zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 paź So 21, 16:56

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: EKSTREMALNY POMYSL NA PODNIESIENIE POLSKIEJ KOPANEJ...
PostNapisane: 2011 sie Cz 04, 06:40 

Niczym rodem z PRL-u...

A wszystko przez Piszczka!
Jesli rzeczywiscie zawieszenie zawodnika nalozone prez PZPN bedzie obowiazywac w innych ligach to bedzie "kosmicznie"
Jesli PZPN chcialby podniesc poziom i range rozgrywek i zarzymac jakis wartosciowych zawodnikow w lidze to wystarczy ino slowko: Wyjedziesz "za wczesnie" to Cie zawiesimy pod byle pretekstem i ch**ja pograsz. (No chyba ze tylko chetni do zagranicznych "klubow Kokosa")
Bareja lepiej by tego nie wymyslil...

A tak na serio.... Jesli rzeczywiscie takie postanowienie bedzie skutkowalo poza jurysdykcja PZPN, to kluby zagraniczne pewnie ze 100x wpierw sie zastanowia przed sciagnieciem kopaczy z polskiej ligi. Brak popytu na ich uslugi zahamuje odplyw co wartosciowszych zawodnikow!

NIE MA TEGO ZLEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZLO :)

Bosman mial swoj wklad w futbol na terenie UE to Polak ma byc gorszy? O Piszczku tez bedzie glosno.

I tak na koniec: skoro kartki obowiazuja (?) to zawieszenie tez powinno.

edit:
troche analogii:

"Jovanović: To dla mnie jest dziwne"
Obrońca Wisły nie może występować w Ekstraklasie po tym, jak serbska federacja ukarała go zawieszeniem za śpiewanie obraźliwych piosenek podczas finałowego meczu o Puchar Serbii.
- W Serbii uznali, że mogę grać w Polsce, ale dopiero po pierwszym spotkaniu ze Skonto Ryga dowiedziałem się, że sprawa się komplikuje i w związku z tym mogę występować tylko w europejskich pucharach. To dziwne i głupie - twierdzi Jovanović.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: EKSTREMALNY POMYSL NA PODNIESIENIE POLSKIEJ KOPANEJ...
PostNapisane: 2012 sty Pt 27, 11:30 
Administrator

szukalem tematu do ktorego pasuje artykul z ps, moim zdaniem jest to jeden z pomyslow na podniesienie polskiej kopanej:
Cytuj:
Wreszcie ludzie zarządzający klubami zauważyli, że nasi kopacze najlepszy sezon notują w momencie, kiedy wygasa im jedna umowa i szykują się do podpisania następnej

http://www.przegladsportowy.pl/Pilka-no ... 1,381.html

ze tak powiem "w d... sie poprzewracalo" i nie raz juz to widzielismy ze pilkarz na wypozyczeniu lub z konczacym sie kontraktem gra lepiej od swoich kolegow w druzynie i od siebie samego sprzed okresu wypozyczenia/waznego kontraktu.

to jest wlasnie roznica miedzy kopaczem, pilkarzem z ambicjami a profesjonalista. Nasza druzyna sklada(la) sie w wiekszosci z tych pierwszych, ledwie paru zaliczalo sie do tej drugiej kategorii a na profesjonalistow wydaje sie ze... nas nie stac. O ile z tym faktem jestem w stanie sie pogodzic, tak nie trafi do mnie zaden argument ktory zezwala na zatrudnienie "tych pierwszych".

Zaczac od motywacyjnego systemu wynagradzania (podpisywania kontraktow) to podstawa.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Strefa czasowa: UTC + 1