zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pn 25, 23:21

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Arkadiusz Piech
PostNapisane: 2014 cze Pt 20, 14:33 
Moderator

Wbrew niektórym informacjom, ZL wcale nie dostało za Piecha miliona złotych, tylko 850 tysięcy. Tak przynajmniej pisze PS.

Cytuj:
Dzień przed Lewczukiem 3-letni kontrakt z mistrzami Polski podpisał Arkadiusz Piech. Były napastnik Zagłębia Lubin wczoraj po raz pierwszy ćwiczył z nowym zespołem, choć na trening wyszedł z półgodzinnym opóźnieniem. Legioniści pozyskując 29-latka skorzystali z klauzuli odstępnego. Wcześniej mówiono, że wynosi ona milion złotych, ale okazała się jednak nieco niższa. Stołeczny klub przeleje na konto spadkowicza z ekstraklasy 850 tys. zł.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,721.html

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2014 cze Pn 23, 19:28 
Moderator

Cytuj:
:arrow: Arkadiusz Piech: Legia Warszawa? Boże, byłem w siódmym niebie!

Sprowadzony za milion złotych z Zagłębia Lubin napastnik Arkadiusz Piech (29 l.) już trenuje z Legią. My jako pierwsi rozmawialiśmy z nowym nabytkiem mistrzów Polski o pierwszych wrażeniach po transferze do stolicy.

"Super Express": - Zagłębie chciało wokół ciebie budować drużynę walczącą o powrót do Ekstraklasy. Dowiedzieliśmy się, że miano ci zaproponować trzy czy nawet czteroletni kontrakt. Tymczasem jesteś już w Legii.
Arkadiusz Piech: - Nic nie wiem o jakiejkolwiek propozycji Zagłębia. Być może szefowie klubu rozmawiali z moim agentem, a ustaliliśmy z nim, że informuje mnie tylko o konkretach. Kiedy powiedział mi o Legii, spytał tylko: "Jesteś zadowolony?". Boże, byłem w siódmym niebie! Tuż po spadku z ligi taka oferta. Nie ma w Polsce piłkarza, który nie cieszyłby się z tego, że Legia go chce.

Ten transfer to jednak spore ryzyko. Konkurencja w składzie jest ogromna, zwłaszcza w ataku. Ciężko będzie się podnieść z ławki rezerwowych…
- Wiem, gdzie jestem. Legia to najlepsza drużyna w Polsce i to normalne, że jest w niej wielka konkurencja. Ale gdybym miał jakiekolwiek wątpliwości, nie wierzył w siebie i w to, że mogę wywalczyć miejsce w składzie, to nie ruszałbym się z Lubina. Wierzę, że będzie zdrowa rywalizacja i że jeśli przekonam do siebie trenera, to nikt się na mnie nie obrazi (śmiech).

Kiedy pojawiła się informacja, że podpisałeś trzyletni kontrakt, najlepszy strzelec Legii Miroslav Radović miał powiedzieć: "Nie wracam na skrzydło". Nie obawiasz się o przyjęcie w zespole?
- Miro ma mocną pozycję. Wywalczył ją ciężką pracą i teraz może mówić to, co myśli. Wiem, że łatwo nie będzie. Chodzi o konkurencję, nie o przyjęcie w drużynie. Ale ja rywalizacji się nie boję. Będzie tyle spotkań, że wszyscy się jeszcze nagramy. Co do szatni, to chłopaki przyjęły mnie normalnie. Z kadry znałem Tomka Brzyskiego, Kubę Koseckiego czy Tomka Jodłowca.

Rozmawiałeś już z Henningiem Bergiem o twojej roli w drużynie?
- W piątek mieliśmy krótką pogawędkę. Trener powiedział, czego ode mnie oczekuje. Konkretny facet.

PostNapisane: 2014 cze Pn 23, 20:17 
Moderator

Akurat po Piechu, zadeklarowanym "Niebieskim", takich tekstów o "siódmym niebie" w znienawidzonej w Chorzowie (i całym kraju) Legii się nie spodziewałem. A to, że "gdybym nie wierzył w siebie, to zostałbym w Lubinie" mocno niefortunne.

PostNapisane: 2014 cze Pn 23, 21:30 

Roy_Keane napisał(a):
Akurat po Piechu, zadeklarowanym "Niebieskim", takich tekstów o "siódmym niebie" w znienawidzonej w Chorzowie (i całym kraju) Legii się nie spodziewałem. A to, że "gdybym nie wierzył w siebie, to zostałbym w Lubinie" mocno niefortunne.

To tak zwyczajnie "prosty chłopak" (bez obrazy oczywiście). Wali prosto z mostu co myśli i okej. Nie miejmy do niego pretensji o to.
Z mojej strony dzięki za te bramki w tym sezonie, bo bez Ciebie byłoby jeszcze marniej. Powodzenia w Legi i do widzenia.

www.mkszaglebie.pl
www.zaglebie.org
Obrazek

PostNapisane: 2014 cze Wt 24, 08:07 

Jaki on niebieski ? On jest z Dolnego Śląska i ze Świdnicy, to że pograł trochę w Ruchu nie znaczy że jest niebieski. A co do jego wypowiedzi, tylko o nim świadczy, buńczuczny ton odnośnie Zagłębia, zdania nie zmieniam i określam go pewnym zwierzątkiem. Tyle w temacie odnośnie tego gościa.

PostNapisane: 2014 sie Pn 18, 15:22 

Kariera... trzecioligowa 8)

http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1062432

PostNapisane: 2014 sie Pn 18, 17:37 
Administrator

bo w Legii nawet w 3ciej lidze jest lepiej niz w ZL w pierwszej ;)

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2014 sie Pn 18, 17:48 

Realizuje swoje "wielkie" marzenia, strzelając bramkę Broni Radom.

PostNapisane: 2014 wrz Pn 08, 16:11 
Administrator

http://sport.wp.pl/martykul.html?kat=32284&wid=16867122

W piątek Legia Warszawa ogłosiła kadrę, która zagra jesienią w Lidze Europy. Zwraca uwagę nieobecność na liście Arkadiusza Piecha.

Pisze o tym w poniedziałek "Przegląd Sportowy". Legia wydała na tego snajpera 200 tysięcy euro, Piech trafił na Łazienkowską na życzenie Henninga Berga. I na razie były napastnik Zagłębia Lubin jeśli gdzieś trafia do bramki, to w trzecioligowych rezerwach. W pierwszej drużynie ma na koncie na razie tylko asystę i - co tu dużo ukrywać - iluzoryczne szanse na grę w poważniejszych meczach. Przed nim w ataku Legii są Miroslav Radović, Orlando Sa i Marek Saganowski.

Czy to transferowe rozczarowanie? Na razie, oczywiście że tak. Pamiętajmy jednak, że w Legii polskim zawodnikom nie tak łatwo od razu grać na wysokim poziomie. Często potrzebują czasu na aklimatyzację. 29-latek być może właśnie przechodzi ten okres.

PostNapisane: 2014 gru Pn 29, 13:40 

Cytuj:
"Piłkarz awanturował się w szpitalu"

Do nieprzyjemnego incydentu doszło w trakcie nocnego dyżuru w szpitalu „Latawiec” w Świdnicy. Znany świdnicki piłkarz miał zaatakować i uderzyć lekarza. Interweniowała policja.turniej 20

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. – W trakcie nocnego dyżuru na izbę przyjęć zgłosiło się dwóch mężczyzn. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Jeden z nich uderzył dyżurującego lekarza, a ten o sprawie powiadomił policję, która przyjechała na miejsce i zajęła się awanturującymi mężczyznami – mówi Grzegorz Kloc, dyrektor szpitala „Latawiec”.

Lekarza miał uderzyć wychowanek Polonii Świdnica, a obecnie piłkarz Legii Warszawa, czterokrotny reprezentant Polski, 29-letni Arkadiusz P. – Rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia, obecnie potwierdzane są jego okoliczności – mówi podinspektor Adam Mazur z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Według świadków zdarzenia piłkarz przyjechał do szpitala wraz z kolegą z rozbitą głową. Sportowiec zdenerwował się, że krwawiący kompan musi długo czekać na pomoc medyczną. Zanim miał zaatakować dyżurującego lekarza doszło do utarczki słownej.

Na szczęście lekarzowi nic poważnego się nie stało. – To obrażenia skutkujące uszczerbkiem na zdrowiu poniżej dni siedmiu – mówi podinspektor Mazur. – Czyn jest oczywiście przestępstwem i kwalifikuje się do ścigania w trybie prywatnoskargowym – dodaje policjant.

http://www.ws-24.pl/wiadomosci-24/1-wiadomosci24/17946-pikarz-awanturowa-si-w-szpitalu

Cytuj:
Arkadiusz Piech: Nikogo nie uderzyłem. To, co się pisze, to są bzdury i pomówienia

- Byłem w szpitalu, ale nikogo nie uderzyłem. Jeśli ten lekarz twierdzi inaczej, to spotkamy się na drodze sądowej - zapowiedział zatrzymany przez policję piłkarz Legii Arkadiusz Piech.

29-letni zawodnik stołecznego zespołu został zatrzymany w nocy z piątku na sobotę w szpitalu "Latawiec" w Świdnicy. Według informacji "Wiadomości Świdnickich" piłkarz był nietrzeźwy i uderzył lekarza, który o całej sprawie powiadomił policję. Ta zjawiła się na miejscu i uspokoiła awanturującego się mężczyznę.

- Potwierdzam, byłem w szpitalu razem z kolegą, który miał rozwaloną głowę, ale nikogo nie uderzyłem - powiedział serwisowi Legia.sport.pl Arkadiusz Piech. - Nie było takiej sytuacji. Jeśli ten lekarz twierdzi inaczej, to spotkamy się na drodze sądowej - dodał. Piech przyznał także, że kontaktował się już w tej sprawie ze swoim pracodawcą. - Do czasu wyjaśnienia całej tej sytuacji nie chcę jednak nic więcej mówić. Nie ma sensu tego komentować. Powiem tylko, że to, co pisze się w internecie, to są bzdury, pomówienia i kłamstwa - skończył.

Do sprawy ustosunkował się współwłaściciel Legii Bogusław Leśnodorski. - Dopóki dokładnie nie wyjaśnimy całej sytuacji na pewno nie będziemy podejmowali nerwowych ruchów. Mówienie dzisiaj o rozwiązaniu kontraktu jest kompletną głupotą. Ustalamy co tam się stało. Jesteśmy w stałym kontakcie z Arkiem - powiedział.

Arkadiusz Piech jest zawodnikiem Legii od czerwca, zagrał w niej cztery mecze. W przeszłości reprezentował m.in. Ruch Chorzów i turecki Sivasspor. Czterokrotnie wystąpił w kadrze Polski. Jest wychowankiem Polonii Świdnica.

Bartłomiej Kubiak 29.12.2014 , aktualizacja: 29.12.2014 10:31

http://www.legia.sport.pl/legia/1,139320,17189237,Arkadiusz_Piech__Nikogo_nie_uderzylem__To__co_sie.html#indeks_news

PostNapisane: 2014 gru Pn 29, 14:35 

ot wielka gwiazda naszej ekstraklasy, która nie pamiętała swego czasu czy był sygnał z Zagłębia by zostać w klubie i pomóc mu w 1 lidze. Zaniki pamięci. Dziś prawdopodobnie zostanie wypie... z Legii dyscyplinarnie i będzie szukał z podkulonym ogonkiem byle jakiego klubu w ekstraklasie by się odbudować. A mógł być gwiazdą zespołu, do tego uwielbianym przez trybuny, chłopakiem niemal "stąd". No ale wszyscy tutaj pisali że na jego miejscu też by poszli do Legii się rozwijać. Właśnie się rozwinął zaliczając tyle występów co kot napłakał, przesiadując większość spotkań na trybunach. On mi idealnie pasuje do Rymaniaka, powinni razem zagrać w Cracovii. Uciekinier i szczur.

PostNapisane: 2015 sty Śr 07, 18:37 

Piech, wbrew obawom co niektórych, wypożyczony na pół roku do Bełchatowa.

http://www.90minut.pl/news/244/news2445193-Arkadiusz-Piech-wypozyczony-do-GKS-u-Belchatow.html

PostNapisane: 2015 maja Pn 25, 19:26 
Administrator

Jezeli bylo juz o Wilczku ktory w 34 wystepach w barwach Piasta strzelil 20bramek w ekstraklasie to trzeba wspomniec tez o Arku, ktory wylacznie w tym roku w 13spotkaniach w koszulce GKS Belchatow strzelil tych bramek 11.

Dzis w spotkaniu z Ruchem Chorzow dolozyl ich cztery, kompletujac przy tym klasycznego hattricka.

PostNapisane: 2017 cze Pt 23, 17:44 
Moderator

Cytuj:
32-letni napastnik Arkadiusz Piech został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. Zawodnik podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2019 roku.

Piech w poprzednim sezonie występował w cypryjskim Apóllon FC. Zagrał 26 spotkań ligowych, w których strzelił dziewięć bramek. Ponadto zdobył z nim superpuchar oraz Puchar Cypru.

źródło: 90minut.pl

PostNapisane: 2017 cze Pt 23, 20:39 

Lubinskie kolesiostwo...Cotra i Piech, jeszcze niech Rymaniak sciagna bedzie powtorka z rozrywki.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1