zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Śr 22, 00:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYBORY - okiem kibica
PostNapisane: 2010 lis Cz 18, 19:06 

Merytorycznie mialo byc...

Hala dla tylko recznej? i ze nie mam obiekcji ze za miejskie kasa.... Jeszcze raz o czytaniu ze zrozumieniem....
1. Temat hali wisi juz, tak jak pisalem od lat 80-tych zeszlego stulecia.... zaczelo sie bodajze od nieistnijacej juz dzis sekcji bokserskiej i ping-ponga. Widze chlopie ze jestes leniwym krzykaczem ktoremu nie chcialo sie wygooglowac "Zarankiewicz".
2. Pilka to biznes i nic tego nie zmieni. Nawet jakbys petycje do papieza wyslal. Dwie przeslanki o warunkach na jakich mialaby plynac kasa do klubu kilka postow wyzej.
3. Tak powstaja stadiony. I mam nadzieje ze jest do tego ekonomiczne uzasadnienie. W przypadku Lubina takiego uzasadnienia nie widze. Jak zdobedziesz kase to wtedy wybuduj nawet tor F1. Nic mi do tego. Ale najpierw zdobadz kase z owego sejmiku, bo wydawania nie swoich pieniedzy wszyscy pierwsi są!!!
4 Uzurpujesz sobie moc ktorej nie masz... Moglbys nawet zamieszkac na boisku ale bez Lenczyka bysmy nie weszli... Idz teraz na trening, bo jesli masz taka moc sprawcza, to nie przegramy juz zadnego meczu a Wisla odniesie najwieksza porazke w swojej historii na wlasnym stadionie, powiedzmy tak lekko 10:0....

NL to skok na kase i tyle.
Jak Stowarzyszenie pakuje sie w polityke to niech ciagnie ten wozek z głowa

AVE

PS.
1945, odpowiesz mi na pytanie czy woda w ustach?

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2010 lis Cz 18, 19:25 

tyler napisał(a):
Jakby w Lubinie wybory rozstrzygano patrząc na wykonanie stron www, to NL zdobył by wszystkie miejsa w Radzie Miasta, bo pozostałe ugrupowania (choć to przeciez ich kolejne wybory już) nawet stronki nie mają, o czym mu tu więc rozmawiamy?

nie wiem... ale

http://www.lubin2006.pl istnieje i ma się dobrze

kolejnym przykładem jest wspomniana wcześniej B. Pahuta, która robiąc stronę tylko o sobie zawarła więcej informacji niż całe NL.

drygas-majki i jej pokrewne też mają swoją, tylko nieoficjalną :P http://www.lubin.pl się nazywa

poza tym przyczepiliście się dwóch zdań z mojej wypowiedzi, które wcale nie sugerują, że po stronach się głosuje, tylko, że STRONA STOWARZYSZENIA JEST JEDNĄ Z JEGO WIZYTÓWEK I SKORO STOWARZYSZENIE CHCE BYĆ POSTRZEGANE JAKO POWAŻNY "RUCH" TO POWINIEN TAK SIĘ PREZENTOWAĆ, A WYGLĄD JEGO STRONY SUGERUJE NIESTETY ŻE NOWY LUBIN JEST NIE WARTY UWAGI.

bo jak coś się robi (vide strona) to trzeba to robić porządnie, a nie na odwal się.

edit: 2amateo już napisał wyżej. Czytać ze zrozumieniem!

PostNapisane: 2010 lis Cz 18, 19:45 

Ale czego Ty wymagasz :)?

Wielu mentalnie pasuje do kibica pokroju Wks: ktory z rażacej szydery kroi elaborat na swoja korzysc... ktory żyje z reklam google, wiec przy spadku wpywow do kasy wali cos o Lubinie zeby klikalnosc wzrosla... w perfidi nawet linki na nasze strony wklejaja zeby miec 100% pewnosc ze bedzie klikanie....a na koniec zgrabnie ironizuja ze jestesmy najlepszymi net-kibiolami... ot juz wiemy skad pełowska szkoła obłudy sie wywodzi, wszakze Schetys z Wro...

Taki jeden pisze ze KGHM sprywatyzuja... czym sugeruje za ZL za panstwowe...
inni ze sa apolityczni a transy wieszaja...
sa ci co pietnuja polityczne prostytuki a juz przed wyborami dopuszczaja mozliwosci ukladania sie...
aplolityczni a wklejaj link kandydata spod szyldu peło...
co poniektorzy wiedza co w trawie piszczy ale nic nie robia tylko d**pa odwracaja sie w tamtym kierunku zajeci "swoimi" problemami...
a przyszlosc taka swietlista przed nimi bo tacy profesjonalisci, ze nawet nie podejma merytorycznej dyskusji....

JEDYNIE NA CO STAC TO JAKIES PRYWATNE QUASI-PODJAZDY...

AVE

PostNapisane: 2010 lis Cz 18, 20:16 

Ok, to trzy pytania do pana 2amateo.
1. Na kogo Twoim zdaniem powinniśmy głosować? Kto jest lepszym kandydatem niż NL wg Ciebie?
2. Znasz kogoś z członków NL? Rozmawiałeś z którymś o programie wyborczym?
3. Co Ty robisz dla Zagłębia Lubin? Udzielasz się w jakikolwiek sposób dla dobra klubu?

PostNapisane: 2010 lis Cz 18, 20:27 

ok
1. Nie bede Ci mowil na kogo masz glosowac. Twoj wybor: jak sobie poscielisz tak sie wyspisz. Oczywiscie mam swoje zdaniE i kandydata ale nie bede upolitycznial w ten sposob tego forum
2 Nie, nie znam. Nie rozmawialem bo nie mam fizycznej mozliwosci. Informacje czerpie, tak jak wiekszosc, z szeroko rozumianych mediow.
3 Kupuje bilety, pamiatki.. Powiedzmy ze "finansuje" klub jak wiekszosc z Nas. Staram sie pietnowac patologie... Staram sie podrzucac dobre pomysly, ale czy beda wykorzystane to nie ode mnie zalezy... Wychowuje nowe pokolenie kibicow Zl, a nie jakiego ManU...

Oczekiwales odpowiedzi ze zamierzam kupic klub albo po mordzie walic kogos za to ze nosi inna koszulke??

AVE

ps
i jeszcze raz dla jasnosci. Stowarzyszenie jak najbrdziej za. Tylko niech dzialaja na innych poletkach a w polityke sie nie mieszaja. Bo argumenty "sportowe" dzieki ktoremu NL wmieszalo Stowarzyszenie o kant d**py rozbic.

PostNapisane: 2010 lis Cz 18, 21:20 

"Nie, nie znam. Nie rozmawialem bo nie mam fizycznej mozliwosci. Informacje czerpie, tak jak wiekszosc, z szeroko rozumianych mediow."

Na tym powinieneś skończyć swoją krytykę.

P.S. Kupujesz bilety a podobno przebywasz za granicą. Nie kumam.

PostNapisane: 2010 lis Cz 18, 21:42 

Skończcie te kłótnie - niech każdy zagłosuje zgodnie z własnym sumieniem. Jeżeli ktoś jest zadowolony z obecnej władzy niech dalej głosuje na tych obecnych bezradnych. Jeśli ktoś chce dac szansę innym ludziom - niech ją da.
Krytykujecie ludzi z NL a nie mieli jeszcze okazji wykazac się w pracy dla MIASTA. Przypominam, że wybieramy radnych do rady MIASTA i POWIATU,SEJMIKU oraz PREZYDENTA. Nie wybieramy działaczy Zagłębia, KGHM, czy posłów.
Moim zdaniem debilizmem jest danie kolejnych mandatów ludziom obecnie "rządzącym". Za osiągnięcia, poziom i styl jaki prezentują powinni dostac od społeczeństwa czerwoną kartkę. Takie jest moje zdanie i mam do niego prawo.
Głosuję na Nowy Lubin do rady miasta i nie ukrywam tego. Nie jestem dzieciakiem, nie jestem sterowany, mój wybór jest świadomy. Nie jestem członkiem tego stowarzyszenia. Życzę im powodzenia w wyborach i oby dostali szansę wykazania się - w takim wypadku na koniec kadencji nie omieszkam ich rozliczyc i ocenic.
Najważniejsze jest, aby jak najwięcej osób poszło na wybory. Najwięcej po wyborach narzekają ci, którzy nie wzięli w nich udziału. Wykażcie się odpowiedzialnością - IDŹCIE NA WYBORY.
Amen.

PostNapisane: 2010 lis Cz 18, 22:13 

Nie jestem z Lubina i nie mam żadnego innego powiązania z tym miastem za wyjątkiem Zagłębia, ale dziwi mnie jedno. Skoro doskonale potrafię zrozumieć jaki burdel panuje u was obecnie w Radzie Miasta i jacy są obecni rządzący to nie potrafię zaakceptować tego, że wiele osób tutaj nie chce spróbować czegoś nowego. Dla mnie oczywistym jest, że ludzie z NL nie są w żaden sposób "brudni" przez politykowanie, nie mają niczego na sumieniu - chcą po prostu spróbować i ja będąc mieszkańcem Lubina dałbym im tą szansę. Ale jeżeli chcecie to głosujcie na obecnych, którzy już spartaczyli co mieli i dajcie im szansę ponowną na trzymanie się koryta.

A tak jakiś napinacz 2mateo ciągle krzyczy i płacze na forum o tym i o tamtym, a z tego co on pisze to nawet nie jest w tym momencie "blisko" tematu. Racja, wiedzę czerpie z internetu. Postawę piłkarzyków też oceniasz na podstawie relacji tekstowej, czy tym razem poszedłeś dalej i oglądasz ich w internecie? Jak ci napisze, że traore jest naprawdę azjatą to nim będzie?

Sorry, czytanie ze zrozumieniem mi słabo idzie. :(

PostNapisane: 2010 lis Pt 19, 06:53 

Finansuje komus wjazdy na stadion. Wystarczy?
Mam rodzine w Lubinie i doskonale sie orientuje w "klimatach"
Posiadam rowniez znajomych od KGHM (nie tylko gornicy) przez smallbuisness a nawet powiedzmy "urzedasy"

Interesuje sie jak najbardziej sytuacja bo to Moje miasto. Zawsze chce wiedziec co w trawie piszczy i dostaje info z roznych stron barykady. Na tej podstawie glownie wyrabiam sobie opinie. Sa to ludzie godni zaufania i lacza nas wieloletnie zazylosci. W kwestii "politycznych" przepychanek, zarzucaniu jedym drugim braku odpowiedzialnosci/kompetencji etc.. rozstrzygam to nastepujaco: siegam po odpowiedina ustawe/uchwale/rozporzadzenie i czytam. Po tym wiem kto kogo ładuje w Ch**ja. A ze ciemny lud wierzy jedynie tym co ladnie gadaja przez szkielko nie moja wina.

I jeszcze raz dla tych co maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem. NL Ameryki nie odkryl. Problemy jakie toczą Lubin wszyscy chyba praktycznie znaja. Skur***stwem jedynie jawne wciaganie w polityke kibicow. I na to sie nie zgodze...

W ramach malej retrospekcji... Swego czasu na tym forum byla mowa o Bladzie, po jednym z jego pierwszych udanych wystepow. Zyczylem wszystkim i sobie aby mu sodowa nie odwalila... Nie pamietam juz kto przyszpilil sie ze jak ja moge, przeciez go nie znam. Rozmowca dawal glowe za niego bo go znal osobiscie.... I co? Kto byl na pierwszym planie slawnej fotki z Seven?

AVE
Duninho. Mam chlopie gest. Mam full C+ wiec pewnie drugi dostane 50% taniej... Daj namiary to Ci sprezentuje, zebys wiedzial jak postep cywilizacyjny wyglada...
No chyba ze preferujesz Polsat z wszechobecnym Disco-Polo, to daj znac.

ps
Telewizor masz?

PostNapisane: 2010 lis Pt 19, 08:45 

bufet napisał(a):
Jeżeli ktoś jest zadowolony z obecnej władzy niech dalej głosuje na tych obecnych bezradnych. Jeśli ktoś chce dac szansę innym ludziom - niech ją da.
Krytykujecie ludzi z NL a nie mieli jeszcze okazji wykazac się w pracy dla MIASTA.

A dlaczego nie mieli?

Ktoś zabronił? Nie trzeba być radnym, żeby robić coś dobrego! W miastach z naszego regionu istnieją stowarzyszenia, które starają się o granty UE, rządowe, samorządowe, aktywizują bezrobotnych, pracują z młodzieżą, pomagają ludziom ze swoich miejscowości czy nawet sadzą drzewka. Można! Jeśli chodzi o tzw. społeczeństwo obywatelskie to Lubin jest rzeczywiście w czarnej d.pie.

Czytając wasze wypowiedzi, samo na usta nasuwa się powiedzenie:

"Jakie społeczeństwo, tacy politycy"

Panowie (i panie) jak się dyskutuje na jakiś temat, to nie używa się argumentów personalnych! Ten napinacz, ten zagranicą, a ten nie ma telewizora. Odnoście się do tego co ta osoba napisała, szukajcie kontrargumentów, a nie szukacie pstryczków bo zachowujecie się jak nasza RM czy Prezydent.

Nie jest dla mnie argumentem, żeby głosować na kogoś tylko dlatego, ze on jeszcze nie rządził. Leper (Samoobrona) kiedyś powiedział coś takiego (cytuje z pamięci) „ Oni już byli, oni nakradli – Teraz My”, Pamiętacie, jak Wiesław Kaczmarek z SLD, powiedział „niech się Staszek sprawdzi w biznesie”? Co to za argument, że ktoś jest nowy?!

"Wielki jest ten kto słowa popiera czynami"

Zagłosuje na tego, który pochwali się tym co zrobił, co osiągnął. Nie mam na myśli tylko osiągnięć związanych z zasiadaniem w jakieś radzie, ale niech choć pochwali się … zasiadaniem w samorządzie uczniowskim i wywalczeniem w szkole zamontowania drzwi w kiblach!!

A nie: Nazywam się Jan Nowak, lubię piwo i szaszłyki, mieszkam w Lubinie, chodzę/ nie chodzę na mecze, mam żonę i dzieci, Wybuduje halę, szkoły, baseny, szpitale, wyremontuje drogi a Zagłębie będzie mistrzem! Do tej pory nie rządził, jestem nowy, dajcie mi szansę!

Pozdrawiam!

PostNapisane: 2010 lis Pt 19, 10:10 

To już robi się żenujące...
Dwie osoby wypowiadające się na przemian i jadące po NL.
Ludzie już przestali pisać i odpowiadać, bo widzą, że nie ma to sensu.
Robi się coś na styl komentarzy na org-u.
Nie ważne, że zebrali się ludzie chcący coś zrobić dobrego, mają swoją wizję, świeże podejście, ważne żeby im dowalić.

A dowala się gdzie się da, a że nie startują do sejmiku, nie ważne że chcą działać lokalnie.
To może w ogóle niech NL da kogoś na prezydenta w następnych wyborach prezydenckich? Wtedy dopiero będzie pole do popisu do "załatwiania" pieniędzy?
Czytałem coś o stronie www. Faktycznie stara strona (10 letnia?) bo jest we flashu :-) a większość jest w starym htmlu. Nie ważne, że inni nie mają wcale, że niektóre z nich powstały 2 tygodnie temu, a NL miał jako jeden z pierwszych. Trzeba się przyczepić do wszystkiego, bo to wróg nr 1 dla niektórych. Nie ważne, że wystarczy „odkliknąć” na zdjęciu kandydata, aby się zmniejszyło i był porządek na stronie, tego kolego bystry nie zauważyłeś...
Media w naszym kraju niestety maja taką władzę, że mogą pisać co się chce, nawet głupoty. Po konferencji NL, w której program był omawiany przez kilka minut, potem były pytania, jedna z suPer Obiektywnych telewizji lubińskich podsumowała nas, że wprawdzie powstało nowe stowarzyszenie, ale programu to oni jeszcze nie mają. I podobnie jest tutaj. Napisać głupoty, bo to najłatwiejsze. A już w internecie, gdzie każdy jest anonimowy, to w ogóle raj dla tych co lubią ponarzekać.

Ci co mają na nas zagłosować to zagłosują i nie zaszkodzi nam czarny PR, który uprawiają niektórzy tutaj.
A odnośnie osiągnięć, to sorry, ale jeśli ktoś od nas brał udział w różnych akcjach charytatywnych lub innych to nie robił tego dla poklasku, żeby teraz się chwalić tym przed wyborami, tak jak robią to politycy, fotografując się gdzie popadnie.
My politykami nie byliśmy i nie mamy z polityką nic wspólnego.Zasiadając w Radzie Miejskiej chcemy mieć realny wpływ na to co się dzieje w naszym mieście.

Niestety też z doświadczenia wiem, że przekaz telefoniczny nie jest tym samym, co mieszkanie w Lubinie osobiście. Trzeba samemu się przekonać jak jest a nie wypisywać o nas bzdury bo tak mi kolega powiedział.
Dajcie już spokój z obrażaniem się wzajemnie, ze złośliwymi textami. Super, że kolego masz full C+ i kilka telewizorów, które możesz rozdać ;-)
Ale daj już spokój.
Został jeden dzień, potem cisza wyborcza. Zbyt dużo nie osiągniesz ciągłym krytykowaniem NL, bo Polak przekorny jest i Twoje wywody mogą przynieść odwrotny skutek :-)

Zapraszam wszystkich w niedziele na wybory, każdy zagłosuje jak tylko zechce.

p.s. Na koniec filmik z przymrużeniem oka:

http://www.tnij.com/inwazjanaLubin

Pozdrawiam i do zobaczenia w normalnym świecie (bez napinki) po wyborach ;-)

PostNapisane: 2010 lis Pt 19, 10:15 

Kiju napisał(a):
Nie ważne, że wystarczy „odkliknąć” na zdjęciu kandydata, aby się zmniejszyło i był porządek na stronie, tego kolego bystry nie zauważyłeś...

zauważyłem :P co nie zmienia faktu że jest to śmieszne.

poza tym jeżeli uważasz, że jeżdżę po NL, to się z tobą całkowicie nie zgadzam. Jeździ to raczej większość ludzi która chce nam coś odpowiedzieć, tylko nie ma żadnych argumentów. Tyle w tym temacie, a teraz moja inicjatywa:

http://www.lubin.pl/aktualnosci,11999,b ... kiego.html

stawiamy wszyscy w tobet-cie po 10.000zł na Mariolę Kosenko, a potem wszyscy do urn! :)

300tyś to lepszy kapitał początkowy niżby nam jakikolwiek prezydent i jakakolwiek rada miasta załatwiła :D

;]

PostNapisane: 2010 lis Pt 19, 10:39 

Widzicie co polityka robi z ludzi ? Przyglądam się tej dyskusji i zauważam jak jedni czy jeden chce przekonać drugiego,tak się niestety nie da,ten temat jest moim zdaniem zbędny bo tutaj więcej krzyków niż normalnej dyskusji,zajmijmy się kibicowaniem i tym co dotyczy naszego klubu,jak ktoś chce niech głosuje na Nowy Lubin,inny niech zagłosuje na Raczyńskiego,każdy ma prawo do własnego zdania a przekonywanie się nawzajem jest zbędne moim zdaniem,temu klubowi potrzebni są kibice nie polityka.

PostNapisane: 2010 lis Pt 19, 20:32 

2amateo napisał(a):
ok
2 Nie, nie znam. Nie rozmawialem bo nie mam fizycznej mozliwosci. Informacje czerpie, tak jak wiekszosc, z szeroko rozumianych mediow.

Zacznij jeździć na wyjazdy to będziesz miał fizyczną możliwość rozmowy

PostNapisane: 2010 lis So 20, 10:21 

Co tu się dzieje na forum to przechodzi ludzkie pojęcie... .

Najlepiej te forum w frędzelek zamknąć i ograniczyć się do oficjalnej strony kibiców bo później się trafiają takie "wąskie" osoby i tylko przez internet zgrywają twardzieli.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1