zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 wrz Wt 25, 02:51

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Doping - propozycje i dyskusja
PostNapisane: 2013 wrz N 22, 18:53 

Prowadzący, prowadzącym, jakieś tam błędy popełnia, nikt nie jest nieomylny, ale każdy kto przychodzi na Przodek wie po co tam jest ! I gadanie, że 'wodzirej' nie zachęca do dopingu jest IMBECYLNE! On nie ma zachęcać, tylko zapodawać przyśpiewki, a śpiewać ma się chcieć każdemu, kto przychodzi na ten sektor, bo robi to świadomie, z własnej nie wymuszonej woli !

PostNapisane: 2013 wrz N 22, 19:52 

riko napisał(a):
Prowadzący, prowadzącym, jakieś tam błędy popełnia, nikt nie jest nieomylny, ale każdy kto przychodzi na Przodek wie po co tam jest ! I gadanie, że 'wodzirej' nie zachęca do dopingu jest IMBECYLNE! On nie ma zachęcać, tylko zapodawać przyśpiewki, a śpiewać ma się chcieć każdemu, kto przychodzi na ten sektor, bo robi to świadomie, z własnej nie wymuszonej woli !

Twoja nadinterpretacja jest powalająca. Nic, co napisałeś wyżej nie było przez nikogo poruszane ale mimo wszystko napisałeś, co chciałeś tak naprawdę o niczym. Może lepiej przeczytać coś dwa razy, a nie rzucać postami na lewo i prawo.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: pomóżcie!!!!!!!!
PostNapisane: 2013 wrz N 22, 20:52 

Prosze niech mi ktoś napisze jak nazywa sie chłopak który prowadzi dopingg na meczu wczoraj miał bluze ewerlasta czatną z takim czerwonym napisem, czesto jest też w bluzie prosto ostrzygnięty na krótko nie za chudy .. pomóżcie bo się chyba zakochałam nigdzie nie moge go znaleźć ;)

PostNapisane: 2013 wrz N 22, 21:13 

riko napisał(a):
On nie ma zachęcać, tylko zapodawać przyśpiewki, a śpiewać ma się chcieć każdemu, kto przychodzi na ten sektor, bo robi to świadomie, z własnej nie wymuszonej woli !
oczywiście że jak przychodzimy na Przodek to po to żeby śpiewać i zagorzale dopingować przez cały mecz, nie ma dyskusji, ale nie zgodzę się z Tobą że rola prowadzącego doping kończy się na wykrzyczeniu pierwszych słów kolejnej przyśpiewki. On ma zapodawać nam je w ten sposób żeby cały doping miał swoje "tętno", raz szybka przyśpiewka, potem spokojniejsza, więcej z klaskaniem, ciszej, wolniej.... to wszystko robi wielką różnicę! a jak wodzirej w takie sprawy nie ingeruje to doping przy każdej piosence jest mierny, głośność spada. .. i wygląda to tak jak wygląda.
Zresztą, nawet jeśli Twoim zdaniem, Riko takie rzeczy są zbędne, to weź też pod uwagę, że sporo jest takich osób, na które trzeba wywrzeć presję, żeby dawały z siebie więcej, wystarczy że je się pobudzi chociaż krótkim hasłem, albo reprymendą i wtedy dają z siebie max. Oczywiście, są osoby, które potrafią się same motywować do głośnego śpiewu /90 min, ale to jest tłum i trzeba brać pod uwagę że każdy inaczej reaguje, trzeba wiedzieć jak do tegoż tłumu podejść.
Myślę, że niewiele pracy trzeba naszemu krzykaczowi żeby poprawił swoje noty, najważniejsze żeby był świadomy co powinien poprawić, dlatego piszę.

Tytuł: Re: pomóżcie!!!!!!!!
PostNapisane: 2013 wrz N 22, 21:56 

lizak2202 napisał(a):
Prosze niech mi ktoś napisze jak nazywa sie chłopak który prowadzi dopingg na meczu wczoraj miał bluze ewerlasta czatną z takim czerwonym napisem, czesto jest też w bluzie prosto ostrzygnięty na krótko nie za chudy .. pomóżcie bo się chyba zakochałam nigdzie nie moge go znaleźć ;)

Panowie z komendy czy może zza miedzy tacy niedoinformowani?

Tytuł: Re: pomóżcie!!!!!!!!
PostNapisane: 2013 wrz Pn 23, 11:14 
Moderator

lizak2202 napisał(a):

Daj sobie spokój.
Polecam zapoznać się z regulaminem. W przeciwnym razie dość szybko Twoja forumowa kariera dobiegnie końca.

PostNapisane: 2013 wrz Pn 23, 11:33 

pradi_ZL napisał(a):
riko napisał(a):

Twoja nadinterpretacja jest powalająca. Nic, co napisałeś wyżej nie było przez nikogo poruszane ale mimo wszystko napisałeś, co chciałeś tak naprawdę o niczym. Może lepiej przeczytać coś dwa razy, a nie rzucać postami na lewo i prawo.

No to przeczytaj jeszcze raz post kolegi WlkZagLbn, wyraźnie pisze, że doping jest słabszy odkąd jest nowy prowadzący, że nie zachęca on do śpiewania itp. Rzadko się tu wypowiadam, więc zarzucanie mi, że rzucam postami na lewo i prawo jest tym bardziej śmieszne. Co do prowadzącego i zachęcania. Owszem, pewne jego zachowania, są zdecydowanie do poprawy, zgadzam się z tym. Aczkolwiek, nie powinno to wyglądać, tak jak wygląda teraz, że doping słabszy bo prowadzący słaby. Prawda jak zwykle jest pośrodku. Zbyt dużo ludzi przychodzi na przodek z nastawieniem, że jak nie będzie wyniku, albo prowadzący, będzie 'zamulał' to ja nie śpiewam. Czegoś takiego być nie powinno i dopóki nie powstanie regulamin zachowania na Naszym sektorze, i dopóki nie będą wyciągane konsekwencje względem nagminnie opieprzających się osób, dopóty jakość naszego dopingu będzie słabnąć.

PostNapisane: 2013 wrz Pn 23, 12:42 

Riko, aż wróciłem do własnego postu i przeczytawszy go dwa razy nadal nie potrafię dostrzec gdzie wyraźnie napisałem, że prowadzący "nie zachęca".
"wodzirej nie zachęca do kibicowania" a " przez jego nieodpowiednie prowadzenie dopingu spada ochota do żywego kibicowania" to jest ogromna różnica, uważam że na wyrost zinterpretowałeś to co napisałem. Oczywiście że jego zadaniem nie jest namawianie nas "a może coś pośpiewamy?" ale dowodzenie całym Przodkiem, czyli między innymi pilnowanie poziomu dopingu w takim stopniu na ile może on coś zdziałać. Jakoś poprzedni krzykacz G. nami od czasu do czasu potrząsnął i dawało to efekty. I nikt się nie śmiał, że to imbecylne że on musi "zachęcać"...
Zresztą, moje główne zastrzeżenia to już nie samo pobudzanie kibiców do głośniejszego śpiewu, tylko te ciągłe pauzy przy zmianie piosenki i nieprzemyślany repertuar. Śpiewamy kilka razy to samo zamiast wykorzystać inne dobrze brzmiące przyśpiewki. Ale o tym wspominałem szerzej w poprzednim poście, przecież nie będę się powtarzać.

P.S. a za wprowadzeniem rygorystycznego regulaminu jestem jak najbardziej "za", czas odkurzyć nasz sektor, poprzesadzać przypadkowe osoby niechętne do zabawy (bo bilet na G najtańszy) na inne trybuny.

PostNapisane: 2013 wrz Pn 23, 13:10 

Jedno na co jeszcze mogę zwrócić uwagę, to zwalnianie tempa kiedy przyśpiewka idzie naprawdę dobrze i kiedy jest tzw. "power". Idzie ładna akcja piłkarzyków; siadają na przeciwnika w ich 16 a my przechodzimy na wolne klaskanie czy w ogóle jest zmiana przyśpiewki z wyciszeniem przy następnej. Moim zdaniem warto jest czasem zerknąć w stronę murawy by przewidzieć co może się wydarzyć i zwyczajnie zwrócić uwagę czy warto coś zmieniać kiedy idzie nam naprawdę dobrze. To moja opinia i propozycja :)

Pozdrawiam

PostNapisane: 2013 wrz Pn 23, 14:54 

WlkZagLbn napisał(a):
Riko, aż wróciłem do własnego postu i przeczytawszy go dwa razy nadal nie potrafię dostrzec gdzie wyraźnie napisałem, że prowadzący "nie zachęca".
"wodzirej nie zachęca do kibicowania" a " przez jego nieodpowiednie prowadzenie dopingu spada ochota do żywego kibicowania" to jest ogromna różnica, uważam że na wyrost zinterpretowałeś to co napisałem. Oczywiście że jego zadaniem nie jest namawianie nas "a może coś pośpiewamy?" ale dowodzenie całym Przodkiem, czyli między innymi pilnowanie poziomu dopingu w takim stopniu na ile może on coś zdziałać. Jakoś poprzedni krzykacz G. nami od czasu do czasu potrząsnął i dawało to efekty. I nikt się nie śmiał, że to imbecylne że on musi "zachęcać"...
Zresztą, moje główne zastrzeżenia to już nie samo pobudzanie kibiców do głośniejszego śpiewu, tylko te ciągłe pauzy przy zmianie piosenki i nieprzemyślany repertuar. Śpiewamy kilka razy to samo zamiast wykorzystać inne dobrze brzmiące przyśpiewki. Ale o tym wspominałem szerzej w poprzednim poście, przecież nie będę się powtarzać.

P.S. a za wprowadzeniem rygorystycznego regulaminu jestem jak najbardziej "za", czas odkurzyć nasz sektor, poprzesadzać przypadkowe osoby niechętne do zabawy (bo bilet na G najtańszy) na inne trybuny.

Jak najbardziej popieram

PostNapisane: 2013 wrz Pn 23, 19:09 

Odnośnie dopingu to proponowałbym częściej zachęcać resztę trybun do wspólnego śpiewu i wtedy zarzucać choćby "lalala Zagłębie gol", fajnie to się u nas niesie i jeszcze rok temu była przy tym petarda jak cały stadion leciał z nami. Można spróbować polecieć "Po Życia Kres" z podziałem przodka, jak jest nas dużo to można naprawdę fajnie się przy tym nakręcić, a dopiero potem spróbować zaśpiewać to z całym stadionem. Więcej przyśpiewek typu "Kto wygra mecz?", brakuje tego. Więcej kreatywności, nawet przy tym jak piłkarzyki przychodzą podziękować za doping, wiadomo, że będzie "Zagłębie to My", można zaśpiewać np. "Na zawsze wierni kibice tu są". A i jeszcze jedno, po ostatnich wyczynach naszego Zagłębia raczej śpiewanie "Kto tak gra jak my gramy" jest trochę śmieszne, przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. Przesiew na Przodku jest konieczny, siedzących ludzi tam nie powinno być.

PostNapisane: 2013 wrz Pn 23, 20:13 

Odbiegając od roli prowadzącego i jego zadań czy funkcji najważniejszą rzeczą pozostanie świadomość ludzi na Przodku. Masę tworzą jednostki, klub kibica tworzą pojedyńczy ludzie. Co raz więcej osób przychodzi na mecz bez barw, szaliki nie pasują do stroju, dziewczynki jak na rewii mody, chłopcy poubierają czarne bluzy/kurtki i nie wiem czy to może steward czy jeszcze kibic; a cała sytuacja najbardziej doskwiera tym, którym najbardziej zależy. Pamiętam post kogoś na forum, że na mecz bodajże z wisłą wszyscy w pomarańczowych koszulkach. Kilka osób to podłapało i powtórzyło, aż nagle pojawia się wpis "a o co chodzi z tymi pomarańczowymi koszulkami na meczu?". Śpiewać się nie chce, lepiej stanąć z boku lub oprzeć się o barierkę. Może jakąś kiełbaskę się wszama, w końcu na to G tańsze bilety niż na prostą. :?

PostNapisane: 2013 wrz Pn 23, 20:20 

prosze jeśli to widziszz to odezwij się na fejsie znajdź mnie nazywam się dorota długie brązowe włosy ,zagadałeś coś do mmnie po meczu;)

PostNapisane: 2013 wrz Wt 24, 06:03 

Panowie weźcie zbanujcie tego palanta lizaka, co to jest randka.com ? Czy porządne forum kibicowskie ?

edited by KOtzU!
lewa noga wstales? troche dystansu, przynajmniej posmiac sie jest z czego - w odroznieniu do obecnej sytuacji w klubie
dwa posty i juz ban... przypilnuje jednak zeby wiecej "dubli" tej tresci juz nie bylo

PostNapisane: 2013 paź Wt 01, 15:57 

http://www.youtube.com/watch?v=6hEXiawe ... e=youtu.be

Była mowa o prowadzących no to teraz czas na PSEUDOkibiców na Przodku. Wyżej jest link do filmiku egona. 18:00 minuta filmiku, kamera obejmuje cały przodek, lewa strona siedzi i ogląda mecz, prawa chociaż udaje, że dopinguje, bo wszyscy stoją :o. Najbardziej komicznie wygląda to przy łapaniu za bary itp. Ja już nie wnikam kto tam siedzi itd. ale dla jakiegoś naszego wizerunku i logicznego myślenia na tej trybunie chociaż dla pozorów nie powinno się siedzieć na dupie. Dobrze by było zwrócić uwagę ludziom, żeby nie siadali w jakiś mini grupkach, po bokach, na górze, a dołączyli do środka i zbili się w jedną grupę. I efektownie to wygląda i może ktoś się skusi podopingować, bo atmosfera mu się spodoba :). O barwach nawet nie piszę, bo już mi się nie chce po raz setny :wink:.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1