zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 paź Śr 24, 03:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zagłębie Lubin - Widzew Łódź (1-0) / 16.03.2012
PostNapisane: 2012 mar So 17, 08:44 

Cieszą punkty ale w 1 połowie tak grać nie możemy, na drugą już się całkiem przyjemnie oglądało, tylko wydaje mi się, że ofensywni pomocnicy powinni częściej podchodzić pod napastnika bo jest on osamotniony i szczerze powiedziawszy nic zrobić nie może. Jak dla mnie na wielki minus Lira i Pawłowski który powinnien dawać więcej drużynie,a gra mocno przeciętnie. Jednak brawa dla zespołu za ambitną walke do końca i szczerze powiedziawszy nie pamiętam już kiedy takie emocje przeżywaliśmy na naszym stadionie bo takie zwycięstwo smakuje najlepiej :wink:

Teraz mega mobilizacja na ŁKS bo w tym meczu liczą się tylko 3 pkt!

PostNapisane: 2012 mar So 17, 09:27 
TROLL
TROLL

Ja na oceny sie nie porywam bo i po co ! progres za Hapala widac gołym okiem a dla wiekszych optymistów jakim i ja jestem nawet widac kątem oka :D na przyszlość aby nie było malkontentów a i z mojej strony również pamietajmy ze prowadzenie zespołu extraklasy to nie taka prosta sprawa jak by sie wydawało i nie kazdy powinien taki zespół prowadzic ! ostatnimi sezonami w naszym klubie zatrudniano prezesów a raczej ludzi prezesopodobnych , trenerów raczej wfistów i oczekiwano gry na poziomie extraklasy , Hapal pokazuje jak nalezy taki zespół prowadzic i chyba nikt nie ma watpliwosci że roznice widac !

Może tylko dodam że mecz jaki ogladaliśmy w drugiej połowie z dobrze ustawionym Widzewem w obronie to było Zagłębie jakie chcemy ogladać , choc jeszcze pracy przed Hapalem jest co zresztą on sam o tym najlepiej wie i nie tylko on , całość to prezes i zarzad jak te wszystkie tryby bedą sie zazebuiały wtedy o sukces bedzie łatwiej !

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2012 mar So 17, 10:38 

szczęśliwe zwycięstwo ale zasłużone. Obrona od meczu w Craxą wygląda nieźle, a w ofensywie bez zmian nie ma kto strzelać i przez to zawsze będzie nerwowo. Czy Woźniak powinien wejść za Bilka lub Rachwała a nie Sernasa? no nie wiem...być moze stracili byśmy pewność w obronie. Nadal będe obstawiał przy swoim, Sernas na lewą stronę za Lire, bo na egzekutora sie facet nie nadaje ale trochę wnosi do gry.
Próbować zmiany bo mecze z bezpośrednimi konkurentami do spadku trzeba wygrać, a nie zawsze obrońca będzie miał okazje strzelić.

PostNapisane: 2012 mar So 17, 11:15 
Moderator

Narzekacie na Sernika a ja powiem tak:
Gdybyśmy mieli jeszcze paru takich grajków, którzy zapieprzają na pełnej k..... od 1 do ostatniej minuty to w tej nędznęj lidze bilibyśmy się o majstra.
Porównajcie sobie zaangażowanie i przede wszystkim wydolność Sernasa a np. takiego Pawłowskiego - bez komentarza.
Sernikowi po prostu brakuje drugiego napastnika. Sam w przodzie może robić tylko to co robi i chwała mu za to bo tak zaangażowanego w grę zawodnika w Zagłębiu dawno nie widziałem. Głęboko w d... mam jego braki techniczne.
W naszej lidze nie trzeba być wirtuozem aby wybijać się ponad przeciętność.

PostNapisane: 2012 mar So 17, 11:31 

Podpisuje sie obiema rekoma pod postami Pachola i Sc0ota. W takiej lidze maja 9 Sernasow i Wozniaka mielibysmy pudlo. Ten gosc mi imponuje. Ktos powie ze za takie siano jakie on bierze kazdy by fredzelek a ja powiem ze niewielu. Na prawde chlopak nie ma umiejetnosci pilkarskich a na napastnika to kompletnie sie nie nadaje ale ta walecznoscia zasluguje na pierwszy sklad. Taki lupus moze sobie psioczyc kazdy moze bo w koncu zostal sciagniety w celu strzelania bramek ale trzeba jego postawe docenic. Ogolnie mecz slaby ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. 3 pkt sa i utrzymanie blisko. Jestem w stanie powiedziec ze jesli Cracovia i Lks przegraja swe mecze to juz sie nie uratuja.

PostNapisane: 2012 mar So 17, 11:34 

scOOtt napisał(a):
Narzekacie na Sernika a ja powiem tak:
Gdybyśmy mieli jeszcze paru takich grajków, którzy zapieprzają na pełnej k..... od 1 do ostatniej minuty to w tej nędznęj lidze bilibyśmy się o majstra.
Porównajcie sobie zaangażowanie i przede wszystkim wydolność Sernasa a np. takiego Pawłowskiego - bez komentarza.
Sernikowi po prostu brakuje drugiego napastnika. Sam w przodzie może robić tylko to co robi i chwała mu za to bo tak zaangażowanego w grę zawodnika w Zagłębiu dawno nie widziałem. Głęboko w d... mam jego braki techniczne.
W naszej lidze nie trzeba być wirtuozem aby wybijać się ponad przeciętność.

nikt nie neguje zaangażowania Sernasa. walczy jak mało kto. ale przyjąć piłki nie potrafi. kopnąć W bramkę też mu się nie zdaża. Woźniak wszedł na 20 minut i dwa razy pomylił się o włos... liczę, że Hapal spróbuje w końcu wystawienia ich obu naraz, może coś zaskoczy 8)

PostNapisane: 2012 mar So 17, 12:10 

Muszę to powiedzieć, choć bardzo go nie trawię - Hanzel ostatnio gra naprawdę dobre mecze! No, przynajmniej jak na niego, ale ogólnie raczej pozytywnie się prezentuje. Dać jeszcze Arka do Sernasa i będzie dobrze.

PostNapisane: 2012 mar So 17, 13:26 

Jak dla mnie to zwycięstwo nie było szczęśliwe tylko w pełni zasłużone. Widzew w drugiej połowie nie istniał. Sernik bardzo dużo biega, przepycha się, naciska na obrońców, także nie dziwiłbym się defensywie przeciwnika jeżeli mieliby go już dość, a na ostatnie 20 minut meczu wchodzi Arek z Abwo i obrońcy znowu nie mają chwili na wytchnienia. Ciekawi mnie jak by wyglądała gra na 2 napastników, ale ich ilość na boisku nie zawsze przekłada się na wynik. W meczu z Polonią, drużna z Warszawy pod koniec meczu grała chyba 4 napastnikami, a i tak nie potrafili nic zrobić. Brawo dla Arka za to, że przy bramce ruszył do przodu. Założę się, że większość napastników w Ekstraklasie by stała i patrzyła jak leci piłka. Bardzo dobrze też, że Costa stał tam gdzie i stał i miał kto dobić (w końcu nie musimy marudzić i mówić, że znowu nikt nie zamykał akcji, albo że gdyby tam ktoś był to by strzelił). Graliśmy do końca i się opłaciło. 5 spotkań 8 pkt. Żadnej porażki w Lubinie, 3 ostatnie mecze 1 stracony gol. Oby tak dalej!

PostNapisane: 2012 mar So 17, 13:27 

Sernasa chcecie ściągać z boiska?

Przecież on jest nie do zajechania.
Robi więcej roboty z przodu niż cała reszta naszego ataku.Tyle że nie strzela.

Moim zdaniem to Pawłowski powinien posiedzieć na ławce.
A z przodu Sernas z Woźniakiem.
Może Sernasa trzeba lekko cofnąć do tyłu?
Bo Sernas nie trafia a Woźniak ma "to coś".
Z drugiej strony Woźniak w życiu nie wybiega tego, co Sernas przez cały mecz.

PostNapisane: 2012 mar So 17, 13:48 

Pawłowski dno, dno i jeszcze raz dno. Zero pożytku w druzynie. On sie poprostu wypalił, potrafi tylko schylic głowę i na hama pchac sie w 2-3 zawodników druzyny przeciwnej, a chyba nie o to chodzi...

PostNapisane: 2012 mar So 17, 14:33 

Hanzel zdecydowanie sie poprawił,złego słowa nie powiem,nie dosć że strzela,to asystuje,to walczy,to drybluje,ważne że jest jakiś przeskok w jego formie na lepsze,Pawłowski gra na słabym poziomie,niestety,a Sernas owszem walczy,zapieprza,ambicji nie można mu odmówić ale on jest od strzelania bramek a tych zdobył w tym sezonie dwie,bo trzecią dołożył ze stojącej piłki,nie przekonuje mnie tekst "że haruje za całą drużyne" Micanski potrafił i harować i być drugim strzelcem w Polsce...Po prostu Sernas nie ma umieniętności na bycie liderem w ataku,zdecydowanie Woźniak powinien z Widzewem wejść szybciej...Widzew zagrał słabo,my bardziej chcieliśmy wygrac i się udało,jeszcze słówko o Coście,można mu zarzucić ten teatr przy bramce dla Podbeskidzia,można mu zarzucić wiele,ale on na prawde jak na Polskie warunki jest świetnym obrońcą,ostatnio piłka go szuka,do tego jest bardzo silny i przeważnie to on wygrywa pojedynki z rywalami.Docenić trzeba jedno,dorobek punktowy.

PostNapisane: 2012 mar So 17, 14:37 

Lupus napisał(a):
Hanzel zdecydowanie sie poprawił,złego słowa nie powiem,nie dosć że strzela,to asystuje,to walczy,to drybluje,ważne że jest jakiś przeskok w jego formie na lepsze,Pawłowski gra na słabym poziomie,niestety,a Sernas owszem walczy,zapieprza,ambicji nie można mu odmówić ale on jest od strzelania bramek a tych zdobył w tym sezonie dwie,bo trzecią dołożył ze stojącej piłki,nie przekonuje mnie tekst "że haruje za całą drużyne" Micanski potrafił i harować i być drugim strzelcem w Polsce...Po prostu Sernas nie ma umieniętności na bycie liderem w ataku,zdecydowanie Woźniak powinien z Widzewem wejść szybciej...Widzew zagrał słabo,my bardziej chcieliśmy wygrac i się udało,jeszcze słówko o Coście,można mu zarzucić ten teatr przy bramce dla Podbeskidzia,można mu zarzucić wiele,ale on na prawde jak na Polskie warunki jest świetnym obrońcą,ostatnio piłka go szuka,do tego jest bardzo silny i przeważnie to on wygrywa pojedynki z rywalami.Docenić trzeba jedno,dorobek punktowy.

Nie porownuj Micana do Sernasa bo to inny typ zawodnika. Sernas jest silny, potrafi sie przepchnac czy zastawic i nie odpuszcza straconej pilki. On z Micanem stanowiliby idealna pare.
Jako ze nie ma Micana to trzeba mu dorzucic Arka i mysle ze to bedzie jeden z lepszych duetow w Ekstraklasie.

PostNapisane: 2012 mar So 17, 15:04 

Panowie przeciez Sernik a Mican to zupelnie inni zawodnicy. Sernik przede wszystkim fredzelek walczy i neka obroncow, Mican przede wszystkim bazuje na sprycie szybkosci no i przede wszystkim "ma gola". Tak jak nie wyobrazam sobie by Sernas zrobil taka akcje jak Micanski w pamietnym meczu z DyskoPolo tak i ja sobie nie wyobrazam by Micanski wywalczyl pilke tak jak to zrobil Sernas z Cracovia. Od razu przypominaja mi sie mecze z pierwszego sezonu po powrocie do Ekstraklasy gdy Mican odbijal sie czy to od Choto, Marcelo czy Arboledy.

PostNapisane: 2012 mar So 17, 15:21 

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Obrazek
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź (skrót meczu)

PostNapisane: 2012 mar So 17, 16:38 

Mecz dobry, pierwsza połowa taka sobie, druga dużo lepsza. Gol ze spalonego ... hymm, no ale gol to gol, nie ma co się czepiać tylko cieszyć że został uznany, udajmy że to za rękę i nie odgwizdanie karnego :lol: Jak zawsze krytykowałem Sernasa, teraz muszę przyznać że widać postępy, dużo mu brakuje ale jest lepiej. Jak nigdy jestem spokojny o obronę, gorzej z przodu wyglądamy, ale mam nadzieję że Woźniak coraz częściej będzie grał więc i to się podniesie.
3 bardzo ważne pkt zostają w Lubinie, teraz ŁKS i można będzie powiedzieć że Łódź pokonana :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1