zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 sie So 19, 23:33

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia (1-3)/ 02.06.2017 godz.20.30
PostNapisane: 2017 maja Wt 30, 11:43 

To nie jest mecz o pietruszkę..! Okoliczności sprawiły, że.. nie możemy przegrać, nie możemy wygrać, a i remis może być dziwnie odebrany.. :P :roll:

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia (-)/ 04.06.2017 godz.20.30
PostNapisane: 2017 maja Wt 30, 12:01 

Ba, nawet walkowera nie możemy oddać :mrgreen:

PostNapisane: 2017 maja Wt 30, 12:41 

Zabawna sytuacja bo co by sie nie stalo to bedzie gadane :)

PostNapisane: 2017 maja Wt 30, 13:36 
Moderator

Nie przypominam sobie podobnej sytuacji w historii Zagłębia.

Także każdy wynik będzie zły i głośno komentowany.

Edit:
Komentarz z weszło:
"Odnośnie meczu Zagłębia z Arką, proponuję trochę jak Ruch – napisać wniosek o powtórzenie meczu, który się jeszcze nie odbył." :lol:

PostNapisane: 2017 maja Wt 30, 13:45 

wzl19 napisał(a):
Nie przypominam sobie podobnej sytuacji w historii Zagłębia.

Także każdy wynik będzie zły i głośno komentowany.

Chyba najlepsze wyjście to wygrana Ruchu..!

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2017 maja Wt 30, 16:41 

...nie każdy będzie zły...jest jeden dobry: wygrana i to pewna, aby zamknąć wszystkim doszukującym się spisków mordy...

PostNapisane: 2017 maja Śr 31, 04:42 

Paszczak napisał(a):
...nie każdy będzie zły...jest jeden dobry: wygrana i to pewna, aby zamknąć wszystkim doszukującym się spisków mordy...

Znając życie, to nawet po wygranej 5:0 i tak pismaki z rozpędu pisałyby, że Zagłębie się podłożyło.
Bo przecież to wszystko ustalone już teraz (szukają jakieś wpisy twitter-owe kibiców).

:)

PostNapisane: 2017 maja Śr 31, 09:53 
Moderator

Wiem, że to smutne, ale Arka nie powinna nas interesować. Mieli 36 meczów, żeby zapewnić sobie utrzymanie - my nie możemy być zakładnikami ich nieudolności. Szczególnie, że jak walczyliśmy o awans to Arka nam specjalnie nie odpuściła meczu w Gdyni - wygraliśmy psim swędem po karnym Guldana.

Albo chcemy od piłkarzy wygranej w każdym meczu albo pajacujemy. Tylko zwycięstwo - najlepiej osiągnięte młodzieżą. Bo wtedy Arkowcy nie będą mogli mieć pretensji (przecież wystawiliśmy młody skład), a reszta pismaków się odwali. Dlatego mam nadzieję, że wygramy my i wygra Ruch. Tyle w temacie.

PostNapisane: 2017 maja Śr 31, 10:29 
Administrator

moj scenaruiusz na ten mecz jest taki:
wystawiamy mieszany sklad - z debiutami - jako uwienczenie pracy mlodych pilkarzy starajacych sie o gre w 1zespole.

dzieki ich ambicji wygrywamy mecz.

Arka? daleko nie trzeba szukac zdarzen jak "karny Guldana", nie pomogla nam w 30kolejce w awansie do pierwszej 8 w ktorej moze bysmy walczyli o puchary a juz zdecydowanie zajelibysmy wyzsza pozycje niz Termalica, Pogon, Korona czy Wisla. To w Gdyni ostatecznie stracilismy w "90 minucie" awans po karnym dla Wisly Plock.

Inny mam dylemat... chec rewanzu na Gorniku za spuszczenie nas w przekreconym meczu z ligi. My beklismy za przekrety podwojnie, Gornika (choc nie tylko ich) praktycznie nie ruszyli. A teraz jest okazja do tego zeby swoje winy choc po czesci odpokutowali.

Najlepiej jakby Ruch jeszcze ich klepnal na zakonczenie sezonu. To najlepsze rozwiazanie.

"W Górniku Łęczna pracuję od 1984, byłem zatrudniony jako masażysta i kierownik drużyny. Kierownikiem drużyny byłem w latach 1987 - 2002. Teraz jestem specjalistą odnowy biologicznej.

Przesłuchanie z 28 lipca 2006

Teraz wyjaśnię o meczu barażowym o pierwszą ligę po sezonie 2002/2003. Był to Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin z 15 czerwca 2003 zakończony wynikiem 1:0. Sędziował sędzia K. Nie pamiętam okoliczności złożenia mu propozycji korupcyjnej. Nastąpiło to jak zwykle na polecenie prezesa. Prawdopodobnie rozmawiałem z nim przed meczem. Chodziło prawdopodobnie o kwotę 30 tys. On przyjął tę propozycję. Poinformowałem prezesa o przyjęciu propozycji przez sędziego. Mecz został wygrany bez żadnej pomocy sędziego, a powinien być wygrany 4:0, jeśli drużyna by grała dokładniej. Prawdopodobnie pieniądze zapłaciłem sędziemu po meczu, ale tego nie jestem pewien. Pieniądze pochodziły od prezesa, ale z jakiego źródła nie wiem

(...)

Pamiętam też, że P. otrzymał pieniądze za mecz barażowy z Zagłębiem Lubin w czerwcu 2003, którego sędzią był G. Pamiętam, że P. dostał pieniądze za pomoc w tym meczu jakiś czas później, gdy ja byłem u niego w domu z K. To było 20 tys.
Pamiętam, że z P. spotkałem się też na trasie dwupasmowej koło Konina. Mi się wtedy zepsuł samochód i on wyjechał do mnie na trasę dwupasmową koło Konina. Tam też przekazywałem P. pieniądze za mecz. Jeśli chodzi o ten mecz barażowy Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin to o tym, że będzie sędziował ten mecz K. to na pewno informację przekazał nam P. To P. też miał być gwarantem, że sędzia K. będzie sędziował dla nas korzystnie. P. był z Poznania jak K., był jego "ojcem chrzestnym". Ja pamiętam, że pieniądze dla K. trafiły przez P. "

http://pilkarskamafia.blogspot.com/2013 ... ienia.html

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2017 cze Cz 01, 12:06 

Roy_Keane napisał(a):
Wiem, że to smutne, ale Arka nie powinna nas interesować. Mieli 36 meczów, żeby zapewnić sobie utrzymanie - my nie możemy być zakładnikami ich nieudolności. Szczególnie, że jak walczyliśmy o awans to Arka nam specjalnie nie odpuściła meczu w Gdyni - wygraliśmy psim swędem po karnym Guldana.

Albo chcemy od piłkarzy wygranej w każdym meczu albo pajacujemy. Tylko zwycięstwo - najlepiej osiągnięte młodzieżą. Bo wtedy Arkowcy nie będą mogli mieć pretensji (przecież wystawiliśmy młody skład), a reszta pismaków się odwali. Dlatego mam nadzieję, że wygramy my i wygra Ruch. Tyle w temacie.

Podpisuje się pod tym, piszecie o spuszczeniue Górnika Łęczna za 2003r, za ustawione baraże. Dobrze wiemy że cała liga kupowała, włącznie z przekupczykami z Lubina. To były inne czasy. Jasne ja też wolę Arke w ekstraklasie niż Górnika grającego pod szyldem Motoru w Lublinie, ale to ma być sportowa walka. Niech Stokowiec wystawi 4, 5 młodych i kilku doświadczonych a nie 10 młodych i juniorów.

Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia (-)/ 02.06.2017 godz.20.30
PostNapisane: 2017 cze Pt 02, 08:19 

Popatrzmy ile jest artykułów w necie przed meczem z Arką...

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,728.html

http://www.dziennikbaltycki.pl/sport/ar ... ,12139204/

http://sport.interia.pl/klub-arka-gdyni ... Id,2400464

http://www.dziennikwschodni.pl/sport/pi ... 00080.html

http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/lotto ... ,12132882/

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... rects=true

http://sport.trojmiasto.pl/Adrian-Blad- ... 13357.html

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... -arka.html

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... obserwacja

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ek ... iem/8vt02q

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 13420.html

starczy chyba nie..

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2017 cze Pt 02, 10:12 

bolo69 napisał(a):

Więcej niż jakbyśmy walczyli o majstra :lol: :lol:

PostNapisane: 2017 cze Pt 02, 11:53 

Witam kolegów z Wielkiego Zagłębia Lubin. Gardzę korupcją i dopingiem w sporcie a zwłaszcza w naszej ukochanej dyscyplinie. Dzisiaj oczywiście bracia po szalu nie mogę życzyć Wam zwycięstwa bo całym sercem jestem za moją ukochaną Areczką, jednak chciałbym żeby nasi kopacze osiągnęli to w sportowej walce. Piłkarsko oczywiście przewyższacie nas w tym momencie ale ja będę wierzył do końca. Wpadłem z ciekawości na Wasze forum, żeby zobaczyć jakie nastroje przed meczem u Was panują. Typuję że w tej kolejce wygracie Wy i rUch, żeby godnie pożegnać się z kibicami, co też dałoby Arce utrzymanie. Ewentualnie remisy w obu meczach co też często się zdarza w ostatnich kolejkach sezonu. Pozdrawiam Was bracia po szalu. Kaczor z Arki
PS. Życzę wszystkim udanej zabawy na trybunach

PostNapisane: 2017 cze Pt 02, 13:56 

kaczorzarki napisał(a):
Witam kolegów z Wielkiego Zagłębia Lubin. Gardzę korupcją i dopingiem w sporcie a zwłaszcza w naszej ukochanej dyscyplinie. Dzisiaj oczywiście bracia po szalu nie mogę życzyć Wam zwycięstwa bo całym sercem jestem za moją ukochaną Areczką, jednak chciałbym żeby nasi kopacze osiągnęli to w sportowej walce. Piłkarsko oczywiście przewyższacie nas w tym momencie ale ja będę wierzył do końca. Wpadłem z ciekawości na Wasze forum, żeby zobaczyć jakie nastroje przed meczem u Was panują. Typuję że w tej kolejce wygracie Wy i rUch, żeby godnie pożegnać się z kibicami, co też dałoby Arce utrzymanie. Ewentualnie remisy w obu meczach co też często się zdarza w ostatnich kolejkach sezonu. Pozdrawiam Was bracia po szalu. Kaczor z Arki
PS. Życzę wszystkim udanej zabawy na trybunach

Tak mówi prawdziwy PRZYJACIEL!
Szacunek

PostNapisane: 2017 cze Pt 02, 14:45 

Dzięki. Pozdrawiam
AG-ZL

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1