zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 paź Wt 23, 17:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin (3-3) / 10.12.2017 g.15.30
PostNapisane: 2017 gru N 10, 15:42 

W składzie wyjściowym brak miejsca dla Kopacza i Jagiełły. Od początku za to Woźniak i Jach.

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin (-) / 10.12.2017 g.15.30
PostNapisane: 2017 gru N 10, 16:22 

Wiem, że zimno na dworze ale Pan trener Lewandowski, może by tak wyszedł z tej budy i coś krzyknął albo pokazał.. nie wiem... tragedia póki co...

ale z żądzy."

Tytuł: Re: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin (3-3) / 10.12.2017 g.15.
PostNapisane: 2017 gru N 10, 17:29 

Co za mecz..!
Świerczok dwa mecze 6 goli!!!
Polaczek ratuje Nam dupę i daje szansę na choćby remis..
Balić to mnie wku.. Woźniak, Tuszyński też!
Oby ten mecz dał im energię na Lecha!
Na Lecha Kopacz musi zagrać..

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org

PostNapisane: 2017 gru N 10, 18:10 

Przez przebieg meczu możemy mieć mylne wrażenie, że zagraliśmy dobrze. Może ambitnie i do końca (co i tak jest zmianą na plus) ale nie dobrze. Świerczok zagrał super, Polacek też nieźle a obrona beznadziejnie, zwłaszcza lew strona.
Graliśmy z czerwoną latarnią i zespołem, który u siebie jeszcze nie wygrał a i tak nie daliśmy rady ich pokonać.
Mam nadzieję, że Tuszyński w końcu odpocznie. Balić to nie jest mocny punkt a z Jachem z jego głową we Włoszech bardzo słabo wyglądają. Mam nadzieję, że Dziwniel szybko wróci. Matuszczyk z jego podaniami do najbliższego zawodnika, 90% do tyłu, działa mi już na nerwy. Rezerwowi skrzydłowi potwierdzili, że akurat w ich wypadku Stokowiec się nie mylił.
Ogólnie wesoło i widowiskowo ale dużo pracy przed Lewandowskim i potrzeba kolejnych wzmocnień.

PostNapisane: 2017 gru N 10, 19:46 
Administrator

hurrrrrraaaa zremisowalismy z Pogonią....

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2017 gru N 10, 19:56 

Przed meczem chciałem aby nasi dobili Pogoń ale stawiałem czystą "1"...
Co do meczu: Polacek kariery u nas nie zrobił i nie zrobi. Bardzo słabo, trzeba szukać bramkarza. Obrona TRAGEDIA!!! Jak można takiemu zespołowi dać dwie bramki w prezencie... Pomoc też nie na najwyższym poziomie. No i został nasz napastnik - Król Jakub III (po raz kolejny w meczu ładuje przeciwnikowi 3 bramki!!!).
Podobały mi się zmiany (nie faworyzuje tutaj Lewandowskiego) - szybkie i bardzo szybko w meczu bo za Stokowca pierwsza zmiana przy takim wyniku byłaby dopiero w 76 min meczu...
Brawo dla drużyny. Gramy do końca, Zagłębie gramy do końca!!!

PostNapisane: 2017 gru N 10, 20:04 

Lewandowski może się pochwalić dwoma rzeczami. Katastrofalnie gramy w obronie i odblokował nasz atak w postaci jednego zawodnika...Dajmy mu przepracować zimę i nie oceniajmy, bo narazie to on zbiera plony po Stokowcu, a już czytam tu lamenty i narzekania i kolejni horacysie forumowi. Wszyscy myślą że ta Pogoń taka słaba a ja tam z przodu widzę większą jakość niż przy kilku zespołach z pierwszej ósemki. I jeszcze jeden miły fakt. W 21 wieku mieliśmy trzech vice królów strzelców ekstraklasy. W sezonie 2000/2001 Zbyszek Grzybowski strzelił 14 goli, w sezonie 2005/2006 Michał Chałbiński strzelił 15 goli, rok później obaj panowie świętowali Mistrza Polski :) i na koniec sezon 2009/2010 Ilian Micanski strzela w sezonie 14 goli i przegrywa jedynie z...Robertem Lewandowskim...Kuba Świerczok ma po połowie sezonu już...15 goli, ale znów naszego snajpera może ktoś uprzedzić w walce o koronę króla strzelców, oby nie. Ciekawi mnie też czy Kuba jest pierwszym w historii klubu, który w dwóch meczach z rzędu ustrzelił hat trika, ale chyba tak. Aha i jeszcze jedno, czytam na jednym z portali o jakimś zainteresowaniu jakimiś Norwegami...Ja się pytam kto ? A to nie mamy zdolnych Polaków w niższych ligach ? Świerczok, Kopacz, Czerwiński, Janus byli wyciągani z niższych lig. Zaciąg Skandynawski jest w Lechu i żaden z tego zaciągu nie prezentuje nawet przyzwoitej formy ligowej.

PostNapisane: 2017 gru N 10, 20:37 

Lupus napisał(a):
{...} Aha i jeszcze jedno, czytam na jednym z portali o jakimś zainteresowaniu jakimiś Norwegami...Ja się pytam kto ? A to nie mamy zdolnych Polaków w niższych ligach ? Świerczok, Kopacz, Czerwiński, Janus byli wyciągani z niższych lig. Zaciąg Skandynawski jest w Lechu i żaden z tego zaciągu nie prezentuje nawet przyzwoitej formy ligowej.

Przekonamy się we środę o tym zaciągu... Też jestem za tym aby wyciągać graczy z naszych lig!

PostNapisane: 2017 gru Pn 11, 02:26 

Brawo dla trenera, że widzi kto gra słabo i szybko robi zmiany - Tuszyński/Jagiełło i następne. Ale wystawianie słabych środkowych defensywnych Kubicki/Matuszczyk to na minus. Dobrze też, że Kopacz zagra z Lechem.

PostNapisane: 2017 gru Pn 11, 09:03 

Na nasze szczęście w środę nie zagra z nami Makuszewski ale to temat na mecz Zagłębie -Lech

PostNapisane: 2017 gru Pn 11, 13:09 

Radość z pokazówki Świerczoka i uratowania punktu przesłania niektórym fakt, że to było 3:3 z ostatnią drużyną w tabeli, która dotąd nie wygrała u siebie meczu, a z nami prowadziła dwiema bramkami praktycznie przez większość czasu gry. Cieszy dobra zmiana zaraz po przerwie, trochę mniej to, co pokazali, a właściwie to, czego nie pokazali skrzydłowi. Chyba z utęsknieniem czekamy już przerwy w rozgrywkach. No, może poza naszym snajperem :)

PostNapisane: 2017 gru Pn 11, 13:30 

radix99 napisał(a):
Radość z pokazówki Świerczoka i uratowania punktu przesłania niektórym fakt, że to było 3:3 z ostatnią drużyną w tabeli, która dotąd nie wygrała u siebie meczu, a z nami prowadziła dwiema bramkami praktycznie przez większość czasu gry. Cieszy dobra zmiana zaraz po przerwie, trochę mniej to, co pokazali, a właściwie to, czego nie pokazali skrzydłowi. Chyba z utęsknieniem czekamy już przerwy w rozgrywkach. No, może poza naszym snajperem :)

Nie do konca sie z Toba zgodze, owszem Pogon jest ostatnia w tabeli ale kto oglada mecze wie, ze oni potrafia zagrac dobra pilke tylko cos sie u nich zacielo i kwestia czasu jest kiedy to zaskoczy. Zreszta bylo to widac wczoraj, szczegolnie w srodku pola, ze potrafi puscic dokladne prostopadle pilki czy zagrac niezla pilke wzdluz bramki. U nas tego brak.
Od dawna powtarzam, ze u nas juz nie ma skrzydlowych dlatego te Stokowiec zaczal grac wahadlowymi, bo Janoszka, Janus i Mazek powinni sobie szukac nowego klubu juz dawno.
Jedyny problem w tym, ze srodek pola u nas tez juz kuleje. Kubicki gra coraz gorzej, Matuszczyk mnie kompletnie nie przekonuje(wczoraj to juz tragedia) a Jagiello dalej potrzebuje gry, zeby zlapac rowna forme.

Ktos wie kiedy wraca Starzynski?

PostNapisane: 2017 gru Pn 11, 21:07 

Najwcześniej na wiosnę 2018.

http://eurosport.interia.pl/klub-kghm-zaglebie-lubin/news-zaglebie-lubin-filip-starzynski-wroci-do-gry-dopiero-wiosna,nId,2456788

ZAGŁĘBIE LUBIN. FILIP STARZYŃSKI WRÓCI DO GRY DOPIERO WIOSNĄ
ZAGŁĘBIE LUBIN Wtorek, 24 października (13:12)

Pomocnik grającego w Lotto Ekstraklasie KGHM Zagłębia Lubin Filip Starzyński będzie musiał poddać się operacji pachwiny. Piłkarz do treningów wróci najwcześniej za trzy miesiące.

Starzyński ostatni raz w tym sezonie na boisku pojawił się w meczu dziewiątej kolejki ekstraklasy z Arką Gdynia. Zawodnik skarżył się na bóle mięśni brzucha i lekarze zalecili mu odpoczynek, a następnie indywidualne zajęcia. Piłkarz zaczął już w pewnym momencie ćwiczyć z zespołem, ale bóle wracały. We wtorek klub na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformował, że Starzyński będzie musiał poddać się jednak zabiegowi.

"W związku z przewlekłymi bólami pachwiny, Filip Starzyński został skierowany na zabieg operacyjny. Zawodnik przebywa już w warszawskiej klinice, gdzie przygotowuje się do operacji. Zabieg zostanie przeprowadzony przez doktora Jacka Jaroszewskiego" - napisano w komunikacie.

Piłkarz będzie mógł wrócić do zajęć najwcześniej za trzy miesiące. To oznacza, że w najbardziej optymistycznym wariancie czołowy gracz Zagłębia w meczu o punkty będzie mógł wystąpić dopiero w rundzie wiosennej.

Starzyński podobne problemy zdrowotne miał już w poprzednim sezonie. Wówczas po kilku dobrych występach zaczął skarżyć się na bóle mięśni brzucha i we wrześniowych spotkaniach już go zabrakło. Później w rundzie jesiennej pojawił się jeszcze kilka razy na boisku wchodząc z ławki rezerwowych, ale do pełnego grania wrócił dopiero wiosną.

PostNapisane: 2017 gru Wt 19, 11:02 

O wilku mowa :D
https://www.youtube.com/watch?v=e7AQOhtzFFg
5:45...

Strefa czasowa: UTC + 1