zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2018 sie Pn 20, 13:32

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 01:25 

WOJTAS-OLO napisał(a):
prosze o obiektywnne odniesienie sie do mojego wcześniejszego pytania..

Do czego mamy sie odnosic? Skoro dobrze wiesz jak policja jest postrzegana na stadionach to czemu ma sluzyc twoj post? Ja na twoim miejscu bym sie tym nie afiszowal.
Avatar w twoim podpisie jest zalosny
STOP POLICYJNYM PROWOKACJOM!

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 01:37 

A jaki jest powód tego postrzegania? Służba?
a co do avatara - widze, że nie pojmujesz jego przesłania - przykro mi :?

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 01:43 

WOJTAS-OLO napisał(a):
A jaki jest powód tego postrzegania? Służba?
Widze ze ty tez czegos nie pojmujesz

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 10:00 

Wojtas-Olo to co sie stalo na stacji w Krakowie to jest skandal w demokratycznym kraju,bo np.w Chinach
to normalka.Jedzie 500 osob z meczu specjałem do Katowic na stacji w Tarnowie jeden napity gosc zaciaga
hamulec i kilkunastu ludzi z tego pociagu atakuje policje.(Nawet gdyby tak bylo choć nie wierze do konca).
Na stacji w Krakowie policja zatrzymuje pociag i miesza cale 500 osob rowno z błotem.
A co to ma znaczyc takie traktowanie co to czasy komuny i rezimu wracaja,czy wy byscie tylko tak chcieli.
Tam zaloze sie ze przynajmniej polowo byla ludzi ktorzy korzystaja z takiego pociagu,gdyz nie chce im sie jechac własnym transportem,bo to i meczace i ryzykowne czasami zostawic samochod na ulicy na meczu
wyjazdowym.Wiec jak sobie pomysle ze to moglem ja byc z synem w takim pociagu,czy np.jakis starszy
kolega z mlodszym bratem czy jakis gosc ze swoją zoną,i zostac tak potraktowanym!
Teraz pomysl sobie ze wiekszosci przypadkow sami sobie robicie nowych przeciwnikow,poniewaz
zapewne duzo ludzi z tego pociagu nie mialo nic wczesniej do policji tak teraz maja i to zapewne duzo i jest
wiele takich przypadkow.
Dam ci przyklad.
Ze jezeli w takim Iraku,grupa ludzi ostrzelała straznice wojskowa w miejscowosci 'x'i ci zolnierze po jakims
czasie dowiaduja sie ze to byli separatysci z miejscowosci 'y'to udają sie do miejscowosci 'y' i wyciagaja
wzsystkich mieszkancow z domow bija ich,rzucają na glebe i przesladuja,nie nie robia tak.
Czy po ataku z 11 wrzesnia rzad amerykanski przesladuje wszystkich muzułmanow na swiom terytoriu.
Czy rzad brytyjski czy hiszpanski represjonuje wszystkich arabow po atakach terrorystycznych w swoich
krajach-NIE!
Bo nie kazdy muzułmanin to terrorysta,tak samo nie kazdy kibic jadacy w tym pociagu byl bandyta,
a potraktowalisci wszystkich jednakowo w tym pociagu.
I to byl wielki bład bo takich przypadkow jest w Polsce wiele,i zapewne takim postepowaniem
przybywa wam nowych wrogów.
Bo tak jak rzady krajow demokratycznych musza przestrzegac prawa,tak samo policja
powinna przestegac pewnych norm i dzialac profesjonalnie,bo pamietaj czasy komuny juz sie skonczyly,
ale wasi ojcowie,wujkowie,starsi koledze dobrze to wspominaja,powiedz mi ze nie.
Choc mam nadzieje ze nie kazdy niebieski jest takim ja ci wyzej opisani,zapewne sa wyjatki jak wszedzie.
Bo sa ludzie i ludziska.I wydaje mi sie ze w naszym kraju po 45-ciu latach rezimu,to policja powinna
szczegolnie zwracac uwage na drazliwe tematy.Bo tak jak mowie wiekszosc kibicow to sa nie tylko
kibice swoich druzyn,oni poprostu kochaja futbol ktory jest dla nich religią,a po takim incydencie
jednym czy drugim gdy ktos palcem nie ruszyl a dostal pałą i gazem po oczach to bedzie chyba jeszcze
gorzej.A juz nie wspomnę o tym przypadku ze Słupska z przed 10 lat.Przeciez ten policjant to calkowity
imbecyl i fizol jak takich przyjmuja do pracy.Dlatego sam widzisz przypadkow jest wiele po obydwu stronach.

Ostatnio edytowano 2008 mar N 30, 15:41 przez Radzik, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 10:21 

Zacznijmy od tego, że w Tarnowie nikt nie zaciągnął ręcznego tylko był tam planowany postój i parę osób przechodziło miedzy przedziałami a to nie spodobało sie policji!

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 10:44 

No to z tym hamulcem wychodzi na to ze to wersja policyjna.
Sprawozdanie naocznego swiadka zdarzen:
http://www.forumgieksy.pl/showthread.php?t=582

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 15:30 

policjantku, myślisz że ktoś tak bez powodu atakuje policjanta na służbie? w kamizelkach tarczach pałce gazie broni? No proszę Cię, trzeba być większym idiotom od ... Wersja z Tarnowa to nie wiem czy wymysł policjantów czy nie, ale musieli coś powiedzieć w swojej obronie. I teraz odpowiedź sobie na moje pierwsze pytanie. A prowokujecie jak Wam się tylko podoba. Proszę:

http://youtube.com/watch?v=hQ8_DzjFZpU to jest normalne zachowanie policjanta na służbie który bronić ma ludzi?

http://pl.youtube.com/watch?v=NLTstmLkc2A A to? najbardziej chodzi mi o 1:47 na filmiku tyle, że nie jest on pokazany od początku. Za co dostali? za to że siedzieli? bo siedzieli sobie na ziemi spokojnie gdy zomowcy podeszli i kazali wstawać.

http://pl.youtube.com/watch?v=Ul9U6ae5meQ wiem stare, ale jakże wciąż aktualne, może nie tak dosadnie.

Ostatnio edytowano 2008 mar N 30, 16:58 przez Tomek, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 15:56 
Moderator

Wiekszosc policjantow, nie wszyscy, ale zdecydowana wiekszosc to zupelni idioci szukajacy dowartosciowania swojej osoby. Sam na swojej skorze sie o tym przekonalem. A ten policjant z linka ktory podal Tomek - szkoda wogole komentowac jego zachowanie :? :evil:

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 17:02 

scOOtt napisał(a):
Wiekszosc policjantow, nie wszyscy, ale zdecydowana wiekszosc to zupelni idioci szukajacy dowartosciowania swojej osoby.

Ja nie wiem, może faktycznie. Mama ich nie kochała w dzieciństwie, może koledzy wyśmiewali i gnębili ?

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 17:50 

moze lubia machac pałkami :P ?
ja tam sie nie dziwie ze oni rabia to co robia m.in. na filikach zpodanych przez Tomka. Oni mysla z reszta slusznie (bo mozna bylo sie juz o tym nie raz przekonac) ze mozna im robic wszystko, wszedzie i wszystkimi mozliwymi sposobami. Owszem jak zaczniesz sie z nimi przepychac to nie dziwota ze spałuja ale nie zadko wystarczy ze bedziesz siedzial zamist lezec i zacznie sie tak jak było na filmiku: -Policjant: jeb pałą, -Kibic: "ała", -P: "co ała?" jeb pałą.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 20:00 

witam, widze, że dalsza rozmowa na ten temat jest bezsesowna, głodny z najedzonym sie nie dogada.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 20:17 

A o czym tu dyskutowac? wykorzystujecie swoja pozycje, lamiecie prawo do tego jestescie totalnie bezkarni i nikt nigdy z Wami nie wygra na drodze prawnej. Takie argumenty Cie zadowalaja? i nie pisz mi ze nie wszyscy sa tacy bo Wy rowniez mierzycie wszystkich jedna miara. Takze nie licz ze ktos bedzie Ci poklaskiwal bo jestes z niebieskich.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar N 30, 22:35 
WOJTAS-OLO to pewnie twój kolega :D

http://www.tvn24.pl/-1,1544177,wiadomosc.html

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 12:18 

WOJTAS-OLO napisał(a):
witam, widze, że dalsza rozmowa na ten temat jest bezsesowna, głodny z najedzonym sie nie dogada.

Zapraszales (post wczesniej)do rzeczowej dyskusji.Dyskusji nie typu spier....
Moim postem zaczalem dyskusje wlasnie taka i nie jest ona typu spier...
Wiec moze łaskawie bys sie jakos ustosunkował do mojego zalążka dyskusji.

Tytuł:
PostNapisane: 2008 mar Pn 31, 14:09 

Po prostu nie ma nic na swoją/ich obronę i jak najszybciej chciał zakończyć temat. Zobaczył, że przedstawiliśmy niezbite dowody i nie chciał się zbłaźnić.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1