zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 gru Pn 18, 17:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Miasto chce przejąć Zagłębie!
PostNapisane: 2014 lis N 02, 13:58 

Tak, i za 5-6 milionów przejmą klub, który jest właścicielem stadionu wartego ponad 130 milionów.
Do tego KGHM inwestował przez ostatnie lata w Akademię Piłkarską, aby ją teraz przekazać miastu.
(bo po co im akademia bez klubu :) )

No iście genialne rozumowanie...
(to nie do ciebie Lupus)

:lol: :lol: :lol:

Nie dość, że ktoś puścił plotę, to jeszcze teraz uparcie wypisuje o tym w komentarzach na wszystkich portalach.
Nie wiem jak wam, ale mi to przypomina akcję "nocnego plakatowania" miasta sprzed czterech lat.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2014 lis N 02, 15:00 

Interesująca wymiana zdań w komentarzach na Lubin.pl

Cytuj:
2 listopada 2014 godz. 14:26 - Staruch
Wszystko by wskazywało na to że plotę wypuścił Nowy Lubin
Zarówno miejsce publikacji, jak i komentarze zwolenników :) Działania istotnie na poziomie nocnego plakatowania... Ale co ja tam wiem... :)

2 listopada 2014 godz. 14:26 - Solar667
sprawdź najpierw.
Człowieku nie opowiadaj bzdet porozmaeiaj z rumunem czy innym l2006 a potem się wypowiadaj. Zapytaj kogoś skąd ta plotka i czy nie ma już pism na ten temat. Zasięgnij języka a się dowiesz. A nie teksty że paszkwili się nie komentuje. Tym bardziej sprawa do sadu i jazda. Jak PO plakaty rozwieszala to afera a teraz cisza . Dlaczego to sobie odpowiedz !

2 listopada 2014 godz. 14:29 - wrr
rr
NOWY LUBIN NIE ISTNIEJE

2 listopada 2014 godz. 14:31 - Ereroplok.
ech
Kolego Staruch co za bzdura. Nowy Lubin to historia minionej epoki. Ty kłamco ! Fakt jest taki że Raczyński się boi dementacji lub potwierdzenia ?

2 listopada 2014 godz. 14:33 - Staruch
Oooo, jaki obruszony...
:)

2 listopada 2014 godz. 14:35 - Jolantaa
pa pa Panie prezydencie
Ja oddam głos na Krzycha Kubowa bo chcę zmian. A Pan Raczyński boi się kibolom odpowiedzieć więc się ośmiesza. A szkoda. A tu jak niżej napisali ale N L to relikt który w wyborach nawet niestartuje.

2 listopada 2014 godz. 14:36 - Staruch
To już się boicie przyznać nawet
że startujecie w wyborach, i popieracie Kubowa? No proszę proszę...

2 listopada 2014 godz. 14:37 - mikiis
tak
Panie staruch pisze pan kłamstwa to każdy by się zdenerwował.

2 listopada 2014 godz. 14:37 - Staruch
A komentarz poniżej mojego tylko potwierdza to co napisałem
hahaha

2 listopada 2014 godz. 14:40 - MarcinRadecki
:-)
Panie Staruch ja Kubowa popieram i byłem w N L. A co to się ma do wszystkiego ? A w wyborach udziału nie biorę. Z niecierpliwością czekam kiedy Raczyński odpowie na zarzuty.

2 listopada 2014 godz. 14:41 - Staruch
Jak zechce, to odpowie
A smród i tak się będzie ciągnął za wami...

Nie wiem na ile w tym prawdy, ale coś w tym jest...
http://www.nowylubin.pl/node/92

PostNapisane: 2014 lis N 02, 21:08 

MarDro napisał(a):
Utwierdzasz mnie tylko w tym, co napisałem wyżej.
Łykasz jak pelikan wszystko, co ci ktoś podsunie.

Wszystko co napisałem jest prawdą! Zejdz więc na ziemię i ochłoń, bo zaczynasz robić za pożytecznego idiotę, chyba, że świadomie bronisz czyjegoś interesu.

Rzecznik miasta:
"Jeżeli ktoś w Klubie czuje, że to jest lepsze wyjście, żeby miasto przejęło Klub to czekamy na taką propozycję i jak trzeba będzie to oczywiście przejmiemy Zagłębie. To jednak musi być to propozycja z tamtej strony. Na razie takiej oficjalnej propozycji nie mamy."

http://naszlubin.pl/sport/5733-czy-mias ... ojeni.html

Poza tym po co ten twój elaborat o tym jak to 140 milionów długu miasta to fenomenalne osiągnięcie? Jesteś politykiem, który czaruje ludziom świat?
140 milionów to 140 milionów jak to ma pomóc w utrzymaniu klubu? Dla mnie jako kibica to informacja, która utwierdza w przekonaniu, że przejęcie przez samorząd Zagłębia to nie jest dobre rozwiązanie. Długi będą narastały, a sponsorska kasa z kombinatu prędzej czy później się skończy.

PostNapisane: 2014 lis N 02, 21:46 

MarcoV napisał(a):
Wszystko co napisałem jest prawdą!
[...]
Poza tym po co ten twój elaborat o tym jak to 140 milionów długu miasta to fenomenalne osiągnięcie?

A no właśnie po to, aby pokazać, że nie jest prawdą wszystko co napisałeś.

Skoro ktoś w pierwszym akapicie powołuje się na nieprawdę, (którą tak łatwo udowodnić), to cała reszta ma wartość papieru toaletowego.

Ja się powołałem na konkrety poparte źródłami - obiektywnymi (niezależnymi, spoza Lubina).
Jedyne na co ty się powołujesz, to gra słów.

Ostatnio edytowano 2014 lis N 02, 21:50 przez MarDro, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 2014 lis N 02, 21:49 

Gdzie napisałem nieprawdę, ty masz jakies problemy z rozumieniem?

PostNapisane: 2014 lis N 02, 21:53 

MarcoV napisał(a):

No może nie napisałeś bezpośrednio, ale się na to powołujesz...
I po co te nerwy?

Ostatnio edytowano 2014 lis N 02, 21:58 przez MarDro, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 2014 lis N 02, 21:56 

MarDro napisał(a):
MarcoV napisał(a):

No może nie napisałeś bezpośednio, ale zacytowałeś...

Tak dokładnie - zacytowałem. To nie ja odpowiadam za to co mówi rzecznik miasta.

PostNapisane: 2014 lis N 02, 22:00 

MarcoV napisał(a):
Tak dokładnie - zacytowałem. To nie ja odpowiadam za to co mówi rzecznik miasta.

I znowu błąd. Nie słyszałeś co mówił rzecznik miasta, tylko co napisał jakiśtam ktośtam.

PostNapisane: 2014 lis N 02, 22:08 

MarDro napisał(a):
MarcoV napisał(a):

I znowu błąd. Nie słyszałeś co mówił rzecznik miasta, tylko co napisał jakiśtam ktośtam.

Jakie znowu? :lol: Człowieku co ty masz za fazy?

Już ci powiedziałem, ja nie jestem politykiem, nie mam dostępu do ścisłego jądra. Nie jestem w stanie zweryfikować czy miedziowe.pl mija się z prawdą czy nasz lubin mija się z prawdą czy lubin.pl mija się z prawdą. Widzę natomiast, że ty doskonale wiesz, który portal należy do kogo i kogo należy słuchać.

PostNapisane: 2014 lis N 02, 22:13 

MarcoV napisał(a):
Już ci powiedziałem, ja nie jestem politykiem, nie mam dostępu do ścisłego jądra. Nie jestem w stanie zweryfikować czy miedziowe.pl mija się z prawdą czy nasz lubin mija się z prawdą czy lubin.pl mija się z prawdą.

I dlatego wierzysz we wszystko co przeczytasz?
:lol:

MarcoV napisał(a):
Widzę natomiast, że ty doskonale wiesz, który portal należy do kogo i kogo należy słuchać.

Lata doświadczenia 8)

PostNapisane: 2014 lis N 02, 22:23 

MarDro napisał(a):
MarcoV napisał(a):
Już ci powiedziałem, ja nie jestem politykiem, nie mam dostępu do ścisłego jądra. Nie jestem w stanie zweryfikować czy miedziowe.pl mija się z prawdą czy nasz lubin mija się z prawdą czy lubin.pl mija się z prawdą.

I dlatego wierzysz we wszystko co przeczytasz?
:lol:

Nie, dlatego nie interesują mnie twoje czarowania o tym, że wypowiedz rzecznika Mamińskiego na jednym portalu jest prawdziwa, a na drugim wymyślona. Żegnam.

PostNapisane: 2014 lis N 02, 22:44 

No, skoro są różne, to chyba nie ma bata... 8)

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 08:17 

MarDro napisał(a):
Tak, i za 5-6 milionów przejmą klub, który jest właścicielem stadionu wartego ponad 130 milionów.
Do tego KGHM inwestował przez ostatnie lata w Akademię Piłkarską, aby ją teraz przekazać miastu.
(bo po co im akademia bez klubu :) )

No iście genialne rozumowanie...
(to nie do ciebie Lupus)

:lol: :lol: :lol:

Nie dość, że ktoś puścił plotę, to jeszcze teraz uparcie wypisuje o tym w komentarzach na wszystkich portalach.
Nie wiem jak wam, ale mi to przypomina akcję "nocnego plakatowania" miasta sprzed czterech lat.

A moim zdaniem to właśnie Ty jesteś kretynem i w dodatku zaciekle bronisz obozu Lubin2006, ale po kolei...
Nie pajacuj, jeśli nie znasz faktów.
Po 1 nie zadne 5-6 milinów, a Kghm ma zostać sponsorem z umową na 5 lat i kasą rzedu 10-12mln rocznie.
Z kasy tej ma być rozdzielone na m.in. ręczną, która podobno już jest bankrutem.
Oczywiście Prezydent chciał by więcej niż te 10-12 ale Kghm nie chce dać.
Po 2 akademia zostanie w Kghm i na to beda dawac kase osobno.
Stadionu nie dadzą raczej Rakowi za free, bo oskarzą Kghm o niegospodarność, więc pewnie bedzie dzierżawa za 1zł, bo o to nie mozna sie doczepic.

Nie porównuj do jakiegoś zesranego plakatowania, bo kibice nie mają żadnego interesu w tym, poza tym to ktoś kibicom się wygadał z otoczenia Raka i stąd wyszła cała sprawa, którą potwierdzono wysoko w Kghm.
Zbyt dużo różnych ludzi z róznych środowisk potwierdziło te rewelacje, żeby była to nieprawda.
Skoro to ściema, to czemu portal Raka lubin.pl milczy?
Czemu Raku nie zdementuje tego jasno, tylko rzecznik wypowiada sprzeczne komunikaty w różnych mediach?
Nie zastanawia Cię to omnibusie?

Rozmowy się toczą od dawna, tylko wszystko po cichu, żeby nie wywołać burzy przed wyborami.
Ktoś z otoczenia Raka chlapnął i mleko się rozlało i teraz Lubin2006 nie wie co zrobić.
Prawdopodobnie spróbują przeczekać temat i udawać, że nic się nie stało, ale jednak się stało i kolego MarDro wkrótce się o tym przekonasz!
Prawdopodobnie w grudniu!
Chcesz się założyć?

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 08:25 

Czyli twoim zdaniem:

- KGHM chce się pozbyć klubu
- jednocześnie nie mając już klubu zostawić stadion, za który płacą miastu miliony podatku od nieruchomości

Czy to nie brzmi kretyńsko?

Przeczytaj to sam jeszcze raz i się zastanów...

PostNapisane: 2014 lis Pn 03, 09:40 

MarDro napisał(a):
Czyli twoim zdaniem:

- KGHM chce się pozbyć klubu
- jednocześnie nie mając już klubu zostawić stadion, za który płacą miastu miliony podatku od nieruchomości

Czy to nie brzmi kretyńsko?

Przeczytaj to sam jeszcze raz i się zastanów...

Nie moga oddać stadionu bo są spółką i zaraz ktoś by beknał za niegospodarność, a miasto ani nikt inny nie da im 120mln.
Wyobraź sobie, że można np. zwolnić klub z podatku w zamian za dzierżawe. Dalej brzmi kretyńsko?
Nie znam wszystkich odp. na temat przejęcia klubu, ale wiem dużo.
Większość to zakulisowe rozmowy, o których dowiemy się za kilka miesięcy.
Kghm chce od dawna sprzedać Zagłębie, jednak nikt im nie da 120mln za stadion nawet jak dadzą klub gratis!
Więc dogadali się z miastem.
Raku zaryzykuje, alę będzie miał kolejny przytułek dla kolesi, którzy robią się coraz bardziej łapczywi.
Niektórzy z jego świty zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i ciągle im mało.
Chodzą słuchy, że ktoś z radnych się niechcący wygadał po alkoholu, że ma rządzić Zagłębiem niedługo.
Dalej nie ma to sensu dla Ciebie?
No to już nie wiem jak mam CI tłumaczyć.
Zresztą przekonasz się o tym niedługo.
Oby nie było za późno wtedy.
Tylko wtedy niech nikt z niedowiarków nawet nie piśnie na temat złej sytuacji ZL!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1