zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 wrz Pn 25, 23:22

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Đorđe Čotra
PostNapisane: 2014 maja N 04, 21:52 
Moderator

Cytuj:
:arrow: Dorde Cotra: Sytuacja jest bardzo ciężka

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin po rzutach karnych przegrali finałowe spotkanie Pucharu Polski z Zawiszą Bydgoszcz. Teraz przed Miedziowymi bardzo trudna walka o zachowanie bytu w T-Mobile Ekstraklasie.

Dorde Cotra to jeden z tych piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin, który w konkursie rzutów karnych w finałowym spotkaniu Pucharu Polski z Zawiszą Bydgoszcz nie wykorzystał "jedenastki". - Mieliśmy nadzieję, że zdobędziemy ten Puchar Polski, który by nam dał taką pewność siebie, szczególnie w następnych spotkaniach w lidze. Niestety nie udało się. Teraz mamy mecz z Koroną Kielce i musimy zrobić wszystko, aby odnieść zwycięstwo. Sytuacja jest bardzo ciężka. O spotkaniu pucharowym musimy zapomnieć i skoncentrować się tylko na meczu z Koroną - mówił po spotkaniu zawodnik klubu z Lubina.

- Czuję, że jest moja wina, bo gdybym strzelił bramkę, to byśmy wygrali. Nie wiem co powiedzieć. Jest ciężko, ale musimy iść dalej - zaznaczył piłkarz. - Chciałem uderzyć w środek bramki. Od początku tak sobie zakładałem. Bramkarz poczekał na moje uderzenie, został na środku i złapał piłkę. Tak samo strzelałem Piastowi Gliwice. Wtedy bramkarz rzucił się w róg bramki - dodał.

Cotra sam chciał wykonywać rzut karny. Gdyby miał możliwość wyboru, podszedłby do niego jeszcze raz. - Chciałem strzelać rzut karny. Teraz bym mógł jeszcze raz to zrobić. Dla mnie porażka z Zawiszą jest "arcyciężka" - powiedział.

Zawodnicy Zagłębia byli po spotkaniu z Zawiszą załamani nie tylko z powodu porażki w finałowym pojedynku. Miedziowi mają bowiem świadomość co ich teraz czeka, czyli bardzo trudna walka o utrzymanie w T-Mobile Ekstraklasie. Już w poniedziałek lubinianie zmierzą się z Koroną Kielce. - Teraz jest sytuacja taka, jak jest. Wiemy, że ten mecz z Koroną jest bardzo ważny. Też można go porównać z tym spotkaniem pucharowym. Zdajemy sobie sprawę, że jak wygramy, to mamy duże szanse, żeby wywalczyć utrzymanie, a jak nie, to będzie bardzo, bardzo trudna sytuacja - podsumował Cotra.

PostNapisane: 2017 cze Pn 19, 19:40 
Moderator

Cytuj:
Zagłębie Lubin S.A. przedstawiło zawodnikowi ofertę nowego kontraktu, piłkarz nie przyjął propozycji i zdecydował się kontynuować karierę w innym klubie. Strony rozwiązały dziś obowiązujący do 30 czerwca kontrakt, Cotra jest wolnym zawodnikiem. Zarząd, pracownicy klubu, trenerzy oraz koledzy z zespołu dziękują „Dżordżowi” za grę w Zagłębiu i życzą powodzenia w dalszej karierze.
Serbski obrońca grał w Zagłebiu od 2012 roku, wystąpił w 93 spotkaniach na poziomie ekstraklasy, w których zdobył 3 gole. Cotra zaliczył też 31 występów w I lidze.
Źródło: Zagłębie Lubin SA

PostNapisane: 2017 cze Pn 19, 20:20 

Gienek napisał(a):
Cytuj:
Zagłębie Lubin S.A. przedstawiło zawodnikowi ofertę nowego kontraktu, piłkarz nie przyjął propozycji i zdecydował się kontynuować karierę w innym klubie. Strony rozwiązały dziś obowiązujący do 30 czerwca kontrakt, Cotra jest wolnym zawodnikiem. Zarząd, pracownicy klubu, trenerzy oraz koledzy z zespołu dziękują „Dżordżowi” za grę w Zagłębiu i życzą powodzenia w dalszej karierze.
Serbski obrońca grał w Zagłebiu od 2012 roku, wystąpił w 93 spotkaniach na poziomie ekstraklasy, w których zdobył 3 gole. Cotra zaliczył też 31 występów w I lidze.
Źródło: Zagłębie Lubin SA

Ale jak Zagłębie mogło przedstawić takiemu kuternodze kolejną propozycje? mało im go jeszcze? mało krwi napsuł?

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2017 cze Cz 22, 20:55 

Na mkszaglebie.pl fajnie napisali. Powodzenia Dorde w walce o utrzymanie ze Slaskiem...Ja nie bede komentowal, ale mam apel do Stokowca by nastepnym razem z najemnika nie robic kapitana druzyny...To nie moje slowa, ale sie z tym zgadzam.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2017 lip Śr 12, 21:25 
Administrator

dostal niemalo

http://www.radiowroclaw.pl/articles/vie ... ka-Wroclaw

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1