zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2020 lut Pt 28, 21:57

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007 wrz Pt 21, 13:40 

JasioJasio co ja z tobą bedę dyskutował o polityce jak ty nie wiesz kto byl premierem we wrześniu 2005.Chyba przydalby ci sie korypotycje,kolejny twój bład -bardzo duży bład to potwierdza,ale pomogę ci przypomnieć,że premierem był wówczas Marek Belka ktory piatował ten urząd do 31 pażdziernika 2005 roku.
Wiesz dobrze,ze jeszcze drugi rok rządow PiS nie minął dlatego podalem dane z 24 miesięcy i zahaczyły one o dwa miesiące rządów Belki aby były pełne dwa lata,ale najobiektywniej bedzie podać dane za lata 2006-2007,w styczniu 2008 i na bank bedzie wówczas te 250 tys-pisalem o tym wcześniej i każdy kto chcial zrozumiec - zrozumiał
Na koniec .
JasioJasio popelniasz błąd za błędem pisząc na tym forum(ciekawe kogo teraz obarczysz odpowiedzialnością za twój bład) ,robisz się nie grzeczny(ale nie sprowokujesz mnie)więc zastanow się nad tym moralizatorskim tonem swoich wypowiedzi krytykujących wszystkich i wszystko,jak widzisz błędy się zdarzają nawet i tobie.
Na tym konczę moją bytność w tej dyskusji politycznej.Chyba mija się ona z celem i staje się coraz mniej metoryczna a coraz bardziej złośliwa.Wszystkich których uraziłem przepraszam-nie było to moim celem.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
andrzej.65

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2007 wrz Pt 21, 14:48 
Administrator

Panowie - wtrace sie - forum ma sluzyc wymianie zdan, dyskusji - kiedy to przeradza sie w klotnie - staje sie to niesmacze. Dajcie sobie na luz - odpocznijcie choc chwile, zrzuccie z tonu - zycie naprawde moze byc lzejsze. Bo na ta chwile jestescie idealnym odwzorowaniem zachowan ktore ida wprost nomen omen z wiejskiej.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Tytuł:
PostNapisane: 2007 wrz N 23, 23:55 

andrzej.65 przyznaję, pomyliłem premierów w ramach jednego ugrupowania.

Przyznasz, że te 150 tysięcy wziąłeś z kosmosu? :)

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Śr 17, 00:38 

Cytuj:
Na Dolnym Śląsku Tusk spotkał się także z kandydatami partii do parlamentu w Lubinie. Zadeklarował, że PO nie ma planów prywatyzacji KGHM. - Chcę kategorycznie zdementować oszczerstwa naszych konkurentów politycznych na ten temat. Tu w Lubinie daję gwarancję, że jeśli będziemy rządzić, państwo zachowa kontrolę nad KGHM. Gwarantuję także, że skończymy ze złymi praktykami wyprowadzania miliardów złotych z koncernu do centralnego budżetu. Zyski mają służyć rozwojowi firmy i regionu, a nie być łupem kolejnych ekip rządzących.

http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,4575755.html

Wrzucał ktoś już to? Ostatnio rzadko bywam na forum...

Co myślicie? Mieliśmy właśnie takie obawy z tego co pamiętam. Część, a w tym ja już miałem iść na PiS przez to :P

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: 2007 paź Śr 17, 10:56 

Jedno jest pewne czerwonym stop!Czesi mogli wyczyscic kraj od nich i jak teraz stoją gospodarczo.My tez moglismy za Olszewskiego,a kto blokował?Tuski,Kwachy i inne Wałęsy.A tak do teraz jakies LiDy i inne wynalazki mają sie dobrze.

Tytuł:
PostNapisane: 2007 gru Wt 18, 10:31 

A więc lawina ruszyła..

Cytuj:
Policzone dni prezesa KGHM

W najbliższy piątek, 21 grudnia, prezes KGHM Polska Miedź SA Krzysztof Skóra może zostać odwołany ze stanowiska. Wniosek w tej sprawie złożył pod koniec ubiegłego tygodnia członek rady nadzorczej z ramienia Skarbu Państwa.
- W mediach pojawiły się informacje, że przyczyną było podjęcie uchwały o wprowadzeniu Telefonii Dialog na giełdę papierów wartościowych- mówi Radosław Poraj-Różecki, rzecznik miedziowej spółki. - Jednak to tylko wdrożenie strategii na lata 2007-16.
Wprowadzenie Dialogu na giełdę ma umożliwić dalszy rozwój spółki-córki KGHM -wyjaśnia. Leszek Hajdacki, członek rady nadzorczej z wyboru załogi, nie ukrywa, że zmiana zarządu jest niezbędna. Przekonuje o tym, jak dotąd bezskutecznie, już od dwóch lat.
- Bo jego strategia polega na niepodejmowaniu decyzji -wyjaśnia Hajdacki. - Efektem tej strategii jest między innymi dwukrotne wyprowadzenie zysku z firmy. Ten zarząd nie opracował żadnej koncepcji zagospodarowania zysku z myślą o przyszłości. On administruje tylko sobą.

Józef Czyczerski, drugi przedstawiciel załogi w radzie nadzorczej kombinatu, twierdzi, że jeśli jest wniosek o odwołanie prezesa Skóry, to ten zostanie odwołany. W liczącej dziewięć osób radzie Skarb Państwa ma sześciu reprezentantów, a do przeforsowania wnioskupotrzebapięciu głosów.
Krzysztof Skóra zarządza Polską Miedzią odlutego 2006 roku.
Gazeta wrocławska - Urszula Romaniuk

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org

Tytuł:
PostNapisane: 2008 sty Wt 15, 17:58 

Urząd Starostwa Powiatowego kierowany przez panią z PO zablokował skutecznie budowę nowego stadionu a jednocześnie dał do zrozumienia ,że z obecnymi władzami KGHM i Zagłebia nie bedzie rozmawial oczekując,ze 14 lutego zmieni władza w KGHM i tym samym Zagłębiu i wowczas są mozliwe rozmowy a tym samym odblokowanie budowy.Wcześniej ministrowie z PO mowili,że Spółki Skarbu Panstwa klubów sportowych sponsorować nie moga więc różnych rzeczy mozemy się spodziewać.Myślalem,że to zablokowanie budowy i oczekiwanie na prezesa z PO wywola poruszenie wśród kibicow Zagłębia a tutaj cisza.Rozpisujecie się o filmach z wyjazdu do Bukaresztu,o swiętowaniu w Warszawie a o najważniejszej inwestycji dla klubu cisza.Dzisiaj w Senacie przy okazji dyskusji o budzecie minister finansow mowi o mozliwych prywatyzacjach i miliardowych wpływach do budzetu na przestrzeni najbliższych lat -a spółek na których te miliardy można zarobić jest tyle co na palcu jednej reki i niestety wsród nich jest KGHM a w Lubinie cisza.Jutro WD ma wydać wyrok w aferze korupcyjnej i jest naciskany przez wszystkie media aby zdegradować Zagłębie a w Lubinie cisza. Czy ruszycie sie dopiero jak nas zdegradują,zatrzymają budowę na wieki a my podzielimy los Wałbrzycha.Ktoś powie przesadzam,a ja powiem,ze wolę dzisiaj przesadzać niz potem kląć,ze siedziałem cicho.PO już rządzi trochę a tych cudów nie widać.Dymisja w rządzie goni dymisję,lekarstwa na służbę ,edukację nie mają,gielda w dół ceny w górę a w sejmikach podpisuja umowy z ministrami SLD za czasów Millera byleby rządzić( Slask,Lubelszczyzna).Miala być Irlandia a jest -dopiszcie sobie sami !

Tytuł:
PostNapisane: 2008 sty Wt 15, 18:04 

I jeszcze śniegu nie ma!

Prowadź nas na Warszawę, na PZPN, na Sejm, nasza Joanno d`Arc!

Ostatnio edytowano 2008 sty Wt 15, 18:05 przez JasioJasio, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2008 sty Wt 15, 19:28 

Ja śnieg mam bo jestem w górach a dodatkowo mam prawo pisać o swoich obawach chyba po to to forum jest !

Tytuł:
PostNapisane: 2008 sty Wt 15, 20:17 

Tusk mowil ze sprowadzi wszystkich Polakow z Irlandii,Anglii do kraju z powrotem.Tak bo za jakies dwa lata funt bedzie stal na poziomie 2-3zlotych.To wiecej zarobią w kraju,he he.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 sty Wt 15, 20:40 

andrzej.65 napisał(a):
J... mam prawo pisać o swoich obawach chyba po to to forum jest !

A czy ja napisałem, że nie?

Tytuł:
PostNapisane: 2008 sty Śr 16, 14:14 

...a jest mizeria zaś naszej gąsce JJ tylko "schellemutzy" brak .

"gąsce"? Gratuluję wybraźni ale co to ma wspólnego z tematem wątku?
JJ

Ostatnio edytowano 2008 sty Śr 16, 22:58 przez RENA, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2008 sty Wt 22, 12:58 

Jak podaje "Puls Biznesu" zagrożone jest stanowisko prezesa KGHM Ecoren Mariusza Bobera i prezesa Dialodu.Nas kibiców powinno martwić,że zaczynają tracić wpływy w KGHM ludzie powiazani z Zagłębiem-mam tutaj na myśli przede wszystkim dobrze nam znanego i to z najlepszej strony Mariusza Bobera.Czyżby następny w kolejce był Pietryszyn i dla Zagłębia nadchodziły gorsze dni.Co prawda posłowie PO zapewniali ,ze Zagłębiu krzywda się nie stanie. Ale to co PO obiecywało a to co jest ci co chcą to widzą !

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lut Cz 21, 19:40 

Dla Zagebia gorsze od degradacji bedzie powołanie na prezesa KGHMu nijakiego Marka Trawińskiego ! tego gościa z Wrocławskich wodociągów który bedąc tam prezesem ogniem i mieczem walczył ze sponsoringiem na Sląsk Wrocław , myśle że celowo został tutaj zesłany przez Schetyne ! ktoryemu to do głowy przychodziły różne pomysły między innymi o zakazie sponsorowania klubow przez spółki SP

Tytuł:
PostNapisane: 2008 lut Cz 21, 22:29 

Ten typ po krotkim opisie juz mi sie nie podoba!Lepiej niech sobie daruje i dalej
sie chlapie w wodzie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1