zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 paź Pt 19, 07:39

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 06.04.2013 18:00
PostNapisane: 2013 kwi N 07, 19:34 

MKS1946 napisał(a):
{...} Na stadionach, np. na Legii jest wybor, sa one sprzedawane w boxach i sa stoliki gdzie mozna to zjesc. U nas sprzedaje sie to w namiotach, je sie na kolanach a same jedzenie pozostawie do oceny innym {...}

Nie wiem gdzie były te stoliki na Legii bo ja na murku jadłem i piłem kawę :D

PostNapisane: 2013 kwi N 07, 21:10 

Ale obsługa i szybkość zakupu czegokolwiek pozostawia wiele do życzenia. Jedna Pani + kasa to chyba za mało. To wie kto chciał coś kupić na naszym obiekcie. Ale widocznie firmie "Lubinpex" nie zależy na dużej i szybkiej sprzedaży.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2013 kwi Pn 08, 08:55 

I co Pawłowskiego nie ma i znów porażka ? Beznadzieja i syf, pierwszą połowę oglądałem, potem internet mi wyłączyli bo nie byłem w Lubinie i czytałem że bez ambicji zagrali, taki syf na boisku trzeba szybko po sezonie posprzatać i zmniejszyć płacę bo znów wraca stare, zesrani już w szatni bo to Legia...Żal oglądać taką grę, nadal nie ma kreatywnego pomocnika, Jeż tylko dogrywać umie, jest wolny, statyczny, Hanzel to walczak, Trochim się nadaje ale do jedzenia pączków, Bilek to rzemieślnik, nadal nie ma gościa takiego jak w Mila w Śląsku czy kiedyś Iwanski w Zagłębiu, oprócz Błąda i walczącego Papadopoulosa nie ma nikogo kreatywnego co potrafi strzelić, podać, wyprzedzić, znów grozi nam miejsce 8-12 z naciskiem na 12... Smutna prawda ale my nie mamy drużyny na czołówkę, skoro Costa rozmawia sobie z Prezesami Lecha, Pawłowski chce powalczyć o inny klub a jeszcze inni próbują udawać że należy im się nowy kontrakt, a Pan Wojtala niech przestanie jeździć po studiach N- Sportu i komentowac mecze Ligi Mistrzów tylko niech się wexmie za robotę bo tutaj latem widze będzie dużo roboty, szrot trzeba powywalać i zbudowac ciekawy zespół, pozostało sporo spotkań trzeba jeszcze poczekać z ostateczną oceną ale na razie lecimy po równi pochyłej.

PostNapisane: 2013 kwi Pn 08, 10:22 
Administrator

no i kolejny raz serce kibica dostalo mocnego kopa po tym co zobaczylismy na boisku.
Chcialo im sie tylko 15min. Pozniej gramy na remis a w II polowie gralismy aby utrzymac 1:0... :| a i to nie wyszlo.

Im sie nie chcialo to i mi nawet nie chce mi sie podsumowywac wszystkich z osobna. Na szczegolny komentarz zasluguje Adrian Blad. I to wcale nie dlatego ze zagral jakis wybitny mecz, bo nic procz biegania i walki (to drugie go bardziej wyroznialo na tle innych) w tym meczu nam nie pokazal, ale:

Re: Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów / 01.04.2013 13:30
KOtzU!: "tez moim zdaniem Adi powinien zagrac caly mecz na prawej stronie wraz z kolegami ktorym sie akurat a danym dniu CHCE sie grac.

Tym razem checi u reszty kolegow nie bylo widac, a Legia to nie Ruch ktoremu strzela sie bramki wedle zyczenia, wiec Adi cudow nie zdzialal.

Misza - ponioslo Cie, tak jak Ci to juz Roy_Keane wytlumaczyl Bilek biega do czasu gdy nie trzeba postawic wszystkiego na jedna karte (choc w tym meczu Hapal dokonal tej zmiany za pozno). Tym razem Rakowski pokazal sie dobrze w jednej akcji. Konczac jednak mysl o Bilku, chce jeszcze tylko dodac ze ten koles jak nie ma sil to faktycznie prosi o zmiane, a nie truchta jak Lukasz w meczu z Legia pozorujac tylko gre. Hanzela brakuje juz nam od roku, gdzies wzial i zwinal sie ze swoimi przeblyskami. Po dobrym wystepie z Pogonia, po meczu z Piastem pisalismy:
KOtzU! napisał(a):
Johnu napisał(a):
Mam dziwne przeczucie, ze zabrakło wczoraj Hanzela ( zaraz mnie zjecie pewnie). Wczoraj nie mielismy srodka pomocy i moze dla tego nasze skrzydla wygladaly tak slabo. Malo ktory pilkarz mnie wkur..... tak jak Hanzel, ale chyba zabraklo tego goscia pomiedzy Bilkiem i Jezem. Wilczek chyba sie nie spisal.
masz dobre przeczucie.
to jednak bylo to mydlenie oczu, nam kibicom. Hanzel na wiosne nie wnosi nic do zespolu. Jezeli tak bardzo Trochim sie nie nadaje (usiadl juz na lawce, a po strzeleniu bramki w ME na 1:0 zszedl po 45min - wiec moze go zobaczymy w meczu z Korona), to niech miejsce Lukasza od poczatku (a nie przy stanie 2:0) zajmie Arek Wozniak - skutecznie to robil w tamtej rundzie.

Trzeba jednak zaznaczyc ze powtarzalnosci Hanzelowi nie brakuje:

Re: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (-) / [b]23.11.2011[/b]
"KOtzU!": 60minuta. No i po meczu. przy stanie 1:0 jeszcze byla nadzieja.
Szkoda ze Hanzel tak pieknie wypracowal Legii kontre *na 2:0

Przegrana zasluzona, bramka na 1:0 musiala wpac, tyle farta co mielismy wczesniej - dwa slupki w pierwszej polowie - to musialo sie zemscic.
90minut dla Tuncheva to bylo za duzo, ale na Csabe Horvátha chyba nie ma tez co liczyc po przegranym meczu 1:4 w ME. Kicha... nie mamy obrony.

Zagłębie Lubin - Pogoń 3-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1-1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2-1
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 0-0
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzow 2-3
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-0
PP z Ruchem 2:2(r) i 1:0(p)

Bramek jedynie nie tracimy z Pogonia (ktora to ich na wiosne ich nie strzela... przepraszam 90minuta w meczu z Lechia Andradina wykorzystuje karnego) i Widzewem (dwie bramki na na wiosne Pawlowskiego... Bartka w dwoch przegranych spotkaniach).Tragedia. Jak juz spomnialem - nie mamy obrony. 6 spotkan na wiosne w lidze to 7 straconych bramek + puchar kolejne 3. Razem wychodzi ze w srednio na mecz musi wpac nam wiecej niz jedna bramka 1.25. To bardzo duzo biorac po uwage ze ostatnie 7 ligowych spotkan na jesien to bilans 5 straconych bramek.
start na jesien:
6k 1z 2r 3p 5-10
start na wiosne:
6k 2z 2r 2p 8-7

Po porazce z Legia mozna podsumowac ze gramy ciut lepiej niz jesienia, ale taki start rundy chyba na ten moment nikogo nie zadowala (no chyba ze pilkarzy :| )
Zobaczmy jeszcze na tabele:

11. Zagłębie Lubin 21 26
12. Widzew Lódz 20 23
13. Pogon Szczecin 21 22
14. Ruch Chorzów 21 22
15. Podbeskidzie Bielsko-Biala 21 15
16. GKS Belchatów 21 13

Do tej pory patrzylismy ile nam brakuje do pucharow. Ale po niekorzystnym wyniku w Kielcach i Poznaniu moze sie okazac ze wyladujemy tuz nad kreska spadkowa, co bedzie oznaczac ze bedziemy 14 sila ekstraklasy a gorsze od nas bedzie tylko walczace o utrzymanie PBB i GKS Belchatow. Tak jak w dwie kolejki wskoczylismy z 14 na 8 tak teraz mamy tendencje spadkowa i mozemy spasc z 9 na 14 w 4kolejki (dwie juz za nami). Zespoly Widzewa Pogoni i Ruchu maja od nas lepszy bilans w dwumeczu.

Cytuj:
Pavel Hapal: Aby wygrać (na Legii) trzeba zapierd...ć
ja pozwolilem sobie dac w nawias nazwe zespolu, bo teraz przed nasza druzyna jest wizja taka, ze w kazdym meczu czy to Legia pretendujaca do mistrzostwa czy to Belchatow broniacy sie przed spadkiem (na wiosne stracili tylko 1 bramke) to trzeba zapierd...ć zeby wygrac z kimkolwiek.

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2013 kwi Pn 08, 12:34 

Przecież Hanzel po jednym ola boga ok. 25m "sprincie" :shock: (oczywiście przegranym na rzecz rywala, który startując był prawie 2m za nim) nie miał sił aby wrócić na własną połowę za przeciwnikiem. Nie mówiąc już o kontrze znowu na stronę Legii. Zresztą niemal cały zespół pod względem motorycznym ustępował rywalom.
Różnica klas widoczna na boisku.

PostNapisane: 2013 kwi Pn 08, 21:36 

KOtzU! napisał(a):
no i kolejny raz serce kibica dostalo mocnego kopa po tym co zobaczylismy na boisku.
Chcialo im sie tylko 15min. Pozniej gramy na remis a w II polowie gralismy aby utrzymac 1:0... :| a i to nie wyszlo.

KOtzU!, jeśli i Twoja wyrozumiałość się kończy to rzeczywiście nie jest zbyt ciekawie. Do tej pory we wszystkim próbowałeś szukać dobrych stron, a tym razem przedstawiłeś po prostu fakty.
Ale już na niewielu one robią wrażenie. Tak jak napisałem wcześniej nasze Zagłębie przeciętniactwem stoi. Dobre w naszym przypadku są chyba jedynie zarobki piłkarzy i może chęci, co niektórych. Za nami 21 kolejka, a my zajmujemy zaszczytne 12 miejsce. Za naszymi plecami tylko 4 drużyny, w tym 3, które już w tym sezonie zdążyły nas ograć :(
Na pocieszenie tylko powiem, że do medalowego pudła nadal nam trochę bliżej, niż do spadkowej pozycji. Niewiele się już spodziewam.
Chyba jedyny w tej chwili konkretny cel na ten sezon, to taki żeby drugi raz ograć Śląsk i za to pozostaje trzymać mocno kciuki.

PostNapisane: 2013 kwi Pn 08, 22:10 

A ja sie tak postarałem jak pisałem swojego pierwszego posta w tym dziale :cry: no kurde, nie fair... Ale ok, nic się nie stało, dobra marzenia miałem :D (Tak samo jak wtedy kiedy szedłem na studia),nawet do kościoła poszedłem :D No dobra, prawie, gdyby w żabce nie zrobili cholernej promocji na 4opak Warki to bym na pewno tam doszedł :D no ale rzeczywistość znowu ugryzła nas wszystkich w zad :wink: Wynik 2:0 przy stylu gry naszej kochanej ekipy tak jak powiedział nasz trener jest i tak dość korzystnym wynikiem. Nie będę oceniał każdego grajka z osobna, ja uważam że jak przegrywamy to przegrywamy całym zespołem. Nie oceniam czy Gliwa miał słabszy dzień, czy Adi zawalił, czy nawet że wychodzimy bez podstawowych zawodników :wink: Ale, taki kubeł zimnej wody się przyda. Szło nam zaj..., potem Ruch, teraz Legia. Mam nadzieję że wyciągnięto wnioski z tego meczu. Spokojnie Panie i Panowie, to nie koniec rozgrywek, wiemy wszyscy jaka jest nasza Ekstraklasa :wink: Tutaj nigdy nic nie wiadomo, nie rozpaczamy, trzymamy się dalej, i liczymy na wygrane w kolejnych spotkaniach :D A teraz, jeżeli taka osoba jest na forum. Podczas meczu z lekkiego zdenerwowania, że się tak wyrażę wyj... przez okno przez przypadek buta kumpla, "Lewy but z żółtym logiem NIKE" i spadł on do któregoś z ogródków przy Parku Jana Pawła II. Jeżeli taka osoba jest na forum proszę o kontakt, gdyż, ponieważ, becouse, niestety kolega nie ma jak wyjść z domu. Przynajmniej nie miał jak mnie gonić jak uciekałem na PKS do Wrocławia, no ale do domu wracam na mecz z Koroną, i chciałbym dotrzeć na stadion o własnych nogach (Niby buty za 300 zł, ale mógł pomyśleć zanim wymyślił durną zabawę w napieprzaniu mnie po łbie tym gów.. ) :mrgreen:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1