zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 paź N 22, 07:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Slavia Sofia-Zagłębie Lubin(1-0)/ 30.06.2016 g.18:30 (LE)
PostNapisane: 2016 cze Śr 29, 12:45 

No to zaczynamy!

Piłkarze i sztab szkoleniowy polecieli, kibice pojechali a reszta może oglądać mecz na TVP Sport (platforma nc+ kanał 115), niestety tylko retransmisja od godz.20.30., a na żywo od 18.30 na sport.tvp.pl

Kadra na mecz:
Bramkarze: Konrad Forenc, Martin Polacek

Obrońcy: Dorde Cotra, Maciej Dąbrowski, Lubomir Guldan, Jarosław Jach, Aleksandar Todorovski, Jakub Tosik, Damian Zbozień

Pomocnicy: Łukasz Janoszka, Krzysztof Janus, Jarosław Kubicki, Łukasz Piątek, Adrian Rakowski, Jan Vlasko, Arkadiusz Woźniak

Napastnicy: Michal Papadopulos, Krzysztof Piątek.

:arrow: Trener Stokowiec przed wylotem do Sofii

Wyniki sparingów na plus. Trzy zwycięstwa: z Ruchem 2-0, Śląskiem 4-1 i Wisłą Płock 1-0.
Brakuje Filpa Starzyńskiego, ale jego może juz brakować zawsze..ale za to jest powracający po kontuzji Janek Vlasko. Reszta kadry niezmieniona. To też ważne

Pierwszy mecz w Sofii. trzeba zagrać na maksa i przywieść dobry rezultat, a rewanż w Lubinie już za nieco ponad tydzień..będzie się działo!

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Slavia Sofia-Zagłębie Lubin (-)/ 30.06.2016 g.18:30 (LE)
PostNapisane: 2016 cze Śr 29, 19:01 
Moderator

bolo69 napisał(a):
No to zaczynamy!

Piłkarze i sztab szkoleniowy polecieli, kibice pojechali a reszta może oglądać mecz na TVP Sport (platforma nc+ kanał 115), niestety tylko retransmisja od godz.20.30., a na żywo od 18.30 na sport.tvp.pl

boluś skąd masz źródło o retransmisji. Wszędzie trąbią , że jest live o 18.30

Cytuj:
Sławia Sofia - KGHM Zagłębie Lubin: Liga Europy UEFA - 1. runda eliminacji - 1. mecz
130 min, Piłka nożna | na żywo

czwartek, 30 czerwca 18:25 | TVP Sport

zresztą teraz czytam na mkszaglebie , że retransmisja a na głównej , że live.

PostNapisane: 2016 cze Cz 30, 20:47 

Cytuj:
Trener Stokowiec założył okulary. A to oznacza, że Zagłębie zaraz strzeli gola-min.65

Cytat z relacji live onetu :wink:

Zmiana. Za K.Piątka wchodzi Papa.
69 min.ależ mieli teraz sytuację...Janoszka

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2016 cze Cz 30, 21:17 

Niestety, ale wstyd. I trzeba to otwarcie przyznać.

Też macie wrażenie, że mogliśmy strzelić kilka goli, ale mając świadomość, że Slavia nam nie zagraża nonszalancko podchodziliśmy do sytuacji?

To nas zgubiło. Całe szczęście, że są dwa mecze bo nasza europejska przygoda szybko by się skończyła.

PostNapisane: 2016 cze Cz 30, 21:29 
Moderator

No to zaczęły się eurowpierd... :x

edit: Cracovia przegrywa 2:0 :?

Tytuł: Re: Slavia Sofia-Zagłębie Lubin(1-0)/ 30.06.2016 g.18:30 (LE
PostNapisane: 2016 cze Cz 30, 22:28 

Jakoś na spokojnie do tej porażki podchodzę,chyba ze względu na mecz Polski na Euro :) ...jest mecz rewanżowy,graliśmy nieskutecznie. Za tydzień w Lubinie wygramy i awansujemy!

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2016 lip Pt 01, 00:03 

A ja uważam że tylko wysokie zwycięstwo uratuje honor. Cracovia przegrywa 2:0 i ma marne szanse na awans my też mamy 40% szans na awans. Ludzie wstyd i żenada, to jest 1 runda, ale tak to jest jak się nie robi żadnych transferów, ściąga dwóch obrońców, którzy i tak nie mogą zagrać...Po prostu super, a młody Piątek powinien do Lubina na piechote wracać.

PostNapisane: 2016 lip Pt 01, 00:55 

Lupus napisał(a):
A ja uważam że tylko wysokie zwycięstwo uratuje honor. Cracovia przegrywa 2:0 i ma marne szanse na awans my też mamy 40% szans na awans. Ludzie wstyd i żenada, to jest 1 runda, ale tak to jest jak się nie robi żadnych transferów, ściąga dwóch obrońców, którzy i tak nie mogą zagrać...Po prostu super, a młody Piątek powinien do Lubina na piechote wracać.

Zenada to jest jak zwykle twoje przykre frędzelek. przypomniec ci gdzie byla ta druzyna 2 lata temu? cale ye europejskie puchary to wypadek przy pracy którego nikt sie chyba nie spodziewal wiec nawet jak odpadna to mi to wisi. poza tym to dopiero pierwszy mecz w pucharach i wogole w sezonie wiec pozostaje czekac na rewanz w domu.

PostNapisane: 2016 lip Pt 01, 12:35 

Gdzie są napastnicy ja się pytam??? Z czym do Europy z obrońcami i bramkarzem??? Emeryt papa i małolat/drewno Piątek nic nam nie dadzą!!!

PostNapisane: 2016 lip Pt 01, 13:01 
Administrator

A ja sugeruje się uspokoić. Slavia nie grała nic... Te ich za przeproszeniem kontry to na hura, albo dzida do przodu - tak właśnie padła dla nich bramka. W Lubinie jeszcze bardziej się zamuruja i wystarczy ciut więcej pary żaby ich powieść 3 4 bramkami. O ile na mecz wyjazdowy można było wyjść na 1 napastnika tak u siebie kiedy trzeba odrobić straty grzechem będzie nie wyjść na dwóch K.Piatka i Papadopulosa. Pierwsza połowę zagrali bardzo przyzwoita, tak w drugiej upały dały się im we znaki. Dziwię się jednak że boisko opuścił Janoszka jak to dla Arka było wczoraj ciut za dużo. Szkoda równiez że zmiany były tak pozno. Na Slavie powinna nam wystarczyć taka lub ciut lepsza gra. W następnej rundzie oczekuje jednak znacznie więcej. Cyt Stokowca MY NIE MAMY SIĘ BAĆ PUCHARÓW. A ja bym dodał my mamy grac/iść po swoje - zaznaczając jednak ze nikt nam się nie położy.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2016 lip Pt 01, 13:38 

Mnie nie przekonuje że puchary to wypadek przy pracy i to co było dwa lata temu. Co było a nie jest nie wpisuje się w rejestr. Z całym szacunkiem nie interesuje mnie jak grała Slavia, bo interesuje mnie tylko gra Zagłębia, a ta była tragiczna, o ile w pierwszej połowie coś tam grali, o tyle w drugiej to była kopanina. Mnie dziwi to, że my awansując do Pucharów nie robimy żadnych wzmocnień, to mnie trochę boli i ma prawo boleć. Bo przynosimy wstyd na całą Polskę, taką grą, dobrze że ta Cracovia zagrała większą żenadę, bo pewnie tylko by na nas się wszyscy pastwili. Honor uratuje tylko wysokie zwycięstwo w Lubinie, choć patrząc na to jak Slavia gra z kontry, to mogą nas wypunktować, ok zachowuje spokój. Czekamy do czwartku.

PostNapisane: 2016 lip Pt 01, 21:21 

Papadopoulos w ogóle dotknął piłkę ? Było gorąco, w 1 połówce coś pograli i się spocili, w 2 trzeba było wyschnąć.

PostNapisane: 2016 lip So 02, 02:57 

Lupus napisał(a):
Mnie nie przekonuje że puchary to wypadek przy pracy i to co było dwa lata temu. Co było a nie jest nie wpisuje się w rejestr. Z całym szacunkiem nie interesuje mnie jak grała Slavia, bo interesuje mnie tylko gra Zagłębia, a ta była tragiczna, o ile w pierwszej połowie coś tam grali, o tyle w drugiej to była kopanina. Mnie dziwi to, że my awansując do Pucharów nie robimy żadnych wzmocnień, to mnie trochę boli i ma prawo boleć. Bo przynosimy wstyd na całą Polskę, taką grą, dobrze że ta Cracovia zagrała większą żenadę, bo pewnie tylko by na nas się wszyscy pastwili. Honor uratuje tylko wysokie zwycięstwo w Lubinie, choć patrząc na to jak Slavia gra z kontry, to mogą nas wypunktować, ok zachowuje spokój. Czekamy do czwartku.

Mnie za to zadziwia poziom niedorozwinięcia pewnych, wydawałoby się dorosłych ludzi. Boli cię brak wzmocnień? Jeszcze niedawno płakałes, ze wyrzucamy kasę w błoto a teraz chcesz znów to robić? Pomysł gościu czasami co piszesz, to naprawdę nie boli.
Ja nie wiem, może Ty innemu Zagłębiu kibicujesz skoro oczekujesz wzmocnień? Wydaje mi się, ze klub jasno nakreślił plany rozwoju na przyszłość, które nie zakładają nie wiadomo jakich transferów a już na pewno nie wchodzą w grę transfery gdzie trzeba zapłacić wysoka sumę odstępnego. Stad transfery Dziwniela i Madery, głośniejszych nazwisk nie ma się co spodziewać. Ale mimo wszystko pan lupus dalej chce trwonić kasę na nie wiadomo jakie transfery, na całe szczęście w klubie pracują mądrzejsi ludzie.
Przypomnę Ci tylko, ze Twoje wzmocnienia na puchary to kasa praktycznie w błoto, bo żeby coś zarobić na pucharach trzeba się dostać do fazy grupowej co nam za cholerę nie grozi. Wiec wzmacniać się na puchary do których trzeba dokładać to jest poroniony pomysł.
Niech ta drużyna najpierw ogra się na polskim podwórku.

Strefa czasowa: UTC + 1