zaglebie-lubin.net

Internetowe Forum Kibiców Zagłębia Lubin - to już 10 lat z Wami!
Teraz jest 2017 sie Śr 23, 14:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Michal Papadopulos
PostNapisane: 2013 mar Cz 21, 14:50 
Administrator

Michal Papadopulos na dłużej w Zagłębiu

Zarząd Zagłębia Lubin SA zdecydował się przedłużyć kontrakt z czeskim napastnikiem Michalem Papadopulosem. Nowa umowa obowiązywała będzie do końca czerwca 2015 roku. Papadopulos jest piłkarzem KGHM Zagłębia Lubin od czerwca 2012 roku, w obecnym sezonie napastnik rozegrał dla Miedziowych 17 spotkań w lidze, w których zdobył 7 goli. Czech do swego dorobku dołożył też jedno trafienie w Pucharze Polski.

W przeszłości Michal Papadopulos reprezentował barwy między innymi: FC Baník Ostrawa, Arsenal Londyn, Bayer Leverkusen, Energie Cottbus, S.C. Heerenveen, FK Rostov.

http://goo.gl/iDWPy

link ->zwrot kasy z giving assistant ->opis

PostNapisane: 2013 mar Wt 26, 14:12 
Administrator

Michal Papadopulos: Jestem tu szczęśliwy

Czeski napastnik Zagłębia Lubin kilka dni temu przedłużył kontrakt z Zagłębiem Lubin. Michal Papadopulos, w telegraficznym skrócie, zdradza między innymi kulisy rozmów z miedziowym klubem.

Przedłużyłeś umowę z Zagłębiem Lubin o kolejne dwa sezony. To powód do satysfakcji?
Michal Papadopulos: - Jestem szczęśliwy, że Zagłębie skorzystało z opcji przedłużenia ze mną kontraktu i zaproponowało mi nową umowę. Przyznam, że to doskonały bodziec, który motywuje mnie do dalszej pracy. Chcę strzelać kolejne bramki dla Zagłębia.

Jesteś zadowolony z tych kilku miesięcy, jakie spędziłeś w Lubinie?
- Początek sezonu w naszym wykonaniu nie był taki, że moglibyśmy być z niego zadowoleni. Teraz gramy lepiej, nie przegrywamy w lidze. Możemy tylko żałować, bo gdybyśmy lepiej zaczęli sezon, to teraz gralibyśmy w czołówce. Musimy teraz to nadrabiać w kolejkach, które pozostały do końca sezonu.

Długo trwały rozmowy na temat nowego kontraktu?
- Nie trwały długo, bo w zasadzie wszystkie formalności zostały ustalone już latem. Klub wyraził chęć przedłużenia współpracy, ja zaakceptowałem zaproponowane warunki. Jestem bardzo zadowolony, bo mam teraz komfort pracy.

A sam Lubin odpowiada Ci jako miasto, w którym mieszkasz?
- Za każdym razem podkreślam, że Lubin to miasto, w którym skupiam się wyłącznie na grze w piłkę. Mnie to odpowiada, to optymalna dla mnie sytuacja.

Grałeś w Arsenalu, w klubach niemieckiej Bundesligi i holenderskiej Eredivisie. Masz jeszcze jakieś sportowe cele, jakieś ambicje do zrealizowania?
- Sportowiec zawsze może polepszyć swoje osiągnięcia, ja myślę dokładnie w ten sposób. Skoro przedłużyłem kontrakt, to przyszłe sukcesy chcę osiągnąć właśnie z Zagłębiem Lubin.

http://goo.gl/t6BhU

PostNapisane: 2013 cze Pn 17, 12:08 

Cytuj:
Trzy miliony złotych za Papadopulosa
Nadchodzący sezon może być przełomowy dla Michala Papadopulosa. Niedawno wprawdzie przedłużył kontrakt z Zagłębiem Lubin, ale można go wykupić za 750 tysięcy euro.

Jeśli w nowym sezonie lubiński napastnik znowu zdobędzie dwucyfrową liczbę bramek, Zagłębie może mieć problem z jego zatrzymaniem.

- W tej chwili Michal nie myśli o zmianie klubu. Jest bardzo zadowolony z pobytu w Zagłębiu. Zresztą obecnie nie mamy dla niego ofert. Ale nie mogę zapewnić, że w kolejnych okienkach transferowych sytuacja będzie wyglądała tak samo - mówi "PS" agent piłkarza Viktor Kolar.

Papadopulos przyszedł do Zagłębia rok temu za 150 tys. euro jako piłkarz w miarę rozpoznawalny na europejskim rynku, ale potrzebujący czasu na odbudowanie się po kompletnie nieudanym rosyjskim etapie kariery. Na wszelki wypadek dostał na początku tylko roczną umowę z możliwością przedłużenia. W Zagłębiu po doświadczeniach z ostatnich lat, głównie z Dušanem Dokiciem, chcieli mieć pewność, że to zawodnik, który jeszcze poważnie myśli o dobrej grze w piłkę, a nie już tylko o pobieraniu potężnej pensji.

Michal zafunkcjonował w Lubinie bardzo dobrze. Zdobył jedenaście bramek w lidze i przedłużył kontrakt o kolejne dwa lata. Kto go chce mieć, musi teraz wyłożyć na stół 750 tysięcy euro. Wystarczająco duża suma, by odstraszyć wszystkich z Polski, ale dla Turków, Arabów czy szalonych biznesmenów z krajów byłego ZSRR nie musi być zaporą.

http://zaglebie.przegladsportowy.pl/Pil ... 1,728.html

Naszą pasją, naszym życiem,
Zawszę będę wspierał Cię.

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 2014 mar Pt 14, 12:29 
Moderator

Wykurować się na derby

Cytuj:
Michal Papadopulos strzelił we wtorek swoją pierwszą od sierpnia bramkę dla Zagłębia Lubin. Czech pewnie wykończył fenomenalne dośrodkowanie Davida Abwo, ale plac gry opuszczał z urazem mięśnia.

- Przy bramce zderzyłem się z Markiem Koziołem. Dostałem kolanem w mięsień i było to bardzo bolesne. Myślę, że za dwa-trzy dni wszystko będzie jednak w porządku - mówi zmieniony w przerwie piłkarz "Miedziowych".

- Dla mnie bardzo ważnym jest fakt, że strzeliłem bramkę, jednak najważniejsza jest drużyna. Wygraliśmy mecz, do tego udało się zachować czyste konto, co w kontekście rewanżu jest bardzo istotne. Przed rewanżem mamy bardzo dobrą pozycję wyjściową - podsumowuje napastnik Zagłębia, który nie może doczekać się już niedzielnych derbów ze Śląskiem Wrocław. "Papa" w poprzednim sezonie przeciwko WKS-owi punktował dwukrotnie: jesienią i wiosną.

- Na pewno lubię derbowe spotkania. W Czechach również grałem takie mecze, to bardzo motywujące dla każdego piłkarza. Bardzo cieszę się, że w niedzielę zagramy ze Śląskiem Wrocław, mam nadzieję, że uda mi się do tego czasu wykurować - przyznaje.

- Będziemy potrzebowali dopingu kibiców. Odkąd występuję w Lubinie, atmosfera na meczach derbowych jest bardzo dobra. Mam nadzieję, że pokonamy Śląsk - kończy.

Początek derbów Dolnego Śląska w niedzielę o 15:30.

PostNapisane: 2015 sty Wt 27, 19:50 
Moderator

Cytuj:
Papadopulos powalczy o nowy kontrakt

Czech wraca do formy po kontuzji i ma być jedną z głównych postaci, które wywalczą dla Zagłębia awans do ekstraklasy.

Jeszcze niedawno trener Zagłębia Piotr Stokowiec przyznawał, że nie liczy na tego gracza w rundzie rewanżowej, ale najczarniejsze scenariusze się nie sprawdziły. Już wiadomo, że kontuzjowany niedawno Michal Papadopulos pomoże Zagłębiu w walce o awans.

Kontuzja Papy okazała się dużo mniej groźna, niż przypuszczano kilka tygodni temu. Piłkarz jest po zabiegu zszywania łąkotki. Jego rehabilitacja przebiegła pomyślnie. 30-latek straci tylko część okresu przygotowawczego. Czech pojedzie z drużyną Zagłębia na oba zimowe zgrupowania (28 stycznia – 7 lutego w Uniejowie, 16 lutego – 27 lutego w tureckiej miejscowości Lara). W Uniejowie będzie ćwiczył indywidualnie, ale w Turcji ma już podjąć treningi na pełnych obrotach.

– Temu piłkarzowi należy się szacunek. Czuł się współwinny spadku, zgodził się na obniżenie poborów, powiedział że sam chce pomóc w naprawie tego, co się stało – mówił o nim niedawno Stokowiec. O co chodzi? Ano o to, że Czech miał w ekstraklasie najwyższy kontrakt w Zagłębiu (około 60 tys. zł miesięcznie), ale w odróżnieniu od wielu innych umów podpisanych przez graczy Zagłębia, nie zawierała ona klauzuli o możliwości obniżenia mu poborów w razie degradacji. Inicjatywa obniżenia kontraktu wyszła od zarządu. Papadopulos zgodził się na znacznie mniejszą pensję, choć – jak pokazują rozmaite przypadki z całej Polski (Sebino Plaku!) – wcale nie musiał. Niewykluczone, że Papadopulos powalczy o nową umowę. Obecna wygasa 30 czerwca.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,728.html

Zawsze lubiłem Papę i mam do gościa szacunek. I od roku powtarzam, że to jeden z najlepszych piłkarzy, którzy grali w Lubinie w ostatnich latach. Żeby tylko zaczął pokazywać to, co w pierwszym sezonie w naszych barwach. Ja w niego jeszcze wierzę.

PostNapisane: 2017 sty N 08, 20:45 
Moderator

Cytuj:
:arrow: Michal Papadopulos sprzedany do Piasta

Zagłębie Lubin S.A. osiągnęło porozumienie z Piastem Gliwice i sprzedało czeskiego napastnika do klubu z Górnego Śląska. Michal Papadopulos występował w Zagłębiu przez cztery i pół roku, w tym czasie rozegrał 145 oficjalnych spotkań, w których zdobył 35 bramek. - Byłemu napastnikowi dziękujemy za godne reprezentowanie miedziowych barw, profesjonalizm, którym imponował i życzymy powodzenia w nowym klubie! – mówi prezes Zagłębia Lubin S.A. Robert Sadowski.

- Widzieliśmy o zainteresowaniu ze strony Piasta Gliwice, udało się nam wynegocjować warunki transferu, z których jesteśmy zadowoleni. Byłem w stałym kontakcie z Michalem, zawodnik potrzebował nowych wyzwań, a moim zadaniem jest zadbać o interesy Zagłębia. Przez te wszystkie lata Papadopulos dał się poznać jako sportowiec – profesjonalista oraz bardzo dobry człowiek. Michal doskonale wie, że jest mile widziany w Lubinie. Jestem przekonany, że szybko odnajdzie się w Piaście. Drużyna dziś rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej, już bez Michala, ale jesteśmy przygotowani na tę sytuację – uzupełnia prezes Robert Sadowski.

Niebawem na łamach oficjalnej strony ukaże się specjalny dokument, poświęcony właśnie Michalowi Papadopulosowi.

Cytuj:
:arrow: Michal Papadopulos: Zagłębie to szczególny Klub

- Chcę podziękować wszystkim w Lubinie, za szacunek i sympatię, którymi mnie tam darzono. Kibice i pracownicy klubu sprawili, że czułem się jak w domu, zresztą nie tylko ja, ale i moja żona również tego doświadczała. Nadeszła jednak pora na zmianę, bo zacząłem czuć, że nie daję już Zagłębiu tego, co mogę. Potrzebowałem nowych wyzwań, bo jestem ambitnym człowiekiem. Wierzę w swoje umiejętności, chcę jeszcze grać na wysokim poziomie, więc zdecydowałem się na transfer. Za mną piękne cztery i pół roku, Zagłębie na zawsze zapisało się moim sercu i darzę ten Klub wielkim sentymentem. Jeszcze raz dziękuję za wszystko! – Michal Papadopulos podsumowuje swój pobyt w Zagłębiu.

Źródło: Zagłębie Lubin

DZIĘKI ! za grę w ZL. Powodzenia w Piaście :)

PostNapisane: 2017 sty Pn 09, 13:35 
Administrator

szkoda ze Michał nie zakończył swojego pobytu w ZL w bardziej okazały sposób. Fakt że zwalnia miejsce na ławce innym. No i zobaczymy też czy Nespor odpali.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1