robert542 - Tomek
    Mico01 - Champion980

    Kolejka nr 15.
    Todzik_RTS - Mico01
    Champion980 - Tourist
    Tomek - D.O.M.I.N
    Macias700 - Robert542
    Cooley - Chinomoreno
    Czarnuz - M_K
    Hyb - Diablo
    Darek - m71m
    Michalind - Don Lopez Soarez

    Kolejka nr 16.
    M_K - Cooley
    Chinomoreno - Darek
    Diablo - Czarnuz
    Don Lopez Soarez - Hyb
    D.O.M.I.N - Macias700
    m71m - Tomek
    Tourist - Todzik_RTS
    Robert542 - Champion980
    Michalind - Mico01

    Kolejka nr 17.
    Todzik_RTS - Robert542
    Champion980 - D.O.M.I.N
    Tomek - Chinomoreno
    Macias700 - m71m
    Cooley - Diablo
    Czarnuz - Don Lopez Soarez
    Hyb - Michalind
    Darek - M_K
    Mico01 - Tourist

    Kolejka nr 18.
    Todzik_RTS - D.O.M.I.N
    Champion980 - m71m
    Tomek - M_K
    Macias700 - Chinomoreno
    Cooley - Don Lopez Soarez
    Tourist - Michalind
    Czarnuz - Hyb
    Darek - Diablo
    Mico01 - Robert542

    Kolejka nr 19.
    M_K - Macias700
    Chinomoreno - Champion980
    Diablo - Tomek
    Don Lopez Soarez - Darek
    D.O.M.I.N - Mico01
    m71m - Todzik_RTS
    Robert542 - Tourist
    Hyb - Cooley
    Michalind - Czarnuz

    Kolejka nr 20.
    Todzik_RTS - Chinomoreno
    Champion980 - M_K
    Tomek - Don Lopez Soarez
    Macias700 - Diablo
    Cooley - Czarnuz
    Tourist - D.O.M.I.N
    Robert542 - Michalind
    Darek - Hyb
    Mico01 - m71m

    Kolejka nr 21.
    M_K - Todzik_RTS
    Chinomoreno - Mico01
    Diablo - Champion980
    Don Lopez Soarez - Macias700
    D.O.M.I.N - Robert542
    m71m - Tourist
    Czarnuz - Darek
    Hyb - Tomek
    Michalind - Cooley

    Kolejka nr 22.
    Todzik_RTS - Diablo
    Champion980 - Don Lopez Soarez
    Tomek - Czarnuz
    D.O.M.I.N - Michalind
    Macias700 - Hyb
    Tourist - Chinomoreno
    Robert542 - m71m
    Darek - Cooley
    Mico01 - M_K

    Kolejka nr 23.
    M_K - Tourist
    Chinomoreno - Robert542
    Diablo - Mico01
    Don Lopez Soarez - Todzik_RTS
    Cooley - Tomek
    m71m - D.O.M.I.N
    Czarnuz - Macias700
    Hyb - Champion980
    Michalind - Darek

    Kolejka nr 24.
    Todzik_RTS - Hyb
    Champion980 - Czarnuz
    Tomek - Darek
    D.O.M.I.N - Chinomoreno
    Macias700 - Cooley
    m71m - Michalind
    Tourist - Diablo
    Robert542 - M_K
    Mico01 - Don Lopez Soarez

    Kolejka nr 25.
    M_K - D.O.M.I.N
    Chinomoreno - m71m
    Diablo - Robert542
    Don Lopez Soarez - Tourist
    Cooley - Champion980
    Czarnuz - Todzik_RTS
    Hyb - Mico01
    Darek - Macias700
    Michalind - Tomek

    Kolejka nr 26.
    Chinomoreno - Michalind
    Todzik_RTS - Cooley
    Champion980 - Darek
    D.O.M.I.N - Diablo
    Macias700 - Tomek
    m71m - M_K
    Tourist - Hyb
    Robert542 - Don Lopez Soarez
    Mico01 - Czarnuz

    Kolejka nr 27.
    M_K - Chinomoreno
    Diablo - m71m
    Tomek - Champion980
    Don Lopez Soarez - D.O.M.I.N
    Cooley - Mico01
    Czarnuz - Tourist
    Hyb - Robert542
    Darek - Todzik_RTS
    Michalind - Macias700

    Kolejka nr 28.
    M_K - Michalind
    Chinomoreno - Diablo
    Todzik_RTS - Tomek
    Champion980 - Macias700
    D.O.M.I.N - Hyb
    m71m - Don Lopez Soarez
    Tourist - Cooley
    Robert542 - Czarnuz
    Mico01 - Darek

    Kolejka nr 29.
    Diablo - M_K
    Tomek - Mico01
    Don Lopez Soarez - Chinomoreno
    Macias700 - Todzik_RTS
    Cooley - Robert542
    Czarnuz - D.O.M.I.N
    Hyb - m71m
    Darek - Tourist
    Michalind - Champion980

    Kolejka nr 30.
    M_K - Don Lopez Soarez
    Chinomoreno - Hyb
    Todzik_RTS - Champion980
    Diablo - Michalind
    D.O.M.I.N - Cooley
    m71m - Czarnuz
    Tourist - Tomek
    Robert542 - Darek
    Mico01 - Macias700

    Kolejka nr 31.
    Champion980 - Mico01
    Tomek - Robert542
    Don Lopez Soarez - Diablo
    Macias700 - Tourist
    Cooley - m71m
    Czarnuz - Chinomoreno
    Hyb - M_K
    Darek - D.O.M.I.N
    Michalind - Todzik_RTS

    Kolejka nr 32.
    M_K - Czarnuz
    Chinomoreno - Cooley
    Diablo - Hyb
    Don Lopez Soarez - Michalind
    D.O.M.I.N - Tomek
    m71m - Darek
    Tourist - Champion980
    Robert542 - Macias700
    Mico01 - Todzik_RTS

    Kolejka nr 33.
    Todzik_RTS - Tourist
    Champion980 - Robert542
    Tomek - m71m
    Macias700 - D.O.M.I.N
    Cooley - M_K
    Czarnuz - Diablo
    Hyb - Don Lopez Soarez
    Darek - Chinomoreno
    Mico01 - Michalind

    Kolejka nr 34.
    M_K - Darek
    Chinomoreno - Tomek
    Diablo - Cooley
    Don Lopez Soarez - Czarnuz
    D.O.M.I.N - Champion980
    m71m - Macias700
    Tourist - Mico01
    Robert542 - Todzik_RTS
    Michalind - Hyb

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
5 liga - grupa: A:

1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa)
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa)
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa)
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock
4. Lech Poznań - Arka Gdynia
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux
10. Nantes FC - Racing Club Lens

Kolejka nr 1.
Chinomoreno - Macias700
D.O.M.I.N - Todzik_RTS
M_K - Tomek
Michalind - Tourist
Diablo - Darek
Don Lopez Soarez - Cooley
m71m - Champion980
Hyb - Czarnuz
Robert542 - Mico01

Kolejka nr 2.
Todzik_RTS - m71m
Champion980 - Chinomoreno
Tomek - Diablo
Macias700 - M_K
Cooley - Hyb
Tourist - Robert542
Czarnuz - Michalind
Darek - Don Lopez Soarez
Mico01 - D.O.M.I.N

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 11:38 
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzislaw - Zagłębie Lubin (I polowa) 2
2. Lech Poznan - Polonia Warszawa (I polowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I polowa)
4. GKS Belchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzislaw - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków x
7. Lech Poznan - Polonia Warszawa x
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Leczna - Wisla Kraków 2
10. Pogon Szczecin - Wisla Plock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Leczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisla Plock x
4. Lech Poznan - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogon Szczecin 1
6. Wisla Kraków - GKS Belchatów 1
7. Lechia Gdansk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005 mar N 06, 11:20
Posty: 474
Lokalizacja: ze stadionu
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze X
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki X
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia X
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia X
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 13:02 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze So 12, 17:46
Posty: 1600
Lokalizacja: Chojnów
1 kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) 2
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 2
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux x
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2

_________________
Obrazek
http://TanieChlanie.pl - promocje alkoholowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Wt 19, 14:08 
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin X
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze X
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków X
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków X
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock X

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock X
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Cz 21, 15:26 
kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) 1
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) 2
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 2
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki x
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux x
10. Nantes FC - Racing Club Lens x


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pn 25, 09:49 
Offline

Dołączył(a): 2004 wrz Cz 16, 11:00
Posty: 319
Lokalizacja: Lubin
kolejka: ( do 26.07, do 17:30 )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin (I połowa) x
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa (I połowa) x
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków (I połowa) x
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 1
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2

2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki x
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 2
4. Lech Poznań - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 1

_________________
BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY ... NA ZAWSZE TYLKO Z TOBĄ !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 lip Pt 29, 18:17 
2 kolejka: ( do 29.07, do 20:00 )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1
2. Górnik Leczna - Legia Warszawa 2
3. Polonia Warszawa - Wisla Plock 1
4. Lech Poznan - Arka Gdynia x
5. Zagłębie Lubin - Pogon Szczecin x
6. Wisla Kraków - GKS Belchatów 1
7. Lechia Gdansk - Jagiellonia 2
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 2
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 1
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 13:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
5 liga - grupa: A:

1 kolejka: ( wyniki )
1. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 0:0
2. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1:0
3. Korona Kielce - Cracovia Kraków 0:0
4. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 0:0
5. Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 0:0
6. Korona Kielce - Cracovia Kraków 0:0
7. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1:2
8. Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 2:2
9. Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1:1
10. Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2:0

2 kolejka: ( wyniki )
1. Cracovia Kraków - Amica Wronki 1:0
2. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0:0
3. Polonia Warszawa - Wisła Płock 0:1
4. Lech Poznań - Arka Gdynia 1:1
5. Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1:1
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów 3:0
7. Lechia Gdańsk - Jagiellonia 1:1
8. Motherwell FC - Celtic Glasgow 4:4
9. Ol. Marseille - Girondins Bordeaux 0:2
10. Nantes FC - Racing Club Lens 2:0

Kolejka nr 1.
Chinomoreno - Macias700 0:0
D.O.M.I.N - Todzik_RTS 0:0
M_K - Tomek 0:4
Michalind - Tourist 2:0
Diablo - Darek 0:0
Don Lopez Soarez - Cooley 2:0
m71m - Champion980 5:0
Hyb - Czarnuz 0:2
Robert542 - Mico01 0:4

Kolejka nr 2.
Todzik_RTS - m71m 0:2
Champion980 - Chinomoreno 0:0
Tomek - Diablo 4:0
Macias700 - M_K 0:0
Cooley - Hyb 0:0
Tourist - Robert542 0:0
Czarnuz - Michalind 4:3
Darek - Don Lopez Soarez 4:3
Mico01 - D.O.M.I.N 3:0

Tabela:
1. ( Obrazek 1 ) Tomek 2 2 0 0 6 8:0
2. ( Obrazek 1 ) m71m 2 2 0 0 6 7:0
3. ( Obrazek 1 ) Mico01 2 2 0 0 6 7:0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4. ( Obrazek 1 ) Czarnuz 2 2 0 0 6 6:3
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5. ( Obrazek 1 ) Darek 2 1 1 0 4 4:3
6. ( Obrazek 1 ) michalind 2 1 0 1 3 5:4
7. ( Obrazek 1 ) Don Lopez Soarez 2 1 0 1 3 5:4
8. ( Obrazek 1 ) Chinomoreno 2 0 2 0 2 0:0
9. ( Obrazek 1 ) Macias700 2 0 2 0 2 0:0
10. ( Obrazek 1 ) Hyb 2 0 1 1 1 0:2
11. ( Obrazek 1 ) Todzik_RTS 2 0 1 1 1 0:2
12. ( Obrazek 1 ) Tourist 2 0 1 1 1 0:2
13. ( Obrazek 1 ) Cooley 2 0 1 1 1 0:2
14. ( Obrazek 1 ) D.O.M.I.N 2 0 1 1 1 0:3
15. ( Obrazek 1 ) M_K 2 0 1 1 1 0:4
16. ( Obrazek 1 ) Diablo 2 0 1 1 1 0:4
17. ( Obrazek 1 ) Robert542 2 0 1 1 1 0:4
18. ( Obrazek 1 ) Champion980 2 0 1 1 1 0:5

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 13:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2004 kwi Pt 16, 20:23
Posty: 1586
Lokalizacja: High and dry.
5 liga - grupa: A:

3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Hannover 96 - Hertha Berlin
2. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund
3. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven
4. Odra Wodzislaw - Amica Wronki
5. Arka Gdynia - Górnik Łęczna
6. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow
7. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
8. Inverness - Glasgow Rangers
9. AS Monaco - Auxerre AJ
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC
2. Racing Club Lens - Ol. Marseille
3. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern
4. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
5. Pogoń Szczecin - Korona Kielce
6. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain
8. RSC Anderlecht - La Louviere AA
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich
10. Standard Liege - Lierse KSK

Kolejka nr 3.
M_K - Champion980
Chinomoreno - Todzik_RTS
Diablo - Macias700
Don Lopez Soarez - Tomek
D.O.M.I.N - Tourist
m71m - Mico01
Czarnuz - Cooley
Hyb - Darek
Michalind - Robert542

Kolejka nr 4.
Todzik_RTS - M_K
Champion980 - Diablo
Tomek - Hyb
Macias700 - Don Lopez Soarez
Cooley - Michalind
Tourist - m71m
Robert542 - D.O.M.I.N
Darek - Czarnuz
Mico01 - Chinomoreno

_________________
Paradise on my right, Hell on my left and the Angel of Death behind...

I am not perfect. Some parts of me are fuckin' excellent.
Student WNHiP, UWr.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Wt 02, 14:07 
Offline

Dołączył(a): 2004 cze So 12, 17:46
Posty: 1600
Lokalizacja: Chojnów
A ja gdzie? ciiiiicho..... naprawione
Editet by KOtzU!


3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Hannover 96 - Hertha Berlin x
2. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 1
3. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
4. Odra Wodzislaw - Amica Wronki 2
5. Arka Gdynia - Górnik Łęczna x
6. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow x
7. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
8. Inverness - Glasgow Rangers 2
9. AS Monaco - Auxerre AJ 1
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC 2
2. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
3. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
4. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 2
5. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
6. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 2
10. Standard Liege - Lierse KSK 1

_________________
Obrazek
http://TanieChlanie.pl - promocje alkoholowe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 07:45 
3 kolejka: ( do 05.08, do 20:00 )
1. Hannover 96 - Hertha Berlin 2
2. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund 2
3. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
4. Odra Wodzislaw - Amica Wronki 2
5. Arka Gdynia - Górnik Leczna 2
6. Dyskobolia Grodzisk - Wisla Krakow 2
7. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
8. Inverness - Glasgow Rangers 2
9. AS Monaco - Auxerre AJ 1
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1

4 kolejka: ( do 06.08, do 15:30 )
1. Stade Rennes - Nantes FC 2
2. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
3. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
4. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 2
5. Pogon Szczecin - Korona Kielce x
6. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 2
10. Standard Liege - Lierse KSK 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005 sie Śr 03, 14:15 
Offline

Dołączył(a): 2004 wrz Cz 16, 11:00
Posty: 319
Lokalizacja: Lubin
3 kolejka:
[b]1
. Hannover 96 - Hertha Berlin x
2. Vfl Wolfsburg - Borussia Dortmund x
3. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven x
4. Odra Wodzislaw - Amica Wronki x
5. Arka Gdynia - Górnik Łęczna x
6. Dyskobolia Grodzisk - Wisła Krakow x
7. Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2
8. Inverness - Glasgow Rangers 2
9. AS Monaco - Auxerre AJ 1
10. Ol. Lyon - Racing Strasbourg 1

4 kolejka:
[b]1
. Stade Rennes - Nantes FC 1
2. Racing Club Lens - Ol. Marseille 2
3. Schalke 04 - 1.FC Kaiserslautern 1
4. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen x
5. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1
6. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków x
7. Sochaux FC - Paris Saint Germain 2
8. RSC Anderlecht - La Louviere AA 1
9. YB Bern - Grasshoppers Zurich 1
10. Standard Liege - Lierse KSK x

_________________
BYLIŚMY, JESTEŚMY, BĘDZIEMY ... NA ZAWSZE TYLKO Z TOBĄ !!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

W ramach naszej strony wykorzystujemy “ciasteczka” (cookies) w celu zbierania anonimowych statystyk odwiedzających (przy pomocy AdSense) oraz obsługi sesji dla zalogowanych użytkowników i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies w swojej przeglądarce.