zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 paź N 21, 18:00

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ekstraklasa
PostNapisane: 2012 maja Cz 03, 20:58 

Jestem załamany tym że albo Ruch albo Śląsk będzie walczył o Lige Mistrzów,Ruch klub bez stadionu i kasy,Śląsk klub bez kasy i bez wzmocnień ze stabilnym zespołem "jaki mistrz taka liga" Mistrz Polski będzie miał co najwyżej 56 pkt,podobno 62 pkt Zagłębia to była żenada,tamto Zagłębie by zmiotło w pył i tego przeciętnego Śląska i słabą Legie i równego Lecha...Jedynym pozytywem to to że Lech zagra w Pucharach no i Legia,bo oni mają ogranie w Lidze Europy,niespodziewam się wiele po Śląsku i Ruchu w Pucharach...No cóż.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2012 maja Pt 04, 19:44 
Administrator

A mowi sie ze korupcji nie ma, a tam w najlepsze mowia jedni drugim jaki ma byc skutek jutrzejszej "rywalizacji"
http://m.sport.pl/sport-wroclaw/1,12347 ... 1#poolMobi

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2012 maja Pt 04, 23:10 

Można zgłosić do prokuratury.

Korzyść finansowa to nie jest jedyny rodzaj korzyści "zabronionej".
Czy to nie jest przypadkiem propozycja korupcyjna?

PostNapisane: 2012 maja N 06, 17:23 
Administrator

Pareiko nie maial ochoty uczestniczyc w kupczeniu i zszedl po I polowie
a Iliev az z ulga i usmiechem na twarzy odetchnal jak Rojewski "prawie" by wyrownal pod koniec spotkania.

PostNapisane: 2012 maja N 06, 18:12 

trzymajcie mnie ludzie

PostNapisane: 2012 maja N 06, 18:24 
Administrator

mamy za to mistrza ktorego dorobek w tym roku to:
Śląsk Wrocław 13 19 5 4 4 16-18 4 1 2 11-9 1 3 2 5-9

czyli wygral 38% rozegranych spotkan i 30% przegral, tracac o dwie bramki wiecej niz zdolal zdobyc;

w porownianiu do Zagłebia:
Zagłębie Lubin 13 27 8 3 2 21-10 3 3 0 9-6 5 0 2 12-4
czyli 61% zwyciestw i 69% zdobytych punktow, mozliwych do zdobycia na wiosne, bilans +11

a w calym sezonie:
1. Śląsk Wrocław 30 56 17 5 8 47-31 9 2 4 26-14 8 3 4 21-17

56% zwyciestw i ledwie 62% punktow mozliwych do zdobycia przez caly sezon

a najlepszy strzelec zespolu strzelil 6bramek w calym sezonie

LM stoi z otwartymi ramionami.

p.s. sezon 06/07 to tytul mistrzowski zdobyty w nastepujacym stylu:
Zagłębie Lubin 30 62 18 8 4 57-29 10 5 0 33-13 8 3 4 24-16

68% zdobytych punktow (vs 62%) 18 vs 17 zwyciestw, 4 vs 8 porazek :| i 10bramek strzelonych wiecej i 2 stracone mniej;

PostNapisane: 2012 maja N 06, 18:26 

wolałbym spaść do 2 ligii niż oglądać te galerianki z pucharem zwycięzcy, kuf..szm..je...ne

Jak liga, taki mistrz.

PostNapisane: 2012 maja N 06, 18:34 

no to na LM w tym sezonie nie ma najmniejszych szans. slonsk to drużyna, która bazuje na stałych fragmentach i jak widać na naszą ligę to wystarczyło. Każdy zespół, który będzie potrafił pograć piłką ośmieszy ich. No, ale cóż... Legia przegrała majstra, bo sprzedała Rybusa, Borysiuka, Komorowskiego; Ruch nie stać na bycie mistrzem i personalnie na kolana nie powalają, Lech przepadł dzięki Bakero, Wisła zrobiła zaciąg zagraniczny i się przejechała na tym, Korona to głównie ambicja a nie umiejętności, Polonia dzięki chimerycznemu prezesowi
też nic nie osiągnęła. Nie ma jednak co rozpaczać. w przyszłym sezonie, po kilku wzmocnieniach, powinniśmy być w stanie wygrać z każdym.

PostNapisane: 2012 maja N 06, 18:39 

Powtórzę ale to najlepiej odzwierciedla sytuację :wink:

Jaka liga taki mistrz...

P.S. Zagrali uczciwie. Umówili się na 0:1 - było 0:1 :wink:

PostNapisane: 2012 maja Pn 07, 08:51 

A ci podjarania komentatorzy jarali sie jakby conajmniej grały ze sobą 2 Manchestety o tytuł,no cóż czego oczekiwać od wieśniaków z Serbii takich jak Iliev którzy przychodzą tu po hajs i napchać się w Polsce,dlatego jestem zwolennikiem naszych takich jak Rakowski,Woźniak Błąd czy inni nasi niż Serbowie Czesi nie pisząc o Litwinach czy Łotyszach,zresztą przykład Hodura pokazuje że to jedna wielka pomyłka...Jeszcze co do Mistrza we Wrocławiu dziś się jarają jaki to Mistrz,klapeczki na oczach,tak jak pisałem dobrze że w Pucharach zagrają Lech i Legia bo Ruch sie nadaje ale o Puchar Prezesa wsi Trzebnice z tym swoim estadio a Śląsk w pierwszej fazie kwalifikacji pożegna się z Pucharami,wierze że Lech z Legią znów nie przyniosą wstydu w Europejskich Pucharach.

PostNapisane: 2012 maja Pn 07, 09:48 

Lupus napisał(a):
jestem zwolennikiem naszych takich jak Rakowski,Woźniak Błąd czy inni nasi niż Serbowie Czesi nie pisząc o Litwinach czy Łotyszach,zresztą przykład Hodura pokazuje że to jedna wielka pomyłka...

Lupus ja też bym chciał, żeby w Zagłębiu grali sami nasi... najlepiej wychowankowie, ale nie zgadzam się z Tobą, że "to jedna wielka pomyłka". O Bilku też tak powiesz? O Rudniewie masz podobne zdanie??
OK Hodur to pomyłka - ekstraklasa to dla niego za wysokie progi, ale uogólnianiasz na wyrost krzywdząc tym zawodników, którzy na wiosnę zrobili dla Zagłębia duzo dobrego.

PostNapisane: 2012 maja Pn 07, 09:55 

Nie no jasne,zdarzają się ciekawi piłkarze,fakt uogólniłem,wiem też że nasz zespół nie będzie stworzony w większości z wychowanków ale chciałbym by ci chłopacy dostawali szanse a jak nie ci to młodzi zdolni Polacy których Zagłębie będzie podbierało tak jak to było z Rakowskim którego ściągnięto z Iłowej/Iłowy bo właśnie tacy piłkarze dadzą nam jakość,młodzi silni,szybcy a nie piłkarze którzy najlepsze lata mają za sobą,też mnie razi gdy czytam że do Zagłębia przymierzany jest Jeż albo Jirsak,jak dla mnie ani jeden ani drugi nie jest tutaj potrzebny co pokazuje wiosna gdzie Zagłębie radziło sobie znakomicie,nie wiem czemu ale chciałbym by w Zagłębiu grał Piech.Choć Sernasa bym tak szybko nie skreślał mimo tego że nie jestem jego zwolennikiem.

PostNapisane: 2012 maja Pn 07, 09:59 
Moderator

Duchu79 napisał(a):
Lupus napisał(a):
jestem zwolennikiem naszych takich jak Rakowski,Woźniak Błąd czy inni nasi niż Serbowie Czesi nie pisząc o Litwinach czy Łotyszach,zresztą przykład Hodura pokazuje że to jedna wielka pomyłka...

Lupus ja też bym chciał, żeby w Zagłębiu grali sami nasi... najlepiej wychowankowie, ale nie zgadzam się z Tobą, że "to jedna wielka pomyłka". O Bilku też tak powiesz? O Rudniewie masz podobne zdanie??
OK Hodur to pomyłka - ekstraklasa to dla niego za wysokie progi, ale uogólnianiasz na wyrost krzywdząc tym zawodników, którzy na wiosnę zrobili dla Zagłębia duzo dobrego.

I gdzie byłaby Legia, gdyby nie Kuciak, Ljuboja, Radović
Ruch - Peškovič
Śląsk - Kelemen, Díaz
Górnik - Nakoulma
czy Lech i wspomniany król strzelców Rudņevs?

A, że nie zawsze trafi się z transferami to już inna historia. Nie myli się ten co nic nie robi :wink:

PostNapisane: 2012 maja Pn 07, 16:18 

Gienek napisał(a):
I gdzie byłaby Legia, gdyby nie Kuciak, Ljuboja, Radović
Ruch - Peškovič
Śląsk - Kelemen, Díaz
Górnik - Nakoulma
czy Lech i wspomniany król strzelców Rudņevs?

Zagłębie - Hapal :D

PostNapisane: 2012 maja Pn 07, 16:42 

Wisła popełniła ten błąd, że grali w niej praktycznie sami obcokrajowcy, zupełnie niezwiązani z klubem. Każdy dbał tylko o swoją kieszeń. Wisła nie tworzyła drużyny tak samo jak my w rundzie jesiennej. Sami wiemy coś o podziałach w szatni. Ale nie można wrzucać wszystkich zagranicznych do jednego worka, bo u nas Polacy tacy jak Janusz, Telichowski, Kapias też za grosz ambicji. Potrzeba też trenera z doświadczeniem i jajami, bo jak nie to piłkarze szybko mu wejdą na głowę i sami będą rządzić szatnią. U nas normą jest zwalnianie trenerów przez zawodników. W Anglii, zwłaszcza u Fergusona, w klubach Mourinho, jak zawodnik jakkolwiek nieprzychylnie wypowie się o trenerze lub klubie, to od razu ląduje na trybuny, płaci kare i wtedy szybko przestaje gwiazdorzyć. Dlatego mam nadzieję, że trener Hapal poradzi sobie z piłkarzami na wypadek jakby znowu by im się nie chciało jesienią grać.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1