zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 paź N 22, 07:22

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia (1-3)/ 02.06.2017 godz.20.3
PostNapisane: 2017 cze Pt 02, 23:10 
Moderator

Przesadą było to co działo się na trybunach względem tego co mogliśmy zaobserwować na murawie. Nie uważasz, że taka postawa kibiców to przyzwolenie by w tym klubie zawsze dominowała bylejakość i minimalizm ?!
Przypominam akcję kibiców pod budynkiem zarządu jak piłkarzom nie za bardzo się chciało walczyć. Jeśli chcemy od kogoś czegoś wymagać to może najpierw zacznijmy od siebie.
P/S
Jeśli zachowanie Starzyńskiego nie było pod publiczkę to dla niego należy sie szacunek.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2017 cze Pt 02, 23:14 

Mnie boli pier...na forach kibicow Zaglebia o odpuszczaniu...Trzeba miec niezly tupet. Przegrajmy bo gramy z Arka. Z calym szacunkiem Arka mnie interesuje ale po Zaglebiu i tylko gdy nie gra z Zaglebiem. Dzis mnie nie interesowalo czy Arka spadnie czy nie, bo interesowalo mnie tylko zwyciestwo Zaglebia. Nasi sobie poczlapali. Powtorze gdyby dzis Zaglebie gralo ciut innym skladem i na 100% to Arka gralaby za rok w 1 lidze. Smieszy mnie Ojrzynski ze niby zneutralizowal Zaglebie itp. Taaaa

PostNapisane: 2017 cze Pt 02, 23:22 

To gdzie były wasze żale jak ze śląskiem zremisowalismy, a wystarczyło strzelić jedną bramkę wiecej? W tym sezonie było kilkanaście odpowiedniejszych momentów, kiedy po pilkarzykach można było jechac za ich grę, a nie w meczu zgodowym, który z naszej perspektywy nie zmieniał nic. Z A P I E R D A L A Ć to oni mieli caly sezon, a nie uznac za punkt honoru spuszczenie Arki to 1 ligi. Ruch byl 17 kolejek w strefie spadkowej, a Górnik 23.

PostNapisane: 2017 cze So 03, 06:49 

Należy sobie zwyczajnie uzmysłowić ze Zagłębie to klub z małymi ludźmi i jeszcze mniejszymi zawodnikami juz nie napisze ze z małego miasta, czy to był wałek? przecie oni tak grają i takie mają umiejętności GÓRA URODZIŁA MYSZ i te górę należy pogonic a później brać się za robote, jak w 25 min meczu z Dunczykami w pucharach wyszedłem z meczu tak do dzisiaj juz więcej nie poszedłem i nie am zamiaru iść tak długo jak długo ta patologia będzie trwała a trwa w najlepsze dalej i końca nie widac. Tym powinien się zająć PZPN i zdegradowac Arke i Zagłębie do IV ligi

Ostatnio edytowano 2017 cze So 03, 08:32 przez Horacyl, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 2017 cze So 03, 07:49 

Przed meczem brałem pod uwagę to, że możemy przegrać (przez tzw. brak motywacji).
Kiedy zobaczyłem, że gramy bez bramkarza i ze słabiutką obroną byłem prawie pewny, że tego meczu raczej nie wygramy (nawet na mistrzostwach, turniejach czy olimpiadach trenerzy wystawiają drugi garnitur gdy nie ma/ o co grać).
Ale nawet najczarniejszym scenariuszu nie przewidziałem tego, że "kibice" WZL będą cieszyli się z goli strzelanych mojej ukochanej drużynie.
Ponad 40 lat "chodzę na ZAGŁĘBIE" ale nigdy nie było takiej paranoicznej sytuacji.
Dziękuję Starzyńskiemu za jego postawę, złość i determinację w całym meczu.
Dziękuję całemu zespołowi, że po meczu poszedł prosto do szatni i olali "kibiców".
Przodkowi i "kibicom" nie dziękuję.

PostNapisane: 2017 cze So 03, 08:50 

No popatrz. Ja na karku 40 lat uczęszczania na Zagłębie nie mam, a doskonale pamiętam, o ironio, spotkanie z Arką Gdynia, które przegraliśmy u siebie 2:0 w sezonie 2009/2010, który to sezon byl kolejną rozpaczliwą gonitwą o utrzymanie na wiosne. I doskonale pamiętam jak CAŁY STADION śpiewał Areczka GOL, po czym padł gol na 2:0 dla Arki z rzutu wolnego, a wszyscy kibice bili im brawo, bo mieli dosyć postawy naszych pilkarzy. Cala prosta śpiewała i wymachiwala szalikami dla Arki. Jesteście na tym forum fałszywi i słabo u was z pamięcią. Po jednej kolejce wyrzucilibyscie kazdego pilkarza razem ze sprzątaczką, żeby w następnej zapomnieć i mówić o tym kto ma zostać, a kogo trzeba ściągnąć. Tolerowany jest ten idiota lub troll horacys,.ktory założył sobie nowe konto po banie i wypisuje dalej swoje głupoty. Piszecie o szacunku do pilkarzy, ktorych kilka tematów wcześniej mieszacie z błotem. Macie 15190 lat stażu na Zagłębiu, ale pamięcią siegacie chyba do dwoch kolejek wstecz. Proponuję niektórym wziąć rozbieg i z.a.j.e.b.a.c głową w ścianę i powrócić do rzeczywistości.

PostNapisane: 2017 cze So 03, 09:40 

pradi_ZL napisał(a):
No popatrz. Ja na karku 40 lat uczęszczania na Zagłębie nie mam, a doskonale pamiętam, o ironio, spotkanie z Arką Gdynia, które przegraliśmy u siebie 2:0 w sezonie 2009/2010, który to sezon byl kolejną rozpaczliwą gonitwą o utrzymanie na wiosne. I doskonale pamiętam jak CAŁY STADION śpiewał Areczka GOL, po czym padł gol na 2:0 dla Arki z rzutu wolnego, a wszyscy kibice bili im brawo, bo mieli dosyć postawy naszych pilkarzy. Cala prosta śpiewała i wymachiwala szalikami dla Arki. Jesteście na tym forum fałszywi i słabo u was z pamięcią. Po jednej kolejce wyrzucilibyscie kazdego pilkarza razem ze sprzątaczką, żeby w następnej zapomnieć i mówić o tym kto ma zostać, a kogo trzeba ściągnąć. Tolerowany jest ten idiota lub troll horacys,.ktory założył sobie nowe konto po banie i wypisuje dalej swoje głupoty. Piszecie o szacunku do pilkarzy, ktorych kilka tematów wcześniej mieszacie z błotem. Macie 15190 lat stażu na Zagłębiu, ale pamięcią siegacie chyba do dwoch kolejek wstecz. Proponuję niektórym wziąć rozbieg i z.a.j.e.b.a.c głową w ścianę i powrócić do rzeczywistości.

Nie wiem czy przesadziłeś ze swoją metodą "głowa - ściana" ale twoja próba manipulacji meczem 5 kolejki w sezonie 2009/2010 jest prostu śmieszna.
Dlaczego?
Cztery mecze przegrane przez WZL a i w piątym grali fatalnie - po bramce w 84 minucie - "kibice na prostej" (ci "najwierniejsi" - nomen omen!)
Cytuj:
wymachiwala szalikami dla Arki
.
Oczywiście nic nie wspominasz, że w 20 kolejce WZL zrewanżowało się Arce i wygrało w Gdyni 2:0.
8 meczy wygranych, 11 zremisowanych i 11 przegranych - w tym 5 pod rząd na początku sezonu.
Gdyby nie pechowe remisy ... i ten początek moglibyśmy grać w pucharach!

PostNapisane: 2017 cze So 03, 10:04 

Weźcie płaczki zejdźcie na ziemie, bo trochę Was ponosi. Doping w dużej mierze tego dnia był dla Arki, tak zgodnie postanowiły osoby które na co dzień działają w sferze kibicowskiej, od lat na każdym etapie, a nie na fochu klepiąc w klawiaturę. Zawsze ZAGŁĘBIE dla NAS jest na pierwszym miejscu, i tak samo było wczoraj. A że wygrana na wczorajszym meczu nic nam by nie dała o druga sprawa. Zapraszamy od kolejnej rundy na G wspólnie dopingować, nie dwa razy podczas zdobytych bramek, a cały mecz.

PostNapisane: 2017 cze So 03, 10:52 

janek napisał(a):
pradi_ZL napisał(a):

Nie wiem czy przesadziłeś ze swoją metodą "głowa - ściana" ale twoja próba manipulacji meczem 5 kolejki w sezonie 2009/2010 jest prostu śmieszna.
Dlaczego?
Cztery mecze przegrane przez WZL a i w piątym grali fatalnie - po bramce w 84 minucie - "kibice na prostej" (ci "najwierniejsi" - nomen omen!)
Cytuj:
wymachiwala szalikami dla Arki
.
Oczywiście nic nie wspominasz, że w 20 kolejce WZL zrewanżowało się Arce i wygrało w Gdyni 2:0.
8 meczy wygranych, 11 zremisowanych i 11 przegranych - w tym 5 pod rząd na początku sezonu.
Gdyby nie pechowe remisy ... i ten początek moglibyśmy grać w pucharach!

Ty czytasz o czym piszesz? Jaka manipulacja? Wyniki Zagłębia w 5 pierwszych kolejkach sezonu 2009/2010
Legia Warszawa:Zagłębie Lubin 4:0
Zagłębie Lubin:Wisła Kraków 1:4
Piast Gliwice(spadkowicz):Zagłębie Lubin 4:1
Zagłębie Lubin:Ruch Chorzów 0:1
Zagłębie Lubin:Arka Gdynia 0:2

Podczas meczu z Arką kibice śpiewają m.in. "piłkarzyki pajacyki", "po co wy gracie, jak wy ambicji nie macie". I każdy na stadionie cieszył się po drugiej bramce dla Arki, bo miał dość postawy naszych kopaczy.

Po zakończonej rundzie jesiennej, czytaj 15 kolejkach, bilans Zagłębia to 8 porażek, 4 remisy, 3 zwycięstwa. Zagłębie zdobyło 13 punktów na 45 możliwych do zdobycia. Jaka k.u.r.w.a gra w pucharach? Kto manipule i bredzi o graniu w pucharach? Na wiosnę było spinanie pośladów i ratowanie sezonu walką o utrzymanie. Potem stało się to tradycją i wynalezieniem terminu typu "rycerze wiosny" w kolejnych sezonach. I naprawdę nie pisz mi o wierności prostej, której nie chce się ruszyć dupy żeby z nami pośpiewać, a swoją dezaprobatę, co mecz potrafią wyrażać gwizdami lub wpisami trolla, który wszystkim oznajmia, że ostatnio na meczu był z Duńczykami w Lidze Europy, z którego jeszcze wyszedł w trakcie.

PostNapisane: 2017 cze So 03, 16:23 

Horacyl napisał(a):
Należy sobie zwyczajnie uzmysłowić ze Zagłębie to klub z małymi ludźmi i jeszcze mniejszymi zawodnikami juz nie napisze ze z małego miasta, czy to był wałek? przecie oni tak grają i takie mają umiejętności GÓRA URODZIŁA MYSZ i te górę należy pogonic a później brać się za robote, jak w 25 min meczu z Dunczykami w pucharach wyszedłem z meczu tak do dzisiaj juz więcej nie poszedłem i nie am zamiaru iść tak długo jak długo ta patologia będzie trwała a trwa w najlepsze dalej i końca nie widac. Tym powinien się zająć PZPN i zdegradowac Arke i Zagłębie do IV ligi

Czemu ty tak sie nie uaktywniasz po zwyciestwach? Ty masz najwiecej do powiedzenia...Idz do tej gory szerloku. Ciebie powinni poraz kolejny zdegradowac z tego forum. Swoja droga napisz mi gdzie ten twoj ukochany Smuda jest? Chyba w 1 lidze...

PostNapisane: 2017 cze So 03, 16:46 

pradi_ZL napisał(a):
To gdzie były wasze żale jak ze śląskiem zremisowalismy, a wystarczyło strzelić jedną bramkę wiecej? W tym sezonie było kilkanaście odpowiedniejszych momentów, kiedy po pilkarzykach można było jechac za ich grę, a nie w meczu zgodowym, który z naszej perspektywy nie zmieniał nic. Z A P I E R D A L A Ć to oni mieli caly sezon, a nie uznac za punkt honoru spuszczenie Arki to 1 ligi. Ruch byl 17 kolejek w strefie spadkowej, a Górnik 23.

...ale mówimy o meczu ZL- AG...a nie o tym czy mogliśmy zdobyć 1 pkt więcej czy mistrzostwo świata...dzisiaj (tzn. wczoraj) to Arka miała problem z ilością punktów nie my...a my im je po prostu bez ambicji i honoru oddaliśmy...i co z tego, że mecz zgodowy, jesteś pacanie kibicem Arki czy Zagłębia?...ja mam w dupie zgodę z Arką, Zawiszą czy innymi ćwokami, gdy chodzi o honor Zagłębia...a jak Ci się tak bardzo podoba zgodowa wtopa z przyjaciółmi z Arki, to przypomnij sobie jak na pucharze Polski nasza zgoda z Bydgoszczy na nas gwizdała...im też wystawisz poślady do obrobienia...żenujący komentarz, że to niby my mieliśmy 36 meczy do tego aby zdobyć jedną bramkę więcej...to twoja Areczka broniła się przed spadkiem a nie my i to my daliśmy się wydupczyć jak bure suki...a co mnie interesuje Ruch, Górnik czy inne badziewie?...jestem kibicem Zagłębia i tylko tej drużynie życzę zwycięstw, wszystko jedno czy ze Śląskiem czy z Areczką...
...i nie rób nam wykładów jak honor wsadziłeś Areczce do kieszeni...

PostNapisane: 2017 cze So 03, 18:40 

Czas chyba zakonczyc ten temat. Ja tylko dodam od siebie ze my na juz potrzebujemy bramkarza do rywalizacji z Polackiem. Borjan przekonal mnie i ja bym go bral w ciemno...Swoja droga czytaliscie o naszych rozmowach z jakims Chorwatem z Dinama Bukareszt ? Podobno rozmowy sa zaawansowane a koles ma papiery na granie. Vlasko i Galkevicius tez mieli a filmiki z nimi tez smigaly na jutubie... Zobaczymy jak bedzie.

PostNapisane: 2017 cze So 03, 18:51 

Szkoda, że na miejscu Łęcznej nie był śląsk...ciekawie by było wówczas.. wcale tak dużo nie zabrakło do tego scenariusza..

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2017 cze Pn 05, 12:13 

Sam się sobie dziwię ale zupełnie nie przeszkadza mi ta porażka biorąc pod uwagę naszą historię z Arką, baraż z Górnikiem Ł i sytuację w tabeli.

Najśmieszniejsze dla mnie jest to jak ludzie w zachowaniu Starzyńskiego doszukali się nerwów, ambicji i braku zgody na podłożenie się Arce. Dla mnie było odwrotnie - to było aktorstwo, do tego w marnym stylu. Widzieliście kiedyś tak wkurzonego Starzyńskiego? Ja nie. On zawsze zachowuje się jakby przed meczem brał jakieś proszki uspokajające, nic go nie denerwuje, porażki po nim spływały a tu nagle w Starzyńskim obudził się Malarz. Jakby miał wywiadu udzilić to pewnie by kur.ami poleciał :P Dla mnie to wyglądało karykaturalnie i zbyt naiwnie.

Ale każdy ma prawo do własnej opinii.
Podsumowując po blamażu w sezonie zasadniczym, Zagłębie wróciło na swoje tory i z optymizmem oczekuję kilku dobrych transferów i ambitnych celów w przyszłym sezonie.

PostNapisane: 2017 cze Pn 05, 21:02 
Administrator

a nie zauwazyles kos ktore zbieral Filip? w meczu zgody... jechali z nim rowno. nie wkurzylbys sie?

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1