zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Pn 10, 17:22

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów (1-0) / 16.11.2012
PostNapisane: 2012 lis Pt 16, 22:03 

Misza napisał(a):
Przed tv nic nie było widać bo trzeba było iść na mecz, a nie wielkich kibiców zgrywać przed telewizorem...
A co do meczu wygrana nam się należała. Hanzel ostry kąt i bramka. Na wiosnę nie chcę widzieć Liry, Senasa oraz Gliwy. Na nockę można iść z podniesioną głową - nawet robić się chce :D

nie zawsze można, mimo karnetu

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2012 lis Pt 16, 22:19 

Z racji miejsca zamieszkania na stadion nie mogłem się wybrać, ale cieszy mnie nawet to wymęczone 1:0.

Odrobinę się obawiałem o wynik przyznam szczerze. Wiadomo jak to jest w tej naszej śmiesznej lidze...przychodzi nowy trener i drużyna się zmienia nie do poznania. A Probierz to taki trener bazujący na krzyku, podskakiwaniu i efekcie nowej miotły więc Bełchatów może być w tych kilku początkowych spotkaniach groźny.

PostNapisane: 2012 lis Pt 16, 22:55 
Administrator

zabraklo mi w dzisiejszym meczu nieustepliwosci - w tym aspekcie znacznie wiecej pokazali gracze z Belchatowa.
Widzielismy juz spotkania podobne do dzisiejszego - tam jednak pech nie opuszczal nas do ostatnich minut. Dzis niewiele brakowalo zeby GKS wydarl nam 2pkt i przykleil nas do strefy spadkowej. Dzisiejszy wynik pozwala nam jednak gonic "peleton".

Dobry mecz Banasia, ktory po spotkaniu wygladal jakby zszedl z ringu a nie z boiska ;) Tuncheva - grozny pod bramka przeciwnika i Vidanowa - aktywny z przodu. Przecietny (lub w jego stylu) mecz Rymaniaka - choc malutki plus bym mu postawil - bo staral sie chociaz grac do przodu i kilka razy zapuscil sie pod pole karne rywala - z zupelnie dla niego nieznanej lewej strony boiska (w pomocy).

Co jak co - ale Bilek zaczyna wracac na dobra droge, co pokazal juz w meczu z Gornikiem.
Hanzel... moglo byc lepiej w grze do przodu, ale elegancka bramka podwyzsza jego ocene, dobrze ze pomagal kolegom w rozbijaniu atakow przeciwnika.
Malkowski... uwazam, ze jego ocene zanizaja mu zadania defensywne i aktualnie... Rymaniak. Chlop cofa sie, pomaga w obronie do przodu tez wyrwie pare razy, gdyby jednak cos grozniejszego sie dzialo po jego akcjach... mam tu na mysli szanse bramkowe, bylo by o wiele lepiej.
Pawlowski... widac dzis bylo ze Szymek jest zmeczony konczacym sie tygodniem. Dobry mecz w Zabrzu, 30min w reprezentacji (ktorego to wystepu z szacunku do niego nie bede komentowal), stres i podroze zwiazane z tym wydarzeniem nie pomogly mu dzisiaj w grze. Nie bylo widac w nim swiezosci - choc szacunek za to ze pomimo zmeczenia do konca staral sie wycisnac z siebie cos w okolicach 90% swoich mozliwosci. Kilka fajnych akcji, asysta przy bramce. Biorac pod uwage okolicznosci - dobry wystep.

Arek Wozniak... no i tu sie juz przyczepie. Grajacy na pozycji pomocnika (?) nasz napastnik nie popisal sie skutecznioscia ani w dzisiejszym meczu - podobnie jak tego nie zrobil w meczu z PBB. Dwa tygodnie temu mial 99% okazje wyprowadzic nasz zespol na 1:0 i jak to sie mowi wszystko moglo sie potoczyc wtedy inaczej. Dzis rowniez 99% okazja zakonczyla sie nie bramka a pilka odbijajaca sie od poprzeczki. Serce sercem, walka walka a szczescie(?) i instynkt strzelecki zawodzi juz trzeci miesiac. Widac w Zaglebiu juz od jakiegos czasu mamy pecha do napastnikow - bo bramki strzelaja glownie dla nas pomocnicy. Ok, Arek mimo ze nie zagral to jednak byl na zgrupowaniu U-23 - to napewno cos go kosztowalo (tak jak Pawlowskiego), a podobno nie zagral przez kontuzje plecow. Nie mniej jednak brak jego goli powolutku mnie zaczyna niepokoic.

Jeszcze licze na to, ze zrobi cos z tym Papadopulos... ktoremu dzisiaj gralo sie wyjatkowo ciezko. W pierwszej polowie kilka fajnych klepek (nawet z Malkowskim), lecz okrutnie obijany w calym meczu przez rywali (czego we mgle wciaz nie zauwazal sedzia ) nawet nie mial sil wygrac pilki sam na sam ze Stachowiakiem (2.polowa). Ok... w kazdym meczu bramki nie musi strzelac ;)

Rezerwowi:
Lira w odroznieniu od Malkowskiego mial grozniejsze dosrodkowania (tak wiem, na sile staram sie szukac pozytywow). Lecz nie wiem co jeszcze mozna znalesc zeby doszukiwac sie w nim jakis nadziei na lepsze gre (z korzyscia dla celego zespolu).

Sernas - najpierw krotka opinia na temat jego powolania... a w zasadzie odwolania do reprezentacji. Na prosbe zespolu zostal zwolniony z wystepu/zgrupowania narodowej reprezentacji. Tylko po co? Po to zeby w Zabrzu pobiegal 3.minuty a dzis 15? Naprawde tego nie rozumiem. Podczas swojego wystepu na plus mozna mu zaliczyc jedynie wywalczony rzut wolny w okolicach pola karnego (nomen omen za ktory przeciwnikowi nalezala sie min. zolta kartka). Nie wpominajac jego skutecznosci strzeleckiem (bo i nie ma co wspominac) to po charakternym i nieustepliwym Sernasie z poprzedniego sezonu zostaje coraz mniej. Jeszcze dwa takie spotkania i bedzie "po Sernasie".

Kowalski-Haberek... no swietny wystep, wrecz sie rozplywam ;) A tak na serio - to uwazam ze powinien dostawac coraz wiecej szans - ot chocby te 15min Sernasa.

o.... zapomnialem o Gliwie - no coz jakos wyjatkowo duzo roboty dzis nie mial, mecz na 0 - wiec ma plusa :)

Sedzia - wyjatkowo slabo prowadzil dzisiejsze zawody i nie tlumaczy tego zadna mgla.

Panowie - jako cala druzyna dostarczyliscie mi dzis sporo emocji. Fajnie ze wygraliscie - tym bardziej ze powinno to zwyciestwo tym bardziej Was uswiadomic ze gra sie do konca. Co ciekawe do konca obylo sie bez zbednej nerwowosci. Slowa wobec niektorych graczy chcialbym zeby byly potraktowane jako konstruktywna krytyka. Bo nie oszukujmy sie - wygrac 1:0 z GKS na 3min przed koncem napawac hurra optymizmem jakos specjalnie nie moze. Zwyciestwo dzis Wam sie nalezalo, bo napewno 1pkt dla Belchatowa bylby z przebiegu calego spotkania niesprawiedliwy.

natepne wyzwanie :
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin i tu podobnie jak tydzien temu napewno nie zagramy w roli faworyta. Tym razem jednak - w odroznieniu od meczu PP, zespol z Warszawy wystapi pewnie w pelnym skladzie. Lecz 9pkt. w czterech ostatnich spotkaniach powoli rozbudza nasze nadzieje na dobry wynik. Przy odrobinie szczescia kto wie, kto wie...

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2012 lis Pt 16, 23:52 

Oprócz tego że mecz się odbył, to nic ciekawego raczej napisać nie można :(
Cieszą 3 pkt i to najważniejsze.
Pozdrawiam

PostNapisane: 2012 lis So 17, 10:00 

Ja sie pytam czym Lira wczoraj pozytywnie zaskoczył ? Siedziałem wzdłuż linii przy której biegał,jest tragiczny,nie umie nawet zwodów zrobić,kiedy jest typowa kontra gdzieś się chowa zamiast uciekać do przodu by dostać piłkę,jeśli Lira "pozytywnie " zaskoczył to ja nie chcę oglądać w Zagłębiu takich transferów jak on,jak dla mnie najsłabszy na boisku,zwłaszcza że widziałem go jak na patelni,więc skończmy z tymi zachwytami,bo kopnął raz dobrze piłkę...Co do meczu,odbył się i o dziwo wygraliśmy,grając cierpliwie,zasłużenie,ta mgła strasznie przeszkadzała a do tego "Pawłowski" nie zagrał nic nadzwyczajnego ale dograł piłkę,Hanzel zachował się jak rasowy snajper i mamy 3 punkty,nic dodać nic ująć.

PostNapisane: 2012 lis So 17, 11:33 

Zdjęcia z meczu Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów

PostNapisane: 2012 lis So 17, 13:50 

NaszaLigapl napisał(a):

chyba tytaj:http://s4-amsterdam.accountservergroup.com/~wisnia/album585/

PostNapisane: 2012 lis Pn 19, 07:24 

filmiki z pątkowego meczu :
http://youtu.be/pYTqI_-8u2M - doping
http://youtu.be/XKdJZPFiawo - konferencja prasowa
pozdro all

PostNapisane: 2012 lis Pn 19, 10:12 

Wynik cieszy bardzo. Dobrze byłoby podtrzymać serię do końca rundy jesiennej.
Nie rozumiem tylko dlaczego Hanzel zamiast podawać w okolicę "5" chciał trafić w bramkarza :P
Chyba, że to nasz lubiński władca "Matrixa" :?:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1