zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis So 18, 01:58

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Spocony Janek
PostNapisane: 2011 paź So 15, 12:24 

A mi horacyś przeszkadza za każdym razem, jak ten pajac janek pieprzy głupoty. Czy to dotyczy stadionów, czy też Zagłębia, czy też innych spraw. Co do PZPN - założę się o wszystko, że gdyby miał wcześniej okazję zostać prezesem PZPN to by z tego skorzystał i byłby takim samym aparatczykiem jak Lato czy też poprzednicy. Niczym się od nich nie różni.
Co do Zagłębia - wiadomo, że od lat toczy z nami prywatną wojnę. Z nami i jeszcze z Widzewem, ale nas traktuje priorytetowo. Powiem szczerze - cieszę się, że PIS nie przejął władzy, bo tomaszewski jako minister sportu by nas zniszczył.Teraz sobie pokrzyczy i na tym pewnie się skończy, chociaż to ciągłe odgrzewanie Zagłębia w temacie korupcji na pewno znowu nam zaszkodzi.

PostNapisane: 2011 paź So 15, 16:53 

Zniszczyć to on może swoją buźkę,a nie nas czy to były by rządy Pisu czy innej badziewnej partii...Nic Zagłębia nie zniszczy i prawdziwych kibiców tego klubu.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2011 paź Śr 19, 11:46 

http://pl.wikiquote.org/wiki/Jan_Tomaszewski
Polecam lekturę wypowiedzi Janka oraz wypowiedzi o Janku. Co tutaj więcej PiSać - żenada. Ot taki to sobie Janek...

PostNapisane: 2011 paź Cz 20, 16:58 
Administrator

http://m.wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosc ... quisa.html
No i nareszcie ktos sie dobierze do d... bylemu reprezentantowi.
Szkoda ze nasz klub nie reaguje w ten sam sposob.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2011 paź Pt 21, 11:24 

KOtzU! napisał(a):
http://m.wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,107296,10506390,Reprezentacja__Tomaszewski__Nie_przeprosze_Perquisa.html
No i nareszcie ktos sie dobierze do d... bylemu reprezentantowi.
Szkoda ze nasz klub nie reaguje w ten sam sposob.

Może i 'nareszcie', ale niekoniecznie w tej sprawie. Akurat w kwestii Francuza Tomaszewski ma rację, mimo, że pewnie przegra.

PostNapisane: 2011 paź Pt 21, 12:24 

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tomaszewski-zaproponuje-zbigniewa-bonka-na-kurator,1,4886721,wiadomosc.html

tymczasem w 2006 roku Janek grzmiał:
"Czas najwyższy, żeby pojawił się komisarz, który zrobi porządek. Powinien to być człowiek, który odtajni wszystko. Na pewno nie Zbigniew Boniek. Gdyby on zajął to stanowisko, to tak jakby, komisji badającej sprawę Rywina przewodniczył Rywin."
za:
http://pl.wikiquote.org/wiki/Jan_Tomaszewski pod literką "C"

Tytuł: Re: czat ;)
PostNapisane: 2011 paź N 30, 13:56 

Już się spoconemu do tyłka dobrali?

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/klopoty- ... omosc.html

PostNapisane: 2011 paź N 30, 22:27 

Widzę, że tu sami czytelnicy onet-u i gazety.pl Mnie też się nie podoba, że Tomaszewski czepia się TYLKO i WYŁĄCZNIE Zagłębia, kiedy powinien czepiać się wszystkich bez wyjątku klubów. Kiedy jednak widzę, że na głównej stronie wp.pl wisi jako najważniejszy temat, że Tomaszewski miał być konsultantem SB, to wiem, że wisi ten temat tylko dlatego, że Tomaszewski jest posłem PiS. A to, że http://niezalezna.pl/18139-tw-zelwer-pracuje-dla-komorowskiego , to już nie istotne, prawda..?

PostNapisane: 2011 paź N 30, 22:48 

MBZ napisał(a):
Widzę, że tu sami czytelnicy onet-u i gazety.pl Mnie też się nie podoba, że Tomaszewski czepia się TYLKO i WYŁĄCZNIE Zagłębia, kiedy powinien czepiać się wszystkich bez wyjątku klubów. Kiedy jednak widzę, że na głównej stronie wp.pl wisi jako najważniejszy temat, że Tomaszewski miał być konsultantem SB, to wiem, że wisi ten temat tylko dlatego, że Tomaszewski jest posłem PiS. A to, że http://niezalezna.pl/18139-tw-zelwer-pracuje-dla-komorowskiego , to już nie istotne, prawda..?

A gdy widzisz, że na głównym miejsu na wp., cz to na onecie wisi informacja o tragicznym wypadku samochodowym, w którym zginęli ludzie, dzieci, to co..sobie myślisz..? Po prostu nie wyjeżdżaj tu z polityką, bo spocony Janek to frajer i tyle!! A media w Polsce już takie są, jak na całym świecie-demokratyczne! Zwyczajnie żerują na krzywdzie ludzkiej!

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2011 paź N 30, 23:04 

Ale przecież to temat o "Spoconym Janku", czyli polityku , więc ciężko mi nie "wyjeżdżać" z polityką...

Natomiast nie bardzo rozumiem tekst o wypadkach...Chyba nie na temat...

PostNapisane: 2011 lis Wt 01, 00:26 

MBZ napisał(a):

MBZ - skończ Waść, wstydu oszczędź...
Takie są fakty - tomaszewski "pierwszy reformator" to stary komuch i ubek - używając terminologii znanej wiadomo jakiej partii.
I to dobrze, ŻE TEN TEMAT WISIAŁ JAKO NAJWAŻNIEJSZY NA WSZYSTKICH STRONACH. Naprawdę nie wiem, co ci się w tym nie podoba.
Bardziej podobało ci się, jak opluwał Zagłębie? Z jakiejś gazety jesteś kolego MBZ czy tak przez przypadek tu trafiłeś?

PostNapisane: 2011 lis Wt 01, 19:16 

Do Szanownego kolegi MBZ:
Tak - czytam wiadomości na onet.pl, wp.pl, ogladam TVN24 i koło (...) lata mi kto i jakie ma do tego podejście - Przynajmniej czuję się każdego dnia poinformowany o najwazniejszych sprawach i mam świadomośc w jakich czasach żyję. A to, że kolego MBZ korzystasz z innych serwisów informacyjnych obchodzi mnie tyle samo ile Ciebie powinno obchodzić gdzie ja wyszukuję swoich informacji.

PostNapisane: 2011 lis Śr 16, 20:58 
Administrator

Smuda tłumaczył się w prokuraturze z premii za sprzedany mecz. Tomaszewskiego to nie zadowala: A co z maturą?!

Trener reprezentacji Polski został przesłuchany w Prokuraturze Apelacyjnej we Wrocławiu. To efekty zawiadomienia posła Jana Tomaszewskiego, który twierdzi, ze Franciszek Smuda powinien zwrócić premię za awans Zagłębia Lubin do Pucharu UEFA.

Bohater z Wembley tuż po wyborach złożył w prokuraturze dwa wnioski. Zarzucił selekcjonerowi reprezentacji, że Franciszek Smuda posługuje się dyplomem ukończenia studiów trenerskich, mimo że nie ma matury. - Druga sprawa, którą zainteresowałem prokuraturę, to prawomocny już wyrok sądu w sprawie korupcji w Zagłębiu Lubin [chodzi o kupiony mecz z Cracovią w 2006 roku]. Sąd zobowiązał piłkarzy do zwrócenia premii, którą dostali za awans do europejskich pucharów wywalczony dzięki korupcji. Chciałbym, żeby prokuratura wpłynęła na selekcjonera, który wtedy trenował Zagłębie, by też oddał zarobione w ten sposób pieniądze [około 90 tys. zł] - tłumaczył były bramkarz reprezentacji Polski, a obecnie poseł PiS.

Smuda był przesłuchiwany przez prokuraturę we Wrocławiu właśnie w związku z ustawionym meczem. Selekcjonera reprezentacji przesłuchano w charakterze świadka i nie postawiono mu żadnych zarzutów korupcyjnych.

Niesamowita metamorfoza Jana Tomaszewskiego. Chce Zbigniewa Bońka na czele PZPN!

W czwartek w sejmie zostanie wybrana nowa komisja sportu, do której kandyduje także Tomaszewski. - Na pierwszym posiedzeniu złożę wniosek do Ministra Skarbu, aby zmusił działaczy i cały sztab szkoleniowy - nie tylko Smudę- do oddania nieuczciwie zarobionych pieniędzy - deklaruje w rozmowie z lodz.sport.pl.

Posła PiS martwi jednak fakt, że prokuratura warszawska, która zajmuje się także brakiem matury, nie rozpoczęła jeszcze dochodzenia. - Widzę, że próbuje się zamieść sprawę pod dywan - uważa Tomaszewski. - Dlatego w najbliższym czasie zgłoszę zawiadomienie do Ministra Sportu, aby sprawdził umowy, które podpisał Smuda zarówno z Zagłębiem, jak i z PZPN.

Zbigniew Boniek o pośle Tomaszewskim: - Rządzić nie umie, ale...

http://www.sport.pl/sport-lodz/1,117108 ... edany.html

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Tytuł: Re: Zagłębie w mediach...
PostNapisane: 2012 lut Wt 21, 14:06 
Moderator

Tomaszewski dla Ekstraklasa.net: W Zagłębiu Lubin aż śmierdziało oszustwami
http://ekstraklasa.net/tomaszewski-dla-ekstraklasa-net-w-zaglebiu-lubin-az-smierdzialo-oszustwami,artykul.html?material_id=4f438457b564da3b7d000000

Cytuj:
Z byłym bramkarzem reprezentacji Polski, a obecnie posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości rozmawialiśmy o zeznaniach Łukasza Piszczka w sprawie korupcji oraz o premii, której do tej pory nie oddał Franciszek Smuda.

Tytuł: Re: Zagłębie w mediach...
PostNapisane: 2012 kwi Pt 20, 18:13 

Spocony janek znów się uaktywnił:

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... -rozgrywek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1