zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 sie Śr 15, 11:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 16:05 

witam, Radzik - chciałbym zauwazyc, ze policjanci, ktorzy byli w Tarnowie nie byli uzbrojeni ( nie byly to oddziały prewencji ) nie mieli tarcz, przylbic. Mieli zabezpieczyc sam przejazd pociagu, nikt nie wiedział, ze pociag sie zatrzyma. A gdy sie zatrzymal, rozwcieczona ekipa pseudo-kibicow wybralo jedyny, sluszny dla swoichchorych ambicji cel.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 16:08 

WOJTAS-OLO napisał(a):
witam, Radzik - chciałbym zauwazyc, ze policjanci, ktorzy byli w Tarnowie nie byli uzbrojeni ( nie byly to oddziały prewencji ) nie mieli tarcz, przylbic. Mieli zabezpieczyc sam przejazd pociagu, nikt nie wiedział, ze pociag sie zatrzyma. A gdy sie zatrzymal, rozwcieczona ekipa pseudo-kibicow wybralo jedyny, sluszny dla swoichchorych ambicji cel.

AFAIK, w Tarnowie był planowany postój, komuś z policji nie spodobało się, że kibice przechodzą z jednego przedziału do drugiego i pan policjant zaczął używać swej pięknej, gumowej pałki.

Ostatnio edytowano 2008 mar Pn 31, 16:09 przez michalind, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 16:42 

czy aby z cała pewnoscia zatrzymanie bylo planowane

http://www.policja.pl/portal/pol/1/1752 ... orzec.html

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 19:08 
WOJTAS-OLO napisał(a):
czy aby z cała pewnością zatrzymanie było planowane

http://www.policja.pl/portal/pol/1/1752 ... orzec.html

chyba jak jest ten atak winną policji , to wiadome ze sie nie przyznają :| będą robic co tylko sie da żeby było wszystko na pseudokibiców przecież kibice GKS-u z palca sobie tego nie wyssali ..

michalind napisał(a):
AFAIK, w Tarnowie był planowany postój, komuś z policji nie spodobało się, że kibice przechodzą z jednego przedziału do drugiego i pan policjant zaczął używać swej pięknej, gumowej pałki.

michalind ma tu zupełną rację co do tej wyprawy która się stała nieszczęściem dla kibiców GKS-u

pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 19:49 

@WOJTAS-OLO
Dlaczego ciągle usprawiedliwiasz tych bydlaków bo jak inaczej można ich nazwać no chyba tylko ZOMO...
Albo jesteś już za bardzo niebieski albo po prostu czytałeś relacji kibiców Gieksy...

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 19:51 

widze, ze nie ufacie policyjnym infor. - no to moze informacja z strony kibiców

http://www.polscykibice.com/news.php?id ... 816be43809

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 19:53 

WOJTAS-OLO napisał(a):
widze, ze nie ufacie policyjnym infor. - no to moze informacja z strony kibiców

http://www.polscykibice.com/news.php?id ... 816be43809

No to żeś teraz walnął. "News" ten krążył chyba po wszystkich portalach internetowych, włączając onet, wp czy gazetę. ;-))

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 20:15 

nadal 0 (zero) tresci w Waszych wypowiedziach :? . Czy zaden z Was nie podejmie rzeczowej dyskusji? Nikt nie potrafi porozmawiac urzywajac konkretow a nie obelg??

Dla wiekszosci z Was (nie wszystkich) kazda policyjna akcja jest prowokacja. Zapomnieliscie jak Nam sledzie ze Szczecina rozwalili siatke na ostatnim meczu w 2 lidze? Czy wtedy zdecydowane wejscie policji nie uspokoilo zamieszania? Czy ktos z Was moze mi powiedziec ile ofiar, niewinnie poturbowanych ludzi by bylo na Naszym stadionie gdyby nie ta akcja.

Chce tylko zaznaczyć, iz trybuny nie sa tylko dla pseudokibicow, My normalni kibice rowniez mamy prawo uczestniczyc w wielkim swiecie jakim jest kazdy mecz, i chcemy swietowac bezpiecznie i z radoscia.

STOP PSEUDO-KIBICOWSKIEJ GŁUPOCIE.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 20:15 

rzecznik tarnowskiej policji Andrzej Sus napisał(a):
Kilkudziesięciu pseudokibiców wysiadło i w stronę stojących na peronie policjantów poleciały kamienie, butelki i elementy ławek
A co miał powiedziedziec? Ze policjanci sprowokowali kibiców przez co zaczela sie awantura ale zostali złapani na nastepnej stacji spałowani bez wyjatku oraz co niektórzy na chybil trafił przeszli scieżke zdrowia? Dawanie info popartego słowami policjantów, rzeczników policji itp. jest bezsensowne. Kazdy bedzie mowil ze kibice sa winni, a informacji widzianych oczami kibicow praktycznie nie znajdziesz bo prawda w oczy kole. I nawet jesli zaatakowanie policji przez kibiców GKSu wygladało tak jak mowi pan Sus, to zachowanie zomowców na nastepnaj stacji było gruuubo przesadzone nie wspominajac o tym ze poprostu nie dopuszczalne. I naprawde zadne argument mnie nie przekonaja bo kazdy wie ze wina jest po stronie milicji i szczerze mam nadzieje ze dostanie im sie po łbach i ze kibice GKSu wywalcza swoje w sadzie.

I nie usprawiedliwiaj ogółu szczegolem bo to tez nijak ma sie do tej sprawy.

STOP MILICYJNYM PROWOKACJOM

Ostatnio edytowano 2008 mar Pn 31, 20:18 przez CtrlC, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 20:36 

Zakładcie, ze zawsze policja klamie - ja tego z Was nie wyplenie.

Powiem tylko jedno - nie kazdy kibic to pseudokibic - nie kazdy policjant to pseudopolicjant.
Prosze Was tylko - nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 20:37 

Wojtas a co powiesz na zeznania kibiców? Bo ja po przeczytaniu pierwszego nie mogłem uwierzyć, że takie rzeczy mogą się dziać w demokratycznej Polce, kraju, w którym policja ma ochraniać obywateli a nie pokazywać zachowania rodem z obozów koncentracyjnych następnie kultywowane przez milicje i zomo. Kibice nie są z natury źli i zdegenerowani! Nie wiem dlaczego tak trudno to zrozumieć... Media nie chcąc podpaść "normalnym" widzą pokazują prawdę policyjną.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 20:47 

WOJTAS-OLO napisał(a):
Zakładcie, ze zawsze policja klamie - ja tego z Was nie wyplenie.

Powiem tylko jedno - nie kazdy kibic to pseudokibic - nie kazdy policjant to pseudopolicjant.
Prosze Was tylko - nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka.

My mamy nie wrzucac do jednego worka? do jasnej cholery to wy wrzucacie wszystkich do jednego worka! Sprobuj moze zaprzeczyc? tak jak napisalem wczesniej wykorzystujecie swoja pozycje do naginania/łamania prawa i my na drodze prawnej z wami nie wygramy i ty chcesz zebysmy zmienili zdanie? zapomnij! Twoja proba dyskusji niestety jest tylko walka z wiatrakami bo mamy swoje przekonania i racje poparte czesto doswiadczeniami na wlasnej skorze. wiec prosze cie daj sobie spokoj bo smiesza mnie te twoje proby wybielania policji!

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 20:53 

Zeznania pseudokibiców to jedno - zeznania policji to drugie, słowo przeciw słowu, dowody przeciw dowodom, Sąd to rozstrzygnie. Ja również jestem zdegustowany (jeśli to prawda) postępowaniem policj, nie powinno tak być, winni powinni być przykładnie ukarani. Niejednokrotnie za malolata dostalem lolka ( i w lubinie i na wyjazdach ) wiem jak jest w specjalach, wiem jak jest w klatce, wiec prosze Was, nie wybielajcie ludzi, którzy za nic mają widowiska sportowe, a interesują się tylko wszczynaniem awantur.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 21:59 

WOJTAS-OLO napisał(a):
Zeznania pseudokibiców to jedno - zeznania policji to drugie, słowo przeciw słowu, dowody przeciw dowodom, Sąd to rozstrzygnie. Ja również jestem zdegustowany (jeśli to prawda) postępowaniem policj, nie powinno tak być, winni powinni być przykładnie ukarani. Niejednokrotnie za malolata dostalem lolka ( i w lubinie i na wyjazdach ) wiem jak jest w specjalach, wiem jak jest w klatce, wiec prosze Was, nie wybielajcie ludzi, którzy za nic mają widowiska sportowe, a interesują się tylko wszczynaniem awantur.

Sad rozstrzygnie? Gowno prawda! I tak skonczy sie na tym ze gowno wam zrobia...

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 22:12 

Załosne sa Wasze wypowiedzi, szkoda czasu na rozmowe. :?

Dla Was - ludzi bez horyzontów, POLICJA to samo zło :twisted: , i niech tak bedzie, bójcie się - ręka sprawiedliwości Was dosięgnie. :twisted:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1