zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2020 lut Pt 28, 21:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Polityczna dyskusja stadionowa.
PostNapisane: 2011 mar Wt 08, 15:28 

Postkomunistyczne media, jesli wiesz jak terazniejsze powstały i w jakim okresie to nie zaprzeczysz. Najbardziej popularna gazeta jest wybiórcza, gdzie redaktorem naczelnym jest zyd, a zarazem polonofob michnik(prawdziwe nazwisko szechter). Jego współpracownicy maja równiez korzenie semickie oraz takie same nastawienie w sianie propagandy antyPolskiej.
Wiec chyba jednak to co napisał nie jest totalna bzdura.
Nie chce opisywac poszczególnych parti, bo po prostu brak mi czasu, ale chyba nie ciezko wywnioskowac i zinterpretowac działania poszczególnych partii baczac na rzadacych w ostatniej dekadzie betonów, kto w ktora strone kierował swoje działania.

PS: http://ostatnia-kohorta.fuckpc.com/inde ... &Itemid=95

Bardzo ciekawy film dokumentalny, zrobiony na potrzeby telewizji, ktory z racji swojej niepoprawnosci nie został ostatecznie wyemitowany.
Osobiscie polecam.

Ostatnio edytowano 2011 mar Wt 08, 19:03 przez zubr, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2011 mar Wt 08, 15:59 

raffyxxx napisał(a):
żaden napad tylko jak czytam bzdury typu: "Jesli ludzie nie zaczną sami myślec i wyciągać wniosków i wybierać sobie partie " żydowsko niemiecko rosyjskie " to zastanawiam się stanem umysłowym autora...

dla mnie to nie jest normalne i tyle

Wielu Polaków narodowości semickiej, germańskiej i rosyjskiej zapisało się CHWALEBNIE historii Polski.
Niestety, wielu Polaków narodowości semickiej, germańskiej i rosyjskiej zapisało się HANIEBNIE historii Polski.
Jeśli nie zaczniesz myśleć i wyciągać wniosków z dokonań współczesnych nam Polaków narodowości semickiej, germańskiej i rosyjskiej (a dokonania są dla polskiej racji stanu BARDZO kontorwersyjne), to zastanawiającym bedzie stan umysłowy autora.

PostNapisane: 2011 mar Wt 08, 23:42 

andrzej.65 napisał(a):
Dawno tutaj nie zaglądałem ale sytulacja w klubie spowodowała ,że warto reaktywować ten wątek trochę polityczny aby tak jak pisze żubr ludzie nie obudzili się z ręką w nocniku.
Dawno temu pisałem czym grozi władza partii PO w Zagłębiu i niestety się nie pomyliłem. Klubem rządzi mnóstwo niekompetentnych ludzi i mamy efekt-Zagłębie prawie na dnie tabeli, w mediach niepochlebne informacje o klubie, bałagan co potwierdza sytułacja z zastrzeżoną 10 i zastój inwestycyjny-telebimy i boiska treningowe. Może ktoś powiedzieć ,że się czepiam -a pewnie ,że się czepiam bo i mam powody .Gdyby jaśnie nam panująca PO postawiła w klubie na osoby kompetentne ( co przynosiloby wymierne efekty ) siedziałbym cicho jak mysz pod miotłą a tak mam prawo krzyczeć ,że ludzie mianowani przez PO niszcza moj klub.
Kiedyś w tym wątku dyskutowaliśmy o atostradach i drogach ekspresowych. Ktoś obiecywał drogi na Euro 2012 i co mamy.Mamy wypowiadanie umów firmom budującym drogi i cenniki tych niewielu wybudowanych autostrad min. z naszych podatków. Będą to chyba najdrozsze autostrady w Europie i polscy kierowcy czesto jeżdzący bedą musieli przerzucić się na drogi boczne bo ich na te autostrady nie będzie stać. Tak przy okazji dobrze się stało ,że Raczyński buduje tą poludniową obwodnicę, bo ekspresowa S-3 w okolicach Lubina w tym dziesięcioleciu pewnie nie powstanie i jest nadzieja ,że ona -ta obwodnica odciązy choć trochę ruch w Lubinie. O PKP nie ma co pisać a za chwilę nie będzie o czym pisać bo pociagów z kazdym rozkladem ubywa.
Prywatyzacja KGHM, sprzedaż Dialogu i Plusa to kolejne wynalazki jaśnie nam rzadzących. Wszystko to po to aby załatać dziurę budżetową która z minuty na minutę powiększa się min. dzięki powiększającej sie armi urzędników.Bo to panowie nie jest tylko lubinski wynalazek z zartudnianiem swoich, tak robi się w całej Polsace na niespotykaną dotąd skalę.
Kolejny przykład to podatki. Mamy zieloną wyspę ale podwyższamy podatki, sięgamy po fundusze emerytalne i zlikwidowaliśmy (o ilę się nie mylę ) fundusz demograficzny.Aby się leczyć muszę opłacic dodatkowe ubezpieczenie i korzystać z prywatnej praktyki bo za wysokie moje skladki nie mam szans się leczyć.
To tylko nieliczne przykłady nieudolności rzadzących.Po co o tym piszę a po to aby jak największa liczba ludzi wzięla udział w wyborach, aby zaglosowała ( na dowolną partię wedle swojego uznania )bo to jedyna możliwość oddziaływania na zmiany wokół nas.Nie teksty w internecie, nie akcje na stadionie tylko świadomy udział w wyborach .Każdy z nas ma jeden głos i aż jeden głos i on może zadecydować ,że wokół nas będzie lepiej.

No tak, jakby rządził PIS, lub SLD, lub PSL, LPR, Samoobrona lub jakakolwiek inna partia to byśmy JUŻ mieli tysiące kilometrów autostrad, 10 nowych stadionów, zarobki jak w Unii, i w ogóle miód. Byłoby po prostu cudownie.

Koledzy - ochłońcie. Może czas w końcu wziąć sprawy we własne ręce? (i nie mówię tu o masturbacji). Zróbcie dobre studia, zróbcie doktorat, nauczcie się języków obcych. Lub jak macie dobry pomysł - załóżcie od razu swoją firmę. Jak nie - "zróbcie" sobie jakiś dobry, podstawowy zawód, np. budowlany (cieśla, dekarz) - teraz tam można dobrze zarobić. I CIESZCIE SIĘ ŻYCIEM, ZAMIAST UMARTWIAĆ SIĘ. Możliwości jest mnóstwo, trzeba tylko chcieć.
Pijcie piwo, chodźcie na ipmrezy, rozmawiajcie z kobietami i je kochajcie, bawcie się dobrze. Oglądajcie dobre filmy, słuchajcie dobrej muzyki. I co weekend oczywiście mecz. Załóżcie szczęśliwą rodzinę. I tyle.

A od tego ciągłego narzekania wszystkich i na wszystko w tym kraju to już się niedobrze robi. A najbardziej od różnorakich politycznych agitacji.

PostNapisane: 2011 mar Wt 08, 23:49 

Takich ludzi własnie oczekują rządzący. Marionetki bez własnego zdania, poprzez manipulacje medialna sa idealnymi wyborcami. Na nic nie beda narzekac, z nikim sie sprzeciwiac, byle by poszli do urny, zagłosowali i mozemy ich miec tam gdzie słonce nie dochodzi... Po miesiacu zapominaja o obietnicach przed wyborczych składanych przez władze.

Trzeba wiec dbac o ziemie Ojczysta, uczyc ludzi samodzielnego myslenia i ich uswiadamiac w pewnych kwestiach.

W dzisiejszych proznych czasach, ludzi ktorzy wyznaja prawdziwie wazne wartosci to ze swieca szukac...

PostNapisane: 2011 mar Śr 09, 00:17 

zubr napisał(a):
Takich ludzi własnie oczekują rządzący. Marionetki bez własnego zdania, poprzez manipulacje medialna sa idealnymi wyborcami. Na nic nie beda narzekac, z nikim sie sprzeciwiac, byle by poszli do urny, zagłosowali i mozemy ich miec tam gdzie słonce nie dochodzi... Po miesiacu zapominaja o obietnicach przed wyborczych składanych przez władze.

Trzeba wiec dbac o ziemie Ojczysta, uczyc ludzi samodzielnego myslenia i ich uswiadamiac w pewnych kwestiach.

W dzisiejszych proznych czasach, ludzi ktorzy wyznaja prawdziwie wazne wartosci to ze swieca szukac...

Widzę zubr, że jesteś bardzo niezadowolony ze swojego życia. Współczuję. Może mogę ci jakoś pomóc?
I to co napisałeś powyżej odnosi się dokładnie do ciebie kolego, wyborcą jesteś idealnym, bo WIERNYM i bezmyślnym.

P.S. postaraj się odnaleźć radość życia SMUTASIE :D

PostNapisane: 2011 mar Śr 09, 00:35 

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Z racji wieku w wyborach samorzadowych jedynie dane mi było głosowac. Wiec nie trafiłes.

Bezmyslnym ? Chyba nie zrozumiałes mojego posta.

Wierny jedynie jestem własnym pogladom, ktore zbudowałem na podstawie własnych obserwacji, nikomu nie podlegam.

Jesli uda Ci sie dobrze zinterpetowac moja poprzednia wiadomosc, to zauwazysz, ze jednak sie mylisz.

Jezeli Ty bierzesz mnie za taka osobe, to sory ale nie mamy za bardzo o czym dyskutowac.

Smutasow szukaj sobie we własnym otoczeniu :wink:

PostNapisane: 2011 mar Śr 09, 00:48 

janek napisał(a):
raffyxxx napisał(a):
żaden napad tylko jak czytam bzdury typu: "Jesli ludzie nie zaczną sami myślec i wyciągać wniosków i wybierać sobie partie " żydowsko niemiecko rosyjskie " to zastanawiam się stanem umysłowym autora...

dla mnie to nie jest normalne i tyle

Wielu Polaków narodowości semickiej, germańskiej i rosyjskiej zapisało się CHWALEBNIE historii Polski.
Niestety, wielu Polaków narodowości semickiej, germańskiej i rosyjskiej zapisało się HANIEBNIE historii Polski.
Jeśli nie zaczniesz myśleć i wyciągać wniosków z dokonań współczesnych nam Polaków narodowości semickiej, germańskiej i rosyjskiej (a dokonania są dla polskiej racji stanu BARDZO frędzelek), to zastanawiającym bedzie stan umysłowy autora.

janek - z racji tego, że byłeś,jesteś? na VIP forum - czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Oczywiście poprawiając wcześniej też małe błędy powyżej, żeby to było bardziej zrozumiałe?

PostNapisane: 2011 mar Śr 09, 09:01 

Markus napisał(a):
janek - z racji tego, że byłeś,jesteś? na VIP forum - czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Oczywiście poprawiając wcześniej też małe błędy powyżej, żeby to było bardziej zrozumiałe?

Nie ważne jest kto i pod jaką chorągiewką stoi.
W pewnym sensie ważne są intencje.
Ale najważniejsze są owoce działalności.

Nieważne czy ster rządów trzyma PO, PiS czy SLD.

Owoce obecnych rządów w ZAGŁĘBIU i Polsce są marne i kwaśne.

PostNapisane: 2011 mar Śr 09, 14:03 

Markus napisał(a):
andrzej.65 napisał(a):
Dawno tutaj nie zaglądałem ale sytulacja w klubie spowodowała ,że warto reaktywować ten wątek trochę polityczny aby tak jak pisze żubr ludzie nie obudzili się z ręką w nocniku.
Dawno temu pisałem czym grozi władza partii PO w Zagłębiu i niestety się nie pomyliłem. Klubem rządzi mnóstwo niekompetentnych ludzi i mamy efekt-Zagłębie prawie na dnie tabeli, w mediach niepochlebne informacje o klubie, bałagan co potwierdza sytułacja z zastrzeżoną 10 i zastój inwestycyjny-telebimy i boiska treningowe. Może ktoś powiedzieć ,że się czepiam -a pewnie ,że się czepiam bo i mam powody .Gdyby jaśnie nam panująca PO postawiła w klubie na osoby kompetentne ( co przynosiloby wymierne efekty ) siedziałbym cicho jak mysz pod miotłą a tak mam prawo krzyczeć ,że ludzie mianowani przez PO niszcza moj klub.
Kiedyś w tym wątku dyskutowaliśmy o atostradach i drogach ekspresowych. Ktoś obiecywał drogi na Euro 2012 i co mamy.Mamy wypowiadanie umów firmom budującym drogi i cenniki tych niewielu wybudowanych autostrad min. z naszych podatków. Będą to chyba najdrozsze autostrady w Europie i polscy kierowcy czesto jeżdzący bedą musieli przerzucić się na drogi boczne bo ich na te autostrady nie będzie stać. Tak przy okazji dobrze się stało ,że Raczyński buduje tą poludniową obwodnicę, bo ekspresowa S-3 w okolicach Lubina w tym dziesięcioleciu pewnie nie powstanie i jest nadzieja ,że ona -ta obwodnica odciązy choć trochę ruch w Lubinie. O PKP nie ma co pisać a za chwilę nie będzie o czym pisać bo pociagów z kazdym rozkladem ubywa.
Prywatyzacja KGHM, sprzedaż Dialogu i Plusa to kolejne wynalazki jaśnie nam rzadzących. Wszystko to po to aby załatać dziurę budżetową która z minuty na minutę powiększa się min. dzięki powiększającej sie armi urzędników.Bo to panowie nie jest tylko lubinski wynalazek z zartudnianiem swoich, tak robi się w całej Polsace na niespotykaną dotąd skalę.
Kolejny przykład to podatki. Mamy zieloną wyspę ale podwyższamy podatki, sięgamy po fundusze emerytalne i zlikwidowaliśmy (o ilę się nie mylę ) fundusz demograficzny.Aby się leczyć muszę opłacic dodatkowe ubezpieczenie i korzystać z prywatnej praktyki bo za wysokie moje skladki nie mam szans się leczyć.
To tylko nieliczne przykłady nieudolności rzadzących.Po co o tym piszę a po to aby jak największa liczba ludzi wzięla udział w wyborach, aby zaglosowała ( na dowolną partię wedle swojego uznania )bo to jedyna możliwość oddziaływania na zmiany wokół nas.Nie teksty w internecie, nie akcje na stadionie tylko świadomy udział w wyborach .Każdy z nas ma jeden głos i aż jeden głos i on może zadecydować ,że wokół nas będzie lepiej.

No tak, jakby rządził PIS, lub SLD, lub PSL, LPR, Samoobrona lub jakakolwiek inna partia to byśmy JUŻ mieli tysiące kilometrów autostrad, 10 nowych stadionów, zarobki jak w Unii, i w ogóle miód. Byłoby po prostu cudownie.

Koledzy - ochłońcie. Może czas w końcu wziąć sprawy we własne ręce? (i nie mówię tu o masturbacji). Zróbcie dobre studia, zróbcie doktorat, nauczcie się języków obcych. Lub jak macie dobry pomysł - załóżcie od razu swoją firmę. Jak nie - "zróbcie" sobie jakiś dobry, podstawowy zawód, np. budowlany (cieśla, dekarz) - teraz tam można dobrze zarobić. I CIESZCIE SIĘ ŻYCIEM, ZAMIAST UMARTWIAĆ SIĘ. Możliwości jest mnóstwo, trzeba tylko chcieć.
Pijcie piwo, chodźcie na ipmrezy, rozmawiajcie z kobietami i je kochajcie, bawcie się dobrze. Oglądajcie dobre filmy, słuchajcie dobrej muzyki. I co weekend oczywiście mecz. Załóżcie szczęśliwą rodzinę. I tyle.

A od tego ciągłego narzekania wszystkich i na wszystko w tym kraju to już się niedobrze robi. A najbardziej od różnorakich politycznych agitacji.

Też masz zajebiste podejście, ważne, że mi dobrze a resztę mam w dupie. Wybacz ale są jeszcze ludzie którzy biorą pod uwagę dobro ogółu a nie tylko martwią się o własną dupę.
Jeśli Ciebie cieszy sytuacja w Polsce to gratuluję.
Niestety dopóki u władzy dalej będzie obecny beton sytuacja wogóle się nie zmieni, i nie ma szans na jakiekolwiek reformy.
A dług publiczny rośnie...

PostNapisane: 2011 mar Śr 09, 14:15 

zubr napisał(a):

Piękny wpis, POPIERAM W 100%.
To, że dla kogoś słowa Polska, patriotyzm, dobro publiczne czy zasady nie są pustymi dźwiekami nie oznacza, że jest smutasem. Choć "lemingi" na pewno tak uważają.
Warto jeszcze wyrabiać sobie własne zdanie na podstawie FAKTÓW a nie cudzych OPINII. Trzeba być samodzielnym w myśleniu, bo inaczej staje się łatwym celem dla manipulatorów. Wystarczy przez 24h słyszeć jakiś komentarz o kimś lub o czymś i już się wie JAK JEST. Ma się spokój. Można zająć szare komórki myśleniem o zakupach. A przecież jest tyle możliwości - jest internet, gdzie naprawdę można znaleźć wiele informacji o faktach...
I żeby nie było wątpliwości - nie agituję za żadną partią, agituję natomiast za samodzielnością, w tym (a może przede wszystkim?) umysłową :).

PostNapisane: 2011 mar Śr 09, 19:54 

" Ostatnie trzy lata rządów PO - PSL to czas stracony dla gospodarki. Kiedy odchodził rząd Jarosława Kaczyńskiego,
gospodarka kwitła. Mieliśmy do czynienia z wysokim wzrostem gospodarczym (ponad 6 punktów procentowych),
z niskim bezrobociem. Gospodarka była rozpędzona, konsumpcja także, wzrastały wynagrodzenia, przybyło 1,2 miliona nowych miejsc pracy - to dane Głównego Urzędu Statystycznego.
To wszystko stwarzało warunki do tego, żeby Polska była krajem rozwijającym się dynamicznie.
Przyszedł premier Tusk i mamy do czynienia z zastojem, wykorzystanie funduszy unijnych jest niskie, a kiedy śp. Grażyna Gęsicka zwróciła na to uwagę, została w sposób bardzo brutalny zaatakowana przez ówczesnego wiceprzewodniczącego klubu PO Janusza Palikota.
Oprócz propagandy rządowej, która początkowo nawet nie dostrzegała światowego kryzysu gospodarczego, nie mieliśmy do czynienia z żadnymi zmianami, ze wzmacnianiem tego pozytywnego efektu, jaki został wytworzony za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości.
Rząd jednego dnia chciał wmówić Polakom, że jesteśmy zieloną wyspą, a następnego dnia podniósł podatki. Więc gdzie ta zielona wyspa? "

Jest to wszystko do sprawdzenia w bardzo banalny sposób ---->http://pl.wikipedia.org/wiki/Gospodarka_Polski Wzrost gospodarczy(tabela)
2005-2007 przy czym 2005 rok nalezy wziąść pod uwagę Q4 oraz tak jak wspomniane jest w wywiadzie na stronie Głównego Urzędu Statystycznego.
Dlatego uważam że wszelkie nagonki na tą partię są bezpodstawne i żenujące.
Co do parti Sld to pokazali na co ich stać i co zrobili z Naszym krajem zamykając i likwidując tysiace zakładów oraz wiele kopalni
doprowadzając ludzi do ubustwa i wielkiego bezrobocia.
Różnicę miedzy Po a Sld można zauważyć i wywnioskować w prosty sposób. Mianowicie komuchy mówiły otwarcie że bd niszczyć nasz kraj
natomiast Po mówi co innego i robi co innego dwulicowośc i fałsz u tych ludzi jest bardzo ogromna.
Gdy słuchałem Expoze "Tusia" to poprostu sie gotowałem. Pyrczał przez 3 godziny,kłamał Polakom w zywe oczy.
Za to co naopowiadał wtedy i naobiecywał gruszki na wiezbie tego człowieka nalezało postawić przed Trybunał Stanu, o sprawie Smoleńskiej już nawet nie mowię.
Naprawde podziwiam takich ludzi którzy
sobie ich wybrali i dalej popierają. No ale tak to już jest gdy są propagandą zabici przez Tvn polsat czy czytajac brukowce Fakty wyborcze czy innego tego typu
dziadostwa. Czy sie komuś podoba czy też nie czy ktoś sie interesuje polityka czy nie czy ktoś chodzi na wybory czy nie chodzi
to jedziemy wszyscy na tym samym wózku. Kogo sobie wybieżemy tak póżniej wszyscy mamy.Dlatego zachęcam w wyborach jesiennych
do mądrego wyboru nie takiego wyboru które przedstawia TVn czy wszelkiego typu medium tylko samego przemyslanego wyboru.
Każdy pyta, każdy sie dziwi dlaczego rząd "małego" podał sie do dymisji.Odpowiedź jest prosta.
Nagonka medialnych żydków która na nich panowała od 1 dnia po wygranych wyborach doprowadziła do takiej sytuacji.
Co by nie zrobili było złe. Wyśmiewani byli na każdym kroku a to tylko dla tego że "żydowsko niemiecko rosyjskiej"
koalicji nie podobał się styl polityczny jaki prowadzą czyli prawdziwa Polskość oraz dbanie o interesy Nasze w Europie.

Obecny rząd jest także rządem marjonetkowym, mianowicie są osobami ktore maja za zadanie robić tylko i wyłącznie to co każe im ktoś "nad nimi"
Maja za zadanie zniszczyć Nasz kraj, ośmieszyć go, a my mamy być niewolnikami we własnym kraju, w czym pomagaja im także media
swoją propagandą. Media w Polsce (nie wszystkie) są sprzedane i podległe im. To co Tusiu sobie życzy tak ma byc powiedziane
i przedstawione. Owszem nie mogą cały czas chwalić ich rządzenia muszą coś tez czasem coś powiedzieć złego bo na tym własnie
polega dzisiejsza propaganda.
Przykład: sprzedaż i wyprzedaż "jeszcze polskich przedsiębiorstw i zakładów " Żydosko rosyjsko niemieckim masonom.
Po co Tusiu był teraz ostatnio w Izraelu? Dlaczego nasze stosunki polsko-niemieckie sie poprawiły? No właśnie dlatego
że trzeba robić interes na Polaczkach.

PostNapisane: 2011 mar Cz 10, 22:39 

OK, skrócę to co napisałem powyżej, bo widzę, że niektórzy to jakoś inaczej odbierają:

1. Dla mnie większość polityków - obojętnie z jakiej partii - to karierowicze, dorobkiewicze, nieudaczniki, niedouczeni, kombinatorzy, często sprzedajne .... - i tak bym mógł jeszcze długo wymieniać. I to nie tylko na podstawie jakichś doniesień w prasie lub tv tak uważam, mam niestety z nimi też nieraz do czynienia. I tak jak napisałem - obojętnie z jakiej partii.
Oczywiście większość - czyli też nie wszyscy, żeby być sprawiedliwym.

2. Jeżeli chcemy sobie zapewnić jakąś przyszłość, liczmy na siebie. Nie na to, że ktoś nam coś da.

Więcej już w tym temacie nie zamierzam się udzielać, bo nie ma sensu.

PostNapisane: 2011 mar Cz 10, 23:36 

lol lol lol

MEGALOL ..... na początku jeden mistrz jedzie po wszystkich możliwych nacjach, po kontrze odnośnie ataku kesnofobii pisze tak:
"Nie ważne jest kto i pod jaką chorągiewką stoi.
W pewnym sensie ważne są intencje.
Ale najważniejsze są owoce działalności.ę

to po cholerę były te wpisy o nacjach?

Tak z innej beczki, kiedyś czytałem bodajże w jakimś anglojęzycznym periodyku odnośnie sceny politycznej w Polsce. O tym skąd (a było to parę lat temu) taka popularność m.in Samoobrony czy PiS'u ano... zaiste generalnie nie czytam takich bzdur ale zaczepiłem. Autor niestety nazwiska nie spomnę podkreślał, że jesteśmy ideowo inny. Żeby trzymać się u koryta (to moje streszczenie) należy pokazać, nieświadomym wroga. Wrogiem tym może być każdy najlepiej aby historycznie lub lokalnie odpowiadał życiowym nieudacznikom. Siedzisz w markecie na kasie? czyja wina? CYKLISTÓW, masz 1200 na łapę a sąsiad właśnie odebrał nowe CL55AMG- znaczy złodziej! pracujesz w urzędzie, a tu proszę koleżanka dom buduje - wyszła za żyda (prawdopodobnie cyklistę! ) i kradnie!!!! do tego ci co mają developerę to komuchy i ubecy, hurtownię ma brat księdza, ten to się dopiero dorobił.
Takie myślenie pasuje nieudacznikom życiowym, trzeba pokazać wroga choćby najbardziej wyalienowanego ale WRÓG musi być inaczej nie trafi się w to grono (nota bene największe w EU) niezadowolonych.

teraz ode mnie:

w dupie mam czy ktoś zarabia 1000 czy 2000, jak ci źle i mało, to zmień robotę albo załóż firmę. Nasze chore Państwo nauczyło nierobów, że się należy, tak NALEŻY, jak mi mało to będę strajkował bo mi się należy. Trzeba wziąć lustro i powiedzieć sobie w twarz - jestem nieudolnym partaczem. Tylko kto to zrobi? NIKT więc lepiej szukać źródeł swoich życiowych porażek u innych... żydów, cyklistów, murzynów, urzędasów, arabów, komuchów, ubeków, kleru, (kogoś pominąłem?) acha rusofili, no i zawsze "som niemce co przyjdom i nas wykupiom" i tyle...

co do polityki.... mam ich w d@$#@ie głęboko wszystkich razem. Są siebie warci, wszyscy bez wyjątku. Moje osobiste zdanie (może się mylę ale działa to w innych krajach chłopaki z wysp niech potwierdzą) nie może być przyzwolenia aby kandydowali do urzędów najwyższych władz gołodupcy bez majątku. Przecież taki baran jeden z drugim, nie ważne z jakiego zadupia, zamiast myśleć o kraju najpierw myśli o tym żeby zarobić, bo kadencja krótka a nóż przedterminowe wybory.... tylko dzicz szukająca wrogów się na to nie zgodzi bo jak ktoś ma kasę to znaczy -> ukradł ! (myślenie 90% pastuchów z krakowa, wiem z autopsji) więc głosujmy na dekli typu bracia, na donalda, na najwięszą szuję w europie Pawlaka (z kim nie był jeszcze w koalicji? chyba tylko z KGB ) ... ok i zwalajmy winę na innych.... bo ci, bo tamci... przestałem się interesować. boli to, że coraz trudniej prowadzić firmę i dać ludziom wypłatę.... na jaką zasługują, i jeszcze wyjdzie mistrz oracji na ambonę i wali o walce z szarą strefą....

no a tymczasem Wasze zdrowie.

PS. Popieram wniosek o zabawę i optymizm, miłujmy się i pomagajmy sobie wzajemnie zamiast szukać wyimaginowanych wrogów.

PostNapisane: 2011 mar Pt 11, 11:56 

Kręcisz jak Cygan słońcem.
Ale
Cytuj:
Popieram wniosek o zabawę i optymizm, miłujmy się i pomagajmy sobie wzajemnie zamiast szukać wyimaginowanych wrogów.

PostNapisane: 2011 mar N 13, 03:16 

MB napisał(a):
zubr napisał(a):

Piękny wpis, POPIERAM W 100%.
To, że dla kogoś słowa Polska, patriotyzm, dobro publiczne czy zasady nie są pustymi dźwiekami nie oznacza, że jest smutasem. Choć "lemingi" na pewno tak uważają.
Warto jeszcze wyrabiać sobie własne zdanie na podstawie FAKTÓW a nie cudzych OPINII. Trzeba być samodzielnym w myśleniu, bo inaczej staje się łatwym celem dla manipulatorów. Wystarczy przez 24h słyszeć jakiś komentarz o kimś lub o czymś i już się wie JAK JEST. Ma się spokój. Można zająć szare komórki myśleniem o zakupach. A przecież jest tyle możliwości - jest internet, gdzie naprawdę można znaleźć wiele informacji o faktach...
I żeby nie było wątpliwości - nie agituję za żadną partią, agituję natomiast za samodzielnością, w tym (a może przede wszystkim?) umysłową :).

Miałem już nie pisać w tym wątku, ale mały wyjątek.
1. No to MB "pojechałeś równo". Naprawdę uważasz, że Polacy to idioci?
2. Oczywiście słowa Polska, patriotyzm, dobro publiczne, zasady są "zastrzeżone". Tylko "wybrani" :wink: mogą ich używać.
3. Tak, oczywiście, wystarczy przez 24h słyszeć coś tam i już w to uwierzyć. Ja wierzę we wszystko :mrgreen: I iść na zakupy zaraz. Tak też zawsze robię :D Tak, Polacy to idioci.
Chociaż nie, przepraszam, to tylko oczywiście ta niewielka grupa degeneratów, do której ja też się zaliczam.
Reszta słucha ojca dyrektora na przykład, łazi z pochodniami po nocach, "broni" krzyża. I oczywiście obiecuje, że będzie lepiej, jak przejmą władzę.

Tak jak napisałem wcześniej - mało mnie to interesuje, czyje ryje będą ryły TV i inne nośniki. Chociaż może nie, tych od rydzyka bym jednak nie zdzierżył, chociaż też bym przebolał.
Jak jednak MB wyskakujesz z takimi tekstami o lemingach, zakupach, manipulatorach, itp. - weź się najpierw zastanów, do kogo to piszesz. Miło się dyskutuje na zamkniętym VIP Forum - i tam możemy nawet siebie "wyzywać" ile wlezie. Ale na otwartym - miejmy umiar, nie obrażajmy się przynajmniej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1