zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 gru Pn 10, 16:18

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko Biała ( - )/03.11.
PostNapisane: 2012 lis So 03, 18:18 

dawno w Lubinie nie było takiego drukarza. zrobil wszystko, co mógł, by pomóc PBB...

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2012 lis So 03, 18:27 

Krótko: 3/4 składu frędzelek...ać! SERNIK: wypad na Litwę i oddaj mi kasę! Twoja miesięczna pensja to połowa mojego kredytu za mieszkanie, przynajmniej kasa nie pójdzie na marne! GLIWA tchórzu nawet nie miałeś odwagi podejść! Jesteś hańbą dla bramkarskiego zawodu! A RYMANIAK to największe drewno jakie widziałem w Zagłębiu od wielu lat! K.rwica bierze człowieka po takim meczu. Teraz nie mam wątpliwości, tylko spadek może uratować ten klub...

PostNapisane: 2012 lis So 03, 18:43 

Dzisiaj bylem ostatni raz na meczu dopoki w klubie beda Pan Bestrzynski i Pan Grabon a druzyna bedzie oparta na tych samych zawodnikach typu Rymaniak Gliwa i Pawlowski.
Pamietajcie ze dla wielu z nas Zaglebie jest czyms wiecej niz tylko przyjscie i ogladaniem kolejnego waszego zenujacego widowiska. Tak jak wiekszosc z osob siedziacych kolo mnie zostawilem karnet na siedzeniu a Pan Bestrzynski moze isc i go sobie wziasc. Przez 3 sezony odkad tutaj jest, zostawiam go drugi razy a na Zaglebie chodze/chodzilem przez 20 lat.

PostNapisane: 2012 lis So 03, 18:47 

MKS1946 napisał(a):
Dzisiaj bylem ostatni raz na meczu dopoki w klubie beda Pan Bestrzynski i Pan Grabon a druzyna bedzie oparta na tych samych zawodnikach typu Rymaniak Gliwa i Pawlowski.
Pamietajcie ze dla wielu z nas Zaglebie jest czyms wiecej niz tylko przyjscie i ogladaniem kolejnego waszego zenujacego widowiska. Tak jak wiekszosc z osob siedziacych kolo mnie zostawilem karnet na siedzeniu a Pan Bestrzynski moze isc i go sobie wziasc. Przez 3 sezony odkad tutaj jest, zostawiam go drugi razy a na Zaglebie chodze/chodzilem przez 20 lat.

Do kolegi ignoranta. Pawłowski gra z nr 23.

PostNapisane: 2012 lis So 03, 18:55 

Bardzo dobrze wiem z jakim numerem gra i ze jest najlepszym oprocz czeskiego greka zawodnikiem. Ale mam dosyc frędzelek jego fochow i bycia gwiazda lubinska i wiecznym mlodym talentem.
Ignorantem mozesz nazywac osoby, ktore tam graja i ktore nim kieruja bo frędzelek trzeci rok z rzedu przy takim budzecie my bedziemy walczyc o utrzymanie.
Pamietam jak w 94 lub 95 roku zanosilismy razem z kolegami ze starego mlyna pieniadze i jedzenie pilkarzom bo klub byl w upadlosci i pilkarze wkladali w mecze cale serce, myslac na boisku i przede wszystkim chcieli cos osiagnac a nie z lokcia bili kelnerow ktorych powinni pocisnac 5 0. Dzisiaj pilkarz ktory zarabia pewnie okolo 30 tys wbija pilke do wlasnej bramki a jego kolega ktory ma podobno 90 tys zl nie potrafi kopnac do pustej bramki.
Tak jak inni, mam dosyc. Nie pozwole sobie pluc w twarz.

PostNapisane: 2012 lis So 03, 19:02 

MKS1946 napisał(a):
Bardzo dobrze wiem z jakim numerem gra i ze jest najlepszym oprocz czeskiego greka zawodnikiem. Ale mam dosyc frędzelek jego fochow i bycia gwiazda lubinska i wiecznym mlodym talentem.
Ignorantem mozesz nazywac osoby, ktore tam graja i ktore nim kieruja

O jakie osoby które tam(czyli gdzie) grają ci chodzi?
Jakich fochów?
Mógłbyś się wypowiadać precyzyjnie?

PostNapisane: 2012 lis So 03, 19:23 

Ciekawe widowisko 8)
Nasz kapitan chyba za często trenował obok Rymaniaka. Bramka z niczego.
Słupek Jeża, Pawłowskiego. Poprzeczka Małkowskiego. Setka Woźniaka, Sernasa (ma ten instynkt snajpera heh). Możliwe, że coś pominąłem.
Zachowanie Jeża przy kartce - tragedia. Szkoda, bo się ostatnio rozkręcił.
"Mur" ustawiony przez Gliwe to jakiś melodramat. No ale strzał też pierwsza klasa. Pozatym całkiem dobry mecz w jego wykonaniu.
Poraz kolejny na plus Papagol ;]

Widać było, że im zależało, chcieli dążyć nawet do strzelenia zwycięskiego gola grając w 10!
Szkoda, że ok 80 minuty zabrakło już sił.
Dzięki za walke!

Sędzia - brak słów

PostNapisane: 2012 lis So 03, 21:24 

Co w ogóle zrobił Jeż zrobił że dostał czerwo? Nie pokazali powtórki. Sędzia to nieporozumienie. Nie wiem dlaczego wy dalej narzekacie na Pawłowskiego, najlepszy zawodnik na boisku, może nie grał super, bo nikt nie grał ale robił wiatr z przodu, starał sie.

PostNapisane: 2012 lis So 03, 21:35 

Jedno co mi się nasuwa to to że nie mamy bramkarza na poziomie. Gliwa co wybronił w tym meczu to jego, chwała mu za te interwencje, ale takich błędów jak przy wolnym w 90 minucie juniorzy młodsi unikają. Podstawowy błąd. Pomijając już fakt jakie wpadki miał we wcześniejszych meczach.
W końcówce zabrakło albo sił albo woli walki. Czegoś zabrakło aby szale zwycięstwa przechylić na naszą stronę.

Pozdrawiam

PostNapisane: 2012 lis So 03, 21:36 

Zdjęcia z meczu Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

PostNapisane: 2012 lis So 03, 21:58 

Tak sobie myślę, że może faktycznie spadek na jeden sezon na zaplecze Ekstraklasy dobrze by zrobił temu klubowi ? Bo nie wiem jak innych, ale mnie naprawdę męczy już to powoli...
Cytuj:
Pavel Hapal: Krótko. Myślę. że graliśmy dzisiaj bardzo dobrze, stwarzaliśmy sytuacje. Naszym problemem jest to, że nie wykorzystaliśmy tych okazji w pierwszej połówce, a po naszym błędzie straciliśmy bramkę. Trzeba wspomnieć o czerwonej kartce. Ja jeszcze nie widziałem tej sytuacji, ale piłkarz zrobił to, co zrobił i był to z pewnością błąd. Miało to odzwierciedlenie w naszej grze. W drugiej połowie w dziesięciu chcieliśmy grać do przodu, musieliśmy odrabiać wynik. Tak też się stało, bo udało się strzelić na 1:1, a z końcówki meczu jesteśmy nie zadowoleni, ale o tym porozmawiam z zawodnikami, a nie na konferencji. Gratulacje dla drużyny przeciwnika, dziś wygrała drużyna gorsza, a lepsza zdobyła zero punktu

Naprawdę, mam już dość, praktycznie ta sama śpiewka u Hapala, "mieliśmy okazje", "mogliśmy zdobyć więcej bramek od przeciwnika", "zabrakło wykończenia". Mogę tak cytować praktycznie każdy mecz tego sezonu... To naprawdę dobijające co się teraz dzieje. Według mnie tutaj już nie powinien reagować nawet zarząd, bo widocznie jest zbyt mało ogarnięty. Tutaj powinien wypowiedzieć się już KGHM :!:

PostNapisane: 2012 lis So 03, 22:18 

Brak słów,co z tego że dobrze grali ? Banaś załatwia nam drugi mecz z rzędu,najpierw wyłożył główeczką piłkę Ubiparowi a potem pięknie się zachował przy bramce dla Podbeskidzia,najgorsze ze w obronie mamy straszne luki,Reina to zawodnik nie nadajacy się na ten poziom,chory Costa,Rymaniak - dziś widzieliśmy jakiej to klasy piłkarz,nie oszukujmy się ale miało być lepiej a jest cały czas bardzo źle,nie wiem czy pozytywem jest to że być może mamy w koncu klasowego napastnika,bo wyróżniłbym dzisiaj jedynie Papadopoulosa,za całokształt,ganie Jeża bo pewnie osłabi zespół na kolejne mecze,tragiczne zachowanie,zachował się jak szczeniak,konsekwencje też powinny zostać wyciągnięte...Mieliśmy słupki,poprzeczki,strzały,akcje a nie mamy nawet punktu,bardzo boli.Na koniec,poziom sedziowanie,żenujący,ten Pan niech lepiej zmieni zawód,w ogóle nie czuł gry,przerywał akcje,nie dawał piłkarzom pograć,zagubiony jak samotna owca,straszne babole dziś walił,no ale Zagłębie w tym sezonie do niczego nie ma szcześcia...Żal na to patrzeć bo z gry można doszukiwać się pozytywów,ale jeśli po 10 kolejkach mamy 5 punktów,TRAGEDIA.

PostNapisane: 2012 lis So 03, 23:50 

To już jest koniec , nie ma już nic, jesteście wolni ,nie chcemy was panowie prezesi,działacze,trenerzy,menadzerowie i pilkarze !

PostNapisane: 2012 lis N 04, 07:53 

polak17_17 napisał(a):
Jedno co mi się nasuwa to to że nie mamy bramkarza na poziomie. Gliwa co wybronił w tym meczu to jego, chwała mu za te interwencje, ale takich błędów jak przy wolnym w 90 minucie juniorzy młodsi unikają. Podstawowy błąd. Pomijając już fakt jakie wpadki miał we wcześniejszych meczach.
W końcówce zabrakło albo sił albo woli walki. Czegoś zabrakło aby szale zwycięstwa przechylić na naszą stronę.

Pozdrawiam

Najgorsze, że identyczny błąd z ustawieniem muru i siebie Gliwa popełnił już w meczu z Koroną.
Wtedy co prawda wybił piłkę na słupek (albo poprzeczkę) ale Korzym z bliska wpakował piłkę do siatki.

PostNapisane: 2012 lis N 04, 09:46 
Moderator

Po tej porażce to jestem o wiele bardziej wkurzony niż rozczarowany. Do zespołu jako całości nie można mieć zastrzeżeń. PBB nie istniało tak naprawdę w całym meczu, nawet gdy graliśmy w 10. Chyba tylko niezmierny pech sprawił, że do 10 min nie było już 3:0 dla Zagłębia. Poprzeczka, słupki albo minimalnie obok słupka. Podobała mi się szybka wymiana podań, mądre rozgrywanie piłki i dużo prostopadłych podań. Zagłębie niewątpliwie dominowało. Niestety wyjaśnić nie potrafię jak to możliwe, że piłkarze popełnili 2 błędy (Banaś i Gliwa) i od razu tracimy 2 bramki. Po dobrej grze przegrywamy jak najwięksi frajerzy :(

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1