zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 sie Cz 17, 00:30

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (3-0) 05.08.2017 godz. 1
PostNapisane: 2017 sie Pn 07, 09:51 

Fish napisał(a):
Jeden narzeka na bramkarza, który jestem pewien, ma w tym sezonie jedne z najlepszych statystyk, na 4 mecze 3 razy czyste konto.

Polacek jest tykającą bombą zegarową, każde jego wyjście do górnej piłki sprawia, że zaczynam obawiać się o wynik.
Gość ma świetny refleks, dobrze ustawia się na linii i jest duży. Ale przytrafiają mu się takie babole jak ostatnio w Niecieczy, czy w poprzednim sezonie.

PostNapisane: 2017 sie Pn 07, 10:46 

Lupus napisał(a):
Fish napisał(a):
Zawsze myślałem, że baby zrzędzą. Albo jesteście kobietami albo to stwierdzenie jest nieprawdziwe.
Jeden narzeka na bramkarza, który jestem pewien, ma w tym sezonie jedne z najlepszych statystyk, na 4 mecze 3 razy czyste konto. Drugi by zwalniał trenera lidera bo styl mu się nie podoba.

Mamy lidera, tylko my i Arka jesteśmy bez porażki, mamy najmniej straconych bramek, mamy przeprowadzone takie transfery, że w każdym meczu nowy zawodnik był najlepszy na boisku a wam dalej coś nie pasuje.
Nic tylko płakać nad naszym losem i zazdrościć Legii czy Śląskowi.

Dokladnie w 100% sie zgadzam. Tak zwolnimy Stokowca i wezmy Smude. Wtedy bedziecie mieli styl, wesoly cyrk i brak jakiejkolwiek dyscypliny w defensywie. Powodzenia. W ogole jak mozna narzekac na zespol lidera...Zespol, ktory stracil gola i nie przegral meczu. Czepianie sie Polacka staje sie tez nudne. Noł koment.

Jeden poprawnie zagrany mecz na początku sezonu i to u siebie nie może skłaniać do tego aby trąbić vivaty, w sobote mecz z Lechem! zobaczymy, zawsze wartość zespołu ocenia się po grze na wyjeździe.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2017 sie Pn 07, 10:56 

michalind napisał(a):
Fish napisał(a):
Jeden narzeka na bramkarza, który jestem pewien, ma w tym sezonie jedne z najlepszych statystyk, na 4 mecze 3 razy czyste konto.

Polacek jest tykającą bombą zegarową, każde jego wyjście do górnej piłki sprawia, że zaczynam obawiać się o wynik.
Gość ma świetny refleks, dobrze ustawia się na linii i jest duży. Ale przytrafiają mu się takie babole jak ostatnio w Niecieczy, czy w poprzednim sezonie.

Super, ja doceniam jego umiejetnosci na linii i refleks, w tej kwestii gosc jest naprawde dobry ale potrafi walnac takie babole, ze glowa mala i najgorsze jest to, ze nie wyciaga z tego zadnych wnioskow.
Poza tym nie rozbawiaj mnie statystykami, bo statystykami mozna sobie dupe podetrzec. Prawda jest taka, ze w 4 meczach Polacek zawalil nam 2 pkt na 12 mozliwych, idac taka statystyka po 16 kolejkach bedziemy 8 pkt w plecy tylko przez bledy Polacka. Ma sens ta statystyka? Nie za bardzo:)

Ja rozumiem wasz hurra optymizm ale zrozumcie, ze nie wszyscy patrza na swiat tak krotkowzrocznie jak Wy. Tak jak wczesniej przypomnialem, w zeszlym sezonie bylismy w tym samym miejscu po 4 kolejkach a jak sie skonczylo wszyscy wiemy. Oby tym razem to byla forma wznoszaca.

PostNapisane: 2017 sie Pn 07, 19:07 

Widzę, że malkontenci dalej trzymają się mocno.
Dzisiaj krótko napiszę. Dla tych co mają problem z Polackiem: w 4 meczach mieliśmy 20 (DWADZIEŚCIA) celnych strzałów na naszą bramkę. Straciliśmy 1 (JEDNĄ) bramkę. Normalnie kto trzyma tego patałacha na bramce.

Jeszcze jedno zdanie do tych, którym mało:
Nie wiem co będzie dalej, oceniam to co jest dotychczas.
Teraz wy spróbujcie: czy chcielibyście, żeby Zagłębie i Polacek do końca spisywali się tak jak w pierwszych 4 meczach, tracili tyle samo bramek i zdobywali tyle samo punktów?
To jak możecie marudzić ?!

PostNapisane: 2017 sie Pn 07, 21:45 

Jak dla mnie to możesz nawet w ten sposób bronić Pawełka, który zalicza 5 dobrych meczów i jednego mega-babola w szóstym.
Przypominasz sobie mecz ze Śląskiem w poprzednim sezonie? Wisła? Jagiellonia? Ruch? Ile meczów w sezonie musi zawalić bramkarz, by uznać go za niepewnego?

PostNapisane: 2017 sie Pn 07, 22:08 

Broncie tak tego Polacka, a gosciu drugi mecz z rzedu strzelilby sam sobie bramke. Nie widzieliscie jak wyrzucal pilke w drugiej polowie? Broni co w niego leci bo co ma sie polozyc? Nic nadzwyczajnego. Tykajaca bomba i tyle.

PostNapisane: 2017 sie Wt 08, 08:10 

Bramkarz może mecz wybronić ale nie koniecznie wygrać, od tego aby wygrac mecz są zawodnicy w polu z napastnikami na czele, jak strzelą ze dwa- trzy a Polaczek puści jednego babola to i tak mecz bedzie wygrany :- )))

PostNapisane: 2017 sie Wt 08, 10:36 

Fish napisał(a):
Widzę, że malkontenci dalej trzymają się mocno.
Dzisiaj krótko napiszę. Dla tych co mają problem z Polackiem: w 4 meczach mieliśmy 20 (DWADZIEŚCIA) celnych strzałów na naszą bramkę. Straciliśmy 1 (JEDNĄ) bramkę. Normalnie kto trzyma tego patałacha na bramce.

Jeszcze jedno zdanie do tych, którym mało:
Nie wiem co będzie dalej, oceniam to co jest dotychczas.
Teraz wy spróbujcie: czy chcielibyście, żeby Zagłębie i Polacek do końca spisywali się tak jak w pierwszych 4 meczach, tracili tyle samo bramek i zdobywali tyle samo punktów?
To jak możecie marudzić ?!

Czyli nie dosc, ze my sie mylimy, ze Martin jest niepewny, to jeszcze trener i zarzad sie myla bo chca sciagnac Leciejewskiego:) ciekawie to wyglada:)

PostNapisane: 2017 sie Wt 08, 14:11 

pachol napisał(a):
Czyli nie dosc, ze my sie mylimy, ze Martin jest niepewny, to jeszcze trener i zarzad sie myla bo chca sciagnac Leciejewskiego:) ciekawie to wyglada:)

To zarząd chce Leciejewskiego ściągnąć za Polacka? To nie wiedziałem. Chcą ściągnąć bo oprócz Polacka nie mamy nikogo wartościowego.

Scooby_Doo napisał(a):
Broni co w niego leci bo co ma sie polozyc?

Widziałeś jakąkolwiek interwencję Polacka w tym sezonie czy też jak niektórzy dalej oceniasz go za poprzedni? Z tego tekstu wynika, że nie widziałeś żadnego z ostatnich meczów.
Powiem ci w sekrecie, że ta tykająca bomba dzięki której mamy najmniej straconych bramek, który łapie tylko to co w niego leci na 4 kolejki dwukrotnie został nagrodzony za paradę kolejki. Taki paradoks. Wszyscy go trafiają. Pewnie dlatego, że taki duży.
2 kolejka
3 kolejka
Piłka trafia Polacka
Cotra trafia Polacka

PostNapisane: 2017 sie Wt 08, 14:50 

No to juz wiesz.

Parada kolejki? Przeciez to tylko parada, gdzie jedenastka kolejki skoro jest taki super?
Ja odbijam, bo jezeli ktos mi probuje wmowic, ze Martin jest klasowym bramkarzem to nie mam zamiaru kopac sie z koniem:)

PostNapisane: 2017 sie Wt 08, 15:15 

Ale nie wmawiaj mi czegoś czego nie pisałem. Nie uważam Polacka za super bramkarza ale akurat narzekanie na niego po ostatnich czterech meczach ma tyle samo sensu co narzekanie na Zagłębie.
I Polacek i Zagłębie od początku sezonu prezentują się bardzo dobrze.
Cieszmy się z tego a nie szukajmy dziury w całym
Bo kiedyś było źle, bo w tamtym sezonie też dobrze zaczęli, bo niedługo będzie źle.
To jak narzekanie na złą pogodę gdy słońce świeci bo na pewno niedługo zacznie padać.

cichy bohater
taki występ Słowaka na pewno nie przejdzie bez echa. Golkiper po prostu potwierdził, że należy do czołówki Lotto Ekstraklasy na swojej pozycji.

PostNapisane: 2017 sie Wt 08, 21:48 

Prośba do Zagłębia – ściągnijcie sobie jakiegoś bramkarza
Chyba najwyższy czas, by Zagłębie Lubin, zespół na papierze dość mocny, zainwestował w golkipera. Albo nauczył Polacka, że najkorzystniejszym miejscem jest dla niego linia bramkowa – tam przynajmniej istnieje spore prawdopodobieństwo, że ktoś w niego trafi piłką.

PostNapisane: 2017 sie Wt 08, 22:09 

michalind napisał(a):
Prośba do Zagłębia – ściągnijcie sobie jakiegoś bramkarza
Chyba najwyższy czas, by Zagłębie Lubin, zespół na papierze dość mocny, zainwestował w golkipera. Albo nauczył Polacka, że najkorzystniejszym miejscem jest dla niego linia bramkowa – tam przynajmniej istnieje spore prawdopodobieństwo, że ktoś w niego trafi piłką.

To akurat cytat z weszło..a ich poziom pisania nie jest najwyższych lotów i czasami ich poziom złotych myśli sięga wypowiedzi bezdomnych z pod mopsu :wink:
To nie znaczy, że w sprawie Polacka nie mają odrobinę racji..

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2017 sie Wt 08, 22:19 

Niektórym to chyba by zwycięstwo w LM nie wystarczyło i tak by narzekali bo np strzeliliśmy Realowi tylko 3 bramki ludzie czy my mamy budżet psg żeby zbudować kadrę za miliony jesteśmy drużyną która realnie (może to nawet lekko optymistyczne) powinna myśleć o miejscach 4-6, a mamy lidera i fala krytyki, bo na 100% kolejnych pięć meczy bedzie w plecy po błedach połowy zespołu i głupi zarząd bo teraz jak jesteśmy na szczycie nie zwolnił trenera i nie kupił połowy Laligi...

PostNapisane: 2017 sie Śr 09, 01:48 

Fish napisał(a):
Ale nie wmawiaj mi czegoś czego nie pisałem. Nie uważam Polacka za super bramkarza ale akurat narzekanie na niego po ostatnich czterech meczach ma tyle samo sensu co narzekanie na Zagłębie.
I Polacek i Zagłębie od początku sezonu prezentują się bardzo dobrze.
Cieszmy się z tego a nie szukajmy dziury w całym
Bo kiedyś było źle, bo w tamtym sezonie też dobrze zaczęli, bo niedługo będzie źle.
To jak narzekanie na złą pogodę gdy słońce świeci bo na pewno niedługo zacznie padać.

cichy bohater
taki występ Słowaka na pewno nie przejdzie bez echa. Golkiper po prostu potwierdził, że należy do czołówki Lotto Ekstraklasy na swojej pozycji.

Jesli Ty chcesz klepac po plecach goscia, ktory w jednym meczu kompletna glupota zawala bramke i tracimy 2 punkty, a w nastepnym meczu kompletnie nie wyciaga zadnych wnioskow i juz w pierwszej polowie 2 razy bawi sie w jakies niezrozumiale dryblingi z przeciwnikiem przed polem karnym to ok, Twoja sprawa:) Widocznie mamy inne oczekiwania i spojrzenie na jakosc.
I nie klam, ze Zaglebie prezentuje sie bardzo dobrze od poczatku sezonu, bo albo masz klapki na oczach albo nie ogladasz meczy i sledzisz tylko wyniki.
Mecz z Korona - wygrany ale czy zdecydowanie? Zdecydowanie na farcie, wiecej szczescia niz umiejetnosci. Ciezko sie to ogladalo.
Mecz ze Slaskiem - to samo, wygrany fartem. Do momentu zejscia Tosika i zmiany taktyki gra z dupy.
Mecz z Termalica - gra taka sobie, prowadzenie i farfocel i dwa punkty stracone.
Do momentu meczu z Pogonia, pierwsze 3 mecze mogly rownie dobrze skonczyc sie wygranymi druzyn przeciwnych wiec wg mnie to wcale nie bylo dobrze prezentujace sie Zaglebie:)
Wiadomo punkty ciesza, miejsce cieszy ale najbardziej mnie ucieszy jesli utrzymamy forme z meczu z Pogonia, bo wreszcie bylo widac ZL ktore gra swoje, gra to co gralo z Partizanem czyli pressing i doskok do przecwinika. Wreszcie potrafimy narzucic swoj styl i trzymam kciuki, zeby to sie utrzymalo:)

Kret_WZL napisał(a):
Niektórym to chyba by zwycięstwo w LM nie wystarczyło i tak by narzekali bo np strzeliliśmy Realowi tylko 3 bramki ludzie czy my mamy budżet psg żeby zbudować kadrę za miliony jesteśmy drużyną która realnie (może to nawet lekko optymistyczne) powinna myśleć o miejscach 4-6, a mamy lidera i fala krytyki, bo na 100% kolejnych pięć meczy bedzie w plecy po błedach połowy zespołu i głupi zarząd bo teraz jak jesteśmy na szczycie nie zwolnił trenera i nie kupił połowy Laligi...

Wiesz jak sie nazywa Twoje podejscie? Malostkowosc. Nie mozesz winic innych, ze maja na pewne rzeczy spojrzenie szersze od Twojego albo wymagaja wiecej. Najgorsze co mozesz zrobic to spoczac na laurach, tylko nie zdziw sie pozniej jak bedziesz ogladal ponownie pilkarzy bez ambicji, ktorzy beda odbebniac mecze tylko zeby przytulic wyplate.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1