zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis So 18, 09:14

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: prośba o interwencje
PostNapisane: 2014 lis So 01, 10:56 

Witam

Jestem kibicem Cracovii Kraków i od jakiegoś czasu mam problem z jednym z Waszych kibiców .

Jakiś czas temu kupowałem u tego gościa vlepki wpłaciłem mu pieniądze i vlepki przyszły wprawdzie nie wszystkie takie jak chciałem ale to było kilka vlepek wieć nie robiłem dramatu .
Kilka tygodni temu ten sam człowiek do mnie napisał że chętnie kupi moje vlepki (likwidowałem kolekcje) szybko doszliśmy do porozumienia co do ceny itd miał przelać kasę i do dnia dzisiejszego tego nie zrobił kontaktu z nim praktycznie nie ma żadnego (kontaktowaliśmy się na fb) cały czas coś wymyśla a to że dał bratu i on wpłaci a to że gdzieś wyjeżdża non stop byle tylko nie zapłacić . W sumie mój problem to małe piwo w porównaniu z problemem mojej koleżanki :

Miala byc wymiana i pare dni pozniej rowniez zaoferowal mi kupno. Kase przelalam i tak jak mowil, zakupione vlepki i gadzety przyszly. Gorzej jednak bylo z wymiana. Napisalam, ze vlepki nie doszly, powiedzial, ze poczekamy jeszcze, jezeli nie dojda wysle drugi list z innymi vlepkami... ponoc tak zrobilm te vlepki rowniez nie dotarly. Kolejna rozmowa oraz kolejny wyslany list. I znow ta sama sytuacja. Wyslal mi nr listu poleconego, ktory w ogole nie istnial.. Kolejny raz napisalam do ' kolegi' napisal, ze przeleje pieniadze, za vlepki ktore mu wyslalam, czekam juz z miesiac i ciagle tylko sie wykreca, nie ma go w domu, nie ma wyplaty, bratu kase zostawil a ten mu nie przelal... (to napisała mi ona)

Niby nie "zrobił" nas na dużą kwotę ale na forum vlepy.fora.pl jest kilka podobnych przypadków

Bardzo prosimy o jakąś interwencję i przeszkolenie jegomościa jak robi się przelewy bo widocznie nie wie ...

Z racji tego że jednak chroni go pewna ustawa jego dane podam zainteresowanym na pw .

Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: prośba o interwencje
PostNapisane: 2014 gru So 13, 15:21 

Witam,mam ten sam problem co uzytkownik powyzej z ta sama osoba.Vlepki wyslalem na poczatku Wrzesnia do dzisiaj nie otrzymalem wplaty na konto chociaz wieloktrotnie pisal mi ze przelew na 100% zrobi i tak z tyg na tydzien przedluzal termin wplaty ,od ok 1,5 miesiaca zero kontaktu.
Kwota nie duza bo ponad 20zl ,ale chodzi w tym wszystkim o uczciwosc .
Pelne dane podam dla zainteresowanych na PW.
Z gory dzieki,Pozdro!

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Strefa czasowa: UTC + 1