zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Wt 26, 11:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Liga Mistrzów
PostNapisane: 2010 maja So 22, 22:20 

Dziś wieczorem poznaliśmy nowego mistrza Europy, Inter zdeklasował Bayern 0:2.
Jak dla mnie mecz wspaniały bardzo dużo strzałów na bramkę i dynamiczny szybki i przyjemny dla oka ofensywny styl gry obu zespołów.
Bayern atakował bramkę Interu a on z rozwagą czekał na dogodną sytuację i błędy przeciwnika, pierwsza bramka padła w 37' dzięki Mourinho i szybkiej kontrze wyprowadzonej przez Inter do końca I połowy było jeszcze kilka 100% sytuacji w których oba kluby mogły pokusić się o bramkę ale jej nie wykorzystały.
II połowa rozpoczęła się prawie że golem dla Bayernu, nie mineło 20 sekund gry i Bayern mógł się cieszyć z najszybciej chyba strzelonej bramki :), Inter tak jak w I połowie pozawalał Bayernowi pograć sobie trochę na ich połowie, wciągnąć przeciwnika by nagle wyskoczyć z kolejną kontra i w 70' Mourinho doliczył sobie 2 bramkę w tym meczu odbierając praktycznie Bayernowi jakie kolwiek szanse na Mistrza.
Nie wątpliwe jeden z lepszych meczów jakie mogłem w życiu zobaczyć mnóstwo sytuacji i strzałów, fantastyczny doping i ten stadion Realu :D :D Taki to tylko po nocach mi się śni :wink: :D
Ciekawe czy kiedyś zobaczymy Zagłębie w finałowym meczu LM :?: :wink: Kto wie :wink:

Błąd poprawiony :wink:

Ostatnio edytowano 2010 maja Wt 25, 20:24 przez lennyZL, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Liga Mistrzów
PostNapisane: 2010 maja Wt 25, 15:46 

Cytuj:
Inter zdeklasował Bayer...

Cytuj:
Bayer atakował bramkę...

Bayern Monachium, a nie Bayer ;) Bayer jest, ale Leverkusen ^^

@Top
Świetny mecz.

PostNapisane: 2012 lip Śr 18, 08:50 
Administrator

a niech bedzie tutaj.
dzis rozpoczyna sie walka o LM a tu takie wiesci:

(...)W efekcie na środku obrony mistrza Polski wystąpią boczni obrońcy, prawy - Marcin Kowalczyk, który wiosną był rezerwowym w Zagłębiu Lubin, oraz lewy - Mariusz Pawelec. (...)

wiecej:
http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wrocl ... edzie.html

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2012 lip Śr 18, 21:01 

KOtzU! napisał(a):
a niech bedzie tutaj.
dzis rozpoczyna sie walka o LM a tu takie wiesci:

(...)W efekcie na środku obrony mistrza Polski wystąpią boczni obrońcy, prawy - Marcin Kowalczyk, który wiosną był rezerwowym w Zagłębiu Lubin, oraz lewy - Mariusz Pawelec. (...)

wiecej:
http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wrocl ... edzie.html

Kowalczyk już zdążył uratować jedną bramkę dla Śląska...
u nas mu nie szło :mrgreen:

PostNapisane: 2012 lip Śr 25, 20:01 
Administrator

a już Myślałem że nie ma po co tego meczu oglądać

PostNapisane: 2012 lip Śr 25, 21:18 

KOtzU! napisał(a):
a już Myślałem że nie ma po co tego meczu oglądać

bo i nie ma. mizeria, jakich mało. "mistrz" :shock:

PostNapisane: 2012 lip Śr 25, 21:57 

podczas transmisji usłyszałem swietny żart:
"twierdza wrocław"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: 2012 sie Śr 01, 21:39 
Moderator

Śląsk Wrocław - Helsingborgs IF 0:3

:lol: :lol: :lol:

PostNapisane: 2012 sie Śr 01, 21:48 

Nigdy nie lubiłem napinki na tych z Wrocławia ale to jest dramat,pamiętam jak z nas się śmiali że ze Steauą minimalnie przegraliśmy ale gdyby dziś tamto Zagłębie spotkało sie z tym Śląskiem to mogłoby się gorzej skończyć dla Śląska,ogólnie porażka i wstyd na całą Polske do tego ten fantastyczny prawy obrońca Kowalczyk,zaczynam ufać Hapalowi że wie co robi,bo ten gość to poziom chyba okręgówki...Ogólnie martwi mnie to że trzeba będzie jeszcze przeżyć dwa mecze Śląska w eliminacjach do Ligi Europy...Martwi bo będzie jeszcze większe pośmiewisko,ale ich cyrk i kredki,aha frekwencja iście duża,gratuluje kibiców we Wrocławiu.

PostNapisane: 2012 sie Śr 01, 22:11 

cudowny wynik.
na kolana ...

PostNapisane: 2012 sie Pt 03, 10:43 
Administrator

weszlo o mistrzu polski i jego walce o europejska elite w artykule, ktory postaram sie okroic do najciekawszych spostrzezen:

Jaka liga, taki mistrz. Jaki mistrz, takie puchary...

Historia polskich kompromitacji w walce o Ligę Mistrzów jest bogata, (...) Jednak takiej klęski – porażki 0:3 u siebie z takim przeciwnikiem – jeszcze nie było. – (...) na szybko jeden pozytyw nasuwa się sam: jeszcze tylko jeden eurowpier*** w eliminacjach LM, dwa w el. LE i wrocławianie będą mogli prężyć muskuły na lokalnych boiskach, zgarniać kasę i po ograniu Podbeskidzia udawać kozaków (...)
(...) Jeszcze po katastrofalnej postawie w poprzedniej rundzie z Czarnogórcami, zawodnicy Śląska powtarzali tę oklepaną gadkę, którą powtarza zawsze polski zawodnik po prześlizgnięciu się fartem przez jakąś rundę przed-, przed-, przed-, przed-, przedwstępną: że nie styl się liczy, że na styl przyjdzie czas, a teraz najważniejszy jest wynik. A my niezmiennie powtarzamy: jak nie masz stylu to twoja gra jest gówno warta, bo zależy od przypadku. Tylko przypadkiem Śląsk doczłapał się do spotkań z Helsingborgiem,(...)

Przykro się patrzyło na zawodników Śląska. (...) May Mahlangu – 23-letni pomocnik z RPA – dzisiaj wydawał się bardziej mobilny od wszystkich pomocników WKS razem wziętych. (...) O obronie nawet nie ma co wspominać, bo jeśli zbawić ją miał rezerwowy z Zagłębia Lubin... (...)
(...) Śląsk to dziś nic więcej jak tylko banda przebierańców, którym po takim meczu należałoby jeszcze dokleić wielkie czerwone nosy. 0:3 z Helsingborgiem. To jak 0:30 z przeciwnikiem klasy europejskiej. To jak polska sztafeta pływacka, która dopływała do brzegu, jak już do basenu wskakiwali uczestnicy kolejnego wyścigu.

(...) Patrzyliśmy na ten mecz, słuchaliśmy tego potoku słów i aż uwierzyć nie mogliśmy. 51 minuta, Patejuk strzela kilometr od bramki.(...) Później Sobota wali w maliny, a Ulatowski: - I za to właśnie cenię Waldka! Nie na siłę, tylko technicznie!

(...) Ludzie, dzisiaj mistrz Polski przegrał u siebie 0:3 z Helsingborgiem i przegrał nie tylko walkę o Ligę Mistrzów, ale też o fazę grupową Ligi Europy. Przegrał w hańbiącym stylu. (...)

Dno. Tak się kończy utrzymywanie amatorów na zawodowych kontraktach, co nie jest prztyczkiem w nos Śląska, tylko całej ligi, napakowanej sianem tak bardzo, że aż... z butów wyłazi. (...)

http://www.weszlo.com/news/11324-Jaka_l ... ie_puchary

PostNapisane: 2012 sie Pt 03, 10:51 

Nie wiem jak Was, ale mnie strasznie irytuje to jak dziennikarze piszą, albo mówią w TV, że slask jest najsłabszym mistrzem w historii obok Zagłębia. Kto wie gdzie byśmy zaszli po reformie Platiniego. Teraz w 2 rundzie eliminacji gra się z kompletnymi ogórkami i amatorami, a i tak jest podnieta, że fuksem udało się awansować. Wydaje mi się, że Zagłębie z sezonu mistrzowskiego nie miałoby problemów z dzisiejszym "miszczem".

PostNapisane: 2012 sie Pt 03, 10:54 
Administrator

edd13 napisał(a):
(...)Wydaje mi się, że Zagłębie z sezonu mistrzowskiego nie miałoby problemów z dzisiejszym "miszczem".
i bardzo dobrze Ci sie wydaje

PostNapisane: 2012 sie Pt 03, 12:57 

Naprawdę nie mieliśmy wtedy łatwego zadania po tym losowaniu. Ekipę mieliśmy naprawdę bardzo dobrą. Poza tym i tak walczyliśmy jak równy z równym, szczególnie w Bukareszcie. Szkoda, że się nie udało, ale mówienie, że Zagłębie było słabym mistrzem jest jak dla co najmniej śmieszne. Nie uważam, żebyśmy się jakoś ośmieszyli. Przeciwnie.

PostNapisane: 2012 sie Pt 03, 16:50 

Ja już kiedyś napisałem,mieliśmy kapitalny team,Iwański był w życiowej formie,to był najlepszy rozgrywający naszej ligi,do tego Piszczek,wiemy co prezentuje sobą Piszczek,mocny Arboleda który wtedy nie pałakał ale był twardzielem nie do przejścia,Rui Miguel bajeczna technika,Łobodziński który grał już regularnie w kadrze i był bardzo dobrym bocznym pomocnikiem,wymieńcie mi przynajmniej 3 ludzi ze Śląska teraz którzy coś znaczą albo znaczyli w naszej lidze...? Nie ma takich,no ale jeśli Mistrz Polski wzmacnia sie 30 letnim przeciętniakiem z Bielska i Kowalczykiem który miałby problem grania w 1 lidze to mamy odpowiedź,jest mi wstyd że taki zespół reprezentuje nas Polaków na arenie Europejskiej,my wtedy graliśmy ze Steauą i gdyby nie ten pierwszy mecz w Lubinie,gdzie wyszliśmy bojaźliwie to kto wie jakby ta nasza przygoda sie nie skończyła ale nie porównujmy tamtego Zagłębia do tego Śląska bo to porównanie Poloneza do Mercedesa,tak samo nie porównujmy Steauy to jakiś budowniczych z Czarnogóry albo jakiegoś Helsingborga a dziennikarze zwłaszcza ci z TVP to uwielbiają Legie Wisłe no i teraz Śląska,reszta ligi dla nich nie istnieje.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1