zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 lis Pn 20, 18:16

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Michal Papadopulos
PostNapisane: 2012 cze Śr 27, 15:11 
Administrator

Michal Papadopulos
Urodzony: 14 kwietnia 1985 roku w Ostrawie
Wzrost/ waga: 184 cm/79 kg
Narodowość: Czech, zawodnik ma także obywatelstwo greckie
Pozycja na boisku: napastnik

Dziś kontrakt z Zagłębiem Lubin podpisał czeski napastnik Michal Papadopulos. Umowa będzie obowiązywała przez najbliższy rok i znalazł się w niej zapis o przedłużeniu o kolejne dwa lata. Nowemu zawodnikowi życzymy wielu sukcesów w barwach Zagłębia Lubin!
Michal Papadopulos trafił do Zagłębia na zasadzie transferu definitywnego z rosyjskiego FK Rostov. W ostatnim klubie czeski napastnik zagrał w 9. meczach na poziomie Premier Ligi (najwyższa klasa rozgrywkowa w Rosji) i strzelił 1. gola.
Wcześniej Papadopulos grał między innymi: w holenderskim Heerenveen, niemieckich Bayerze Leverkusen i Energie Cottbus. Karierę piłkarską rozpoczął w rodzimej Ostrawie, w czeskiej lidze zadebiutował w sezonie 2001/2002. Dwa lata później uznawany za wielki talent czeskiego futbolu napastnik wyjechał do Anglii, trafił do słynnego Arenalu Londyn. W barwach „Kanonierów” furory jednak nie zrobił, grał głównie w rezerwach, w pierwszej drużynie wystąpił w pucharowym spotkaniu z Wolverhampton Wanders.
Ojciec Michala jest Grekiem, a matka Czeszką, nowy nabytek Zagłębia Lubin zdecydował się reprezentować kraj w którym się urodził. W 2008 roku Papadopulos zadebiutował w dorosłej reprezentacji Czech, w kadrze rozegrał dotychczas 6 spotkań.
Rano piłkarz przechodził testy medyczne pod okiem lekarzy współpracujących z klubem, później zwiedzał klubowe budynki. Z twarzy Michala nie schodził uśmiech, wielkie wrażenie na napastniku zrobił stadion i całe zaplecze. Zresztą o pierwszych wrażeniach związanych z pobytem w Lubinie Papadopulos podzielił się z nami w wywiadzie, który niebawem zamieścimy na stronie internetowej.

http://www.zaglebie-lubin.pl/news/2012- ... 9bia-lubin

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

Tytuł: Re: Michal Papdopulos
PostNapisane: 2012 cze Śr 27, 15:18 
Moderator

Papadopulos: O Zagłębiu słyszałem wiele dobrego

Cytuj:
Pierwszy wywiad z nowym nabytkiem Miedziowych - Michal Papadopulos ujawnia kulisy transferu, ocenia Stadion Zagłębia oraz zdradza swoje mocne strony. Zapraszamy do lektury!

Zdradzisz kulisy Twojego transferu?
Michal Papadopulos: - Miesiąc temu zadzwonił do mnie trener Hapal. Podczas rozmowy zapytał o moją sytuację klubową, szkoleniowca interesowało co się ze mnie dzieje. Trener zapytał, czy jeśli pojawiałaby się szansa na transfer do Zagłębia, do prowadzonego przez niego zespołu, czy nie skorzystałbym z oferty? Pomyślałem wtedy, że miło będzie grać u tego trenera. Podjąłem rozmowy z moim rosyjskim klubem, zorientowałem się czy będę mógł odejść. Zdecydowałem się na transfer do Zagłębia i jestem szczęśliwy, że będę miał znowu okazję grać w drużynie prowadzonej przez Pavla Hapala. Dotychczas występowałem w dwóch zespołach za które odpowiadał

W FK Rostov zagrałeś 9 meczów, strzeliłeś jednego gola. Dlaczego nie grałeś regularnie w tej drużynie?
- Nie grałem z kilku powodów. Przed Rostovem byłem piłkarzem w Soczi. Tam grałem regularnie, ale z dnia na dzień w klubie skończyły się pieniądze i musieliśmy szukać sobie nowych pracodawców. Do końca okienka transferowego zostało kilka dni, dlatego starałem się „zaczepić” w nowej drużynie. Było to ciężkie, bo przecież przepracowałem okres przygotowawczy z inną ekipą, dodatkowo liga się już rozpoczęła. Dodatkowo w Rosji obowiązuje limit pięciu obcokrajowców, którzy mogą występować na boisku. W mojej drużynie było… 16. graczy z poza Rosji. Teraz wyobraźcie sobie jak trudno było wskoczyć do składu, załapać się chociaż na ławkę.

Miałeś okazję poznać dzisiaj obiekty klubowe, stadion. Podoba Ci się tutaj?
- Bardzo mi się podoba. Obiekt jest naprawdę ładny, wiele dobrego usłyszałem o ludziach w klubie. Kibice w Polsce są oddani i dopingują swoje zespoły, ponieważ kochają futbol. Trener Hapal tak przedstawił mi klub.

Pograłeś w kilku europejskich klubach. To teraz szczerze powiedz, jak prezentuje się ten obiekt na tle innych?
- W porównaniu z rosyjskimi obiektami, ten stadion jest z innej planety (śmiech). Tam praktycznie wszystkie obiekty budowane były z bieżnią dookoła murawy i nie ma takiego komfortu oglądania spotkań. Dodatkowo cała infrastruktura tam niszczeje. Dobrze jest wrócić i grać na takim obiekcie. Stadion Zagłębia jest podobny do areny Heerenveen, z ligi holenderskiej. Lubię tego typu stadiony.

Długo trener Hapal musiał Cię przekonywać, byś dołączył do naszej drużyny?
W kontakcie z trenerem Hapalem byłem praktycznie od czasu, kiedy w Polsce skończyła się liga. Szczerze sobie porozmawialiśmy, szkoleniowiec wiedział w jakiej jestem sytuacji. Szybko się porozumieliśmy.

Z aklimatyzacją nowej drużnie nie będzie problemu. Znasz nie tylko trenera Hapala, ale zawodników Zagłebia?
- Znam wielu zawodników, którzy tutaj grają. Przede wszystkim Czechów i Słowaków.

Grałeś już z tymi chłopakami?
- Nie grałem z nimi w jednym zespole, ale grałem przeciwko. Z Jirim Bilkiem rywalizowałem w czeskiej lidze. Co do aklimatyzacji, to nie będzie problemów, bo rozumiem praktycznie wszystko co się do mnie mówi po polsku. Z mówieniem trochę gorzej, ale jakoś się przecież teraz dogadujemy (śmiech).

Czego możemy Ci życzyć na starcie?
- Przede wszystkim zdrowia, no i oczywiście bramek. Jestem napastnikiem i wszyscy będą ode mnie oczekiwać strzelania goli. Lubię presję, to mnie bardzo motywuje.

Co możesz dać drużynie i jakie są Twoje największe zalety na boisku?
- Nie będę ukrywał, że jestem waleczny, gram do końca. Z piłkarskich atutów mogę wymienić grę głową. Chcę także pokazać kibicom w Lubinie, że potrafię strzelać gole i mam nadzieję, że niebawem potwierdzę swoją przydatność.

Źródło: Zagłębie Lubin SA

Tytuł: Re: TRANSFERY... część 2
PostNapisane: 2012 cze Śr 27, 15:38 
Moderator

Grecy i Czesi pokazali na Euro chłopakom z Polski jak się gra w piłkę, więc taka mieszanka grecko-czeska, może wiele namieszać :lol:

Trochę europejskiej piłki liznął na zachodzie, więc potencjał ma. Oby się odbudował jak należy u Hapala i był realnym wzmocnieniem.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2012 cze Śr 27, 15:59 
Moderator

Oby moje podejrzenia co do tego zawodnika się nie sprawdziły... Powodzenia!

PostNapisane: 2012 cze Śr 27, 16:55 

Powodzenia, aczkolwiek rewelacji się nie spodziewam.

PostNapisane: 2012 cze Cz 28, 00:25 

Witamy i powodzenia

PostNapisane: 2012 lip Pt 27, 08:57 

Miał być wielką gwiazdą a ratuje w Polsce ligowego średniaka

Cytuj:
Kilka lat temu Michalowi Papadopulosowi wróżono światową karierę. Dzisiaj ma być jednym z tych, którzy poprowadzą Zagłębie Lubin do krajowej czołówki.
W moich drużynach zawsze grał dobrze. Miałem z nim do czynienia w Baniku Ostrawa i w Mlada Boleslav i strzelał mnóstwo goli. Umie bardzo dobrze grać głową. Trzeba go tylko dobrze przygotować do sezonu, a będzie wzmocnieniem – przepowiada trener Zagłębia Pavel Hapal.

Dziewięć lat temu Papadopulos stał się bohaterem jednego z najbardziej sensacyjnych transferów z czeskiej ligi. Miał zaledwie 18 lat, kiedy wypożyczył go Arsenal Londyn. Arsene Wenger łowił młodych i zdolnych w całej Europie. Z tego samego zaciągu na Highbury trafili Cesc Fabregas, Jose Antonio Reyes i Gael Clichy. Pierwszy gra dziś w Barcelonie, w reprezentacji Hiszpanii, jest mistrzem świata i Europy. Drugi występuje w Sevilli, trzeci w Manchesterze City. I tylko kariera Papadopulosa nie potoczyła się tak, jak powinna.

– Grałem w juniorskich reprezentacjach Czech, miałem już za sobą debiut w pierwszej drużynie Banika Ostrawa, ale kiedy zgłosił się Arsenal, i tak był szok. Jak popatrzyło się na skład „Kanonierów", to robiło wrażenie. W tamtym czasie w ich ataku grali Thierry Henry, Sylvain Wiltord, Nwankwo Kanu i Dennis Bergkamp – opowiada Papadopulos.

Może zabrakło mu talentu, by przebić się w tak wielkim klubie. Może konkurenci byli o wiele za silni, a najprawdopodobniej – i jedno i drugie. Przez rok pobytu w Londynie rozegrał zaledwie jeden oficjalny mecz w pierwszym zespole. Dokładnie siedem minut w Pucharze Ligi z Wolverhampton. Uczestniczył w akcji, która zakończyła się zdobyciem bramki, ale historię napisał 16-letni wówczas Cesc Fabregas. To on skończył akcję i został wówczas najmłodszym piłkarzem zdobywcą bramki w historii Arsenalu. Papadopulos załapał się tylko na zdjęcie z cieszącym się Fabregasem, które później obiegło gazety. – Trafiłem na najsilniejszy Arsenal w historii. Oni wtedy zostali mistrzami Anglii, nie przegrywając przez cały sezon ani jednego meczu w Premiership. Skoczyłem na głęboką wodę i nie poradziłem sobie, ale gdybym miał szansę, zrobiłbym to jeszcze raz. Tam nie było gwiazdorstwa i pytań „kim ty w ogóle do diabła jesteś". Wchodzisz do szatni i traktują cię jak członka drużyny. Ale oczywiście, najlepszy kontakt złapałem z młodymi chłopakami. Zwłaszcza z Gaelem Clichym – opowiada Papadopulos.

Po roku znowu był w domu, w Ostrawie. W czeskiej lidze strzelał jednak tyle goli, że Europa o nim nie zapomniała. Półtora roku później za 1,5 mln euro kupił go Bayer Leverkusen, później milion euro wyłożyło za niego Heerenveen. W Czechach regularnie zdobywał bramki, za granicą, poza krótkim momentem w Holandii, niespecjalnie mu szło.

Nie przesadzajcie! Byłem w drugoligowej rosyjskiej Żemczużynie Soczi. Grałem regularnie, strzelałem gole. Niestety, z dnia na dzień klub zamknęli na kluczyk i wycofali go z rozgrywek, bo okazało się, że nie ma pieniędzy. - Było kilka dni do końca okienka transferowego. Trzeba było brać, co jest. Poszedłem do FK Rostów, a tam szesnastu obcokrajowców. Mogło grać pięciu. Znowu ława albo trybuny – opowiada Papadopulos. Nieoficjalnie wiemy, że w Lubinie, mimo długoletniej znajomości z Hapalem, traktują go jak piłkarza „ograniczonego zaufania". Ponoć roczny kontrakt 27-letniego napastnika jest mocno uzależniony od tego, ile gra. Na razie Hapal nie zabiera go nawet na obozy. Ma najpierw nadrobić zaległości treningowe. Pojedzie dopiero na ostatnie zgrupowanie przed sezonem.

Dobry wujek Rada
Mimo że poza Gambrinus Ligą specjalnie nie błyszczał, ma za sobą grę w pierwszej reprezentacji Czech. Debiutował w 2008 roku, kiedy selekcjoner Petr Rada powołał go na towarzyski mecz z Anglią na Wembley. – Zanim zagrałem u Rady, były zapytania z Grecji, czy nie chciałbym występować w ich drużynie narodowej. Mój dziadek był Grekiem, który uciekł z własnego kraju tuż po II wojnie światowej. Tam pod koniec lat czterdziestych wybuchła wojna domowa. Dziadek był po stronie lewicy, która ją przegrała i musiał uciekać do „demokracji ludowej". Wiem, że wielu jego rodaków wyjeżdżało wtedy też do Polski – opowiada piłkarz Zagłębia. – Ale nie miałem wątpliwości, dla kogo chcę grać. Mam trochę greckiej krwi i greckie nazwisko, ale czuję się Czechem – podkreśla gracz Zagłębia.

źródło: Michał Guz/Przegląd Sportowy

Tytuł: Re: Michal Papadopulos
PostNapisane: 2012 paź Pn 01, 11:37 
Moderator

Papadopulos: Kibice bardzo nas motywują

Napastnik Zagłębia Lubin mecz z Legią rozpoczął w pierwszym składzie i za swój występ zebrał pochlebne-zasłużone recenzje. Gol, którego zdobył Michal Papadopulos tylko potwierdził strzeleckie umiejętności Czecha, on sam jednak bardzo skromnie ocenia swój występ, uparci podkreśla, że na miano bohatera zasłużyła cała drużyna, a gola nie zdobyłby bez pomocy Szymona Pawłowskiego. „Papa” docenia również doping i wsparcie kibiców, na które mogli liczyć piłkarze w sobotę.

Zagłębie zagrało dobry mecz z Legią i nieźle zaprezentował się napastnik Miedziowych – Michal Papadopulos, który strzelił jedną z bramek dla swojej drużyny. Forma poszła do góry i jesteś optymalnie przygotowany do walki o kolejne ligowe punkty?
Michal Papadopulos: - Dobry mecz zagrała cała drużyna, wszyscy pokazaliśmy, że jesteśmy w dobrej dyspozycji. Od pierwszej do ostatniej minuty walczyliśmy o komplet punktów, chcemy wygrywać w każdym następnym meczu.

Mierzyłeś się z jednymi z najlepszych obrońców w lidze. Trudno było z nimi walczyć?
- Owszem, momentami było ciężko, ale kiedy gramy z najlepszymi drużynami w lidze, wyzwala się w nas dodatkowa motywacja. Ostatnio nie notowaliśmy dobrych wyników i w sobotę musieliśmy pokazać, że jesteśmy dobrym zespołem i możemy z powodzeniem rywalizować z silnymi rywalami. Udało się nam to, to bardzo ważne.

Zaaklimatyzowałeś się już w zespole?
- Zaaklimatyzowałem się już pierwszego dnia, bo w drużynie panuje fajna atmosfera. Początkowo miałem tylko pewne problemy, bo wcześniej leczyłem kontuzję i potrzebowałem czasu, by dojść do formy. Nadrobiłem zaległości i czuję się dobrze. Cieszy mnie każda możliwość gry.

Przyznasz, że końcówce meczu brakowało troszeczkę sił i trener zdecydował się Ciebie zdjąć z boiska.
- Tak, pojawiły się pewne problemy, ale to żadna kontuzja, po prostu trochę bolał mnie brzuch. Czułem, że nie mogę na sto procent pomagać kolegom i taka decyzja trenera była dobre. Nie mogłem być już tak aktywny, jak wcześniej, więc nie było sensu trzymać mnie na murawie. Wypoczęty napastnik przydał się w tym momencie drużynie.

Piękna bramka, którą strzeliłeś chyba dobrze podziałała na Twoją głowę, jesteś napastnikiem i potrzebujesz goli…
- Bramka była mi potrzebna i faktycznie gol by ładny. Ale nie trafiłbym bez doskonałej asysty Szymona Pawłowskiego, kolega idealnie mi podał. Może i miałem trochę szczęścia, ale przy takim zaangażowaniu, jakie pokazała nasza drużyna, to ta bramka się nam należała.

Kilka dni temu dziennikarze krytykowali Twój transfer, w sobotę uznali Cię za jednego z bohaterów spotkania z Legią. Pojawiła się satysfakcja?
- Nie ma mowy o satysfakcji, tym bardziej, że nie czytam gazet. Nie potrzebuję tych opinii, zresztą już podczas meczu z Ruchem zacząłem łapać rytm gry i czułem się dobrze. Oczywiście będę rozliczany ze strzelania bramek, a cała drużyna z wyników. Z Legią osiągnęliśmy lepszy wynik niż z Ruchem, raz jeszcze podkreślę, że moja indywidualna dyspozycja nie jest najważniejsza, tylko gra całego zespołu.

Rozpocząłeś więc strzelanie w polskiej ekstraklasie, może łatwiej będzie teraz o kolejne gole?
- Chciałbym, ale najważniejsze są wyniki i jakość gry całej drużyny. Jeśli będziemy wygrywali a to koledzy będą strzelali bramki i tak będę miał powody do satysfakcji.

Jutro pucharowy mecz z Polonią Warszawa. Jesteś gotowy do gry?
- Jestem gotowy na sto procent! Nie mam żadnych problemów i podobnie jak koledzy, z niecierpliwością czekam na ten mecz.

Na koniec wróćmy do meczu z Legią. Kibice stanowili dla Was wsparcie?
- Atmosfera na stadionie była wspaniała! Kibice wspierali nas nawet po stratach bramek, fani ciągle byli z nami i ciągle w nas wierzyli. To doskonale działało na nasze głowy i chcę kibicom serdecznie podziękować za ten doping.

Kiedy schodziłeś z boiska żegnały Cię brawa.
- To oczywiście też było miłe, ale chcę powiedzieć raz jeszcze, że wsparcie kibiców, na jakie mogliśmy liczyć w tych trudniejszych momentach, działało na nas wspaniale. Bardzo nas zmotywowaliście – dziękuję Wam bardzo!

PostNapisane: 2012 lis Śr 07, 10:06 
Moderator

Papadopulos: Myślę tylko o drużynie

Czeski napastnik strzelał gole w dwóch ostatnich meczach, zresztą Michal Papadopulos jest już najskuteczniejszym strzelcem Zagłębia w tym sezonie – w lidze zdobył 3 gole i do tego dorobku dołożył trafienie w meczu Pucharu Polski. Sam piłkarz przyznaje, że chce grać z korzyścią dla drużyny i póki co, nie interesują go żadne indywidualne wyróżnienia.

W meczu z Podbeskidziem strzeliłeś trzeciego gola w sezonie, ale po meczu zbyt wiele radości z tej bramki już nie miałeś…
Michal Papadopulos: - No tak, przegraliśmy, więc nie było z czego się cieszyć. Gdyby udało się chociaż zremisować, zdobyć choćby jeden punkt… Teraz opadły już emocje, zaraz po meczu byłem strasznie zły i nawet nie myślałem o bramce. Potrzebujemy punktów i musimy maksymalnie zmobilizować się na mecz z Górnikiem.

Po spotkaniu trener Hapal podkreślał, że gratuluje rywalom zwycięstwa, ale zwyciężyła słabsza w tym dniu drużyna.
- Rywale mieli więcej szczęścia, Podbeskidzie nic wielkiego nie grało. Sytuację skomplikowała czerwona kartka „Roba” Jeża, ale stworzyliśmy dużo sytuacji, spokojnie można było wcześniej rozstrzygnąć losy meczu. Robert jednak wyleciał z boiska, ale nawet w dziesięciu graliśmy o zwycięstwo. Strzeliliśmy gola na 1:1, ale to nie wystarczyło, rywale w końcówce nas dobili.

A czy Michal Papadopulos jest w optymalnej dyspozycji? W ostatnich spotkaniach regularnie zdobywasz gole.
- Czuję się zdecydowanie lepiej, niż na początku sezonu. Zapewniam jednak, że nie jest to jeszcze szczyt moich możliwości i mogę się poprawić. Każdy zawodnik może grać lepiej, nie jestem wyjątkiem. Latem nie trenowałem tak mocno jak koledzy z drużyny, ale już nadrobiłem zaległości.

W niedawnym wywiadzie dla Gazety Wyborczej mówiłeś, że dobry napastnik strzela przynajmniej 10 bramek w sezonie. Po ostatnich meczach ten wynik wydaje się realny.
- Faktycznie tak powiedziałem, ale najważniejsze dla mnie są wyniki drużyny i teraz myślę tylko o tym, że Zagłębie musi punktować. Jeśli chodzi o moją osobę, to dopiero w 5. kolejce zagrałem od pierwszych minut. Potrzebowałem występów, żeby wejść w rytm meczowy.

W następnej kolejce zagracie z Górnikiem Zabrze. To rywale uchodzą za zdecydowanego faworyta, zabrzanie zagrają na własnym terenie.
- To jest piłka nożna i możliwe są różne scenariusze. Przed meczem ze Śląskiem też nikt nie postrzegał nas jako faworytów, co więcej dominowały opinie, że nie mamy szans w konfrontacji z Mistrzem Polski, My jednak zagraliśmy dobry mecz i przywieźliśmy komplet punktów. Górnik jest faworytem, ale nikt nie powinien jeszcze mówić, że zabrzanie wygrają z Zagłębiem.

PostNapisane: 2012 gru N 09, 12:26 
Moderator

Cytuj:
Papadopulos na stałe wywalczył sobie miejsce w składzie Zagłębia. Teraz nikt w Lubinie nie wyobraża sobie formacji ataku bez tego zawodnika. Ten niebawem może jednak opuścić klub. - Jeszcze z nikim nie rozmawiałem o przedłużeniu kontraktu. Na razie więc nie wiem. Jest opcja przedłużenia umowy, trzeba to zrobić do połowy wiosny. Klub musi mi w połowie wiosny powiedzieć, że chce to zrobić. Jak będzie decyzja na tak, to ja zostaję w Lubinie na kolejne dwa lata - mówi sam napastnik, który deklaruje, że może grać jeszcze lepiej. - Mogłoby być jeszcze lepiej. Jak jednak wiadomo, napastnik nie z samych goli jest zadowolony. Jak jest okazja, musi strzelać bramki. Myślę, że jak się dobrze przygotuję na obozie, to może być ich jeszcze więcej. Nie powiem jednak ile w polskiej lidze bym chciał ich strzelić. To jest tylko mój sekret - podsumował.

I tak trzymaj :!:

więcej na http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... ebia-lubin

PostNapisane: 2012 gru N 09, 15:35 
Administrator

no i to jest konkretny chlop, z ambicja sportowa, z jajami na boisku. Wie kiedy gra dobrze a kiedy jeszcze mu czegos brakuje i "byle czym" sie nie zadowala. Brawo... faktycznie Micana nam nie trzeba

PostNapisane: 2012 gru Pn 10, 10:32 

Co mi się w nim podoba, to instynkt, refleks i ułożenie nogi w trudnych sytuacjach. Potrafi szybko podjąć decyzję.
A od innych wyrobów seropodobnych w naszym zespole to piłka nawet przypadkiem nie odbije się w kierunku bramki ;)

PostNapisane: 2012 gru Wt 11, 21:31 
Moderator

Roy_Keane napisał(a):
Oby moje podejrzenia co do tego zawodnika się nie sprawdziły... Powodzenia!

Odszczekuje wszystkie moje wątpliwości co do Papadopulosa. Po rundzie myślę, że można już powiedzieć z całą pewnością, że jest to zawodnik ponadprzeciętny. Myliłem się i przyznaję się do błędu - przedłużać kontrakt z Papagolem i dbać, żeby nie złapał jakiegoś tfu tfu urazu. Długo czekaliśmy na takiego napadziora, który idzie za każdą akcję i nie jest go w stanie przestawić nawet Chavez. Moim zdaniem najlepszy napastnik w ostatnich 5 latach w Lubinie, a i z Chałbim czy Piszczkiem mógłby konkurować...

PostNapisane: 2012 gru Śr 26, 01:58 

http://www.zaglebie-lubin.pl/tv/movies/ ... apadopulos "Rozmowy Świąteczne" z Michalem po Polsku. Mega pozytywny gość :)

PostNapisane: 2012 gru Śr 26, 12:56 
Administrator

děkuji, vše nejlepší Tobě :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1